تایید شایعات در مورد Tomb Raider جدید!

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
18tomb_raider.jpg

طی تماس بازی‌ستر با آقای خوشگو از مسئولان بخش Marketing شرکت Eidos، مشخص شد شایعات اخیر در مورد Tomb Raider حقیقت دارند.

طبق گفته ایشان این بازی توسط استودیو Crystal Dynamics در دست ساخت است و زمان زیادی تا اتمام ساخت بازی باقی مانده است.

چندی پیش شایعه شده بود که Tomb Raider جدید از نو ساخته خواهد شد (Reboot) و بازی دارای المان‌های سبک ترسناک به همراه خشونت بیشتر، است.

آخرین ویرایش:

W00T1991

کاربر سایت
Feb 5, 2007
1,588
نام
محمد
حالا تام رایدر همچین چیز مالی هم نیست که بخواد خیلی مهم باشه
اصل بایوشاک و مافیا بوددددددددددد
ای جیگرشون له بشه!!!
راستی اینقدر مهم بود که تاپیکش رو مهم کردین؟

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
راستی اینقدر مهم بود که تاپیکش رو مهم کردین؟

مهمه واسه اینکه خبر اختصاصیه بازی سنتره. هیچ سایتی تایید نکرده اما بازی سنتر تاییدکرد :D

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
مهمه واسه اینکه خبر اختصاصیه بازی سنتره. هیچ سایتی تایید نکرده اما بازی سنتر تاییدکرد :D
اونشم زیاد مهم نیست!!!:biggrin1:

-
اگه من جای ediosبودم
کلا شخصیت بازی در حالت سوییچ میزاشتم- بین یک مرد و یک زن-
چون میدونم بازی ذاتش خرابه-الان Uncharted نمونه بارزی از tomb raiderخودمونه
که دقیقا 1000000000سال ازش جلو تره:biggrin1:
پ.ن:به نظرم اگه شخصیت رو بکنن یک پسر بچه 16 ساله واقعا از این :sick:جذاب تر میشه-
حالا چه گیریه همه فیسشون مثل انجلینا یا (اون یکی یادم نیست اسمش رو)باشه؟؟؟:confused::-"

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
این تم ترسناک بیشتر برمی گرده به اینکه مثلا صحنه های سیاه و تاریک درست کنن نه اینکه مثلا توی بازی زامبی باشه یا صدای جیغ و فریاد توی بازی شنیده بشه و یا یهو یه دشمن پشت سر لارا با یه فریاد بلند سبز بشه!و الا اصلا ترس توی کار لارا نبوده و نخواهد بود.Open World هم چیزیه که اکثر بازی ها جدیدا هر کدوم بنحوی این سبک رو دارن نمونش پرنس خودمون که هیچ مشکلی توی گیم پلی بازی بوجود نیومد یا مثل Assassin.قرار نیست که لارا مثل نیکو ماموریت بگیره و اونا رو انجام بده.

karima adebibe
اون رو انداختن بیرون جدیده اینه:

1247715387.jpg

alison carroll

آخرین ویرایش:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
به بازی که قراره +18 بشه. یه شخصیت مرد هم تو بازی حضور داشته باشه همه چیز حله
اگه منظورت مسائل عشقولانه هست که همین خشکی و غرور و تکبر لاراست که شخصیتش رو جذاب می کنه.

اگه من جای ediosبودم
که دقیقا 1000000000سال ازش جلو تره
پ.ن:به نظرم اگه شخصیت رو بکنن یک پسر بچه 16 ساله واقعا از این جذاب تر میشه-
حالا چه گیریه همه فیسشون مثل انجلینا یا (اون یکی یادم نیست اسمش رو)باشه؟؟؟
با تمام احترامی که نسبت به این بازی فوق العاده(Uncharted) دارم ولی در زمینه بازی هایی با موضوعات کاوش گری در آثار باستانی و ماجراجویی در بناهای قدیمی و تاریخی Tomb Raider رو ترجیح می دم چون به نظرم بازی هایی با این موضوع بیشتر باید ماجرایی و پلتفرمر باشن تا شوتر.به نظرم اصلا نباید این 2 تا بازی رو با هم مقایسه کرد چون جنبه اکشن Uncharted به بخش پلتفرمر و ماجرایی بازی می چربه و این یعنی این بازی با بازی Tomb Raider تفاوت زیادی داره.
در ضمن تمام کلاس این بازی به همین لارا و صورت و فیزیک بدنیه اونه که اگه بخوان یه مرد رو بجاش بزارن اصلا کسی طرف بازی نمیره.
در مورد صورت لارا که تقریبا الان بیشتر سعی می کنن که شبیه همون مدلی باشه که برای بدن لارا در نظر گرفتن.به هر حال از نظر فیزیک بدنی، لارا یکی از بهترین مدل های موجود توی دنیای بازیه به خصوص این شماره آخری که تماما همه حرکات لارا از روی بدن آلیسون موشن کپچر شده بود و فوق العاده طبیعی از کار در اومده بود.

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
حالا همه قر (غر؟ :D) میزنن
اخر بازی ریلیز میشه فروش میلیونی میکنه میره پی کارش
eidos هم همینو میخواد دیگه؟!

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,234
نام
ماکان
که دقیقا 1000000000سال ازش جلو تره
پ.ن:به نظرم اگه شخصیت رو بکنن یک پسر بچه 16 ساله واقعا از این جذاب تر میشه-
حالا چه گیریه همه فیسشون مثل انجلینا یا (اون یکی یادم نیست اسمش رو)باشه؟؟

خوب یه دفعه بگو ... توش دیگه!!!

ما طرفداران TR به همین دلیل این بازی رو دوست داریم دیگه...

The Joker

کاربر سایت
Sep 6, 2008
175
نام
ارمین
اسم تغییر رونیارید میان میگرن باتوم تو......میکنن.
من موافق تغییر هست ولی بدون باتوم.واقعا این آخری کسل کننده بود.

The Joker

کاربر سایت
Sep 6, 2008
175
نام
ارمین
اونشم زیاد مهم نیست!!!:biggrin1:

-
اگه من جای ediosبودم
که دقیقا 1000000000سال ازش جلو تره:biggrin1:
پ.ن:به نظرم اگه شخصیت رو بکنن یک پسر بچه 16 ساله واقعا از این :sick:جذاب تر میشه-
حالا چه گیریه همه فیسشون مثل انجلینا یا (اون یکی یادم نیست اسمش رو)باشه؟؟؟:confused::-"

خیلی بخاطر همین توم ریدر میزنن.
پس شانس آوردن جایediosنبودی.(خوب به هر حال جذابیت بازی هست):blushing:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
خوب یه دفعه بگو ... توش دیگه!!!

ما طرفداران TR به همین دلیل این بازی رو دوست داریم دیگه...
:laughing::biggrin1:... شاید ... توش:biggrin1:
-خدایش بازی اینقدر تکراری شده- هر سری بازی میکنم- دقیقا همون نسخه قبلی- فقط محیطش فرق کرده:biggrin1:
خیلی بخاطر همین توم ریدر میزنن.
پس شانس آوردن جایediosنبودی.(خوب به هر حال جذابیت بازی هست):blushing:
خو اگه بخاطر ظاهر ski(همون ..سی خودمون)میخوان بازی کنن فکر میکنم بهتر یک بازی پ.....و بزنن تا اینکه بیان-... TOMBبسازن -فکر نمیکنم فقط به این خاطر باشه-مگه اون حاج خانون توی Uncharted ظاهرش مثل ایشون بود:confused:
با تمام احترامی که نسبت به این بازی فوق العاده(Uncharted) دارم ولی در زمینه بازی هایی با موضوعات کاوش گری در آثار باستانی و ماجراجویی در بناهای قدیمی و تاریخی Tomb Raider رو ترجیح می دم چون به نظرم بازی هایی با این موضوع بیشتر باید ماجرایی و پلتفرمر باشن تا شوتر.به نظرم اصلا نباید این 2 تا بازی رو با هم مقایسه کرد چون جنبه اکشن Uncharted به بخش پلتفرمر و ماجرایی بازی می چربه و این یعنی این بازی با بازی Tomb Raider تفاوت زیادی داره.
خودم با این تیکه کاملا موافقم- ولی - این بازی هم دارهخ به طرف Actionکشیده میشه!!!
در ضمن تمام کلاس این بازی به همین لارا و صورت و فیزیک بدنیه اونه که اگه بخوان یه مرد رو بجاش بزارن اصلا کسی طرف بازی نمیره.
من کاملا با این حرفت مخالفم- اگه شخصیت رو یک دختر تینیجر میزاشتن دو برابر جذابیت میگرفت- و یک صنف دیگه از بکس رو میورد سمت بازی-!!!

- به نظر من کلا باید شخصیت بازی عوض بشه- حالا مرد هم نشد هیچ- ولی باید از استایل این مدل- که شده انجلا لسیم جلو گیری بشه!!!
برن لیندزی لوهان رو بزارن-جنیفر انیتون رو بزارن(اینم که تو همون استایله که:biggrin1:)-لوپز رو بزارن-
ماریانو شاراپوا رو بزارن-
یک مدل ن چندان معروف رو بزارن- یعنی چی-حتما باید شبیه انجلینا باشه!!!(بگن بچشه -قیافش به باباش رفته!!اسم مضخرفشم عوض کنند:biggrin1:)
در مورد صورت لارا که تقریبا الان بیشتر سعی می کنن که شبیه همون مدلی باشه که برای بدن لارا در نظر گرفتن.به هر حال از نظر فیزیک بدنی، لارا یکی از بهترین مدل های موجود توی دنیای بازیه به خصوص این شماره آخری که تماما همه حرکات لارا از روی بدن آلیسون موشن کپچر شده بود و فوق العاده طبیعی از کار در اومده بود.
من از این قسمتش حالم بهم میخوره!!!کلا با این تیکه 1000000000% مخالفم:sick:-
موشن

حالا همه قر (غر؟ :biggrin1:) میزنن
اخر بازی ریلیز میشه فروش میلیونی میکنه میره پی کارش
eidos هم همینو میخواد دیگه؟!
غُر درسته:biggrin1:
اخرشم همینه- اصلا هم به حرف فنهای بازی توجه ندارند!!
درست مثل Smack down v raw

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
- به نظر من کلا باید شخصیت بازی عوض بشه- حالا مرد هم نشد هیچ- ولی باید از استایل این مدل- که شده انجلا لسیم جلو گیری بشه!!!

O_o

یعنی منظور شما اینه که Lara Craft تو بازی نباشه؟!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر