اجرای بازی super mario galaxy با 1500 تومن

ehsanxx

کاربر سایت
Jul 22, 2006
167
خبر خوب برای کسایی که مد چیپشون آپدیت نمیشه یا اصلا مد چیپ ندارن
بجای اینکه 30-40 هزار بدین بابت مد چیپ اینکارو بکنید
به آدرس http://psx-scene.com/forums/yaosm/61191-yaosm-smg-beta-testing-nothing-else-please-its-working.html برید و فایل
yaosm_16F627_627A_628_628A_648A_smgtest3.rar
یا
yaosm_12F629_675_smgtest3.rar
دانلود کنید بعد برید جمهوری مغازه های قطعات الکترونیکی ( بعد از پل حافظ ) یکی از چیپهای
12f629 یا 12f683 ) 12f683 پیشنهاد میشه ) رو به قیمت 1000 تا 1200 بخرید بعد فایل hex که که دانلود کردید با توجه به مدل چیپ بدید بریزه روی چیپ(200 -300 تومن هزینه پروگرم کردن بدید ) بیاریدش خونه طبق نقشه ای که تو این صفحه
http://psx-scene.com/forums/yaosm/5...ation-discs-everything-else-you-may-need.html

هست چیپ جدید رو بجای مد چیپ قبلی نصب کنید و از بازی smg و بقیه بازیهای کپی لذت ببرید

فقط حواستون باشه که با برنامه ic-prog فایل hex رو باز کنید و در قسمت eeprom data طبق دستورالعمل زیر
ریجن دستگاه خودتون رو تعیین کنید

byte 0 = Regionpatching
0x00 = JAP, 0x01 = USA, 0x02 = EUR
توی اولین پست این صفحه
http://psx-scene.com/forums/yaosm/6...esting-nothing-else-please-its-working-2.html
یه عکس هست که طرف ریجن رو روی پال یعنی 02 ست کرده فقط دو تای اول دو تای بعدی مربوط به سرعت درایو به این شکل هست شما با توجه به دستگاهتون روی 00 یا 01 یا 02 ست کنید و فایل رو سیو کنید بعد بریزید رو چیپ

0x00 = slow speed
0x01 = medium speed
برنامه ic-prog هم میتونید از اینجا بگیرید

www.ic-prog.com/download.html

no name

کاربر سایت
Aug 23, 2007
209
احسان جان، به نظرم اگه یه نفر پیدا کنی که بچه ها قطعرو بخرن و بدن بهش و اون همه این کارارو با یه قیمت مناسب..نه نرخ خون باباش انجام بده از همه چیز بهتره..کسی هست با من موافق باشه؟..

ehsanxx

کاربر سایت
Jul 22, 2006
167
آخه فقط یه لحیم کردن داره کل کارای بالا فقط چند دقیقه طول میکشه من خودم کردم تازه نمی دونستم بیرون پروگرم میکنن پروگرمر هم خودم ساختم اصلا فایلها رو خودم ادیت میکنم آماده برای ریختن رو چیپ که دیگه قسمتهای پیچیده مربوط به ریجن هم حل بشه

ehsanxx

کاربر سایت
Jul 22, 2006
167
از توی این فایل با توجه به مدل دستگاه ( pal/usa/jap ) و نوع چیپ درایو که روی چیپ اصلی برد درایو ویی که پاناسونیک هست ( d2a/d2b ) فایل hex درست را برذارید و بدید بریزن رو چیپ pic 12f683

Attachments

• hex.rar
    13.6 KB · مشاهده: 10

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
آخه فقط یه لحیم کردن داره کل کارای بالا فقط چند دقیقه طول میکشه من خودم کردم تازه نمی دونستم بیرون پروگرم میکنن پروگرمر هم خودم ساختم اصلا فایلها رو خودم ادیت میکنم آماده برای ریختن رو چیپ که دیگه قسمتهای پیچیده مربوط به ریجن هم حل بشه

شما خودتون این کار و انجام دادید !؟

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
احسان جون شما خیلی خطری تشریف داری قربان :biggrin1:. فقط یه چیز موند. شما کنسولت رو به این روش کپیخور کردی یا قبلا روش Modchip بود :confused:.

ehsanxx

کاربر سایت
Jul 22, 2006
167
من همین الان حاصل دسترنج خودمو نصب کردم به زیبایی کار میکنه از wiican خیلی بهتر سرعت لود بازیها بالاتر به اضافه duallayer support

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر