بازی رایانه در Games Convention

Erebus

کاربر سایت
Jun 8, 2007
574
نام
کیانوش
خوب حتما می دونید که بازی رایانه تونسته در نمایشگاه بسیار معتبر Games Convention به عنوان یک press معتبر شرکت کنه. در شماره بعدی مجله (این شماره که ویژه نامه E3 هست و اول هفته آینده میاد روی کیوسک نه، شماره بعدیش) گزارش های بسیار خوبی که از این نمایشگاه به طور اختصاصی گرفته شده رو هم می تونید بخونید. درسته که به دلیل سفر سردبیر به این نمایشگاه، عرضه شماره ویژه E3 باز هم با تاخیر همراه شد اما فکر می کنم حضور یکی از مطبوعات تخصصی گیم در ایران اون هم به عنوان یک press معتبر (نه فقط یک بازدید کننده)، در یکی از سه نمایشگاه معتبر گیم در دنیا (GC) ارزش داشت تا به خاطرش یکمی دندون روی جیگر بگذارید. :cheesygri
فعلا هم برای اینکه این تاپیک خیلی خشک نباشه، دو تا عکس اختصاصی براتون میگذارم. ;)

53957ad.jpg

4zlg2oi.jpg

Reza Modanloo

کاربر سایت
Mar 25, 2007
1,231
نام
Reza
سلام
عاليه ، نو آوری جالبی بود و اگر در آينده شاهد تقليد از شما باشيم ميتونيم بگيم که يکمی داريم پيشرفت ميکنيم تا مارو هم بشناسن
چون واقعاً استعداد های خوبی بين بچه های Gamer ايرانی هست
حرفی برای گفتن ندارم ، فقط هيف شد امسال نشد مثل پارسال برم المان وگرنه با اينکه جايی که من ميرم (Frankfurt) فاصله داره با لايپزيگ ولی حتماً ميرفتم
Ich wünsche für die Zeitschrifft Bazi Rayaneh viel erfolg

Reza Modanloo

کاربر سایت
Mar 25, 2007
1,231
نام
Reza
من تو عمرم يه بار هم هيچ مجله بازی نخريدم
اما فکر ميکنم ارزش موضوع انقدر بالا هست که به چند MP بودن دوربين موبايلی که باهاش عکس گرفته بودند ايراد نگيريم و انتقادات رو از چيز های بی مورد شروع نکنيم

کیفیت عکس های اختصاصی تون همش اینجوریه ؟! یا اینا تستی بودن !؟

آخرین ویرایش:

shahryaraz

کاربر سایت
Sep 27, 2005
314
نام
شهريار ازه�
به به ميبينم آقاي عبدالهي در كنار كوجيما هستند چه سعادتي بزرگي. واقعا لذت بردم لطفا عكس بذار باز.

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
خوب حتما می دونید که بازی رایانه تونسته در نمایشگاه بسیار معتبر Games Convention به عنوان یک press معتبر شرکت کنه. در شماره بعدی مجله (این شماره که ویژه نامه E3 هست و اول هفته آینده میاد روی کیوسک نه، شماره بعدیش) گزارش های بسیار خوبی که از این نمایشگاه به طور اختصاصی گرفته شده رو هم می تونید بخونید. درسته که به دلیل سفر سردبیر به این نمایشگاه، عرضه شماره ویژه E3 باز هم با تاخیر همراه شد اما فکر می کنم حضور یکی از مطبوعات تخصصی گیم در ایران اون هم به عنوان یک press معتبر (نه فقط یک بازدید کننده)، در یکی از سه نمایشگاه معتبر گیم در دنیا (GC) ارزش داشت تا به خاطرش یکمی دندون روی جیگر بگذارید. :cheesygri
فعلا هم برای اینکه این تاپیک خیلی خشک نباشه، دو تا عکس اختصاصی براتون میگذارم. ;)

53957ad.jpg

4zlg2oi.jpg

اين عكس رو با موبايل انداختن ؟ :biggrin1:
GOOD LUCK

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
اما فکر ميکنم ارزش موضوع انقدر بالا هست که به چند Mp بودن دوربين موبايلی که باهاش عکس گرفته بودند ايراد نگيريم و انتقادات رو از چيز های بی مورد شروع نکني

واقعا به نظر شما دوربین مسئله ی کوچیک و پیش پا افتاده ایه ؟!
حالا که همچین افتخار بزرگی نصیب بازی رایانه شده ، این دلیل میشه که برن با موبایل مصاحبه ها رو ضبط کنن !؟ و اگر ما انتقاد کنیم ارزش موضوع پایین میاد ؟!

پ.ن. البته مطمئنا اون عکس ها عجله ای احتمالا با موبایل گرفته شده ، و قرار نیست چیزی باشه که میخوان تحویل بدن .

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود بر شما
تو پوست نمیگجنم :excited:. بلاخره داره یه تکنی میخوره. دمت گرم کیانوش خان. میگم با خودشون عکاس نبرده بودن :confused: بنده خدا کوجیما تو عکس دومیه قیافش مثل یتمها شده :mrgreen:. خیلی خیلی خوشحال شدم.

پ.ن. نمیشه صورت اون انسان تاس دیلاق رو شطرنجی کنید. اعظمت عکس رو کم کرده :ranting:.

mahdysh

کاربر سایت
Jun 23, 2007
808
نام
مهدی
ببخشید این آقای کوجیما همیشه قیافش این طوریه؟
یه جوری عکس انداخته که انگار با چوب و چماغ نشوندنش دارن ازش عکس میگیرن؟
خوب اگه دوست نداری عکس بگیری خوب کسی زورت که نکرده.
به نظر من با این کارش داره نشون میده کلاس من به قدری بالاست که با این مجله های درپیت (از نظر کوجیما دارم حرف میزنم) اصلا عکس نمی گیرم.و این یه افتخاره که به این مجله ایرانی و کلا ایرانی ها دادم تا یه مجلشون با من عکس اختصاصی بگیرن.
(من که اصلا از این کار خوشم نیومد و امیدوارم اشتباه کرده باشم)

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
این مرتیکه کوجیما چرا انقدر عصبانیه .:mad:

مثل اینکه بهش گفتن ترو خدا بیا با من یه عکس بنداز . :biggrin1:

انشالله TGS 2007 :p بهتر میشن .

راستی من هر چی گشتم مجلرو پیدا نکردم . ( اومده ؟ )

AC_COH_MGS4

کاربر سایت
Jul 19, 2007
1,318
نام
BEHZAD
این مرتیکه کوجیما چرا انقدر عصبانیه .:mad:

مثل اینکه بهش گفتن ترو خدا بیا با من یه عکس بنداز . :biggrin1:

انشالله TGS 2007 :p بهتر میشن .

واقعا هاااا منم ميخواستم همينو بگم:laughing: طرف چرا اينقدر ناراحته:-" خيلي هم دلش بخواد با ايرانيا عكس بندازه:) نا سلامتي ما توو صنعت گيم واسه خودمون شاخي شديم هااااا:cool: اين مگه نجات بندر رو بازي نكرده؟:biggrin1::-"

راستی من هر چی گشتم مجلرو پیدا نکردم . ( اومده ؟ )
نه :-"

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
HOLY SH**T
یعنی کوجیما بازیرایانه رو در دستاش گرفته.کاشکی منم بودم تا با کوجیما عکس میگرفتم
هورا یه قدم بزرگ به جلو برداشتیم :love:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
هورا یه قدم بزرگ به جلو برداشتیم
واقعا که..../:) قدم بزرگ اینکه مجله رو سر وقت بندن نه 6 ماه یه بار و تکلیف CD یا DVD رو بعد از یه سال مشخص کنن. کوجیما که هیچف اگه با بیل گیتس هم عکس بندازن تو حال و اوضاع مجله تاثیری نداره:biggrin1:.

پ.ن. آقا شهریار با مقاله Alan Wake شما خیلی خیلی حال کردم و تا حالا بالای 5 بار خوندمش. عالی بود و هست:love:.

SamuraiX

کاربر سایت
Jun 13, 2007
44
نام
پریوش
HOLY SH**T
Holy چی ؟:biggrin1::biggrin1:

دوستانی که به قیافه‌ي کوجیما گیر میدن باید بگم این بیچاره کلا مدل قیافش اینجوریه بهش گیر ندین. باور ندارین بیاین یه چنتا از عکساشو نیگا کنین ( احتمالا دیگه تو عکس اولیه از خنده روده بر شده)
http://cache.kotaku.com/gaming/kojima-thumb.jpg

http://www.planb.no/images/pub/spill/Hideo_Kojima.jpg

http://www.dsfanboy.com/media/2006/06/kojima.jpg

http://www.vidaextra.com/images/2007/04/Hideo_kojima.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر