Oblivion

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
نام بازي : The Elder Scrolls IV Oblivion

5zlbod2.jpg

تعداد اچيومنت: 50

ميزان امتياز:1000

درجه دشواری: بستگي به فرد داره كه بازي رو در چه درجه اي قرار بده ولي در حالت كلي معمولي

تعداد دفعات براي بدست اوردن اچيومنت: 1 بار

در مورد اين بازي و اچيومنت هاي بازي من يه توضيح بدم اونم اينكه اين بازي در عين اينكه خيلي طولاني به نظر ميرسه فوق العاده جذابه و به هيچ وجه شما رو خسته نميكنه و بدست اوردن اچيومنت هاي اين بازي هم كار خيلي سختي نيست و با توجه به اينكه همه اچيومنت هاي بازي افلاين هستن براي دوستاني كه به لايو دسترسي ندارن ميتونه جذاب باشه ;)

آخرین ویرایش:

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
Main Quest

1 فرار از سياهچال امپريال سيتي 50
فقط كافيه تا اول بازي از سياهچال بيرون بريد كه كار اسونيه با يه سري گابلين و موش طرفين البته بعد از اينكه قاتل هاي امپراطور رو كشتيد

2 بستن دروازه ابليويون 50
بايد يك دروازه ابليويون رو ببنديد كه فقط كافيه تا يك دروازه رو كه تو بازي كم هم نيستن پيدا كنين و وارد شين و به بالاي برج اصلي برسين و گوي رو بردارين

3 پيدا كردن محل Shrine Of Dragon 50
اين اچيومنت در اواسط بازي بدست مياد و بايد محل مقبره اژدها رو بفهمين كجاست كه بايد چند مرحله رو پشت سر هم به پايان برسونين به كم طولاني هست ولي هر كدوم از دوستان كه ميخوان اطلاعات دقيق بدست بيارن Pm بذن كامل براشون توضيح ميدم

4 منتقل كردن Deadric Artifact 50
در مراحل اخر بازي يك دروازه به دنياي ديگر بر روي شما باز ميشه كه در بعضي از سايتها اونو بهشت ميخونن شما بايد برين از پادشاه اونجا كه البته خودشو پادشاه ميدونه اين شي رو بگيريد البته حتما ميدونيد كه زبون خوش حاليش نميشه !!

5 نابود كردن دروازه اصلي 50
همونطوري كه از اسم اچيومنت پيداست بايد دروازه اصلي ابليويون رو در مرحله اخر ببنديد درست مثل دروازه هاي ديگه هست يعني نحوه بستن اون به همون شكلي هست كه در بالا گفتم فقط فرقش اينه كه اين دروازه بزرگتر هست و به شما زمان حدودا 3 دقيقه و نيم ميده تا ببندينش و همين كارو يه ذره سخت ميكنه

6 قهرمان سيروديل(اسم منطقه اي كه بازي در اون هست) 110
بايد تمام مراحل اصلي بازي رو به پايان برسونين يا بهتر بگم هر چي اون بالا هست رو اگر بدست بيارين اين اچيومنت رو هم ميگيرين

ماموريت هاي فرعي

ِDark Brother Hood

7 عضويت در انجمن برادران سياه پوش 10
فكر كنم خيلي روشن باشه بايد عضو اين انجمن بشين من يه پيش زمينه از اين گروه بدم اونم اينكه اين گروه رو قاتل ها تشكيل ميدن و كار اصلي و ماموريت هاي اين گروه قتل افراد ديگر هست اين گروه از يه روح به نام Night Mother پيروي ميكنن و چند قانون دارن
1. هيچ وقت به Night Mother خيانت نكن
2. هيچ وقت برادر يا خواهر هاي عضو گروه رو نكش
3. هر دستوري از مافوق خود دريافت كردي به انجام برسون

8 به هلاك رساندن(اسم درجه هاي اين انجمن) 10
با عضويت در انجمن برادران سياه پوش و انجام يكي دو ماموريت به اين درجه ميرسين

9 نابودگر 10
درجه سوم از اين انجمن و با تمام كردن يك يا دو ماموريت انرا كسب ميكنين

10 قاتل 10
درجه چهارم از انجمن برادران

11 مخفي كار 10
درجه پنجم از انجمن برادران

12 سخنگو 10
درجه ششم از انجمن برادران

13 شنونده 50
درجه هفتم و اخر اين انجمن كه با تمام كردن تمام مراحل اين گروه شما به اين درجه ميرسين

Theif Guild

14 عضويت در گروه دزدان(جيب بر) 10
مثل گروه قبلي بايد در اون عضو بشين براي عضويت ساعت 12 هر شب به قسمت بندر امپريال سيتي ميرين خيلي واضح هست همون جايي كه كشتي ها هستن بعد از دروازه به جايي ميرين كه خونه هاي فوق العاده فقير نشيني داره از دروازه كه وارد ميشين به سمت راست برين در حياط خونه كه كاملا مشخصه يه مرد ايستاده با مشعل به شما ميگه كه بايد به خونه يك فرد برين و از اونجا دزدي كنين شما 3 نفر هستين هر كس كه زودتر كتاب اعمال روزانه فرد مورد نظر رو بياره به گروه ميپيونده و اما اون فرد براي شما درباره گروه ميگه كه از فردي به نام روباه خاكستري پيروي ميكنن كه نزديك به 300 سال داره همچنين ميگه بزرگترين دشمن اونها هرمانيو لكس فرمانده گارد امپريال سيتي و بهترين دوستان اونها فقرا هستن همچنين براي شما قوانين گروه رو تعريف ميكنه
1. هيچ وقت در حين انجام ماموريت كسي رو نكش اينجا انجمن برادران سياه نيست!!!
2.هرگز از يك دزد ديگر دزدي نكن
3.هميشه حامي فقرا باش و به انها كمك كن انها زير پوشش كامل روباه خاكستري هستن

15 رد پا 10
درجه دوم در اين گروه

16 سارق 10
درجه سوم از اين گروه

17 ولگرد 10
درجه چهارم از اين گروه

18 شبرو 10
درجه پنجم از اين گروه

19 سايه 10
درجه ششم از اين گروه

20 استاد دزدان 10
درجه هفتم از اين گروه

21 رييس انجمن 50
درجه هفتم و اخر اين گروه كه براي بدست اوردن اين اچيومنت بايد طولاني ترين يا يكي از طولاني ترين مراحل بازي رو به پايان برسونين بايد كتاب Elder Scrolls رو كتاب خانه سري بدزدين و به روباه خاكستري بدين

Arena

22 عضويت در ميدان نبرد 10
فقط كافيه تا عضو Arena در امپريال سيتي بشين و كلا اچيومنت هاي اين قسمت خيلي اسونه چون فقط بايد در يدان جنگ يك سري افراد رو بكشين

23 شر 10
درجه دوم از اين گروه

24 خون گير 10
درجه سوم از اين گروه

25 مزدور 10
درجه چهارم از اين گروه

26 جنگجو 10
درجه پنجم از اين گروه

27 گلادياتور 10
درجه ششم از اين گروه

28 ناجي 10
درجه هفتم از اين گروه

29 قهرمان 10
درجه هشتم از اين گروه

30 قهرمان كبير 50
درجه نهم و اخر اين گروه كه بايد قهرمان اصلي Arena رو شكست بدين

Mage Guild

31 عضويت در انجمن جادوگران 10
بايد در اين گروه عضو بشين و براي اين كار بايد به تمام شهرهاي سيروديل سفر كنين و به انجمن هاي موجود در اون برين بعد افراد اونها به شما يه ماموريت ميدن اگر اونو انجام دادي رييس انجا به رييس اصلي انجمن يه نامه ميفرسته كه شما رو به عضويت گروه در بيارن يه كم عضو شدن تو اين گروه سخته ولي خيلي جذابه برعكس بقيه گروه ها كه خيلي راحت توش عضو ميشين براي اين گروه بايد حداقل 6 يا 7 ماموريت انجام بدين تا عضو بشين

32 تازه كار 10
درجه دوم از اين گروه

33 مسافر 10
درجه سوم از اين گروه

34 فراخوان 10
درجه چهارم از از اين گروه

35 ساحر 10
درجه پنجم از اين گروه

36 ساحر حرفه اي 10
درجه ششم از اين گروه

36 شعبده باز 10
درجه هفتم از اين گروه

38 جادوگر 10
درجه هشتم از اين گروه

39 استاد جادوگري 10
درجه نهم از اين گروه

40 خداي جادو 50
درجه دهم و اخر اين گروه كه با تموم كردن تمام ماموريت هاي اين گروه بدست مياد

Fighter Guild

41 عضويت در گروه جنگجويان(تازه كار) 10
بايد در اين گروه مثل تمامي گروه هاي ديگر عضو شويد

42 نو اموز 10
درجه دوم از اين گروه

43 مسافر 10
درجه سوم از اين گروه

44 شمشير زن 10
درجه چهارم از اين گروه

45 محافظ 10
درجه پنجم از اين گروه

46 مدافع 10
درجه ششم از اين گروه

47 زندانبان 10
درجه هفتم از اين گروه

48 نگهبان 10
درجه هشتم از اين گروه

49 قهرمان 10
درجه نهم از اين گروه

50 استاد 50
درجه دهم و اخر اين گروه كه با تمام كردن ماموريت ها بدست مياد

دوستان همان طوري كه ميبينين من نتونستم تمام ماموريت ها رو به طور كامل توضيح بدم در واقع كار خاصي لازم نيست بكنين تا امتيازشون رو بدست بيارين با اين حال باز هم اگر سوالي بود من جواب ميدم و در اخر هم اميدوارم كه اين مطالب به دردتون بخوره :blushing: قربون همتون :p;)

آخرین ویرایش:

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
من مخصوصا فارسي گزاشتم گفتم شايد بعضي از بچه ها معني رو ندونن ولي چشم از اين به بعد انگليسي هر اچيومنت رو هم ميزارم

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
اگر عنوان اچیومنت ها را به انگلیسی می نوشتی خیلی بهتر بود.به هر حال هر کس که X360 دارد ، حداقل باید توانایی ترجمه سریع عناوین را داشته باشد.به هر حال توضیحاتی که دادی با توجه به سبک این بازی بسیار مناسب هستند.

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
خوب الان اینطوری یه اشکالاتی هم داره مثلا من اچیومنت Defender, Fighters Guild رو فقط مشکل دارم الان باید بشینم یکی یکی اینا رو نگاه کنم ببینم ترجمه کدومشون با اونی که مد نظر من هست یکیه بعد تازه بشینم توضیحشو بخونم ولی اگه انگلیسی باشه سریعا اچیومنت مورد نظر پیدا می شه.

فکر نمی کنم نام اچیومنت اصلا ترجمش اهمیتی داشته باشه مهم توضیح اون اچیومنت و طرز گرفتنش هست.

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
خوب الان اینطوری یه اشکالاتی هم داره مثلا من اچیومنت Defender, Fighters Guild رو فقط مشکل دارم الان باید بشینم یکی یکی اینا رو نگاه کنم ببینم ترجمه کدومشون با اونی که مد نظر من هست یکیه بعد تازه بشینم توضیحشو بخونم ولی اگه انگلیسی باشه سریعا اچیومنت مورد نظر پیدا می شه.

فکر نمی کنم نام اچیومنت اصلا ترجمش اهمیتی داشته باشه مهم توضیح اون اچیومنت و طرز گرفتنش هست.

حرف شما رو قبول دارم
و در مورد جواب بايد بگم من كلمه Protector رو به عنوان محافظ معني كردم و اينجا منظور من از مدافع همون Defender بوده كه فكر كنم درجه بعد از محافظ باشه و تقريبا در اواسط ماموريت هاي انجمن جادوگران بدست مياد
از دوستان هم خواهش ميكنم هر كس هر سوالي راجع به مراحل بازي و بدست اوردن اچيومنت ها داره حتما مطرح كنه مطمئن باشين جواب ميگيرين و به غير از من دوستان ديگه هم ميتونن كمك كنن از جمله دوست خوبمون Truth (اسمشون رو نميدونم) كه ايشون هم 1000 تا اچيومنت بازي رو گرفتن و 100% بهتر از من هم جوابتون رو ميدن

civilization2007

کاربر سایت
Aug 10, 2007
78
نام
علی نفری
من به شدت دنبال یه بازی rpg درست و حسابی بودم و همه به من elder scrols را معرفی کردند و من در همین مورد چند سوال دارم:
1- بازی oblivion را بگیرم یا این نسخه جدید را؟و فرقشون چیه؟
2-بازی داستان خاصی را دنبال میکند یا نه؟ البته میدونم که باید پس از مرگ پادشاه باید دنبال ولیعهد بگردیم ولی وقتی من این بازی را روی کامپیوتر انجام دادم وقتی که از گودال خارج شدم به شدت گیج شدم چون نمیدونستم کجا باید برم.
لطفا در مورد سولات زیر توضیح کامل بدهید و من پیشاپیش از هرکسی که جواب من را بدهد متشکرم.

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
یه سوال دارم یه ربطی به اچیومنت هایه Mage Guild هم یجورایی داره.
من چجوری باید عضو این گروه بشم؟ اول بازی که میرم تو Arcane University فکر کنم اسمش این بود.، فقط اتاق اولی که واردش میشم درش بازه، بقیه قفله. اینجوریکه نگهبانا میگن باید برم همین Arcane University. چیکار باید بکنم، یعنی دقیقا کجا این شخصیو که باید باهاش صحبت کنمو پیدا کنم که برم عضو Mage Guild بشم؟ 1 ماه پیش که یارو رو پیدا نکردم بازیرو بوسیدم گذاشتم کنار(یه چند تا بازی داشتم اونا رو شروع کردم). نمیدونم از شهرهایه دیگه هم میشه رفت عضو شد یا فقط همین ایمپریال سیتی؟

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
یه سوال دارم یه ربطی به اچیومنت هایه Mage Guild هم یجورایی داره.
من چجوری باید عضو این گروه بشم؟ اول بازی که میرم تو Arcane University فکر کنم اسمش این بود.، فقط اتاق اولی که واردش میشم درش بازه، بقیه قفله. اینجوریکه نگهبانا میگن باید برم همین Arcane University. چیکار باید بکنم، یعنی دقیقا کجا این شخصیو که باید باهاش صحبت کنمو پیدا کنم که برم عضو Mage Guild بشم؟ 1 ماه پیش که یارو رو پیدا نکردم بازیرو بوسیدم گذاشتم کنار(یه چند تا بازی داشتم اونا رو شروع کردم). نمیدونم از شهرهایه دیگه هم میشه رفت عضو شد یا فقط همین ایمپریال سیتی؟

البته من تقريبا جواب شما رو توي همون قسمت توضيح اچيومنت ها دادم در هر صورت شما بايد براي عضويت در اين انجمن ابتدا به university در شهر امپريال سيتي بري و در اونجا به شما ميگن كه اگر ميخواي عضو اين گروه بشي بايد به تمام شهر هاي سيروديل بري و از اعضاي شعبه اين انجمن در اون شهر يه ماموريت دريافت كني و انجام بدي تا اون فرد براي رييس دانشگاه جادوگري يه نامه بنويسه مبني بر اينكه شما رو به عضويت گروه در بياره يه بار ديگه بگم بايد به تمام شهرهاي سيروديل بريد البته به غير از شهر Kowatch كه توسط نيروهاي اهريمني تقريبا با خاك يكسان شده
عضويت توي اين انجمن از عضويت در انجمن هاي ديگه بيشتر زمان ميبره ولي با توجه به نوع ماموريت ها فوق العاده جذاب هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر