تجربه ی لذت واقعی بازی در 360 با صدای دالبی

Seyed

کاربر سایت
Feb 12, 2007
63
می‌تونی سری به دو تا مدل زیر بزنی
Logitech Z 5500
Logitech Z 5450
هر دو رو می‌تونی توی http://www.rayansaba.com/ در بخش Speaker پیدا کنی (کافیه لیست رو بر اساس قیمت نزولی سرت کنی این دو تا میان اول لیست) قیمتشون هم دور و بر 350 تومانه

یک کار دیگه هم اینه که یک Decoder بگیری که ورودی اپتیکال رو به خروجی آنالوگ تبدیل کنه تو سایت Creative می‌تونی یک مدل پیدا کنی که این زیر لینکش هست
http://www.creative.com/products/product.asp?category=4&subcategory=136&product=9468
که فکر کنم حول و حوش 150 تومان یا شاید 120 تومان باشه تو ایران
بعد به هر اسپیکری که خواستی وصلش کنی
.............................................................................................
راستی اشتباه نشه من جزو اساتید نیستم !

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
توصیه میکنم وایرلس نگیری که افت کیفیت داره نسبت به وایرد...
2بهترین کارایی که میتونی بکنی:
1-logitech z-5500 بگیری حدود 370 تومنه و از SPDIF موجود در 360 استفاده کنی و دیجیتال استفاده کنی.
2-یه Decoder بگیری با یه اسپیکر Logitech x-530 و از همون کابلهای انالود AUdio استفاده کنی که Decoder تبدیل میکنه به دیجیتال...
قیمت X-530 حدود 70 تومنه و دکودر هم 120 -30 تومنی میشه...پس حدود 150 تومنی صرفه جویی میشه:biggrin1:
البته Z 5500 قدرت واقعیش بالای 600 وات RMS هست که فکر نمیکنم بشری بتونه تا اخر صداش رو ببره بالا و بازی کنه:biggrin1: ولی X-530 70 وات...البته 70 وات کم نیست اون 5500 زیاده;)
اگر میخوای 5.1 ببندی حتما باید محیط هم در نظر بگیری.اتاق چند متره؟
باید چیدمان اسپیکرت هم درست باشه تا تفاوت رو بفهمی.
موفق باشی

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
رو مورد دوم باید فکر کرد آیا اینجوری همون کیفیت دیجیتال رو میشه داشت؟
همون دیجیتال میشه دیگه با دکودر;)
ببین کیفیتش کاملا راضیت میکنه ولی توقع نداشته باش به یکی از بهترین اسپیکر های جهان یعنی 5500 برسه:biggrin1:
ولی چون داری از دکودر استفاده میکنی کیفیت واقعا عالی;)

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
بابا ما صدای 5.1 نخواستیم یکی به ما بگه چطور میشه هدفون رو به 360 وصل کرد کابل vga دوتا فیش صدای استریو ازش میاد بیرون حالا چطور اونو به هدفون وصل کنیم؟:confused:

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
بابا ما صدای 5.1 نخواستیم یکی به ما بگه چطور میشه هدفون رو به 360 وصل کرد کابل vga دوتا فیش صدای استریو ازش میاد بیرون حالا چطور اونو به هدفون وصل کنیم؟
صدای خوبی از هدفون نمیتونی بگیری ! چه هدفون 100 هزار تومانی باشه چه 10 هزار تومانی!
خودم با بدبختی وصلش کردم ولی ولوم صدای بالایی نداره که بتونه آدمو قانع کنه.
فقط از یه طریق میتونی صدای 360 رو به هدفون وصل کنی که بهت میگم الان :
اول با استفاده از این تبدیل :
4lprxoz.jpg

دو تا فیش صدا رو که وصل کردی به این تبدیل بعد باید یه تبدیل دیگه ام تهیه کنی تا این فیش سوزنی که اون تبدیل بالایی داره بخوره توش (این تبدیلی که میگم تمام الکتریکی ها دارن و خیلی هم ارزونه اون بالایی هم همینطور حالا عکسش ندارم بزارم ولی همه جا دارن پس کلا شد دو تا تبدیل)
البته تبدیل دومی که تهیه میکنی باید جای دو تا فیش سوزنی داشته باشه تا بتونی هدفون هم بزنی بغلش ... (یکیش هدفون میخوره یکیشم اون تبدیل بالایی که میشه صدای اصلی 360)
دیگه اون تبدیل دومی رو نمیخواد به جای دیگه ای بزنی همینجوری تو هوا باشه ! :)
این تنها کاریه برای دوستانی که میخوان صدای 360 رو از هدفون بگیرن که البته بازم میگم صدا رو نمیتونین زیاد ببرین بالا و در یه حد خاصی قرار داره که زیاد بالا نیست.البته من کابلم مارک REAL هستش و امکان داره اگه از کابل اصل مایکروسافت استفاده کنین صدای بالاتر بگیرین همراه با یک هدفون بهتر بالای 20-30 تومان امکانش هست. ;)
(فکر نمیکنم این کارو تا حالا کسی انجام داده باشه!):biggrin1:

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
آقا ما يه 2 تا باند سونی بزرگ داريم..ميتونم ازش صدا بگيرم واسه 360؟ البته قديميه باندا

کار نشد نداره.:biggrin1:
فقط باند هست یا ضبط هم هست؟
اگر ضبطم هست پشتش 2 تا ورودی audio داره.سیمهای audio 360 رو میزنی اونجا بعد از توی تنظیمات ضبط میذاری روی قسمت مخصوص(مال من نوشته Video\AUX)و صدا داری.
خوب این یه روش .
روش بعدی در صورت نداشتن ضبط هست که امپلی فایر میخوای:biggrin1: :biggrin1: :biggrin1:

SNAKE=BIGBOSS

کاربر سایت
Feb 15, 2007
252
نام
NIKNAM
سلام دوستان بازیخور انگار همه شما یه چیزی رو فراموش کردین در مورد انواع اسپیکر های 5به1 هم یکمی اطلاعات بدیننا سلامتی وقتی خواستیم بشینیم رنبو سیکس رو بازی کنیم حالی به حولی بشیم از دوستان هر کی اطلاعات در مورد انواع اسپیکر های دیجیتالی وقیمتش رو میدونه یه کمکی بکنه تا بتونیم یدونه خوب وکم هزینه اش رو بخریم وحال کنیم ممنون در ضمن اگه من یدونه 5به1 معمولی که هر کدومش جدا فیش داشته باشه ایا میتونم صدای دیجیتالی رو باهاش بگیرم با چه دستگاهی میتونم اینکار رو بکنم ممنون

آخرین ویرایش:

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
صدای خوبی از هدفون نمیتونی بگیری ! چه هدفون 100 هزار تومانی باشه چه 10 هزار تومانی!
خودم با بدبختی وصلش کردم ولی ولوم صدای بالایی نداره که بتونه آدمو قانع کنه.
فقط از یه طریق میتونی صدای 360 رو به هدفون وصل کنی که بهت میگم الان :
اول با استفاده از این تبدیل :
4lprxoz.jpg

دو تا فیش صدا رو که وصل کردی به این تبدیل بعد باید یه تبدیل دیگه ام تهیه کنی تا این فیش سوزنی که اون تبدیل بالایی داره بخوره توش (این تبدیلی که میگم تمام الکتریکی ها دارن و خیلی هم ارزونه اون بالایی هم همینطور حالا عکسش ندارم بزارم ولی همه جا دارن پس کلا شد دو تا تبدیل)
البته تبدیل دومی که تهیه میکنی باید جای دو تا فیش سوزنی داشته باشه تا بتونی هدفون هم بزنی بغلش ... (یکیش هدفون میخوره یکیشم اون تبدیل بالایی که میشه صدای اصلی 360)
دیگه اون تبدیل دومی رو نمیخواد به جای دیگه ای بزنی همینجوری تو هوا باشه ! :)
این تنها کاریه برای دوستانی که میخوان صدای 360 رو از هدفون بگیرن که البته بازم میگم صدا رو نمیتونین زیاد ببرین بالا و در یه حد خاصی قرار داره که زیاد بالا نیست.البته من کابلم مارک REAL هستش و امکان داره اگه از کابل اصل مایکروسافت استفاده کنین صدای بالاتر بگیرین همراه با یک هدفون بهتر بالای 20-30 تومان امکانش هست. ;)
(فکر نمیکنم این کارو تا حالا کسی انجام داده باشه!):biggrin1:

اون فیشی که عکسشو گذاشتی دارم مشکلم اون فیش دومیه که می گی همه جا هست درضمن این فیشه فکر می کنم مونو باشه

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,523
نام
امیر
يه سوال ميكنم نخنديد
من سيستم صوتي Sony Dav-fx900w دارم كه ورودي اپتيكال داره چجوري 360 رو بهش وصل كنم؟

با یه کابل صدای optical که بسته به طولش قیمتش متفاوته من 25 هزار تومان سونیش رو گرفتم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر