Fifa08 شروعی دوباره برای فیفا

dante360360

کاربر سایت
Sep 20, 2007
350
نام
داریوش
خب........ بالاخره دیشب بعد از دو هفته آسفالت گاز زدن چشممان به جمال FIFA 08 next-gen روشن شد . البته اومده بود ولی شانس من همشون پال بودن.
گیم اسپات به نسخه PS3 و X360 امتیاز 8.5 داده ، من هم همینو بهش میدم. تو ریویوش دیدم زده منوهای گیج کننده !. البته منوهای فیفا همیشه همینطوری بوده و ماها عادت داریم و از گشتن توشون لذت میبریم ولی واسه کسایی که اولین بارشون باشه یکم آزار دهنده است.
نکات مثبت :
گرافیک همونطور که در عکس ها و تریلر ها دیده بودم . باید به طراحان ea احسنت گفت ! نوردهی و سایه ها در ورزشگاه (موقع روز) واقعا چشم نوازه . لباس بازیکن ها کاملا لخته و از بدنشون جدا. موی سر بازیکن ها عالی کار شده . چمن هم واقعا زیبا و طبیعی است!
گیم پلی خوب و روون. البته یکم وقت میخواد تا با گیم پلی جدید بازی مخصوصا دسته 360 آنشا بشید. استفاده جالب از آنالوگ چپ برای حرکت های انفجاری !
موزیک های سیسانس شده زیبا
اضافه شدن چند بخش جدید
مدل سازی خوب ورزشگاه ها و بازیکن ها
وجود بخش تمرینین کوچک و جالب در بین منو ها که شاهد رونالدینهو هستیم که با دروازبانی تنها تک به تک است.
رفلکس های نرم و طبیعی از بازیکن ها در هنگام دویدن، زمین خوردن، خطا کردن، دریبل زدنف شوت زدن ، دفع توپ(گلر) و ...

نکات منفی :
با وجود مدل سازی خوب چهره ها و بافت های با کیفیت که روی اونهارو پوشونده باید بگم که چهره بعضی بازیکن ها یه مقدار با اصلشون فاصله داره. مثلا روبینیو !
نبود دمو در شروع بازی(بعد از لوگوی EA)
منوهای تو در تو

cpt mitchell

کاربر سایت
Oct 12, 2007
41
نام
afshin
خب........ بالاخره دیشب بعد از دو هفته آسفالت گاز زدن چشممان به جمال FIFA 08 next-gen روشن شد . البته اومده بود ولی شانس من همشون پال بودن.
گیم اسپات به نسخه PS3 و X360 امتیاز 8.5 داده ، من هم همینو بهش میدم. تو ریویوش دیدم زده منوهای گیج کننده !. البته منوهای فیفا همیشه همینطوری بوده و ماها عادت داریم و از گشتن توشون لذت میبریم ولی واسه کسایی که اولین بارشون باشه یکم آزار دهنده است

to ke gofty hame pal boode pas chetor gir avordi:confused::confused:
rasty begoo az koja gerfty:confused::love:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
ايشون بازي رو گرفتن از كجا به غير از نسخه pal
براي ريجين ديگه نيومده

اگه كسي pcرو بازي كرده و
بگه جريان چيه من از چند نفر شنيدم كه ميگن فوق العاده افتضاحه
درسته يا نه؟؟؟؟؟؟

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
براي ريجين ديگه نيومده

اگه كسي pcرو بازي كرده و
درسته يا نه؟؟؟؟؟؟
WEST ریجن j بازی رو اورده .

اون افراد دموی FIFA 08 رو بازی کرده بودن .

Good Boy

کاربر سایت
Apr 9, 2007
842
نام
K1
براي ريجين ديگه نيومده

اگه كسي pcرو بازي كرده و
درسته يا نه؟؟؟؟؟؟

سلام
من نسخه pc رو دارم.به نظر من که اصلا خوب نیست و هیچ فرقی با fifa 07 نداره فقط چهره بازیکنها بهتر شده.
ولی برای 360 و ps3 کلی با pc فرق می کنه و کاملا نسل بعد هست.

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,787
از همش بهتر همون حالت هست که میتونی یک بازیکن رو انتخاب کنی خیلی باحاله وقتی توپ بهت میرسه میشه مثل gears of war موقع دویدن دوربین پشت سرت تکون میخوره

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
دلم به حال eaمیسوزه داره به فلاکت میرسه
من 07 هم بازی کردم(به خدا تفاوت آنچنانی توشون نیست)
شوت که میزنی دروازبان نیم ساعت بعد میپره
صورت اتوئو بیشتر شبیه استاد اسدی هستش تا خودش
هرکی بازی کرده بگه با دسته ی 360 چه جوری میشه حرکت زد
تنها خوبیه بازی همون تاکتیک های تیمیشه که مثلا press میکنه یا حمله های از جناه های مختلف
کنترل بازیکنان هم خیلی سخت شده و حرکت بازی کنان نسبت به نسخه ی قبل به مراتب کند تره
توی بازی هم یک شوت میخوای بزنی خدا میدونی کجا میره
ضربه کاشته رو هم که اینقدر دوربین رو آوردن پایین نمیبینی کی به کیه
خلاصه من به این بازی 7.5 میدم

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
فیزیک بازی به Pes6 می رسه ؟
اصلا بازی در سطح Pes6 هست ؟
:laughing:دوست من جک میگی یا لطیفه؟این بازی به نصف گرد Pes 2008 هم نمیرسه چون واقعا خیلی بازیش ضعیفه. من نمیدونم چرا این ea اینقدر از یه بازی که میخواد بسازه تبلیغ میکنه که آخرش این قدر بیخود دربیاد؟ واقعا اون همه تبلیغ فقط واسه این بود؟ البته ناگفته نماند که نسخه ی next-Gen این بازی به نظر میاد که خیلی عالی باشه.(من که بازی نکردم اونا کردن میگن:laughing:)

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
نسخه pc که افتضاحه ... با 07 فرقی نداشت من بازی کردم فیزیک توپ بهتر شده
اصلا gamespot به نسخه کنسول امتیاز بیشتری داده

prancE 3

کاربر سایت
Mar 20, 2007
269
این شرکت فقط بلده روی موسیقی کار کنه و البته زحمت زیاد میکشن ولی نمیدونم چرا اینجوری میشه
موقعی که داشتن اینو میساختن از رونالدینیهو دعوت کرده بودن تو استدیو و از اون سنسور ها بهش
وصل کرده بودن تا از حرکاتش الگو برداری کنن معلوم نیست با این همه خرجی که میکنن چرا بلد نیستن
بازی بسازن
بهتره دیگه شماره 09 رو نده بیرون چون بیشتر ضرر میکنه تا سود:laughing:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر