pes2008براي x360

farhad360

کاربر سایت
Jul 6, 2007
7
آيا pes2008 براي x360 مياد همون موقع كه براي ps3 و غيره مياد يا افتاده 1سال عقبتر
چون من توي سايت konami رفتم زده بود novamber2008 ولي بقيه كنسولارو زده بود novamber 2007 بعد هم لطفا" بگيد زبونش ژاپنيه يا انگليسي ورجينش چيه؟

ممنونم.

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
!

تاریخ انتشار October 27 هست..فکر کنم یک ماه دیگه...و برای همه کنسولها Release میشه حتی pS2...و زبونشم کاملا انگلیسیه...

iman134

کاربر سایت
Jan 19, 2007
606
نام
ایمان
این بازی روی 360 دارای قفل منطقه ای خواهد بود مثل نسخه ی قبلیش . و چون ایکس باکس 360 مثل PS2 مد چیپی نداره که Region Free بشه بنابر این هر کس باید مطابق رجین دستگاهش نسخه ی بازی رو بخره .
و اونایی که رجین دستگاهشون J هست مثل خودم اگه بخوایم بازی کنیم باید با زبان ژاپنی بازی کنار بیایم :(:(:(:(:(
من که خودم شاید نسخه 360 رو نخرم و روی همون PC با زبان انگلیسی بازی کنم :((:((:((

این بازی احتمالا در اروپا با نام Pro Evulation Soccer 7 برای ایکس باکس های Pal Region
در ژاپن با نام Weining Eleven 2008 برای J Region
در آمریکا هم با نام Pro Evulation soccer 2008 برای UC Region
منتشر میشود
=========
البته من از خدامه که Region Free باشه .

آخرین ویرایش:

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
این بازی روی 360 دارای قفل منطقه ای خواهد بود مثل نسخه ی قبلیش . و چون ایکس باکس 360 مثل PS2 مد چیپی نداره که Region Free بشه بنابر این هر کس باید مطابق رجین دستگاهش نسخه ی بازی رو بخره .
و اونایی که رجین دستگاهشون J هست مثل خودم اگه بخوایم بازی کنیم باید با زبان ژاپنی بازی کنار بیایم :(:(:(:(:(
من که خودم شاید نسخه 360 رو نخرم و روی همون PC با زبان انگلیسی بازی کنم :((:((:((

این بازی احتمالا در اروپا با نام Pro Evulation Soccer 7 برای ایکس باکس های Pal Region
در ژاپن با نام Weining Eleven 2008 برای J Region
در آمریکا هم با نام Pro Evulation soccer 2008 برای UC Region
منتشر میشود
=========
البته من از خدامه که Region Free باشه .

اصلا دلیل نمیشه که کنسولت j باشه و همه بازیه اون به زبان ژاپنی
من خودم خیلی بازی برای xbox360(j)دیدم که زبونشون هم همه انگلیسی بود!!
اصلا کی گفته قراره برای xbox360-j زبون بازیه Pro Evulation Soccer2008 ژاپنی باشه؟؟:confused::confused::confused:

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
اصلا دلیل نمیشه که کنسولت j باشه و همه بازیه اون به زبان ژاپنی
من خودم خیلی بازی برای xbox360(j)دیدم که زبونشون هم همه انگلیسی بود!!
اصلا کی گفته قراره برای xbox360-j زبون بازیه Pro Evulation Soccer2008 ژاپنی باشه؟؟:confused::confused::confused:

کسی نگفته، ولی نسخه قبلیش برای ریجن J زبونش ژاپنی بود...

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
خود مسئول های کونامی نگفتند که قفل منطقه ای رو زبان بازی هم تاثیر داره یا نه؟
چون قبلیش رو جی که من دارم وینینگ بود و 10 تا از بازیکنام رو توی مستر لیگ از دست دادم چون اسماشون رو به ژاپنی بلد نبودم!!!

behzad_360

کاربر سایت
Jun 9, 2007
85
نام
behzad
ایا درست است که بازی winning eleven:pro evolution soccer 2008 ریجنش free است و دیگر مایی که ntsc-j داریم مجبور نیستیم نسخه ژاپنی را بازی کنیم ؟؟

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
اینم یکی از ضعف های این بازی در برابر فیفا هست حداقل فیفا با اینکه مال ea هست این مسخره بازی ها را در نیاوردن براش اگر بدونید ea همه بازی هاش قفل داره (90%) هرچی باشه فیفا مولتی زبان هست multilanguAGE

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر