The Darkness

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
53ft1ms.jpg

تعداد اچیومنت ها: 50
مجموع امتياز: 1000
تعداد آچيومنت های آنلاين: 11
درجه دشواري: متوسط رو به بالا
تعداد آچيومنت آفلاين: 39
درجه دشواري: متوسط
حداقل دفعات لازم براي گرفتن تمام آچيومنت هاي آفلاين: بسته به ميزان مهارت شما 1 يا 2 بار

آخرین ویرایش:

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
1Tc8P2Nh.jpg

1- Hoodlum
5G
اولين پيروزي در هر يك از بخش هاي Multiplayer بازي

0jc8P2Nh.jpg

2- Patriot
5G
گرفتن پرچم در اولين مسابقه Capture The Flag

0Tc8P2Nh.jpg

Murderer- 3
5G
شما بايد 20 دشمن را به صورت پشت سر هم در بخش Multiplayer بكشيد ، در اين بخش بايد توجه كنيد كه فاصله بين كشتن دشمنان نيفتد مثلا وقتي 6 نفر را كشتيد خودتان نميريد.

0zc8P2Nh.jpg

4- Hard to Kill
5G
بايد بيشترين ميزان آسيب را در بخش Multiplayer بازي بگيريد در حالي كه نميريد، براي اين كار بهتر است ابتدا در تيرس دشمن قرار بگيريد و زماني كه صفحه داشت كاملا قرمز مي شد و صداي تپش قلب را شنيديد در مكاني مخفي شويد. توجه كنيد كه در جايي قرار نگيريد كه از چند طرف دشمن در اطراف شماست زيرا خيلي سريع صفحه قرمز مي شود و فرصت فرار نداريد.

0Tc8P2Ni.jpg

5- Flag Runner
5G
20 پرچم را در بخش Capture The Flag بگيريد.

0Dc8P2Nh.jpg

6- Flag Owner
10G
50 پرچم را در بخش Capture The Flag بگيريد.

0Dc8P2Ni.jpg

7- Butcher
25G
شما بايد 20 دشمن را به صورت پشت سر هم در بخش Multiplayer بكشيد ، در اين بخش بايد توجه كنيد كه فاصله بين كشتن دشمنان نيفتد مثلا وقتي 6 نفر را كشتيد خودتان نميريد.

1Dc8P2Nh.jpg

8-Mook
5G
در 5 مسابقه Multiplayer پيروز شويد.

1jc8P2Nh.jpg

9-Henchman
15G
در 20 مسابقه Multiplayer پيروز شويد.

0Tc8P2Nj.jpg

10-Contract Killer
25G
در 50 مسابقه Multiplayer پيروز شويد.

0Dc8P2Nj.jpg

11-Made Man
35G
در 100 مسابقه Multiplayer پيروز شويد.

0jc8P2Ni.jpg

12-The Don
35G
در 250 مسابقه Multiplayer پيروز شويد.

1jc8P2Ni.jpg

13- Anti Hero
25
G
بازي را در درجه سختي Normal به پايان برسانيد ، اين كار بسيار آسان است و هر كسي موفق به اتمام بازي در اين درجه خواهد شد.

1Tc8P2Ni.jpg

14- Legendary Dark
35G
بازي را در درجه سختي Hard به اتمام برسانيد ، در اين درجه بايد توجه كنيد جان شما زودتر تمام مي شود و Darkness ها به نور حساسيت بيشتري دارند و تعداد دشمنان نيز بيشتر است.

1zc8P2Nh.jpg

15- Cannibal
25G
قلب 300 دشمن را در بازي Devour كنيد. تقريبا بايد تمام دشمناني را كه در بازي ميبنيد Devour كنيد پس از كشتن.

1Dc8P2Ni.jpg

16- Fashionable
25G
تمام Darkling Outfits ها را در بازي جمع‌آوري كنيد.
مكان اين آيتم ها به زودي در اينجا نوشته خواهد شد.

0Tc8P2Nk.jpg

17- Bringing People Together
5G
براي 5 نفر از دشمنان با Black Hole تله گذاري كنيد، بايد توجه كنيد Black Hole دشمنان را از جلو به درون مي كشد پس بايد قبل از ورود دشمن تله گذاري كنيد.

1jc8P2Nj.jpg

18- Rogue Killer
15G
15 نفر از دشمنان را با Creeping Dark بكشيد. براي اين كار مي توانيد در مكاني تاريك مخفي شده كه در تيرس دشمن نباشيد و سپس با Creeping Dark خود دشمنان را بكشيد.

1Dc8P2Nj.jpg

19- Void Bringer
20G
20 نفر از دشمنان را با Black Hole بكشيد. پس از به دست‌آوردن Black Hole در Chapter سوم مي توانيد از لحظه به دست آوردن اين قدرت تا پايان مرحله اين مرحله ، اين امتياز را بگيرد. توجه كنيد Black Hole دشمن را از جلو به درون مي كشد پس بايد Black Hole را در پشت دشمنان ايجاد كنيد.

1zc8P2Ni.jpg

20- Gunner
15G
30 نفر را با‌Darkness Gun بكشيد. شما DarknessGun را در Chapter دوم به دست مي آوريد و از همان لحظه مي توانيد شروع به كشتن دشمن با اين قدرت بكنيد.

1jc8P2Nk.jpg

21- Ripper
15G
30 نفر را با Demon Arm بكشيد. شما Demon Arm را در Chapter دوم به دست مي آوريد اما كشتن دشمنان در اين مرحله با اين قدرت به شما درصدي نمي دهد و بايد در مراحلي كه در New York هستيد از اين قدرت استفاده كنيد.

1Tc8P2Nj.jpg

22- Summoner
5G
5 داركلينگ احضار كنيد.

0Dc8P2Nk.jpg

23- Legendary Summoner
25G
50 داركلينگ احضار كنيد.

0zc8P2Ni.jpg

24- Darkness Master
100G
براي گرفتن اين آچيومنت 100 امتيازي بايد از تمام قدرت هاي خود به ميزان 100 درصد استفاده كنيد در طول بازي. شما با رجوع به گزينه ي Achievment در منوي بازي و پيدا كردن Darkness Master مي توانيد ببينيد از قدرت هاي خود به چه ميزان استفاده كرديد. در ازاي كشتن هر نفر با Demon Arm-Darkness Gun-Darkling شما 2 درصد دريافت مي كنيد و در ازاي كشتن هر نفر با BlackHole-Creeping Dark نيز 5 درصد.

1zc8P2Nj.jpg

25- Roadkill
10G
در همان ابتداي بازي كه در تونل هستيد با شات گان خود كارگران را بكشيد حتي كشتن يك نفر هم امتياز اين آچيومنت را به شما مي دهد.

1jc8P2Nl.jpg

26- Ghandi
10G
وقتی به Dutch Oven Harry رسیدی توجه کن که لباس Jungle Outfit را پوشیده باشی بعدش با اون صحبت کن. بعدش اون بهت پسورد رو می گه. پسورد هم هست Hit Me. این پسورد را روی در امتحان می کنید. اسلحه ها را داخل بگذارید. بعدش به اون یارو Roach که پشت میز تلفن نشته می رسید و چند دقیقه اونجا بایستید تا اچیومنت باز بشه، بعدش می تونید همه اونها را بکشید.

0zc8P2Nj.jpg

27- Romantic
10G
هنگامي كه به خانه ي Jenny در Chapter 1 مي رويد با وي چند دقيقه به تماشاي تلويزيون بپردازيد تا اين اچيومنت را بگيريد.

0jc8P2Nj.jpg

28-Heart of Gold
50G
در بازي به افرادي كه به كمك شما نياز دارند كمك كنيد.
روش كمك به اين افراد به مرور نوشته خواهد شد.

0Dc8P2Nl.jpg

29- Gunslinger
25G
براي گرفتن اين آچيومنت بايد 15 نفر را در مدت زمان 7 ثانيه بكشيد. گرفتن اين آچيومنت تنها در يك جا ممكن است آن هم جلوي خانه ي Uncle Paulie در Chapter 5 است زيرا جايي ديگري 15 نفر را با هم پيدا نمي كنيد. شما بايد در دو گوشه سمت راست و چپ دو Black Hole ايجاد كرده و قبل از آن يك Gunner ظاهر كنيد و افراد روبروي در را نيز خودتان با تفنگ بكشيد.

1Tc8P2Nk.jpg

30-Anti Air
15G
وقتی به CityHall رسیدید مورد حمله هلی کوپتر و گروه SWAT قرار می گیرد. اونجا Skylight (فکر کنم منظورش نور اسمان و یا شاید نور خورشید باشه) را هدف بگیرد، Black Hole را آزاد کنید بعدش هلیکوپتر سقوط می کنه

1Dc8P2Nk.jpg

31- Take a Look at the Sky
50G
شما بايد 6 Airplanes(هواپيما) را منهدم كنيد. براي اين كار بايد سعي كنيد در Chapter 4 و در بخشي كه سوار بر تانك هستيد با مسلسل تانك 6 هواپيما را منهدم كنيد.

1zc8P2Nk.jpg

32- Knuckle, Meet Face
5G
يك نفر را بدون تفنگ بكشيد. اين كار در هركجا ممكن است. براي اين كار بايد نزديك به دشمن شده و بدون تفنگ به او حمله كنيد.

0jc8P2Nk.jpg

33- UpClose and Personal
5G
يك نفر را با حركات ويژه بكشيد. براي اين كار بايد با تفنگ نزديك دشمن شده و به او حمله كنيد در اين حالت Jakie دشمن را با يك حركت ويژه مي كشد.

0zc8P2Nk.jpg

34-Executioner
10G
25 نفر را با حركات ويژه بكشيد.

0Dc8P2Nm.jpg

35- Picking Up Stuff
5G
يك Collectable را براي اولين بار Unlock كنيد. براي اين كار شما بايد Collectable ها را پيدا كرده سپس يك تلفن پيدا كرده و به شماره اي كه بر روي آن است زنگ بزنيد.
به زودي مكان تمام Collectable ها در اين بخش نوشته خواهد شد.

0Dc8P2Nm.jpg

36- Gatherer
5G
25 Collectable را آزاد كنيد.

0jc8P2Nl.jpg

37- The Collector
10G
50Collectable را آزاد كنيد.

0Tc8P2Nl.jpg

38- The Obsessive Collector
15G
75 Collectable را آزاد كنيد.

0zc8P2Nm.jpg

39- Completionist
20G
100 Collectable را آزاد كنيد.

0jc8P2Nm.jpg

40- BulletDodger
20G
يك مسابقه Multiplayer را در حالي كه 4 نفر در بازي حضور دارند در حالي پيروز شويد كه از 4 بار كمتر باخته باشيد.

0Tc8P2Nm.jpg

41- Legendary Executioner
20G
50 نفر را با حركات نمايشي بكشيد.

***Secret Achievement ها***

s01.jpg

42- Beginnings
25G
بخش اول بازي را تمام كنيد.اين آچيومنت در جريان بازي آزاد خواهد شد.

s02.jpg

43- Into the Dark
50G
بخش دوم بازي را تمام كنيد.اين آچيومنت در جريان بازي آزاد خواهد شد.

s03.jpg

44- Happy Birthday
25G
CreepingDark را به دست آوريد.اين آچيومنت در جريان بازي آزاد خواهد شد.

s04.jpg

45- NoMan's Land
25G
DemonArm را به دست‌ آوريد.اين آچيومنت در جريان بازي آزاد خواهد شد.

s05.jpg

46- Crazy For You
25G
BlackHole را به دست آوريد.اين آچيومنت در جريان بازي آزاد خواهد شد.

s06.jpg

47- Hills
25G
DarknessGun را به دست آوريد.اين آچيومنت در جريان بازي آزاد خواهد شد.

s07.jpg

48- Darkling Master
10G
تمام Darkling ها را به دست آوريد.اين آچيومنت در جريان بازي آزاد خواهد شد.
رجوع به اچیومنت شماره 22م.

s08.jpg

49- One With the Dark
25G
بيشترين Darknesss Level را به دست‌آوريد. براي اين كار بايد قلب ها را Devour كرده تا درجه Darkness شما بالا برود.

s09.jpg

50- Kepper of the Secret
15G
كد 555 به همراه هر يك از شماره هاي زير در يك تلفن وارد كنيد و شماره بگيريد تا اين اچيومنت را بگيريد:
9898
9132
7892
4565
1847
1206
3243
6667
7934
3840
3947
1233
8024
6322
6893
2402
6118
4565
4569
9985
1037
6325

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Gotham Knight

NIK

کاربر سایت
Sep 23, 2005
261
نام
امیر
ضمن تشکر فراوان از شما دوست عزیز BlackcatS که بعد از آقا اشکان اولین لیست کامل Achievement های بازی را برای علاقمندان تهیه کردید. البته این کار کاملا نویی است و مطمئنا اولای کار همه ما یه ایراداتی داریم.
می خواستم اگر اشکال نداره چند تا مورد را با هم بررسی کنیم. من خودم این بازی رو انجام ندادم اما لیست شما را کامل بررسی کردم. اولین سوالی که برام پیش اومد این بود که چرا اچیومنت های 3 و 7 با هم یکی هستند!؟ برای همین رفتم و متن انگلیسی رو دیدم با تعجب دیدم که اونها هم یکی هستند:
Murderer - Claim 20 Killing Streaks in multiplayer
Butcher - Claim 20 Killing Streaks in multiplayer

بعدش سریع رفتم ببینم مردم در این مورد چی گفتن. به این نتیجه رسیدم که متن اولی یعنی Murderer توسط خود سازنده اشتباه نوشته شده است! در واقع این بوده:
Kill enough players to earn a killing streak in a multiplayer match
ترجمه: آنقدر در یک بازی multiplayer بکشید تا یک Killing Streak دریافت کنید.

حالا این اینقدر یعنی چقدر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بعدش یکی از خارجی ها اینو گفته بود:
به ازای کشتن 4 نقر پشت سر هم یک KillingStreak حساب می شود. بنابراین به ازای کشتن 8 نفر دو تا Killing Streak و ... بنابراین باکشتن 4 نفر می بایست Achievement اولی یعنی Murderer باز بشه و با کشتن 20 نفر یعنی KillingStreak 5 باید دومی باز بشه. البته خود این آقا یک راهی را پیشنهاد داده تو یه فیلم که در عرض 30 ثانیه بتونی این اچیومنت و باز کنی.

معمولا تو تمام این بازی ها اولین سوالی که پیش میاد اینه که اگر ما برای مثال بازی را Hard تموم کنیم بقیه اچیومنت های مربوط به نرمال و ساده در صورت وجود باز می شن یا خیر. برای مثال من خودم بازی C&C3 رو روی هارد تموم کردم وفقط اچیومنت های هارد و بهم داد، بقیه رو نداد ;)
حالا برای این بازی چطور؟
اگه همین طور به مرور لیستتون را کامل کنید یک کار اساسی می شه. تا جایی که دیگه مو لا درزش نمیره:p

حالا چندتا از خوب هاشم بگم. برای مثال اچیومنت شماره 27-romantic را بسیار زیبا و واضح بیان کردید چرا که اصلا متن انگلیسی آن این نیست، پس به همین آسونیا به دست نمیاد. متن انگلیسی :Real guys stick around for their ladies در صورتی که معلوم نکرده چه کاری باید انجام بدیم. خیلی ممنون

البته این را با شخص شما نیستم اما خطاب به تمام کسانی که می خوان لیست تهیه کنن باز هم می گم باید کاملا به بازی مورد نظر خود مسلط باشید. و صرفا نمی توان با دانستن اطلاعات مربوط به اچیومنتهای Offline در مورد بقیه اونها هم نظر داد.

با تشکر

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
من تقریبا تمام اچیومنت های این بازی رو گرفتم و الان 920 تا اچیومنت دارم. فقط دو تا از اچیومنت ها (100 بار و 250 بار در تیم برنده باشید) مونده که اون دو تا رو هم تا چند وقت دیگه می گیرم.
در مورد این لیستی که احمد جان نوشته یسری ایرادات داره که گفتم تصحیح کنم:

توجه مهم: برای گرفتن اچیومنت های بخش multiplayer این بازی فقط کافیست با یکی از دوستان خود که این بازی را دارد قرار بزارید، سپس یه مسابقه capture the flag با حداکثر 3 پرچم برای تمام شدن بازی ساخته و همچنین cycle map رو هم روشن کنید تا بعد از اتمام هر مرحله خود به خود مپ عوض شود. (ترجیحا match را خصوصی بسازید تا دیگران در حین بازی نتوانند وارد بازی شده و بازی شما را به هم بریزند.) پس از دعوت دوست خود به بازی هر دو نفر در یک تیم قرار گرفته و بدون هیچ گونه حریفی بازی رو شروع کنید. سپس به طور نوبتی پرچ دشمن را گرفته و به base خود بیاورید. با انجام 250 مسابقه تقریبا تمامی اچیومنت های آنلاین باز خواهند شد.

0Tc8P2Nh.jpg

Murderer- 3
5G
شما باید در بخش multiplayer بازی 4 نفر را پشت سر هم بکشید.

0zc8P2Nh.jpg

4- Hard to Kill
5G
بايد بيشترين ميزان آسيب را در بخش Multiplayer بازي بگيريد در حالي كه نميريد، براي اين كار بهتر است ابتدا در تيرس دشمن قرار بگيريد و زماني كه صفحه داشت كاملا قرمز مي شد و صداي تپش قلب را شنيديد و مطمئن بودید که با یک تیر دیگه خواهید مورد از تیرس دشمن فرار کرده و دنبال health در بازی بگیرد تا جان شما افزایش یابد و سپس مجددا این کار را تکرار کنید. بعد از 2-3 بار کم شدن جان شما و گرفتن health در نقشه بازی این اچیومنت باز می شود.

0Dc8P2Ni.jpg

7- Butcher
25G
شما با کشتن هر 4 نفر به صورت متوالی یک KillingStreak می گیرد. برای گرفتن این اچیومنت شما باید 20 بار به صورت غیر متوالی و در بازی های مختلف KillingStreak بگیرید یعنی در کل 80 بار دیگران را بکشید به طوری که بعد از کشتن هر 4 نفر به صورت متوالی و بدون اینکه بمیرید، خود را بکشید و مجددا این کار را تکرار کنید.
شما خیلی راحت می تونید این اچی,منت را با یکی از دوستان خود در بخش multiplayer باز کنید به طوری که یک مسابقه 2 نفره deathmatch بسازید سپس به صورت متوالی 4 بار شما او را بکشید و بعد اجازه دهید 4 بار دوستتان شما رو بکشد. 20 بار که این کار را تکرار کنید اچیومنت برای هر دوی شما باز خواهد شد.

1Tc8P2Ni.jpg

14- Legendary Dark
35G
بازي را در درجه سختي Hard به اتمام برسانيد ، در اين درجه بايد توجه كنيد جان شما زودتر تمام مي شود و Darkness ها به نور حساسيت بيشتري دارند و تعداد دشمنان نيز بيشتر است. فقط توجه داشته باشید این اچیومنت و همچنین اچیومنت Anti Hero پس از پایان بازی و وقتی که تمامی لیست سازنده های بازی به طور کامل به نمایش در آمد باز خواهد شد.
در ضمن چنانچه بازی را با دست اول برروی hard تمام کنید اچیومنت hard و normal همزمان باز می شوند.

1Dc8P2Ni.jpg

16- Fashionable
25G
تمام Darkling Outfits ها را در بازي جمع‌آوري كنيد: (6 outfit در بازی وجود دارد)
لیست مکان این outfit ها به صورت زیر است:
  • Potato Sack: در منطقه chinatown به محض اینکه اولین بار از مترو خارج شده و وارد این منطقه می شوید، این outfit دقیقا روبروی شما در یک جعبه شیشه ای وجود دارد.
  • Jungle Outfit: اولین بار پس از ملاقات butcher در رستوران و محاصره توسط SWAT ها شما مورد حمله یک هلیکوپتر قرار می گیرید که باید از دست آن فرار کنید. شما در حین فرار الزاما به داخل یک سالن بیلیارد --pool hall-- هدایت می شوید. وقتی که از طرف دیگر سالن خارج می شوید در سمت چپ خود یک شخص را می بینید که در مقابل یک بشکه در حال سوختن قرار دارد. در اون کوچه و کمی جلوتر از اون شخص در سمت چپ در قفل شده ای را می بینید که در بالای آن یک هواکش کانال وجود دارد. کافیست به کمک Creeping Dark به درون کولر رفته و outfit را پیدا کنید.
  • Jackhammer Outfit: وقتی برای اولین بار در chapter 3 قصد دارید به سمت راهروی کنار مترو که دره آن قفل بوده و توسط کلیدی که بدست میاورید آنرا باز می کنید در حرکت هستید. پس از اتمام راهرو و checkpoint بازی، شما وارد یک متروی نسبتا متروکه می شوید. در انتهای مسیر یک واگن قطار خراب را خواهید دید. outfit در داخل اون واگن و در انتهای آن قرار دارد.
  • Lumberjack Outfit: وقتی به Dana در ایستگاه Canal Street کمک می کنید، او از شما می خواهد که به اتاق او در chinatown بروید و کلید او را از دوست پسرش پس بگیرید. outfit در اتاق او قرار دارد.
  • Sledgehammer Outfit: وقتی شما قصد کشتن آخرین فرد در لیست sidequest Vinnie's list را دارید. در منطقه Gun Hill (در ایستگاه Fulton در آن طرف مسیر ریل قطار می باشد) به انتهای کوچه رفته و قبل از رسیدن به آخرین در (که همان اپارتمان shrote می باشد) در سمت راست خود و کمی قبل از در، بالای سر خود یک پنجره باز را می بینید که شخصی در آن قرار دارد. کافیست به کمک Creeping Dark از دیوار بالا رفته و به درون پنجره بروید و پس از کشتن اون فرد outfit را پیدا کنید.
  • Fireman Outfit: شما باید برای Jimmy the Grape یک مدرک که در اتاق 261 در منطقه grinder's land قرار دارد را بدزدید. outfit در همان اتاق قرار دارد. ( اولین ماموریت در chapter 3 می باشد)
0Tc8P2Nk.jpg

17- Bringing People Together
5G
5 نفر از دشمنان را به طور همزمان به درون یک black hole بکشید. اینکه black hole را در پشت افراد فعال کنید یا در جلوی آنها هیچ گونه فرقی ندارد.
بهترین مکان برای گرفتن این اچیومنت در sidequest موجود در ایستگاه Canal می باشد که شما با یک سیاه پوست به نام Terrence Willis برخورد می کنید. او از شما می خواهد که یک گروه گنگ 5 نفره که در جلوی Whitefish قرار دارند رو از بین ببرید. شما می توانید این 5 نفر را که در کنار یکدیگر قرار دارند به درون یک black hole بکشید.

0Dc8P2Nl.jpg

29- Gunslinger
25G
براي گرفتن اين اچيومنت بايد 7 نفر را در کمتر از 15 ثانيه بكشيد. بهترین جا برای گرفتن این اچیومنت در chapter 5 جلوی در خانه Uncle Paulie می باشد. شما بايد در دو گوشه سمت راست و چپ دو Black Hole ايجاد كرده و قبل از آن يك Gunner ظاهر كنيد و افراد روبروي در را نيز خودتان با تفنگ بكشيد.
(احمد جان این اچیومنت را برعکس نوشته بود)

1zc8P2Nj.jpg

25- Roadkill
10G
در همان ابتداي بازي كه در تونل و سوار ماشین هستيد چند کارگر مسلح در جلوی شما ظاهر می شوند که شما پس از کشتن 7 نفر از آنها با با شات گان این اچیومنت را باز می کنید. توجه کنید در این مرحله تیر اسحله شما اصلا تمام نمی شود پس فقط کافیست که دست خود را روی شلیک نگاه دارید.

s08.jpg

49- One With the Dark
25G
بيشترين Darknesss Level را به دست ‌آوريد. براي اين كار بايد قلب ها را Devour كرده تا درجه Darkness شما بالا برود، پس از خوردن 180 قلب این اچیومنت باز می شود.

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام
من دارم اچیومنت های بازي كامل ميكنم بعضي جاها رو گير كردم اولين جااچیومنت 25- Roadkill
10G
ايا شما مطمئنيد كه 7 نفر بكشيم كامل حقيقتش پدرم درامد خيليارو كشتم بجز اون دوتايكه كه بالايه اون داربندن 10 كارگر نيستن فكر كنم حدود13 تا 14 نفر باشند حالا چند نفر من بايد بكشم كه 10g بهم بده
بعد ميشه يك ليستيهم برايه كمك به تمام افراد تويه بازي بزارين مختصر توضيح بدين چه جوري ميشه به هشون كمك كرد من اونجا گير كردم كه يك خانم يه سكه ميده بهتون بايد چه كار كرد تا به اون كمك كرد
بقيه سوالامم بعد ميپرسم ممنونم از تاپيك خوبتون

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
من دارم اچیومنت های بازي كامل ميكنم بعضي جاها رو گير كردم اولين جااچیومنت 25- Roadkill
این اچیومنت اصلا سخت نیست فقط به کمی تمرین احتیاج داره. بهترین کار اینکه یه دست بازی رو شروع کنی و به طور دقیق جای ایستادن دشمنان رو حفظ کنی و سپس بایز رو مجددا از اول شروع کنی و در جاهایی که حفظ از قبل از رسیدن سریع تیر رو نگر داری تا وقتی رسیدی به دشمن سریع اونو بکشی.
ايا شما مطمئنيد كه 7 نفر بكشيم كامل حقيقتش پدرم درامد خيليارو كشتم بجز اون دوتايكه كه بالايه اون داربندن 10 كارگر نيستن فكر كنم حدود13 تا 14 نفر باشند حالا چند نفر من بايد بكشم كه 10g بهم بده
بله دقیقا پس از کشتن نفر 7تم اچی,منت باید باز بشه. حالا اینکه تعدادشون دقیق چنتاس زیاد اهمیتی نداره.
بعد ميشه يك ليستيهم برايه كمك به تمام افراد تويه بازي بزارين مختصر توضيح بدين چه جوري ميشه به هشون كمك كرد من اونجا گير كردم كه يك خانم يه سكه ميده بهتون بايد چه كار كرد تا به اون كمك كرد
اون خانم کنار ریل قطار ایستاده و 4 تا سکه رو به سرعت روی ریل پرت می کنه و از شما می خواد سریع اونارو جمع کنید و بهش پس بدید. اگر سریع عمل نکنید قطار شما را زیر خواهد کرد.

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام اول از همه ممنونم براي كمكهاي قبليتون كه خيلي بهم كمك كرد كه اچيومنتهاي افلاين بگيرم حالا فقط چندتا از اين اچيومنتها مونده كه اگه كمكم كنيد ممنون ميشم به ترتيب ميگم
اول براي گرفتن
24- Darkness Master
100G
دقيق بايد چه كار كرد بايد چند بار بازي تمام كرد تا اين اچيومنت گرفت وبراي گرفتن اچيومنت

14- Legendary Dark
35G

ايا ميشه بازي يك بار تمام كرد و حالت سخت از قسمت اخر در جايكه مرحله ها هست شروع كرد منظورم اينكه فقط مرحله اخر با درجه سخت بازي كنيم اين اچيومنت ميده
واخريشم ميشه يه توضيح بديد به چند نفر بايد كمك كرد تا 50 امتياز بده من در قسمت اچيومنت براي كمك به ديگران 86 درصد گرفتم مرحله اخرم ديگه بايد به كي كمك كنم موندم چه كار بايد كنم ممنون اگه ميشه كمك كنيد

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
در مورد Darkness Master ربطی به تعداد تموم کردن بایز نداره شما با یکبار بازی کردن هم می تونی این اچیومنت رو باز کنی. برای گرفتن این اچیومنت شما باید با هر 4 نیرو darkness ی که در اختیار داری و همچنین با احضار darkling ها از سوراخ ها انقدر آدم بکشی تا همشون در اون لیست اچیومنت ها 100% بشن. شما می تونی یه منطقه شلوغ (بهترین جا آخر بازی هست.) رو در یه checkpoint انتخاب کنی و هی دشمنارو با نیرو های خودت بکشی بعد بمیری و دوباره اون تیکه رو تکرار کنی. انقدر این کارو بکنی تا همه 100% بشن. البته اون zombie هایی که در مراحل underworld هستن حساب نمی شن و فقط باید آدمای معمولی رو بکشی.

در مورد اچیومنت hard هم خیر اینطوری که شما نوشتی نمی شه و باید حتما هر 5 chatper رو به طور کامل روی hard تموم کنی.

در مورد کمک به افراد والا من نمی دونم کدوما رو انجام ندادی. ولی لیسشتو تو لینک زیر می تونی پیدا کنی و ببینی کدومارو انجام ندادی.
http://www.xbox360achievements.org/forum/showpost.php?p=305748&postcount=6
لازم نیست حتما همه کمک ها در یک دست بازی کردن باشه و شما می تونی نصفشو تو یه دست بکنی و بقیه رو یه دست دیگه بازی کنی.

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام ممنون اقا همه مشكلا حل شد جز كمك من تا حالا 93 درصد كامل كردم فكر كنم فقط همون يارويكه فقط راه ميره در canal st كه صورتشم ضخمي اسمش frank huntzinger ه چيزاي ميگه باخودش كه نامفهوم هرچي روش من دكمهa ميزنم با من حرف نميزنه و يه خانمه به اسم rose در fulton st كه همش خواب اونم با من حرف نميزنه فكر كنم اينا به هم ربطي داشتن توي متني كه گزاشتي يه چيزاي فهميدم ولي كامل نه راستي اون 3 تايكه اون گوشه ميرخسن بايد كاري كرد هي بهشون پول ميدم چندتا لنگك در ميكنن بعد هيچي با اون ياروهم حرف ميزنم فكر كنم ميگه تمرين يه چيزي تو اين مايهها من فقط اينجا گيرم اميدوارم درست گفته بباشم كه شما بفهمي و كمكم كني ممنون ببخشيد هي ازيتت ميكنم شرمنده

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
سلام ممنون اقا همه مشكلا حل شد جز كمك من تا حالا 93 درصد كامل كردم فكر كنم فقط همون يارويكه فقط راه ميره در canal st كه صورتشم ضخمي اسمش frank huntzinger ه چيزاي ميگه باخودش كه نامفهوم هرچي روش من دكمهa ميزنم با من حرف نميزنه و يه خانمه به اسم rose در fulton st كه همش خواب اونم با من حرف نميزنه فكر كنم اينا به هم ربطي داشتن توي متني كه گزاشتي يه چيزاي فهميدم ولي كامل نه راستي اون 3 تايكه اون گوشه ميرخسن بايد كاري كرد هي بهشون پول ميدم چندتا لنگك در ميكنن بعد هيچي با اون ياروهم حرف ميزنم فكر كنم ميگه تمرين يه چيزي تو اين مايهها من فقط اينجا گيرم اميدوارم درست گفته بباشم كه شما بفهمي و كمكم كني ممنون ببخشيد هي ازيتت ميكنم شرمنده
برای کمک به rose که همیشه روی صندلی خوابه. باید chapter 4 رو یه بار دیگه بازی کنی و بعد از اینکه برای بار دوم از طریق لوله فاضلاب وارد اون دهکده شدی دوتا سرباز اونجا هستن که یکیشون بهت می گه که باید بری trenches. در راه برگشت در داخل یکی از تونل ها یه سرباز به نام Charlie Hazelgrove رو می بینی که به دیوار تیکه داده. با اون صحبت کن و اون ازت می خواد که پیغامی رو به rose برسونی، بعد از دریافت پیام بازی رو ادامه بده و chapter رو تموم کن و بعدش وقتی وارد chapter 5 شدی برو سراغ rose و پیام رو بهش بده.

من فکر کنم اون یکی که انجام ندادی Frank Rottenberg هست. برای کمک به اون باید بری به Trinity Cemetary (همون قبرستونی که مرحله اول توش هستیم و اولین بار وارد مترو می شیم.) حتما در chatper 5 باید به اون باید کمک کنی. وقتی در این chapter به این منطقه بری می بینی که پلیس در قبرستون رو بسته و Frank جلوی در وایستاده. او از شما می خواد که داروشو که در دستشویی قبرستون جا مونده براش بیارید. (همون جایی که اولین بار نیروی darkness در شما زنده می شود) شما باید یدونه از Creeping Dark های خود بفرستی تا وارد قبرستون شه و دارو بر داری و بدی بهش.

اون رقصنده ها هم هیچ کاری نمی کنن و الکیه.

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام خواستم تشكر كنم ميدونم باسه تشكر بايد در قسمت تشكر دكمش بزنم ولي خواستم يك تشكر ويژه از شما بكنم ممنونم اقا اشكان خيلي كمك كردي
در مورد اون مرده اي كه انداختنش بيرون كمكش كردم هموني كه انسولينش در دستشويي جا گزاشته به احتمال زياد فقط همون زنه مونده كه خوابه كه با كمك شما اونم رد ميكنم
اين بازي فكر كنم 37 اچيومنت الاين داره كه من با كمك شما اگه اين كمك كردن به ديگران بگيرم ميشه 35 اچيومنت گرفتم اون 2 تاي ديگه هم مهم نيست زياد بايد بگردم دونبالCollectable كه حوصله ميخواد اقا اشكان بازم ممنونم بيشتر اين اچيومنتارو مديون شماهم ممنون رفيق;)

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
اقا من تو اون مرحله که برای بار دوم از توی Hell بر می گردی و میری خونه عمه و بوچر هم اون جا هست. هیچ کس هیچ کاری نمی کنه میره تو خونه و دیگه هیچ کس هیچ کاری نمی کنه و فقط تو خونه می تونه راه بره . فکر می کنید باگ هست.

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
اقا من تو اون مرحله که برای بار دوم از توی Hell بر می گردی و میری خونه عمه و بوچر هم اون جا هست. هیچ کس هیچ کاری نمی کنه میره تو خونه و دیگه هیچ کس هیچ کاری نمی کنه و فقط تو خونه می تونه راه بره . فکر می کنید باگ هست.

دوست عزیز این تاپیک در مورد achievment های بازی Darkness هستش شما بهتره سوالتون را توی تاپیک زیر بپرسین
The Darkness

ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر