Conan

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
ريليز نشده ولي الان چندجا از جمله nextgen آوردنش كه من هم سفارش دادم.:p اميدوارم تا فردا برسه.
این بازی در تاریح 28 سپتامبر یعنی دیروز در انگلستان ریلیز شده که خوشبختانه بازی ریجن فری هست. nextgen و west هم در حال حاضر می فروشن.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
بچه بازیش چطوری مثل god of war l می مونه؟
نخندون:biggrin1:
من عمري همچين فكري نميكنم
اگه اين بازي به پاي gow
ميرسيد مثل هيلو توكل دنيا تبليغات راه مينداخت
ولي فكر كنم بتونه مارو از كف اين سري بازي ها دربياره من 5 ماهي اين سبك رو بازي نكردم

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
این بازی در تاریح 28 سپتامبر یعنی دیروز در انگلستان ریلیز شده که خوشبختانه بازی ریجن فری هست. nextgen و west هم در حال حاضر می فروشن.

نه وست نياورده زنگ زدم گفت خالي بندي تو سايت زديم هنوز در حال اماده شدنه نزديك بود خودمم برم ضايع بشم
اين چند وقته سرعتش افتاده رو صفر

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
هر کسی از دوستان این بازی رو گرفت این تاپیک رو بی امون نذاره.... فعلا که هیچ امتیازی ازش نیومده که ببینم بازیش چه جوره؟ولی با اون تریلرهایی که دیدم به نظر بازی خوبی میاد.:love:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
هر کسی از دوستان این بازی رو گرفت این تاپیک رو بی امون نذاره.... فعلا که هیچ امتیازی ازش نیومده که ببینم بازیش چه جوره؟ولی با اون تریلرهایی که دیدم به نظر بازی خوبی میاد.
حسام جون از اون بازی های بزن و بکش هست. چه حالی بده. فردا اولصبح رفتم تو کارش به امید خدا :biggrin1:.

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
دوستان اگه یکم دقت می کردید از دیروز تا حالا من دارم این بازیو پخش می کنم . محض اطلاعتون گفتم چون دیدم خیلی دنبالشید . در ضمن از این به بعد به لینک تو امضام دوست داشتید برید اونجا بازیهای جدیدو میزنم .
باتشکر.

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
اگه مشکل مالی دارید بهتره نخرید و پولاتون رو جمع کنید تا تو نوامبر طوفان مایکروسافت نبتتون:biggrin1:

تازه هفته دیگه با اومدن PGR4 و Fifa و NBA و... یه بادهای سختی در راه هست:biggrin1:

پس خرید کردن و خرید بازیهای توپ رو یاد بگیرید ;)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
اقا نمیدونم کی بود که بازی کرده بودش (صبح دیدم) از بازی که خیلی تعریف میکرد میگفت مثل gow میمونه حالا راستو و دورغش رو نمیدونم....

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,097
نام
نیما
بازيه جالبيه!
همش خون و خون ريزي!(قطع كردن رو هوا از كمر! و بريدن كردن سر! بريدن دوتا دست در يك زمان!از شونه!)
اسم نقش اصليش كنان هستش و صداش مثله صداي مادربزرگ تو برنامه ي خونه ي مادربزرگ ميمونه!!! :laughing: :laughing: :laughing:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
بازيه جالبيه!
همش خون و خون ريزي!(قطع كردن رو هوا از كمر! و بريدن كردن سر! بريدن دوتا دست در يك زمان!از شونه!)
اسم نقش اصليش كنان هستش و صداش مثله صداي مادربزرگ تو برنامه ي خونه ي مادربزرگ ميمونه!!! :laughing: :laughing: :laughing:
خب تا چه حدی به gow نزدیک میشه؟!:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر