راهنمایی در هر بازی

highspeed

کاربر سایت
Apr 30, 2008
45
نام
Amir
سلام
تو بازیه far cry 2 تو مرحله اول بعد از انجام سه تا ماموریت اولی باید چه کار کرد این جای بازی تو gps هم هیچی معلوم نیست و هیچ علامتی وجود نداره یعنی وقتی که به طرف اونجایی که ماشین رو با آچار درست کرد بر میگردم چیزی نیست
لطفا بگید بعد از اون سه ماموریت باید چه کار کرد؟
مرسی

King-x360

کاربر سایت
Dec 15, 2006
517
نام
بهزاد
اقا من تو AC آخراش گیر کردم همونجا که 3تا شهر بهت میده جورسلیم و اون 2تا هم نمیدونم
باید تو هر شهر 3 نفر رو ترور کنم ولی تو یکی مامورینو انجام دادم که شانسی بود اصلا" معلوم نیست باید چیکار کنم تمام VP ها هم رفتم ولی نقاط آبی رنگ که نمیشه ازشون عبور کرد باز نمیشن
این زن گداها رو چیکار کنم هی میان التماس میکنن:((
دوستان اگه ممکنه راهنمایی کنن

ali2

کاربر سایت
Oct 10, 2007
19
باید نزدیکی محل هایی که آبی است بگردی دنبال یک برج یا یک یک جایی که از ان بالا بتوانی همه جا را ببینی البته قبلا نباید روی ان رفته باشی یک کم بگردی پیدا می کنی بعد بقیه برج های روی نقشه معلوم می شود منطقه آبی هم باز می شود زن گدا ها را هم ول کن اگر چاقو به دست آوری می توانی از بعضی از آدم ها بدزدی و عددش را دوباره بالا ببری

eR67

کاربر سایت
Nov 25, 2007
139
سلام

من تو مرحله Need for Speed Undercover 18 گیر کردم همه ماموریتهاش هم انجام میدم ولی درجه اون مرحله زیاد نمیشه و به مرحله بعدی نمیره
کسی می تونه منو راهنمایی کنه ..
مرسی:smile:

GELORIA

کاربر سایت
Jun 24, 2007
76
نام
گلوریا
با سلام بر همه ی دوستان زحمت کش BC :
من یه مشکلی توی بازی Dead Space داشتم
توی مرحله ی 7 یه اتاق بزرگی هست که جاذبه صفر میشه و یه کره بزرگی هست که 2 تا نمیدونم چیه ! فک کنم 2تا چرخ هستن که نور های آبی ازشون در میاد و به کره میره " و من باید برم روی کره و یه کپسولی که نمیدونم چیه رو جاسازی کنم ولی هرچی سعی میکنم یهو این اهرم های روی این کره حرکت میکنند و من له میشم !!! میشه بگید چیکار کنم !؟
مرسی

zangoulak

کاربر سایت
Jun 20, 2006
406
نام
بهزاد
سلام
تو بازیه far cry 2 تو مرحله اول بعد از انجام سه تا ماموریت اولی باید چه کار کرد این جای بازی تو gps هم هیچی معلوم نیست و هیچ علامتی وجود نداره یعنی وقتی که به طرف اونجایی که ماشین رو با آچار درست کرد بر میگردم چیزی نیست
لطفا بگید بعد از اون سه ماموریت باید چه کار کرد؟
مرسی

خوب دكمه ي escabe رو بزن تا منوش بياد همون بالا سمت راست نوشته چيكار كني!(دقيق يادم نيست اما هميشه توي نقشه جاهايي كه بهت ماموريت ميدن رو با علامت تعجب معلوم كرده!)
mike's bar رفتي تا نواركاست رو بگيري؟

ali aghajari

کاربر سایت
Sep 3, 2008
64
سلام.

من جایی که wish house سوخته گیر کردم.باید دست و پای عروسک رو پیدا کنم...توی چاهها رو نگاه نمیکنه میگه تاریکه...منم شمع روشن کردم ولی روی خوده چاهها نمیزاره،میذاره دورش که اونم فایده نداره...چه کار باید کنم؟؟؟؟

prince_666

کاربر سایت
Jul 7, 2008
42
نام
محسن
من تو بازی company of heroes opposing front چپتر دوم مرحله ی 4 گیر کردم میگه clear of hangar من تمام منطقه رو پاکسازی کردم ولی نشد چند باری هست که این مرحله گیر کردم و دیگه ادامه ندادم
کسی میدونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

parol

کاربر سایت
Mar 30, 2008
175
من بازی spllinter cell double agent رو خریدم تو یکی از پوشه های داخل دی وی دی نوشته cheat بعد وارد پوشه می شم یه فایل تکست هست توشو باز می کنی نوشته
Extract all files to - Splinter Cell Double Agent\SCDA-Offline\System
F2=invisible
F3=invincible
F4=ammo
یعنی چی ؟ کسی می تونه راهنمایی کنه ؟

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
فايلها رو بريز توي مسير :
Splinter Cell Double Agent\SCDA-Offline\System

و بعد تو بازي دكمه ها رو بزن :
اف 2 = نامرئي
اف = جون بي نهايت
اف 4 = گلوله بي نهايت

prince_666

کاربر سایت
Jul 7, 2008
42
نام
محسن
من تو بازی company of heroes opposing front چپتر دوم مرحله ی 4 گیر کردم میگه clear of hangar من تمام منطقه رو پاکسازی کردم ولی نشد چند باری هست که این مرحله گیر کردم و دیگه ادامه ندادم
کسی میدونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کسی تا حالا اینو بازی نکرده:(

mehdi keshvari

کاربر سایت
Sep 16, 2008
983
نام
مهدی
سلام بر اساتید بازی باز
آقا من تو رزیدنت اویل زیرو توی اون قسمتی که 6 تا مجسمه هست که باید با فندک روشنشون کنی تا در بازبشه گیر کردم یکی کمک کنه ترتیب روشن کردشون چجوریه . ممنون میشم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر