Fifa 07

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147

boxshot_us_large.jpg

تعداد اچیومنت ها: 11
مجموع امتیاز: 1000
درجه دشواری: متوسط
حداقل دفعات بازی برای گرفتن تمام اچیومنت ها: بسته به حوصله شما!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Winning Streak -1
0Dc8P2Nh.jpg
- 90G
بردن 60 مسابقه پیاپی روی درجه سختی Semi-Proffesional
توضیح: برای اطلاعات بیشتر توضیح اچیومنت " UnDefeated Manager " را بخوانید.

10Goal Match Wonder -2
1zc8P2Nh.jpg
- 100G
به ثمر رساندن بیش از 10 گل در یک مسابقه بر روی درجه سختی Semi-Pro
توضیح: یک مسابقه دوستانه را تدارک ببینید و یکی از تیمهای قوی را بعنوان تیمتان انتخاب کنید ( مانند رئال مادرید یا منچستر یونایتد ) سپس تیمی ضعیف را تیم مقابل خود قرار دهید.(مثلا" از لیگ مکزیک ) زمان بازی را روی 10 دقیقه بگذارید و سعی کنید در طول بازی 11 گل به ثمر برسانید و در صورت محقق شدن این امر ، بعد از پایان بازی اچیومنت ها به حسابتان واریز خواهد شد.اگر فکر می کنید که رسیدن به این تعداد گل ممکن نیست به هر حال بازی را بعنوان تیم برنده به پایان برسانید تا گامی بسوی کسب اچیومنت "300 بازی را ببرید" برداشته باشید.
البته اگر حتما" دنبال این اچیومنت هستید ، به بخش Team Managment بروید و از طریق Formation System ( سیستم صف آرایی ) در تیمی از لیگ مکزیک آنطور تغییر سیستم اعمال کنید که قدرت هجوم و تسلط بر مرکز زمین را از آنها بگیرید.پیشنهاد دیگر اینکه در تیم ضعیف ، نفرات ذخیره را جایگزین بازیکنان اصلی ترکیب کرده و از آنها در پست غیر تخصصی شان استفاده کنید. مثلا" یک دفاع وسط ذخیره ( CB ) را در پست هافبک راست ( RM ) جایگزین کنید.البته در هر صورت مدیریت زمان در طول مسابقه ضروری است.

300Game Winner -3
1Tc8P2Nh.jpg
- 200G
در کل مسابقاتی که به پایان می رسانید ، 300 بازی را ببرید. ( بستگی به درجه سختی انتخابی ندارد. )
توضیح: این اچیومنت ، بخاطر اینکه بدست آوردن آن وقت گیر و زمان بر است سخت ترین اچیومنت بازی بشمار میاید.توصیه می کنم به اچیومنت های دیگر متمرکز شوید.مطمئن باشید این اچیومنت را در حین باز کردن ( UnLock ) اچیومنت های دیگر بدست خواهید آورد.
توجه داشته باشید برای بدست آوردن این اچیومنت حتما" نباید در تورمنت ها بر روی درجه سختی Semi-Pro بازی ها را ببرید ، ب عبارت بهتر ، این اچیومنت به توع بازی و درجه سختی انتخابی ندارد.برای مثال می توان با تمام کردن 9 فصل Manager Mode در لیگ برتر انگلستان ( FA Premier League ) بر روی درجه سختی آماتور این اچیومنت را کسب کرد.
نکته دیگر اینکه این اچیومنت فقط شامل بازیهای آفلاین شما می شود ! به این معنی که اگر در Xbox Live هم 150 نفر را ببرید ، یک بازی برده هم به جمع بازیهای برده شما در حالت آفلاین برای کسب این اچیومنت اضافه نخواهد شد ! مطمئنا" آرزوی هر FIFA باز ی این بود که این اچیومنت به حالت آنلاین وجود داشته باشد تا شما بتوانید با دوستان خود بر سر بدست آوردن آن کل کل کنید و مسابقه دهید.اگر چنین می شد هیجان مسابقات انلاین افزایش می یافت ولی متاسفانه سازندگان این بازی با توجه به اینکه این اچیومنت بیشتر مناسب حالت آنلاین می باشد و اساسا" X360 یک کنسول آنلاین است ، در این زمینه کم کاری کرده اند.

Defender Man of The Match -4
1Tc8P2Ni.jpg
- 50G
بر روی درجه سختی Semi-Pro ، بیش از 50 بار مدافعان بهترین بازیکن مسابقه شناخته شوند.
توضیح: برای اینکه یک مدافع بهترین بازیکن میدان انتخاب شود باید ؛ تکلهای خوبی داشته باشد و اگر هم یک گل بر روی کرنرهای ارسالی به ثمر برساند بسیار خوب است.برای راحت تر شدن کار ، می توانید 10 بازیکن از 11 نفر تیم به غیر از دروازه بان را از مدافعان انتخاب کنید.بازی به مهارت اصلی بازیکنان توجه دارد و این روش کلک خوبی است ! روش دیگر استفاده از یک مدافع پوششی و سوئیپر است.سوئیپرها اگر بازی همیشگی خود را انجام دهند ، علاوه بر پوشش مناسب ، توانایی تکلهای عالی و گل زدن هم دارند.این بازیکنان به هنگام حمله توپ پخش کن های خوبی هم هستند و این عوامل شانس بهترین بازیکن میدان شدن آنها را افزایش می دهد.( از مدافعانی که قابلیت سوئیپر خوبی دارند می توان وینسنت کامپانی ، بازیکن باشگاه هامبورگ را نام برد )

Midfielder Man of The Match -5
1Dc8P2Nh.jpg
- 50G
بر روی درجه سختی Semi-Pro ، بیش از 50 بار هافبک ها بهترین بازیکن مسابقه شناخته شوند.
توضیح: برای اینکه یک هافبک بهترین بازیکن میدان شناخته شود ، باید با این بازیکن تکلهای زیادی برای بازپس گیری توپ از حریف انجام دهید ، توپ را لو ندهید ، بازیسازی حریف را با عکس العمل های به موقع خراب کنید ، مهارت پاس عمقی دادن و پاسهای صحیح زیاد را بهاجرا درآورید و اگر هم با چنین هافبکی گل بزنید بسیار عالی خواهد بود.این اچیومنت بعد از 50 بار ، بهترین بازیکن میدان شدن هافبک هایتان در دسترس است.توجه نمایید احتیاجی نیست که با یک هافبک در پست خاصی مانند CM بهترین بازیکن میدان شوید و یک هافبک راست هجومی RWM هم می تواند با انجام سانترهای خوب چنین عنوانی را کسب کند و فقط 50 بار باید با هافبک ها این عنوان را کسب کنید.طریقه کار در Deneder Man of The Match هم بدین گونه است.

Striker Man of The Match -6
0Tc8P2Nh.jpg
- 40G
بر روی درجه سختی Semi-Pro ، بیش از 50 بار مهاجمان بهترین بازیکن مسابقه شناخته شوند.
توضیح: برای اینکه یک مهاجم عنوان مرد مسابقه را بدست آورد سعی کنید با وی گلهای زیادی را به ثمر برسانید ( 4-3 گل ) بعد از 50 مسابقه که بهترین بازیکن در منوی بعد از بازی یک مهاجم انتخاب شده باشد ، این اچیومنت باز می شود.شما با کسب کردن اچیومنت Goal Getter هم خواهید توانست این اچیومنت را به دست آورید.زیرا این دو اچیومنت شبیه همدیگر هستند.

Goal Getter -
0jc8P2Nh.jpg
- 40G
در 50 مسابقه ، دارای متوسط گلزنی 4 گل در یک مسابقه بر روی درجه سختی Semi-Pro باشید.
توضیح: کسب کردن این اچیومنت در صورتی که شما در هر بازی گلهای کمی به ثمر برسانید انصافا" سخت خواهد بود.توصیه ما این است که زمان بازیهای خود را روی 10 Min بگذارید و برای بالا بردن متوسط گلزنی خودتان ، هر 5 مسابقه یک بار متوسط گلزنی خود را چک کنید تا بدانید که در مسابقه های بعدی باید چند گل به ثمر برسانید.

UnDefeated -8
1Tc8P2Nj.jpg
- 50G
در 50 مسابقه بر روی درجه سختی Semi-Pro ، غیر قابل مهار شدن باقی بمانید.توضیح اینکه در 50 مسابقه بر روی این درجه سختی حتما" گلزنی کرده باشید.
توضیح: راهنمای اچیومنت " UnDefeated Manager " را مشاهده نمایید.

World XI Master -9
1jc8P2Nh.jpg
- 80G
20 مسابقه را با تیم World XI Master بر روی درجه سختی Professional ببرید.
توضیح: برای به دست آوردن این اچیومنت ، ابتدا در بخش Challenge Mode اقدام به کسب کردن 2000 Point کنید.سپس به بخش Fan Shop رفته و با پرداخت Point های خود ، تیم World XI Master را باز کنید.کافی است با این تیم روی درجه سختی Proffesional 20 بازی را ببرید تا این اچیومنت هم باز شود.البته توصیه می کنیم برای زودتر کسب کردن این اچیومنت رودرروی تیمهای ضعیف قرار بگیرید.برای اطلاعات بیشتر توضیحات اچیومنت " Winning Streak " را بخوانید.

Fair Play Award -10
0Dc8P2Ni.jpg
- 100G
20 مسابقه را بدون دریافت کردن کارتی بر روی درجه سختی Semi-Pro به پایان برسانید.

توضیح: به دست آوردن این اچیومنت برای گیمرهایی که امار خوبی در بازی ناجوانمردانه دارند و بطور کلی Bad Fouler هستند کاری بس سخت و طاقت فرسا می باشد ! اولین توصیه این است که سعی در اصلاح عادت خود نمایید وگرنه دور این اچیومنت را باید خط بکشید.راه دوم بسیار آزار دهنده ولی انجام شدنی است ! در هر صورت برای کسب این اچیومنت ، ابتدا باید هدایت یک تیم را در بخش Manager Mode با درجه سختی Semi-Pro برعهده بگیرید.سعی کنید تا 25 بازی مانده به انتهای فصل اول و شروع فصل دوم جایگاه بالایی در جدول داشته باشید ، چون این روش باعث می شود متحمل باختهای زیادی شوید.بازیهای خود را آغاز کرده و نیمه تمام باقی بگذارید.اینگونه اخطاری به بازیکنان شما تعلق نمی گیرد ولی ممکن است با یک شکست رتبه شما در جدول جابجا شود.به همین منوال بازی ها را پشت سر بگذارید تا این اچیومنت را کسب کنید.دقت کنید که در 5 بازی مانده انتهای فصل تمامی امتیازات ممکن را به دست آورده تا تیمتان از خطر سقوط رهایی یابد !

UnDefeated Mnager -11
0jc8P2Ni.jpg
- 200G
در بخش Manager Mode با هر درجه سختی دلخواه ، تیمتان یک فصل را غیرقابل مهار نشان دهد.
توضیح: اگر به تذکرات عمل کنید این اچیومنت باعث کسب کردن حداقل یک اچیومنت از اچیومنت های دیگر خواهد شد.( UnDefeated , Winning Streak )
ابتدا دوره Manager Mode را شروع کنید.در بخش Game Setting اطمینان حاصل کنید که درجه سختی روی Semi-Pro است و به یاد داشته باشید بعد از هر بازی که می برید Manager Mode خود را Save کنید.بعد از هر بازی که می بازید قبل از اینکه به منوی Manager Mode بازگردید ، از Advance کردن مسابقه پایان یافته خودداری کنید و کنسول X360 خود را Restart کنید.این کار به این دلیل است که FIFA 07 از ویژگی Automatic Saving استفاده می کند ، پس با یک باخت تمام اندوخته UnDefeated شما از دست می رود.اگر به همین منوال ادامه دهید ؛ بعد از 50 بازی اچیومنت UnDefeated ، بعد از 60 بازی اچیومنت Winning Streak و بعد از یک فصل بدون شکست ، اچیومنت UnDefeated Manager را بدست خواهید آورد.

Copyright 2005-2007 This Guide may NOT be reproduced under any circumstances without the permission of the author and XBox360Achievements.org

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

اگر در ترجمه راهنمای اچیومنت ها مشکلی وجود دارد ، از همین جا معذرت می خواهم.;)

آخرین ویرایش:

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
ببخشید در قسمت UnDefeated Mnager اشکالی نداره اگه مساوی کنیم یا باید همه رو ببریم؟

تقریبا" داشتم ناامید می شدم که چرا یک نفر هم نمیاد یک سوالی بکند ! این تصور برایم پیش اومده بود که یا دوستان میومدند ، راهنما را نخوانده تشکر رو می زدند و می رفتند و یا راهنما رو کامل و بی نقص نوشتم. ( چنین چیزی رو از خودم بعید میدونم ! :) )
مساوی هم بکنید اشکالی ندارد.ولی بخاطر داشته باشید که بعد از باختن Advance نکنید و X360 را Reset کنید.همانطور که قبلا" گفتم این مورد بخاطر ویژگی Auto Saving خود بازی FIFA07 است.متاسفانه خودم این بازی رو هنوز بازی نکردم که بدانم در قسمت Game Setting مانند نسخه PC می توانیم Auto Saving را غیرفعال کنید یا خیر ، وگرنه در Achievment Guide این بازی مینوشتم.
با این حرفم تصور نکنید که فقط راهنمای اچیومنت را ترجمه کردم.از تجربیات خودم هم در نوشتن راهنما استفاده کردم.

کلا" این سیستم ذخیره خودکار در سری FIFA به معنای حقیقی کلمه مزخرف است و اعصاب برای من یکی نمی گذارد.مثلا" الان UEFA هم که بازی می کنم با این مشکل روبرو هستم،با این تفاوت که دیگه اونجا قابلیت Menual Save هم نیست ! برای همین بود که از نوشتن راهنمای اچیومنت های UEFA منصرف شدم !

-----------
نظر اعضاء در مورد راه افتادن تاپیکی برای کسانی که می خواهند Achienment Guide هر بازی رو بنویسند چیه ؟ فکر کنم اینطوری هم حجم مطالب زیر انجمن بالاتر خواهد رفت و مفیدتر خواهد شد ، هم مشکلی پیش نمیاد که مثلا" یک نفر راهنما رو دارد می نویسد اون یکی راهنمای همون بازی رو تموم کرده و تاپیک تازه ای در انجمن برایش زده است.

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
بايد خدمتتون عرض كنم كه Auto Save رو ميشه Off كرد اما فايده نداره چون براي گرفتن Winnig Streak بايد 60 بازي رو پشت سر هم ببريد و در اين حالت حتي اگه Save هم نكنيد بازم نميشه و در صورت شكست بايد قبل از اتمام بازي Reset كنيد و گرنه دوباره 0 ميشه برد هاي پشت سر همتون.

sam_dante

کاربر سایت
May 6, 2007
368
نام
Mohsen
1- خیلی ممنون از نوشته سودمندتون.
2- چرا کنسول رو Restart کنیم؟ خوب دکمه Xbox360رو میزنیم بعد Y بعد میریم توی Xbox 360 Dashboard من دقیقا همین کار رو کردم.
3- من همین امروز تونستم 200 تای manager رو بگیرم.
4- در قسمت My Fifa 07 در گزینه ی Profile فکر کنم می تونید Auto save رو Off کنید.

GOOD LUCK

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر