Gran Turismo 5 : Prologue

NIK

کاربر سایت
Sep 23, 2005
261
نام
امیر

چقدر فرقشه امیر ؟ در کل از نظر Simulation نسبت به بقیه بازیها چطوره ؟

والا نیما جان به محض اینکه فرمان رو وصل کردم یک راست رفتم توی Drift. باور کن اصلا انگار یک بازی دیگه هست. شاید اگر اغراق نکرده باشم نزدیک به 300% بهتره. سر پیچها اصلا یک چیزه دیگست. خیلی با حاله. به آدم احساس هیجان دست میده. دیگه با فرمان الکی صدای جیر جیر لاستیک ها در نمیاد چون میزان پیچ کاملا در دست خودت هست.
تو این چند روزه که من داشتم با دسته بازی میکردم یک فکر جدید به ذهنم خطور کرده بود و این بود که بازی های ماشینی که بازی میکنم ببینم Feel آن بازی چطور هست. feel منظورم همون حس رانندگی هست که به آدم هیجان می ده. اولاش feel این بازی بسیار بد و خشک بود. شما خودت در نظر بگیر GRID رو که باهم بازی کردیم، Feelش خیلی با حاله آدم وقتی می پیچه و یا سبقت می گیره حال میکنه. دقت کن که اصلا به Simulation بودن یا نبودن چیزی نگفتیما. اما نمی دونی با فرمون چقدر خوبه این GT من کف کردم.

به محض اینکه فرمان را وصل کردم به سرعت کار کرد. البته مثل اینکه کلاچ نداره، که اونقدر هم مهم نیست. چرخش 900 درجه فرمان در این بازی خیلی لذت بخش هست.
از نظر Simulation فعلا چیزی نمیتونم بگم. من فکر کنم خود Gt5 کامل که سال دیگه بیاد خیلی با این بازی فرق کنه باید ببینیم چی میشه. این بازی کلا در سطح خوب هست.
دو مورد در بازیش اعصاب منو خورد کرده. یکی اینکه وقتی گاز و ترمز را با هم میگیریم هیچ اتفاقی نمیافته . من انتظار دارم دود کنه و چرخش بچرخه و دیگر اینکه دوست دارم وقتی دوربین در خارج از ماشین هست کنار ماشین یعنی رخ ماشین رو ببینم ولی نمیتونم.
راستی ما میتونیم با شما آنلاین بازی کنیم؟
قربانت

MetalGearSolid4

کاربر سایت
May 11, 2008
266
نام
بهاره
من تو بازی GT4 یه دستی کشیدم که هیچ کی تا حالا نکشیده !!!:laughing:
من با یه ماشین تویوتا یه دستی کشیدم که درست تو لاین وسط 6.5 ماشین درو خودش چرخید کسی هست که این رکورد رو زده باشه ؟؟؟؟!!!!:biggrin1:

M.A

کاربر سایت
Sep 1, 2007
175
نام
محسن
سلام.آقا من میمیرم برای این کارها!!!یه بار با ماشین DODGE SRT-10 دقیقاً یه پیچ 360 درجه یعنی(|_|)رو زدم خودم کف کردم!!!با یه دستی!!!به جان خودم هنوز مرحلش یادمه،تو GT2 اون مرحله ی MINI هست که اولش حدود 50000 دلار برای بردش میده.من واقعاً ازینجور اعمال باحال خوشم میاد.راستی،این SIMULATOR که توی همه ی نسخه هاش بود اگر اشتباه نکنم،نود درصد تو این نسخه هم میاد،شایعاتی هم هست بر اینکه قابلیت آپدیت بازی و آوردن ماشین های جدید هم هست،یعنی میتونید یه کاپ دیگه در GT5 با آپدیت کردن،بوجود بیارید.مثلاً چطور بگم،خب آپدیت دیگه!یعنی ماشین و مرحله بهتون اضافه میشه،چیزی که در MOTORSTORM بود.
موفق باشید.آقا من تو بازینما کاملاً فعالیت دارم،کسی خواست بیاد اونجا منو با آی دی M.A777 میتونه ببینه،دوستون دارم،یا علی.
M.A

MetalGearSolid4

کاربر سایت
May 11, 2008
266
نام
بهاره
خوب من این بازی رو خیلی زیاد بازی کردم و کلی هم خاطره دارم که اگه بگم تموم نمیشه
پس اینجا تاپیک خود GT5 نه خاطره !:biggrin1:
راستی گران توریسمو یعنی شبیه سازی شده دیگه ( منظور بازی رو میگم نه معنی کلمه گران توریسمو )
شما می خوای شرط ببندی که این قسمت هم شبیه سازی شده simulator داره یا نه :laughing:
خسته نباشی! خیلی باحالی :love::love::love::love::love:
اگه اون قابلیت آپدیت که گفتی باشه که خیلی خوب میشه..

versus

کاربر سایت
Sep 12, 2008
1,496
نام
سینا
wol_error.gif
اين تصوير در اندازه واقعي خود نمايش داده نمي شود. براي نمايش تصوير در اندازه واقعي اين نوار را کليک نماييد. اندازه واقعي تصوير 1600x1200 و حجم آن 218 کيلوبايت مي باشد.
gwp_gt5_2_7.jpg

浪人

کاربر سایت
Sep 27, 2008
1,033
نام
اصلان
Update for Gran Turismo 5 Prologue

سلام
یه آپدیت جدید برای " Gran Turismo5: Prologue " اومده که شامل اضافه شدن سه ماشین جدید:

GT by Citroen - Lotus Evora - Ferrari California
و "GamePlay Enhancements ":
. تغییراتی در penalty system ( حذف شدن "speed penalties" "هنگام "Time Travel Events"
. آپدیت شدن "Race events" و آپدیت میزان سختی "tweaked difficulty levels"
. بهتر شدن میزان صدا "improved sound volume"و ....

اینم عکس ماشین ها:
GT by Citroen
2zj94wh.jpg

Ferrari California
281wu9z.jpg

Lotus Evora
xg2tw.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر