Condemned 2 : Bloodshot

slipknot_ghost

کاربر سایت
Apr 9, 2007
601
نام
POURYA
هر چه قدر بيشتر از مرگ فرار كني به ان نزديك تر خواهي شد
Condemned 2 : Bloodshot​

بازی Condemned: Criminal Origins یکی از بازیهای بسيار خوب کنسول XBOX 360 بود . Condemned یک بازی خشونت امیز با داستانی جذاب و موجوداتی خیالی و گيم پلي وحشيانه بسيار جذاب بود.
دنباله ی این بازی قرار هست XBOX 360 و PS3 عرضه شود .
dyx5jl.jpg

داستان:
در واقع داستان از جایی شروع میشود كه شماره ي اول تمام شده بود ethanيك فرد بي خانه و اواره است و پس از به هوش امدن متوجه مي شود كه شهر به هم ريخته ومردم در حال زد وخورد با يك ديگر هستند و ارتش در حال فرار است...............
متاستفانه اطلاعات بيشتري در مورد داستان فاش نشده است.
fu6nn5.jpg

گيم پلي:
گيم پلي در شماره اول بيشتر ملزم به استفاده از اسلحه هاي سر بود كه در اواخر بازي واقعا كسل كننده ميشد ولي در اين شماره شما مي توانيد مشت و لگد را هم چاشني كارهايتان كنيد يابايك صندلي به دشمن ضربه بزنيد يا با يك اجر سر او را بشكنيد...............
بازي همچنان همان گيم پلي وحشيانه نسخه اول را داراست وجالب اين جاست كه گيم پلي condemnedجزو وحشي ترين گيم پلي هاي تاريخ بازي هاي رايانه اي است!!! جو گيراي بازي در شماره اول جزو نكات عالي بازي به حساب مي امد و واقعا حس بودن در يك ساختمان خالي سكنه به شما القا مي شد كه كساني قصد جان شما دارند و هر لحظه ممكن است به شما حمله اور شوند.
295csbt.jpg

در اين شماره قرار شده است تنوع سلاح هاي گرم و سرد بيشتر شود (حدود 30 نوع اسلحه جديد در بازي وجود خواهد داشت) ولي همچنان قرار است تاكيد بيشتر بر سلاح هاي سرد باشد ومانند نسخه اول در سلاح هاي گرم هميشه دچار كمبود مهمات هستيد و همين عامل باعث ميشه كه اين بازي جز بازي هاي survival باشد. در كل گيم پلي بازي ادامه ي فرمول موفق قبلي را ادامه ميدهد كه پيشرفت شاياني داشته.وبه بخش مولتي پليره بازي circle of deathهم اضافه شده كه بازي را از لحاظه شبكه هم تامين ميكند.
29kup8l.jpg

گرافيك:
گرافيك نسخه اول از موتور ارتقاء يافته اي از موتور پايه fearبود كه داراي گرافيك بسيار ديدني بافت هاي عالي و نور پردازي بسيار خارق العاده كه باعث ميشد محيط هاي بازي بسيار ترس اور شوند.
گرافيك اين نسخه هم بسيار عالي است نور پردازي بازي همچنان عالي است و كوچكترين نقصي ندارد بافت ها بسيار عالي كار شده اند ومدل ها هم كيفيت خوبي دارند.
طراحي دشمنان و محيط هم بسيار عالي است برخلاف نسخه اول كه محيط ها بعضي مواقع خيلي خالي بودند!در شماره دوم بهتر شده و محيط هاي بازي بسيار عالي طراحي شده اند.
طراحي اسلحه ها هم بسيار خوب است و داراي جزئيات قابل قبولي هستند. Shader systemeجديدي براي بازي طراحي شده كه سايه زني در شب را فوق العاده نشان ميدهد.
28wlyco.jpg

كلام اخر:
در كل cbجزو يكي از عناوين بزرگ سال 2008 است كه واقعا با يد منتظر اين بازي بزرگ ماند.
2dw6qo3.jpg

-----------------------------------------------------------------------
اگر كم وكاستي بود شرمنده خودتون به بزرگي خودتون ببخشيد

آخرین ویرایش:

dante360360

کاربر سایت
Sep 20, 2007
350
نام
داریوش
من شماره یک این بازیو کردم
خیلی جالبه واقعا بعضی از قسمتاش از ترس دیگه بازیو ادامه نمیدادمو سیو میکردم:4:

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
من دموی جديدی که امروز از اين بازی بيرون امده بودو ديدم ، بايد بگم که دقيقاً همون محيطهای ترسناک و رعب اور تو بازی هستند ، فيزيک فوقولعاده ، گرافيک تحسين بر انگيز و صدا گزاری بی نظير ، همه حکايت از يک بازی پر هيجان ، ترسناک و جذابرو مثل شماره قبل فراهم میکنه .
فقط ايرادهايی مثل انفجار که زياد جالب از اب در نيمده ، افکت خون هم وقتی به شما ضربه وارد میشه خيلی طبيعی جلوه نمیکنه ، اميد وارم تا روز ريليز بازی اين چند مورد اشکال کوچيک رو برطرف کنن.
چيزه خيلی جالبی که مطمعناً نسبت به نسخه قبلی خيلی فرق کرده ، حرکت سريع دشمنان هستند که خيلی عکس العملشون سريع شده و جالب اينجاست که میتونن هر شئ رو بلند کنن و به طرف شما پرت کنن ، تو اين تريلر يه چيزی شبيهه جعبه بود فکر کنم طرف برداشت پرت کرد بهم ،کلاً فکر کنم هر شئ رو بشه به طرف مقابل پرت کرد.
من فکر کنم اين بازی از شماره قبل ترسناکتر بشه.
اگر خواستيد اين دمورو ببينيد بريد اينجا
http://gamercenteronline.blogspot.com/2008/01/new-condemned-2-trailer.html

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
امیدوارم ترسناک بشه !!!!!!!!!!!!!!
من کلا از بازی خیلی خیلی خوشم اومد ! ولی ترسناک نبود.
راستی یک سوال ؟
این قسمت مثل قبل محیطهاش تاریک هستند یا نه ؟؟؟
-------------------------------------------------------------------------
یه چیزیش خاص بود.اونم مبارزات خیلی قشنگش بود که تو تریلرهایی که از این قسمت دیدم خیلی پیشترفته تر و بهتر شدند.

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
من شماره يك اين بازي رو 3بار تموم كردم به نظر من از fearخيلي قشنگ تره و مطمعنم بهترين بازي ماه هم ميشه.
كلا monolithهرچي بسازه شاهكاره .

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
امیدوارم ترسناک بشه !
بـــه!! کجای کاری Triangels جان :D. جو بسیار ترسناک از نوع اول شخص با بهترین و باکیفیت ترین انیمیشن های که برای شخصیت اول بازی بکار بردن. الحق عالی شده بازی. اینقدر انیمیشن هاش واقعی و اصولی کار شده که ادم رو متحیر میکنه :love:.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بـــه!! کجای کاری Triangels جان :D. جو بسیار ترسناک از نوع اول شخص با بهترین و باکیفیت ترین انیمیشن های که برای شخصیت اول بازی بکار بردن. الحق عالی شده بازی. اینقدر انیمیشن هاش واقعی و اصولی کار شده که ادم رو متحیر میکنه :love:.

از نظر انیمیشن که بله ردیفه !Condemned1 که اوایل سال 2006 رو 360 بازی کردم (اولین بازی بود که خریدم) از نظر گرافیک و Gameplay و همین انیمیشن حرف نداشت ! من که از مبارزاتش خیلی لذت میبرم.توی تیکه هایی که از قسمت دوم که سیستم مبارزه رو نشون میداد دیدم خیلی وسیعتر و زیباتر کار شده بود.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
ترسناک ! من بیشتر فقط سر Silent Hill 4 ترسیدم و Alone In The Dark The New Nightmare
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود
یه چند تا نکته هست که اگر بدونید بد نیست، اگر میدونستید که ببخشبید:D

* شبیه سازی عجیبی از دنیا واقعی انجام دادن. مثلا یک گلوله Shotgon از فاصله نزدیک میتونه شما رو به کام مرگ بکشونه.
* دشمنان با شلیک دو گلوله به بالاتنه شون میمیرن. ( البته اینقدر سریع حرکت میکنن که بیا و ببین )
* فقط قادر به حمل یک سلاح خواهید بود. ( که همین موضوع حس ترس رو در بازیباز دوچندان میکنه )
* مبارزه های تن ب تن نفس گیر + Slow Motion های بجا.

پ.ن. تمام Demo های In Game مربوط به نسخه 360 بوده!! طبق معمول:D.

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
درود
یه چند تا نکته هست که اگر بدونید بد نیست، اگر میدونستید که ببخشبید:D

* شبیه سازی عجیبی از دنیا واقعی انجام دادن. مثلا یک گلوله Shotgon از فاصله نزدیک میتونه شما رو به کام مرگ بکشونه.
* دشمنان با شلیک دو گلوله به بالاتنه شون میمیرن. ( البته اینقدر سریع حرکت میکنن که بیا و ببین )
* فقط قادر به حمل یک سلاح خواهید بود. ( که همین موضوع حس ترس رو در بازیباز دوچندان میکنه )
* مبارزه های تن ب تن نفس گیر + Slow Motion های بجا.

پ.ن. تمام Demo های In Game مربوط به نسخه 360 بوده!! طبق معمول:D.
به نکته های شما اضافه کنم که :
در طول بازی 40 حرکت تمام کننده برای کشتن دشمنا داريد.
سلاهای مورد نظرتون رو میتونيد با جمع کردن امتياز ها upgrade کنيد تا توان تخريب پذيريوشون زياد بشه
يکی از بهترين بازيهايی که انجام دادم و به جرأت میتونم بگم يکی از 3 بازی برتری بود که انجام دادم ( criminal origins ) چون يجورايی احساس میکردم تو بازيم . موقعی که ضربه میخوردم از کسی به شدت موهای تنم سيخ میشد.
البته نه جايی که شلوغ پولوغ باشه بشينی بازی کنی.اين بازيرو حتماً به دوستانی که اهله بازيهای ترسناک هستند توصيه میکنم موقعی بازی کنيد که شب باشه و همه خوابيده باشن بعد يه هدفون بزار توگوشت صداشم تا جايی که گوشت ازار نبينه زياد کن ، اونوقته که میتونی از اين بازی نهايت لذت رو ببری.
و به هيچ وجه اين بازيرو تو روز انجام نديد ، چون يقين داشته باشيد اونجوری که بايد بهتون بچسبه نمیچسبه . من اين ترجربرو درم.

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
موقعی بازی کنيد که شب باشه و همه خوابيده باشن بعد يه هدفون بزار توگوشت صداشم تا جايی که گوشت ازار نبينه زياد کن ، اونوقته که میتونی از اين بازی نهايت لذت رو ببری
ببینم Black Roz جان میخوای جوون مردم رو با یه سکته ی قلبی راهی خانه ی آخرش کنی:biggrin1: اونوقت که شب اول قبرت میشه دیگه لذتش کجا بود که ببری:biggrin1:
ولی خدایی Sega خیلی نامردی کرد که با وجود اینکه نسخه ی اول برای pc اومد نسخه ی دوم رو فقط روی کنسول میزنه و pc بازا باید در حسرت بازی بمونن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر