Lost Odyssey

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود ب همه
کنفرانس Microsoft در E3 05 رو یادتون میاد. وقتی اون CG Demo فوق العاده که موسیقی بینظری هم داشت پخش شد، تبدیل به امید اول دوستدارن سبک J RPG گردید. در این بازی شما کنترل Kaim Argonar را برعهده خواهید داشت. سالها پیش او محکم شد ب تحمل مجازاتی زجر اور، او محکوم شد که زنده بماند. بدن این مرد 1000 ساله حتی در وحشیانه ترین نبردها کوچکترین اسیبی ندیده ست. تا روزی که پا ب سرزمینی میگذارد که جولانگاه سربازن مزدور است و آتش جنگ میسوزد.
Seth Balmore نیز هم قطار Kaim ست. این بانو نیز 1000 سال از عمرش میگذرد. او بی باک و قوی است و از گذشته خود چیزی به یاد نمیاورد و نمیداند چار و چگونه فناناپذیر شده است.

اقای Kiyoshi Shigematsu برنده جایزه بهترین نویسنده از اکادمی نویسندگان ژاپن داستان Lost Odyssey را نوشته است.
کارگردانی و تهیه کننده گی بازی برعهده پدر فاینال فانتزی و مرد اول این سبک، آقای Hironobu Sakaguchi ست.
شخصیت پردازی و طراحی شخصیت بازی بر عهده آقای Takehiko Inoue است.
موسیقی بسیار زیبا و شنیدنی این اثر را آقای Nobuo Umeatsu ساخته است.

Developer: Mistwalker, Feel Plus
Publisher: Microsoft Game Studios
Designer- director and executive producer: Hironobu Sakaguchi
Platform: Xbox360 Exclusive
Genre: Role-playing game
Mode: Single player
Media: 4 × DVD-DL
Release date: JP December 8, 2007- US & EU February 2008
ESRB: Rating Pending = RP

پیروز و بهروز باشید.

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
فریدون تاپیک به موقع و بجایی زدی.فکر کنم همه دیگه بدونن چقدر منتظر این شاهکارم.من منتظرم تنها بازی که میدونه به جو و اتمسفر فاینال نزدیک باشه همینه:love:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود
والا تو زندگیم از تنها سبکی که خوشم نمیاد همین TB هست و بس :biggrin1:.ولی خوب دیگه این یه چیز دیگس. من هم مثل شما و دیگران بس منتظر این بازی نشستم :love:.

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
!

واقعا که RPG یه سبک مقدسه من که همه جوره باهاش حال میکنم;) حالا میخواد Turn Basic باشه یا Action یا...اصل مطلب اینه که هر چی هست بازم RPG ...و در مورد Lost Odyssey هم که دیگه نباید در موردش حرف چون کار دست Sakaguchi یه و فقط باید منتظر Release باشیم:cheesygri

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
Lost Odyssey new info from Sakaguchi san

:love:ساکاگوچی :love:یک سری اطلاعات جدید از بازی Lost Odyssey داده که در نوع خودش بسیار جالبه!

اتمام بازی حدود 40 ساعت زمان می برد و از این مقدار 20 ساعت آن تنها به تماشای FMV ها و cut scene ها اختصاص دارد!!!! یا خدا! معلوم نیست فیلمه یا بازی! البته فیلم 20 ساعته هم ندیده بودیم که دیدیم! در کل به نظر می رسه که خیلی روی داستان بازی کار شده ولی 20 ساعت FMV هم واقعا باید یک چیز خاص و فوق العاده باشه تا آدم حال و حوصله تماشا کردن این حجم cut scene رو در یک بازی داشته باشه! راستی پس دلیل این که Lost Odyssey در چهار DVD عرضه میشه هم معلوم شد!

اون بخش از بازی که در کنفرانس پیش از TGS مایکروسافت توسط ساکاگوچی بازی شد در واقع اولین dungeon بازی بوده است!

همونطور که میدونید سیستم مبارزه به شکلی هست که در موقع حمله اگر در موقع مناسب دکمه خاصی را فشار دهید، یا damage حمله بالاتر می رود یا یک خاصیت دیگر به حمله اضافه می شود.

همونطور که میدونید بازی دارای سیستم random encounter هست که اصولا خیلی ها از این سیستم در بازی های rpg خوششون نمیاد ولی ساکاگوچی گفته که این random encounter تعدادشان کم خواهد بود.

داستان های کوتاهی که در طول 1000 سال برای شخصیت اصلی بازی اتفاق افتاده اند فقط در قالب متن (با صدای موسیقی در پس زمینه) به نمایش در می آیند، که هر کدام نیز 5 تا 10 دقیقه زمان می برند و از آنجا که کلا 34 تا از این داستان های کوتاه در بازی وجود دارند حدودا خواندن آنها 3 تا 6 ساعت زمان می برد.

در بازی world map وجود خواهد داشت که با وسیله نقلیه قادر به نقل مکان در آن خواهید بود.

با تشکر از سرورم حمید رضا دشتی

آخرین ویرایش:

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
اگه اشتباه نكنم نسخه J هم انگليسيه ولي توش ميشه زير نويس ژاپني رو فعال كرد. اصلا اين بازي بصورت كاملا انگليسي ساخته ميشه و حتي حركات لب شخصيتها موقع حرف زدن بر مبناي زبان انگليسيه.

slipknot_ghost

کاربر سایت
Apr 9, 2007
601
نام
POURYA
من كلا از بازي هاي rpgخوشم نمياد ولي اين بازي بد جوري بهم فاز داده و خيلي ازش خوشم امده مخصوصا داستان توپش!!!
كسي ميدونه تارخ ريليز بازي كي است؟؟؟؟؟

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
نسخه J خوشبختانه برخلاف Trusty Bell\Eternal Sonata هر دو زبان در بازی موجوده و کاملا قابلیت انگلیسی شدن داره از جمله همه منو ها ,VA, تکست و Subtitle بازی حتی حرکت لب شخصیت ها با Voice Acting انگلیسی هماهنگه
پس J دار ها (از جمله من) آماده باشین تا 2 ماه دیگه می تونیم بلاخره LO رو ببینیم:love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر