Official PES 2008 Discussion

خب اين بازي هم اومد به سلامتي بريد سفارش آنلاين بديد من كه دادم سايتشو نميگم چون تبليغ ميشه خودتون ميدونيد كجاست ديگه ولي من با اين وضع افتضاح پست احتمال ميدم هفته ديگه تو دستم باشه:laughing:
كليه بحثها در تمامي موارد در باره اين بازي اينجا صورت ميگيره
گلهاي زيبا رو اينجا بذاريد و همچنين پچهاي بازي
در ضمن سه تاكرك هم از اين بازي اومده
http://m0005.gamecopyworld.com/games/pc_pro_evolution_soccer_2008.shtml#Pro%20Evolution%20Soccer%202008%20[MULTI6]%20No-CD/Fixed%20Image
ولي تاييد نشدن هنوز اما مطمعنا سريع ترين گيمي كه كرك بشه همينه
موفق باشيد

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
کمک آقا کمک من با کیبورد بازی میکنم اما نمیتونم تنظیماتش را انجام بدم برای مثال برای پاس دادن میخوام کلید s باشه اما الان x هست و هرکاری میکنم تغییر نمیکنه مثل نسخه قبلی چیکار کنم ؟
تو فولدر بازی يه فايلی هست به اسم setting ازونجا ميتونه دکمه ها رو تنظيم کنی

Samuell

کاربر سایت
Sep 4, 2007
6
نام
Sam
واقعا یکی نیست جواب منو بده ؟!! میشه این بازی رو با لان (lan) بازی کرد یا نه ؟!
اگه میشه چجوری ؟!
نه عزیزم LAN نداره تا وقتی پچش بیاد.
--------------------------
من این بازیه و تهیه کردم و کلی هم بازی کردم به نظرم:
1.افت فریم ها:
در بازی افت فریم ها مشاهده میشه و البته اکثرا این افت در حالت hight و با رزولوشن بالا اتفاق می افته.
نکته:
مهم اینجاست که این بازی در سیستمهای مختلف عملکرد متفاوتی داره .
من پیشنهاد میکنم دوستانی که افت فریم دارن اول تمام حالت بازی(LOW-MED-HIGHT)رو امتحان کنند و بعد اگر در هر سه حالت مشگل داشتن بیان اینجا اعلام کنن و سیستمشون رو هم معرفی کامل کنن.(تمام سخت افزار کاربردی)
2.گیم پلی:
چرا رو بازی به این زیبایی مشگل میزارین؟ کجاش ایراد داره...!
شما 2 نسخه از سریه PES رو بگید که از نظر گیم پلی مشابه باشند!گیم پلی بازی تغییر اساسی کرده ولی باید شناخت و یاد گرفت. اتفاقا بسیار طبیعی تر از قبل شده و مخصوصا حرکات تکنیکیه بازیکنان بزرگ دیدنیه!
دریبلها فوق العاده جذاب شده ودر گیریه بازی کنان هم جالبه!!!!
3.هوش مصنوعی:
هوش مصنوعی تک تک بازی کنان بالا رفته..این شکی درش نیست.شما در حالت TOP PLAYER میبینید که بازیکنان اگر روزنه ای در دفاعتون پیدا کنن حرکت میکنن و از همونجا به شما حمله میکنن یا در مواقغ پاس دادن جلوی بازیکنان آزاد شما رو میگیرن و.....
-----------------
Samuell

Javidmojallal

کاربر سایت
Nov 4, 2006
562
نام
جاوید
من این بازیه و تهیه کردم و کلی هم بازی کردم به نظرم:
1.افت فریم ها:
در بازی افت فریم ها مشاهده میشه و البته اکثرا این افت در حالت hight و با رزولوشن بالا اتفاق می افته.
نکته:
مهم اینجاست که این بازی در سیستمهای مختلف عملکرد متفاوتی داره .
من پیشنهاد میکنم دوستانی که افت فریم دارن اول تمام حالت بازی(LOW-MED-HIGHT)رو امتحان کنند و بعد اگر در هر سه حالت مشگل داشتن بیان اینجا اعلام کنن و سیستمشون رو هم معرفی کامل کنن.(تمام سخت افزار کاربردی)
2.گیم پلی:
چرا رو بازی به این زیبایی مشگل میزارین؟ کجاش ایراد داره...!
شما 2 نسخه از سریه PES رو بگید که از نظر گیم پلی مشابه باشند!گیم پلی بازی تغییر اساسی کرده ولی باید شناخت و یاد گرفت. اتفاقا بسیار طبیعی تر از قبل شده و مخصوصا حرکات تکنیکیه بازیکنان بزرگ دیدنیه!
دریبلها فوق العاده جذاب شده ودر گیریه بازی کنان هم جالبه!!!!
3.هوش مصنوعی:
هوش مصنوعی تک تک بازی کنان بالا رفته..این شکی درش نیست.شما در حالت TOP PLAYER میبینید که بازیکنان اگر روزنه ای در دفاعتون پیدا کنن حرکت میکنن و از همونجا به شما حمله میکنن یا در مواقغ پاس دادن جلوی بازیکنان آزاد شما رو میگیرن و.....
-----------------
Samuell

مشکل از سیستمتونه
من این بازی رو با آخرین جزئیات رو 1280*720 اجرا کردم(یه دونه فریم هم افت نداره!!)
تازه اگه تو تنظیمات گرافیکتون Anistropic رو 16x بذارین چمن بی نقص میشه

arthes

کاربر سایت
Jul 8, 2006
330
نقل قول:نوشته شده توسط arthes
واقعا یکی نیست جواب منو بده ؟!! میشه این بازی رو با لان (lan) بازی کرد یا نه ؟!
اگه میشه چجوری ؟!

نه عزیزم LAN نداره تا وقتی پچش بیاد.
یعنی اگه واقعا میشه روی لن بازی کرد اگه پچش بیاد ؟!
همچین پچی واسه نسخه قبل اومده ؟ اگه میشه لینکش رو بگذارید !:biggrin1:

Black Prince

کاربر سایت
Apr 25, 2006
292
نام
Alireza
من هم با این بازی مشکل دارم!
افت فریم که ندارم ولی وقتی گرافیک رو کم میکنم سرعت بازی زیاد میشه (74 فریم) و نمیشه بازی کرد از بس تند میشه!
وقتی گرافیک رو زیاد کنم هم فریم کم میشه و بازی کند!

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
مشکل از سیستمتونه
من این بازی رو با آخرین جزئیات رو 1280*720 اجرا کردم(یه دونه فریم هم افت نداره!!)
تازه اگه تو تنظیمات گرافیکتون Anistropic رو 16x بذارین چمن بی نقص میشه

سلام
جاوید جون از کجا میشه این تنظیمات رو دستکاری کرد؟
یا علی مدد

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
Man System khaili balaie Daram Vali Namidunam Chera Hey Vasate Bazi Khat miofte ya hey sorate bazi kam mishe be in migan Ofte ferim
Vga:8800GtS 320
Ram:4Gig
Cpu:6000Amd
yeki Rahnemaie kone age ham pachi hast be ma begid betunim in moshkelo Hal konim

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
Anistropic!!!!!ببخشید بعد این کجاش هست که من ندیدم تنظیمات بازی فقط از بیرون میشه و 3 حالت داره با 3 گزینه /:)
البته از شدن که میشه شما با اون برنامه ای که روی درایو کاتتون هست میتونید antialis , Anistropic را تغیر بدین ولی من این را در کارت گرافیک nvidia دیدم ati را نمیدونم ولی آخه چرا باید اینجوری باشه

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
Man System khaili balaie Daram Vali Namidunam Chera Hey Vasate Bazi Khat miofte ya hey sorate bazi kam mishe be in migan Ofte ferim
Vga:8800GtS 320
Ram:4Gig
Cpu:6000Amd
yeki Rahnemaie kone age ham pachi hast be ma begid betunim in moshkelo Hal konim

سلام
خط افتادن وسط تصویر به خاطر مانیتورت هست. تا میتونی رفرش ریت مانیتورت رو ببر بالا احتمالا مشکل خط افتادن تصویر حل بشه(به صورت پیش فرض فکر کنم روی 60 یا 75 MHZ باشه.) در مورد مشکل کند شدن لحظه ای هم همون افت فریم هست که متاسفانه این تو این بازی خیلی کم وجود داره.
یا علی مدد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر