black site area 51

halo_best_game

کاربر سایت
Oct 4, 2007
56
این تاپیکرو زدم تا نظراتتون رو در باره بازی بگین در ظمن این اولین تاپیکمه به بزرگیه خودتون کمی کاستی داشت ببخشید
midway برای ساخت این بازی از موتوره قدرتمند unreal3 که در بازی های معروفی مثله gears of war استفاده کرده effect های استفاذه شده در بازی realistic کار شده به طوره مثال وقتی باران میبارد قطرات باران بر روی اسلحه جمع می شوند و سپس به طوره طبیعی از اسلحه سرازیر می شوند این بازی در حالت 30 فریم بر ثانیه است تنها مشکله بازی فیزیک محیط ضعیف کار شده و محیط در مقابله حرکات شما تغییر زیادی نمیکند ولی بر عکس فیزیکه کارکتورها عالی کار شده مثلا وقتی شما تیر می خورید حرکات بدن شما به واقعیت نزدیکه
نورپردازیه بازی عالی کار شده و تکستچرها بسیار با نور پردازی جور هستند یکی دیگر از نکات مثبت بازی کنترل عالیه هم رزمانتان است در این بازی بر روی تک تک هم رزمانتان کنترل دارید می توانید به هر یک از انها دستور داید مثلا میتوانید به یکی از هم تیمهایتان دستور دهید که دشمن را به سوی خود بکشاند و شما و هم تیمیهایتان دشمنان را بترکانید کنترل وسایله نقلیه جالب کار شده شما می توانید با یک دست ماشین را کنترل کنید با یکدست هم اسلحه اسلحه های محود در بازی بسیار متنوع است در کل midway قوله یک گیم پلی جذاب را داده بخش online بازی عالی کار شده و گنجایشه 16 نفر را دارد در کل این جور که سازندها قول دادن بازی باید خوب باشه امیدوارم خوشتون امده باشه منبع هم من و بازینما:cheesygri

mzh

کاربر سایت
Jul 28, 2006
259
نام
محمدرضا
فکر کنم بازیه خوبی باشه

فقط متاسفم که جدیدا همه بازیها تمرکزشون رفته رو بخش آن لاین و مولتی

من که سینگل باز هستم اصلا با این موضوع حال نمیکنم

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
اتفاقا فوق العاده است من دموشو بازي كردم رفتم فضا ارزششو داره.فيزيك بازي هم فوق العاده كار شده بر عكس فيزيك بازي يكي از نقاط قوت بازيه بخش soloيازي هم باداستان عالي جالبه من ميگيرمش شما هم همين كارو كنيد.;)

K A M B I Z

کاربر سایت
Aug 31, 2006
550
نام
کامبیز
دوستانی که مطلع هستند،
آیا سیسیتم گیم پلی این بازی مثل وگاس هستش ؟ یعنی 2-3 نفر همراه داری و بهشون دستور میدی یا یک کاراکتر تنهاست؟ و یه سوال دیگه co-op میشه بازی کرد؟

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
من که اصلا باهاش حال نکردم... خیلی چرته به نظر من اصلا جذبش نشدم

البته بازی نکردم فقط دموهاشو دیدم ;)

هیچ شانسی نداره در مقابل Halo 3 و COD 4 و....

halo_best_game

کاربر سایت
Oct 4, 2007
56
در مورده بازی انکه در بعضی مراحل تنها هستی در بعضی هم رفیقات باهاتن co op فکر کنم بشه

راستی از gs نمره گرفت؟

اگه کسی بازیرو گرفته توضیح بده بازی چجوریه در ضمن midway خیلی رو این بازی حساب می کنه حداقل گرافیک و فیزیکش خوب کار شده

Last edited by a moderator:

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
اکثر سایت ها امتیازی بین 6.5 تا 7.0 گرفته پس توقع زیادی از این بازی نباید داشت.
تو گیم اسپات User Score شده 7.6 از 10
User Score که همیشه بالاترین امتیازه وقتی اعضا میدن 6.5 خود سایت 5 هم نمیده
همون طور که گفتم بازی چرتیه و فقط تبلیغ کردن

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
گرافیکش که فوق العادس فقط میمونه گیم پلی که بعید میدونم بد باشه .بهر حال بعد از cod 4 منتظر این بازیم که بنظرم خیلی باحاله;)

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
شما خدت بازی کردی میگی گرافیکش فوق العاد است.اگه گرافیک داشت این امتیازا رو نمیگرفت

نه خیر بازی نکردم ولی صحنه های زیادی از بازی رو دیدم ،با موتور بسیار قدرتمند و کارامدی که بازی داره توی گرافیک جای بحثی نخواهد گذاشت .

mzh

کاربر سایت
Jul 28, 2006
259
نام
محمدرضا
دوستان اینطور که من شنیدم مثله اینکه بخش لایو بازی ضعیف کار شده که امتیازاتش رو پایین آورده

اگر اینطور باشه چیز زیادی از دست نرفته(نظر شخصی)

Insomniac

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,397
نام
امیر حسین
من امروز بازی رو گرفتم.
اونجور که ازش توقع داشتم نبود!
فیزیک بازی فقط در جاهایی که از قبل قراره کاری روش انجام شه مثل سنگر دشمن ها که اونم تا حد مشخصی نه بیشتر خراب میشه! یا مثلا فقط یک کرمک کوچولو موچولو قراره از تو زمین دربیاد واقعاً قشنگ زمین می ترکه! ولی مثلا بقیه اجزا هیچیشون نمی شه!!! من یک خشاب روی یک لپ تاب خالی کردم یه خراشم ور نداشت!!!
گرافیک بازی قشنگه نه عالی .
یارومون هم با یک دکمه RB کنترل می شن که رو هر جا بگیری و بزنی گله ای تلپ می شن اونجا!!! و رو بهضی جا ها هم آیکون مخصوصیه که وقتی روش می زنی یکی میره درو واز می کنه یا با کامپیوتر کار می کنه !
اگر در بین COD4 و BS:A 51 می خواهید یکی رو بخرید صد در صد Cod4 رو بخرید من که جفتشو دارم بازی می کنم می خوام BS بندازم سطل آشغال!!!:eek:

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر