BurnOut : Revenge

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
logo.jpg

boxshot_us_large.jpg

شماره چهارم از سری بازی BurnOut که با عنوان Revenge شناخته می شود در 7 مارس 2006 ( حدود 9 ماه پیش ) برای X360 عرضه شد.پیش از این شماره دوم برای PS2 و شماره سوم که TakeDown نام داشت برای PS2 , Xbox عرضه شده بودند ، البته Revenge هم برای PS2 , Xbox عرضه شده بود.به نظر من بحث در مورد کیفیت نسخه های شماره سوم کار بیهوده ای است چون Revenge فقط برای یکی از دو کنسول واقعی نسل بعد عرضه شد و دو نسخه دیگر برای کنسولهای نسل قبل بودند.علت نادرست بودن مقایسه تفاوت یک نسل در کیفیت و سخت افزار کنسولی است ، اگر بر روی نسخه PS2 باگهای نسبتا" زیاد و کرش هایی بین مسابقات را می دیدید دلیل فقط می تواند مربوط به سخت افزار ضعیف این کنسول مربوط باشد.البته نسخه X360 هم با وجود همکاری EA HD با Criterion دارای باگهایی در بین مسابقات و در طول مسیر و همچنین مشکلات دوربین به هنگام پرش ها می باشد.در هر حال اگر بخواهیم مقایسه ای داشته باشیم بهتر است این مقایسه بین TakeDown و Revenge باشد.مهمترین تغییر در شماره چهارم نسبت به شماره سوم Rank Based یا به عبارت بهتر Difficulti Level Based شدن مسابقات بازی بازی است ، در TakeDown مسابقات Location Based بودند مثلا" ابتدا North America را جلو می بردید بعد Europe باز می شد و بعدش جنوب شرقی آسیا...البته در همین روند مسابقات جدیدی هم که بصورت مخفی بودند در Location های ابتدایی بازی UnLock می شدند اما در Revenge همانطور که گفتم اساس کار بر روی درجه سختی است.شما باید به تدریج Rank تان را بالا ببرید و در هر رده عناوینی مانند Rockless به شما داده می شود ، اساس کار درجه سختی هم روی Point هر رده است.در رده های ابتدای با 17Points هم Ranked Up می شوید ولی در رده 3 ستاره که شما را با عنوان Offensive می شناسند 34Points لازم دارید.این Point ها هم با کسب مدالهای طلا ، نقره یا برنز در مسابقات گوناگون به شما داده می شود مثلا" بطور معمول با کسب مدال طلا 5Points می گیرید ، البته حالت فوق العاده هم داریم.Location ها و محله های بازی بر طبق رسم همیشگی هر کدام Intro Movie های خاص خودشان را دارند که نسبت به شماره قبلی تا حدودی بهتر و البته کمیک بوکی تر به نظر می رسند.Crash های Revenge به پای همتایان TakeDown ـی خود نمی رسند اما Road Rage , Grand Prix های بازی همچنان جذابیت و سختی خود را حفظ کرده اند گرچه نسبت به TakeDown تا حدود زیادی آسان تر به نظر می رسند.Revenge به مانند TakeDown شبکه X Live را پوشش می دهد و دارای تریلر Madden NFL 06 نیز هست.

screen17_large.jpg

LiQuiD SnakE

کاربر سایت
Jun 3, 2007
274
نام
ارسلان
آوووووووو بازم این حامد اومد:biggrin1:
حالا تو هم هر بازی ای که میری میخری رو نمیخواد براش تاپیک بزنی:biggrin1:
حداقل تاپیک Burnout:Paradise رو میزدی;) چون دیگه الان خیلی از اومدن Revenge گذشته تاپیک میره زیر خاک!
ولی حالا بازم دستت درد نکنه به خاطر مطالبت:love:
خوب بزارین منم نظرمو در مورد این بازی بدم که Offtopic نباشه:
این بازی اون اولا رو Ps2 که اومده بود نسبت به PS2 گرافیک و فیزیک خیلی خوبی داشت.توی هارد Xbox هم Playable Demo ش رو بازی کردم خیلی گرافیکش با Ps2 فرق نداشت به جز fps بالاتر و Texture های بهتر!
ولی بازم اگه میخواین تو لایو بازی کنین ارزش خریدن رو 100% داره چون: 1.لگ نداره! 2.خیلی حال میده RoadRage آنلاین بازی کنی:love:
پ.ن:ماشالله به AA :D

آخرین ویرایش:

Mohsen Rock

کاربر سایت
Jul 25, 2007
695
نام
محسن
نه فقط باید بری!!!
یعنی حتی نباید ترمز کنی!!!
چه برسه که بخواهی تو شهر بچرخی...
اسپرت کردن هم نداره...
ولی نهایت حس ماشین سواری بهت دست میده....

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
البته برای اینکه در بین مسابقه Nitro به دست بیاری باید دریفت هایی در حد Great انجام بدهید که اون موقع اندکی ترمز دستی کشیدن لازم است.
نمی توانی بصورت آزاد در شهر بچرخی ، این قابلیت در Paradise وجود خواهد داشت.

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
بحث در مورد Paradise رو بگذارید برای تاپیک خود بازی ، اینجا در مورد Revenge صحبت می کنیم.
من امروز بعد حدود 3-4 ساعت بازی کردن درجه ام به Insane رسید و 6 ستاره شدم.درجه قبلی که داشتم Dangerous بود ، برای درجه بعدی باید 54 پوینت جمع کنم.ولی از اینها گذشته همین Dangerous خیلی برایم لذتبخش بود چون پر بود از Crash های خوب و همچنین یک Grand Prix خیلی جذاب...
حیف که فعلا نمی توانم به بخش X Live بیام چون سرعت اینترنت زیادی می خواهد وگرنه پایه کّل کّل با سایر مدعیان بودم.

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
دیدم کسی اینجا پست نمیده گفتم حتما" بیشتر x360 داران هم وطن Revenge رو بازی نکردند.بین دوستانی که Add کرده بودم یک سرچ کوچکی کردم دیدم که فقط اشکان ( WAKASHIZOMA ) ، فرزاد ، محمدرضا ( Challangeeverything ) ، فریدون و این یارو Black Lich King کسی بازی رو انجام نداده و اینها هم که انجام دادند GameScore شون در حد الان است که 6 روز است بازی رو شروع کردم.

امروز صبح حدود 4 ساعت بازی کردم و خودم رو از Maniac رسوندم به Assassin و هشت ستاره شدن.سپس با اندکی تلاش آخرین ستاره هم گرفتم و Dominator شدم ( 9 ستاره ). در این رده باید 160Point جمع کنید که واقعا" بازی سخت شده است.تا الان که 59 تا جمع کردم و از شانس بد 2 تا Traffic Attack به پُستم خورده است که من ازشون بدم میاد وگرنه از Crash Breaker Road Rage , Eliminator البته Crash ها لذت می برم ولی در Burning Lap ها مشکل اساسی دارم که با تمرین کردن زیاد حل خواهد شد.

joopi_gam3r

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,116
من هم روی dominator هستم همونی که 160 پوینت میخواد فعلا روی 104 هستم
البته هنوز مسابقات زیادی روی 8 ستاره و 7 ستاره دارم(اسم هاشون رو یادم نیست)
این 104 پوینت رو که بگیرم یعنی بازی تموم میشه؟

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
من هم روی dominator هستم همونی که 160 پوینت میخواد فعلا روی 104 هستم
البته هنوز مسابقات زیادی روی 8 ستاره و 7 ستاره دارم(اسم هاشون رو یادم نیست)
این 104 پوینت رو که بگیرم یعنی بازی تموم میشه؟
من امروز رسوندم ـش به 80 پوینت.اون که آره چند مسابقه همیشه اضافه میاد...
والا من که هنوز تموم نکردم ولی وقتی Dominator هم تموم کنی یک اچیومنت زیادی بهت می دهد گویا...

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
امروز Dominator هم تموم کردم ، هیچ گیک اسکوری نداد ولی یک Rank جدید باز شده به نام Elite ! علامت ـش هم تک ستاره طلایی رنگ است ولی مسابقه هایش رو نمی توانم ببینم.نمی دونم شاید اصلا مسابقه نداشته باشد و یک عنوان نمادین است.
الان دارم مسابقه هایی که بازی نکردم را می گذرونم تا طلا یا نقره بگیرم ببینم همشون رو که تموم کنم چه می شود.

Extreme

کاربر سایت
Mar 12, 2007
381
نام
AlirezA
واقعآ یادش به خیر من ماه رمضان بازی کردم . از ساعت 10 شب شروع میکردم تا سحر به مدت 5 یا 6 روز طول کشید . آخه تمامشو GOLD گرفتم .شده بود برای 1 مسابقه 5/1 ساعت وقت میذاشتم آخرشم با 1/0 ثانیه گلد میگرفتم. تموم که میشد با رنگ بنفش نفس نفس میزدم .آدم پلک نمیتونه بزنه چه برسه به تنفس!:((
واقهآ بازی قیامتیه.
راستی مسابقاتی که اذیتتون کرد بزارید برای موقعی که سلاحهای قدرتمند تری به دست آوردید.(به نظر من BurnOut : Revenge بازی اکشنی هست که CAR سلاح محسوب میشه)
Elite Rank وقتی Level Up شد یه ماشین مشکی پر قدرت بدون هندلینگ Unlocked میشه که زیاد تعریفی هم نداره به حر حال بحترشو بعدآ میگیرید.
دلم برای ماه رمضون یه ذره شده:love:;)

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
شما واقعا این کاره هستید !
در مورد سبک بازی هم خودم به نظرم بجز اینکه چند تا Race داره و بخاطر همین بیشتر Racing بهش می گویند بازی به سبک Car Combat تعلقاتی دارد.ولی به هر حال برای بازی کردن نفش کِش می طلبد ! :)

این Elite Rank هم مسابقه دارد دیگه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر