شایعه اولين اطلاعات از نسخه جديد Tomb Raider

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
gam_laracroftrebooted_580.jpg

همه مي دانيم كه قسمت جديد Tomb Raider در حال ساخته شدن است و همه مي دانيم كه Eidos هميشه در زمينه سورپرايز فوق العاده بد عمل مي كند پس احتمال درست بودن اين شايعه بسيار زياد است.

دو اسكن در حال حاضر فاش شده كه اولين اطلاعات را شماره جديد Tomb Raider فاش كرده است. اين قسمت يك Reboot ( بازسازي كامل مجموعه از نقطه 0 ) كامل به حساب مي ايد. اين قسمت داراي محيط بزرگ و open-world است. علاوه بر اين شماره جديد اين بازي داراي المان هاي بازي ترسناك است و بسيار خشن تر از گذشته شده است. درجه سني بازي هم از T به M افزايش يافته است.

اين بازي هم توسط Crystal Dynamics سازنده سه قسمت قبلي اين مجموعه ساخته مي شود. ديگر خبر خوشحال كننده اين است كه Crystal Dynamics چندي پيش اعلام كرده بود كه طراح اصلي بازي بعدي انها Toby Gard خالق سري Tomb Raider است.

اين بازي براي PC , X360 , PS3 در تاريخي نامشخص عرضه مي شود. اسكن ها

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
علاوه بر اين شماره جديد اين بازي داراي المان هاي بازي ترسناك است و بسيار خشن تر از گذشته شده است. درجه سني بازي هم از T به M افزايش يافته است.
اره برقی:D Lets Kick Some A*s :D
اين قسمت داراي محيط بزرگ و open-world است.
واقعا این OW تبدیل به یه اپیدمی شده توی این نسل هر کی از ننش قهر میکنه میخواد Open World بسازه:D

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
اره برقی:biggrin1: Lets Kick Some A*s :biggrin1:
بيشتر مثل اينكه حالت تن به تن داره يك سري مبارزاتنش. ولي از همه مهمتر رده بازي M هست.:biggrin1:
ياشار از فردا فن بوي بازي ميشه. :biggrin1:

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
بيشتر مثل اينكه حالت تن به تن داره يك سري مبارزاتنش. ولي از همه مهمتر رده بازي M هست.:biggrin1:
اخه مشکل اینه که برای یه بازی مثل TR ـ M شدن تا حدودی بی معنی هست، به خاطر اینکه TR باید بیشتر ادونچر باشه تا اکشنه تیر و کمون و شمشیر(طبق عکس ها:D) شخصا دوست دارم یه IP جدید باشه تا ادامه ای بر TR

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
ببين ممد :biggrin1: Kotaku يك مطلب باحالي نوشته بود. گفته بود از 20 بازي پرفروش سال پيش يا همه E بودند يا M . و اون ميزان E براي Wii بوده. گذاشتن زياد خون و خشونت مثل قطع شدن اعضاي بدن درجه بازي M مي كنه. قرار نيست معما هاي بازي عوض بشه. :biggrin1:
IP جديد بخوره تو سرش من LOK جديد مي خوام :biggrin1:

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
ببين ممد :biggrin1: Kotaku يك مطلب باحالي نوشته بود. گفته بود از 20 بازي پرفروش سال پيش يا همه E بودند يا M . و اون ميزان E براي Wii بوده. گذاشتن زياد خون و خشونت مثل قطع شدن اعضاي بدن درجه بازي M مي كنه. قرار نيست معما هاي بازي عوض بشه. :biggrin1:
مشکل من سره فروش و موفقیت نیست. من میگم وقتی دارن بازی رو M میکنن این از نظر من یعنی اکشن بازی بیشتر میشه و از اون ور معما ابکی تر درست چیزی که تو Legend اتفاق افتاد. در اصل میشه گفت برای یه TR که تاکیدش روی معما باشه اصلا M بودن لازم نیست مگر اینکه گفتم اکشن بازی بیشتر شده باشه:D

Red_Yashar

کاربر سایت
Feb 23, 2008
822
نام
یاشار
HOLY SHIT
یعنی فقط Holy Shit. کسری دمت گرم. امروز داشتم به Tomb Raider فکر می کردم!!!!! یا خدا!!

ولي از همه مهمتر رده بازي M هست.:biggrin1:
ياشار از فردا فن بوي بازي ميشه. :biggrin1:
کی تا فردا وای میسه، از الان فن شدم!
به نظرم شدید به یه Reboot نیاز داشت. TR U هم خیلی دیگه تکراری بود. البته ممکنه TR نباشه؟ خیلی بی ربط می زنه عکسا. بیشتر شبیه concept های Dante's Inferno می خورن دشمناش!

خدا کنه Crystal Dynamics یه بازی در حد عنوان های کلاسیکش بسازه و نه کارهای آخیرش.

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
قشنگ ترین تعبیری که این چن وقته تو این سایت خوندم :d
البته نيما شماره ششم بازي يعني Angel of Drakness هم تقريبا open-world بود ( البته مزخرفترين بازي اين سري بود:biggrin1: )
............
به نظرم بازي خيلي خوبي ميشه چون طراح اصلي بازي همون كسي كه اين سري را به وجود اورده و بعيد مي دونم مجموعه خودش خراب كنه. البته فعلا شايعه هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر