Burnout Paradise

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود
طرفدار هر سبک و پلتفرمی باشید 100% اسم Burnout رو شنیدید. مجموعه بی رغیبی که توسط Criterion Games خلق شده است. پایه و اساس Burnout را سرعت دیوانه وار و تصادفات شدید ( کمی تخیلی ) تشکیل میدهد. اخرین شماره از این بازی Paradise نام دارد. Paradise نام شهری ست با مساحتی معادل 70 کیلومتر مربع که از بزرگراه ها گرفته تا کوچه های این شهر، هر کدام داری اسم هستند. در این Burnout Paradise دیگر شرکت در مسابقات و اول شدن در ان پایان کار نیست بلکه باید بفکر بنزین ماشین باشید و درصورت نیاز باک رو پر کنید. با پولی که در اختیار دارید به Tune up کردن ماشین تان مشغول شوید و هر چیزی رو که در نظر دارید بخرید، عوض کنید یا ارتقاع دهید. بعد از هر مسابقه اسیب های بنده ماشین رو ترمیم کنید.
اما Paradise شهری بی قانون نیست. چهارراه و خیبانهای بزرگ این شهر توسط دوربین کنترل میشود که بی احترامی به قوانین میتواند به ثبت گواهینامه شما و عدم دسترسی به بعضی از مراحل میشود.
BP بصورت Open World طراحی شده و شما قدرید به هر نقطه از شهر بروید. این بار از نشانه های راهنما که مسیر درست را نشان میدادند خبری نیست. بر خلاف شماره های قبلی نقشه ای کوچک در HUD طراحی شده. بگفته سازندگان:
این بازی در فریم ریت 60 بصورت کاملا ثابت اجرا میشود.
بخش Online از 8 نفر پشتیبانی میکند.
پشتیبانی از دوربین Xbax360 و ps3 یعنی Xboxlive Vision Camera & Playstation Eye.

باکس شات بازی​

Platform: Xbox 360, PS3
Developer: Criterion Games
Publisher: Electronic Arts
Official game site

یک Wallpaper زیبا با کیفیت 1600 * 1200

ایدهای انقلابی Criterion Games باعث شده انتظار کشیدن برای این بازی دشوار باشه.

آخرین ویرایش:

civilization2007

کاربر سایت
Aug 10, 2007
78
نام
علی نفری
در این Burnout Paradise دیگر شرکت در مسابقات و اول شدن در ان پایان کار نیست بلکه باید بفکر بنزین ماشین باشید و درصورت نیاز باک رو پر کنید.
یعنی خارجیها از ما تقلید کردند و بنزینشون را سهمیه بندی کردند؟:confused::confused::confused: شانس بیاریم وسط بازی پیام بازرگانی نشون ندهند و ازمون نخواند ماشینامون رو گازسوز کنیم یا باد لاستیکهارو تنظیم کنیم:p
میگم فکر کنم تو لیست nextgen یه burnout دیدم اون بازیش چطوریه به زیبایی این جدیده که تو میگی هست؟

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
میگم فکر کنم تو لیست nextgen یه burnout دیدم اون بازیش چطوریه به زیبایی این جدیده که تو میگی هست؟
آخرین شماره که هنوز عرضه نشده همین Paraside ـه. فکر کنم همین رو دیدی ;).

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,017
نام
آریا
آخرین شماره که هنوز عرضه نشده همین Paraside ـه. فکر کنم همین رو دیدی ;).
فریدون منظور ایشون Burnout Revenge هست ! هرکسی Revenge رو توی 360 بازی نکرده در اولین فرصت بگیره که نصف عمرش بر فناست ! با اینکه 1.5 سال از اومدنش میگذره ولی هنوزم به خاطر گیم پلی محشر و گرافیک نسبتآ بالاش خیلی میچسبه. میانگین امتیاز سایتها هم 8.9 بوده.

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
این بازی جزو اون دسته ای هستن که من الآن 1.5 ساله دارم انتظارش رو می کشم هر چند هنوز اون موقع اسمش مشخص نبود و بهش می گفتن BurnOut 5 ولی خوب مشخص بود که BurnOut بود.کلا هر بازی ای که از Criterion باشه باید براش لحظه شماری کرد.

=============

هرکسی Revenge رو توی 360 بازی نکرده در اولین فرصت بگیره که نصف عمرش بر فناست ! با اینکه 1.5 سال از اومدنش میگذره ولی هنوزم به خاطر گیم پلی محشر و گرافیک نسبتآ بالاش خیلی میچسبه. میانگین امتیاز سایتها هم 8.9 بوده.

منم با شما موافقم. گیم پلیش که واقعا محشره گرافیکش هم هنوز کم نیاورده .

navid_riot

کاربر سایت
Jul 24, 2007
390
نام
Navid
من از موقعیی که burnout اومده بود این بازی رو عضو بهترین بازی هام میدو نستم که واقعا بازی قشنگی بود الان هم بی صبرانه منتظر نسخه جدید این بازی هستم

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
اخ.. بخشید. خودم این بازی رو دارم ولی اصلا یادم نبود:cheesygri. یه ماشیت آزاد کردم به اسم Xbox360 که اگر ببینید قند تو دلتون اب میشه. فاجعه هست در نوع خودش. سرعت 20 ، فرمان 20 . فقط یه راننده بسیار ماهر مثل من کم داره :biggrin1: ( شوخی کردم ). از قسمتی که برای XBOX & PS2 امد 100 برابر بهتره.
من که خودم حرکات این چنینی از ماشین توی واقعیت ندیدم.
قربونت منظورم بنده همین بود. تو واقعیت عمرا همچین چیزی اتفاق نمیافته و خود همین مسئله یکی از نقات مثبت بازی حساب میشه و جذابیت کار رو میبره بالا. حالا مونده نظر شما چی باشه.

پ.ن. نمیدونید با چه درد سری نسخه J بازی رو پیدا کردم:-" کسانی که بازی نکردن سریع این بازی رو بخرن که اصل حاله:love:.

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
از اول عرضه ي اين بازي من عاشقش بودم ...
الانم كه ...
-----------------------------------------------------
بچه ها بريد بازيرايانه مخصوص E3 2007 رو بگيريد ... با اين كه مطالبش خيلي بد و بچه گونس (جدي ميگم) ولي CD ش خداس ...
يه Game Play Footage از Paradise داره كه كف مي كنيد ...
-----------------------------------------------------
موتور زره سازي تو اين بازي بسيار قدرتمند هستش و تخريب ماشين ها با توجه به قدرت ضربه فرق مي كنه :eek: ... تو اين بازي هم شما آسيب مي بينيد و هم ماشين بنده خدايي كه بهش مي زنيد :eek: ....اسم بازي هم برخلاف تصور بهشت معني نمي دهد و نام يك خيابان در شهر بوستون آمريكاس كه هر شب توش مسابقات رانندگي غير مجاز انجام ميشه :cool:... از رو يه مانع بلند اگه بپريد مي تونيد با ماشين 360 درجه بچرخيد :eek: (كليدش معلوم نيست)... اگه روي مانع باشيد و در آخرين لحظه فرمون رو ناشياني بپي چونيد ماشيد رو هوا يه دور دور خودش مي پيچه و رو زمين مي افته و اونجاس كه چرخ ها دود مي كنن و ماشين رو زمين هم هي مي چرخه و رد ماشين براي هميشه روي جاده مي افته :eek:

پ.ن : :eek::eek:

amir_360

کاربر سایت
May 29, 2007
452
نام
امیر رضا
فریدون منظور ایشون Burnout Revenge هست ! هرکسی Revenge رو توی 360 بازی نکرده در اولین فرصت بگیره که نصف عمرش بر فناست ! با اینکه 1.5 سال از اومدنش میگذره ولی هنوزم به خاطر گیم پلی محشر و گرافیک نسبتآ بالاش خیلی میچسبه. میانگین امتیاز سایتها هم 8.9 بوده.
واقعا هرکی revenge رو برا 360 نگیره عمرش به فناست من خودم با اینکه دموش تو کنسولمه ولی هر روز 2 یا 3 ساعت بازی میکنم;)

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
تلویزیونی که ما در خونه جدیدا خریدیم 50 اینچ سامسونگه و برن آوت خیلی توش حال میده.یه رفیق بچه مایه دارم که تو خونشون یه حالت زیر زمین مانند داره که توش یه تلویزیون پلاسما پاناسونیک گذاشتن که 103 اینچ سایز صفحه اشه این مکان فقط 5 ملیون دادند اکوستیکش بکنن و حدود 6 ملیون تومن سیستم صوتی کار شده توش.اکس باکسم بردم خونشون وصل کردیم و بورن اوت بازی کردیم.بعد از 2 ساعت که اومدم بیرون حالت روانی گرفته بودم!!!از بس هیجان زده شده بودم.واقعا وحشتناک بود اصلا نمیتونم توصیف کنم.
این رفیقمونم بعد از ظهرش زنگ زد تلفنی براش یه دونه اوردند با 20 تا بازی اصل مالزی!

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی

یه مشکلش اینه که داستان نداره و اینکه اگه صدای دالبی داشته باشید بعد بازی یه سرگیجه ای میگیرییییییییییید .......... (وای)
میشه کمی درمورد اچیومنت های بازی توضیح بدی چون من بازی رو تموم کردم ولی الان سه اچیومنت فقط گرفتم!

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,017
نام
آریا
یه مشکلش اینه که داستان نداره و اینکه اگه صدای دالبی داشته باشید بعد بازی یه سرگیجه ای میگیرییییییییییید .......... (وای)
میشه کمی درمورد اچیومنت های بازی توضیح بدی چون من بازی رو تموم کردم ولی الان سه اچیومنت فقط گرفتم!
اینجا تاپیک Burnout Paradise هست و بهتره دیگه بحث Revenge رو ادامه ندیم ولی به نظر من که داستان برای Burnout بدترین چیزه و حالت آرکیدی Burnout رو بهم میزنه.
در مورد اچیومنتها هم توی اینترنت بگردی هست ولی اونایی که یادمه مهمترینش اینه که هر درجه رو که Perfect کنی بهت یه اچیومنت میده و توی 250 و 1000 تا Take Down هم اچیومنت میده که البته همون اواسط بازی اینا رو میگیری. یه سری چیزای دیگه هم بود ولی تعداد زیادی از اچیومنتهای بازی آنلاین هستن.

Decalist

کاربر سایت
Nov 1, 2006
947
نام
محمد سلیمی
دوستان به جای این حرفا ی مقدار در مورد روند بازی و داستان بازی بگید.... با حرفای بالا من خیلی تعجب کردم.....! (مثل بنزین زدن) راستی توی این بازی میشه ماشین اسپرت کرد یا میشه همینجوری توی شهر چرخید !؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر