بازی و شایعه

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
نوشته شده توسط kakero youga:
ببين فرشتـ... ببخشيد(!) ببين Kain عزيز...من نميدونم شما چرا گير دادي به اين اسنيك...اما كاكرو منطقي تر از اين حرفهاس كه به اين سادگي از كوره در بره...خيلي آروم پشت توپ مي ايسته و شما و دروازه بان تيم ملي برزيل و تور و همه چي رو به هم ميدوزه..!(!)
آقا رضا گل . اول از همه اینکه من اسمم رو به این گندگی نزاشتم زیر امضام که شما بازم بیای بگی Kain ! ;)

دوم اینکه من گیر ندادم به اسنیک . همین جوری خواستم یه ذره با طرفداراش شوخی کنم و ببینم چی میگن . همین :D
سوم اینکه قبل از اینکه به توپ بتونی ضربه بزنی با یه ضربه شمشیر سول ریور هم کاکرو و هم توپ رو به 2 قسمت مساوی تقسیم میکنم ! :lol:

s01id_sn4ke

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 23, 2005
721
نام
فرهنگ
نوشته شده توسط farzadlion:
شرکت یوبی سافت اعلام کرد بدلیل انزجار گیمر ها از شخصیت سم فیشر در نسخه ی آینده ی اسپلینتر سل یعنی شماره ی چهارمش بجای سم از شخصیت ماریو استفاده خواهند کرد :lol:
لازم به ذکر است که سام فیشر هم اکنون توسط هیدئو کوجیما استخدام شده و در شرکت کوجیما وظیفه ی آبدارچی را بر عهده دارد.... :lol: :lol:
خیلی باحال بود فرزاد جان...خیلی خندیدم.:lol::lol::lol::lol:

kakero youga

کاربر سایت
Oct 1, 2005
341
نام
رضا
آقا رضا گل . اول از همه اینکه من اسمم رو به این گندگی نزاشتم زیر امضام که شما بازم بیای بگی Kain ! ;)

آقا شرمنده ... اسمتو نديدم ، حالا براي تلافي ، في البداهه رو حال كن :

چه شوخ و شنگه مصطفي

زبر و زرنگه مصطفي ...!!!

خوب شد؟!!

دوم اینکه من گیر ندادم به اسنیک . همین جوری خواستم یه ذره با طرفداراش شوخی کنم و ببینم چی میگن . همین :D

طرفداراش چي ميخواستي بگن؟ از همين چيزايي كه من ميگم ميگن. البته بدون چاشني اضافي!!

سوم اینکه قبل از اینکه به توپ بتونی ضربه بزنی با یه ضربه شمشیر سول ریور هم کاکرو و هم توپ رو به 2 قسمت مساوی تقسیم میکنم ! :lol:

جدي ميگي.؟ حساب و هندسه ت هم كه خوبه...! به هر حال تا اونجايي كه من اطلاع دارمkain شمشيرش رو از رو نميبنده ... پس نميتونه تهديد جدي باشه!!!

آخرین ویرایش:

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
نوشته شده توسط kakero youga:
آقا شرمنده ... اسمتو نديدم ، حالا براي تلافي ، في البداهه رو حال كن :

چه شوخ و شنگه مصطفي

زبر و زرنگه مصطفي ...!!!

خوب شد؟!!
اوهوم .
181.gif

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
حیف این تاپیکو دیر کشف کردم!!
به گزارش خبر گزاری فاکس نیوز!بازی متال گیر 4 امتیاز 0.1 را از گیم اسپات دریافت کرد.علل انتخاب این مهم این بود که دلیل آن که در دقایقی پیش به دست ما رسید به سمع نظر شما خبر بعدی در واق میرود جهان سوم و انرژی لوبیایی حق فلانی و اگر ما معتقدیم من چیکاره بیدم است!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
یوبی سافت پس از تست بازی Quest Of Persia اعلام کرد که از ادامه انتشار بازی فارکرای دست کشیده و ساخت آن را به تیم زبده!و باتجربه!! ما میده.
وضعیت سم فیشر بحرانی است!!
سم فیشر،کاراکتر محبوب تمام دورانها در اثر بیماری آرتوروز در ناحیه فوقانی کمر چندی پیش در بیمارستان بستری و تحت درمان قرار گرفت.پزشکان از درمان او احساس رضایت نمیکنند و خطر فلج شدن را درنظر میگیند!!!!!در همین راستا طرفداران این فرد محبوب همچون امین و من!به تجمع و اعتصاب روبروی در یوبی سافت پرداخته و...
سارا فیشر به خبرنگار فاکس گفت: دیروز در اقدامی نمادین،هیدئو کوجیما و سالید اسنیک،لیکوئید اسنیک،اسنایپرولف،بیگ باس،ریوالور آسلات و بقیه اذناب متالگیر به دیدار این فرد فرهیخته و برجسته رفتن و برای سلامتی او اجماعا صلوات فرستادند!!!!
اعتیاد اسنیک به مراحل حاد رسید
اسنیک که از همان اول معتاد به سیگار بوده،پس از آنکه ربات در بازی متال 4 به او جای سیگار،تریاک داده به مواد مخدر آلوده شد و اعتیاد او رو به گسترش است و به مواد دیگر همچون ماریجوانا هش شابو هروئین و....غیره رو آورده و از طعم آنها احساس رضایت میکند.
گرچه بعضی علت اعتیاد او را خودش میدانند.زیرا پس از اینکه پدرش در جنگل به گیاه خشخاش برخورد نتوانست خود را کنترل کند و با پوست مار!!!سیگار توپی درست کرد و چون پسر کو ندارد نشان از پدر.....اسنیک هم با میل خود معتاد شده!!!
اعتیاد او پس به دام افتادن توسط مهدی فخیم زاده و زنش در حس سوم فاش شد.
اسنیک در مصاحبه با ما گفت:
شند وقتی بود حش میکژدم که توی آشمونا شیر میکنم و یه حشی بهم میگفت خیلی شوشکی!!!دیگه شفا نمیکنی با ما و....بعد خیلی بژخوژد گفتم شفایت داداشششش.شیگار میگار دوشت داری؟شمبوشه میخویی؟
گفت بی شفا.من هژار بای بهت گفتم یا نکش.یا اگه میکشی ایژون نکش!
گفتم میامتو بخوژم!!با شی حال میکنی بژم همونو تژریق کنم تو رگ؟
این بود که ماژو انداختن تو خط و دیگه گرفتار اعتیاد شدیم.شفایت!!!!
باتشکر....

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
به گزارش خبر گزاری فاکس نیوز!بازی متال گیر 4 امتیاز 0.1 را از گیم اسپات دریافت کرد.علل انتخاب این مهم این بود که دلیل آن که در دقایقی پیش به دست ما رسید به سمع نظر شما خبر بعدی در واق میرود جهان سوم و انرژی لوبیایی حق فلانی و اگر ما معتقدیم من چیکاره بیدم است
قاکس نیوز از کی تا حالا اخبار بازی می گفته و ما خبر نداشتیم;) :-"

سارا فیشر به خبرنگار فاکس گفت: دیروز در اقدامی نمادین،هیدئو کوجیما و سالید اسنیک،لیکوئید اسنیک،اسنایپرولف،بیگ باس،ریوالور آسلات و بقیه اذناب متالگیر به دیدار این فرد فرهیخته و برجسته رفتن و برای سلامتی او اجماعا صلوات فرستادند!!!!
پس از انتشار این خبر سم فیشر اکیدا این خبر را تکذیب کرد و اعلام کرد که بدلیل مرحوم شدن دخترش این خبر که بنقل از دخترش بیان شده نمی توانسته صحت داشته باشه...اضافه می کنم که سارا فیشر چندی پیش به ملکوت الا پیوست ...برای شادی روحش یک صلوات بلند بفرستید
----------------------------------------------------------------------------

اسنیک در یک حرکت جسورانه با ارسال نامه ی سر گشاده ای اعلام کرد که اخیرا با هیچ شخصیت..و رسانه ای مصاحبه نکرده و ضمن تکذیب تمامی سخنانی که از جانب وی توسط رسانه ها و افراد حقوقی و حقیقی بیان میشود آن ها را ساختگی و دروغین خواند....اسنیک اضافه کرد که سم فیشر از اینکه من چندی پیش در ماموریتی به اعتیادش به گرد نخود پی بردم خشمگین است و سعی می کند با استفاده از دشمنان و ابر قدرت ها ی شیطانی برای من پاپوش درست کند..وی گفت دشمنان (دشمنان را با تاکید بخونید) من سالهاست که برای تضعیف من از این حربه ها استفاده می کنند ...و با تبلیغات منفی سعی در مخدوش کردن شخصیت من دارند اما بدلیل مردمی بودن من در رسیدن به این اهدف شوم شکست خورده اند....وی در پایان اضافه کرد که سم فیشر باید مواضع خصمانه اش را در قبال من تغییر دهد و اعتیادش به گرد نخود را هم ترک کند :cheesygri :thumbup:

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,803
نام
امین
55.gif
55.gif
55.gif
دمت گرم هم فرزاد و هم xxx (اسمش رو نمیدونم
44.gif
).
خیلی عالی بود. بعده یه مدت کلی حال کردیم.
یادش به خیر ashe تو بازی دات این طور تاپیکی زد
41.gif

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
××× بامن بودی؟
خوب اگه مجهوله برات یه چیز بهتربگو.این که خیلی مورد داره!!یعنی من.....
اسنیک بارها در متالگیر ها اعتیاد خود را تاکید کرده و اگر این اعتیاد گسترش یابد جای تعجب نیست!!
آ
ن ها را ساختگی و دروغین خواند.
اسنیک حرصش گرفته......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
امروز خبر گزاری فاکس نیوز(بخش اولو با تاکید بگین.میفهمین که؟)ویدئو کلیپ و مصاحبه ضبط شده اسنیک را منتشر کرد.حال منتظریم اسنیک این بار چه میگوید.
سم فیشر اکیدا این خبر را تکذیب کرد
سم فیشر پس از دیدن این تیتر به خبرنگار ما گفت:
من به گور بابام خندیدم اگه اینو گفته باشم!هنوز بازی منتشر نشده میگین مرده!!از کجا معلوم زنده مونده؟
باتشکر.....
(نه!مثل اینکه هیچ کس چشم دیدن رفاق این دوشخصیت رو نداره.حالا بد کردیم فرستادیمش عیادت؟؟)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,803
نام
امین
کل کل میکنین
84.gif

××× بامن بودی؟
خوب اگه مجهوله برات یه چیز بهتربگو.این که خیلی مورد داره!!یعنی من.....
اره با تو بودم اخه اسمت رو بلد نبودم.
68.gif

نه بابا تو اونجوری نه... فقط یه متغیر بود میشد به جاش گفت WWW یا WWC ...
1.gif

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
به نظرتون بحث تان یکم خشن نشده است.
در این صورت زودتر پرهام را خبر کنید تا یک درجه ی اساسی روی شما دو تا بگذارد.
ماشاءا... هزار ماشاءا... پرهام جان در این کار دست ESRB را از پشت بسته.نه امین جان ؟!:book:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر