Two Worlds

kaletopol

کاربر سایت
Oct 17, 2006
221
نام
Payam
با سلام
دوستان بازی Two Worlds هم دیروز واسه 360 و PC ومنتشر شده و در سبک RPG هستش .
فکر کنم بازی بدی نباشه ولی خبری ازش نیست و کسی صحبتی دربارش نمیکنه .
932336_74170_front.jpg

civilization2007

کاربر سایت
Aug 10, 2007
78
نام
علی نفری
این بازی حتی امکان داره در Game Spot و دیگر سایتها نمره قابل توجهی بگیره ولی به این دلیل در ایران کسی زیاد در موردش صحبت نمیکنه: مشکل این بازی سبکش است چون در ایران کسی زیاد علاقه مند به سبک Role Playing نیست. که البته مطمینا اگه کسی این بازی را خریداری کنه متوجه میشه که چرا این گونه بازیها در ایران طرفدار ندارد. پس لطفا کسی سراغش نره که پولش را دور ریخته;).

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
این بازی حتی امکان داره در Game Spot و دیگر سایتها نمره قابل توجهی بگیره ولی به این دلیل در ایران کسی زیاد در موردش صحبت نمیکنه: مشکل این بازی سبکش است چون در ایران کسی زیاد علاقه مند به سبک Role Playing نیست. که البته مطمینا اگه کسی این بازی را خریداری کنه متوجه میشه که چرا این گونه بازیها در ایران طرفدار ندارد. پس لطفا کسی سراغش نره که پولش را دور ریخته;).

کی همچین حرفی زده؟زود در رو که الان rpg بازا میان میریزن سرت.برو تو تاپیک elder scrolls ببین چه خبره

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,263
Rpg طرفدار نداره من خودم Rpg بازم چی میگی....توی فروم Gamespotخوندم ازین بازی خیلی تعریف شده بود حتی گفته شده بود از Oblivion خیلی بهتره تعداد کاربرایی که به این بازی Perfect دادن 51%بود نشون میده این بازی بدی نیست خوبه شما میگید نسخه Pc بده چون سازنده قرار بود تمام توان خودشونو روی نسخه کنسول بزارن به خاطر همین نسخه Pc چیزه چرتی بود ........

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی

کی گفته علاقه مند نداره شما سرشماری می کنی احیانا ؟
من خودم طرفدار پر و پا قرصشم لطف کن دفعه بعد اطلاعات غلط نده !

civilization2007

کاربر سایت
Aug 10, 2007
78
نام
علی نفری
ببخشید. اشتباه کردم :blushing::blushing: چند نفر به یه نفر؟:blushing: اخه مگه همون سبکی نیست که titan quest براش اومد؟:confused: خوب شما هم اگه اون بازی را گرفته بودید و سبکش را می دیدید اون وقت به من گیر نمیدادید:(( من خداییش گیر کردم اخه مگه میشه سبک oblivion و titan quest یکی باشه؟:confused:من خودم با oblivion خیلی حال کردم ولی اصلا فکر نمیکردم توی این سبک باشه:blushing: ولی بهتره به جای این که چند نفره بریزید سر من یه توضیح میدادید:mad: غریبه گیر میارید چند نفره میریزید سرش؟ :mad: قبل از اینکه دوباره حمله را شروع کنید یه توضیح مختصر بدید از جهل خارج شم تا حداقل به کتکش بیارزه:cheesygri البته اینا همش بخاطر سو تفاهم بود که از شما انتظار نداشتم مخصوصا شما اقای hotgol :((

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
اینجا برای اینکه بفهمیم بازیهای RPG به فرهنگ گیمرهای ما می خورند باز شده یا برای صحبت کردن در مورد بازی Two World ؟

این بازی چند ماه پیش مال pc اومده بود زیاد بازی مالی نبود.
مطمئن هستی ؟ Release Date برای نسخه PC , X360 در 23 آگوست 2007 است.رنکینگ 182 در Gamers Hell زیاد رتبه بدی هم نیست.حالا اینکه شما چطوری چند ماه پیش این بازی رو بازی کردی و اینطوری راجع بهش نظر میدی رو نمی دونم.

مشکل این بازی سبکش است چون در ایران کسی زیاد علاقه مند به سبک Role Playing نیست. که البته مطمینا اگه کسی این بازی را خریداری کنه متوجه میشه که چرا این گونه بازیها در ایران طرفدار ندارد. پس لطفا کسی سراغش نره که پولش را دور ریخته.
خب...نصیحت شما را با دقت هر چه تمام تر پشتوانه مسیر گیمری مون می کنیم !
آخه یکی نیست بهت بگوید شما که اطلاعات و منبع درست حسابی نداری چرا حرف میزنی ؟ داخل فوروم برو بگرد.ببین Final Fantasy Fan Club چقدر یوزر دارد و در مورد بازیهای RPG صحبت می کنند که مطمئنا" با این وضع اطلاعاتت ، توی عمرت اصلا" اسمشون رو نشنیدی چه برسه به اینکه یه تکسچر ازشون دیده باشی.
اگر توهین قلمداد نشود بهت میگم که اطلاعاتت رو برای خودت نگه دار و تا وقتی که از این سبک بازی ها و بازارشون توی ایران سر در نیاوردی ، در مورد مبحثی که بهت مربوط نیست صحبت نکن.

یک لینک در مورد ویزگی های این بازی :
http://www.gamershell.com/xbox360/two_worlds/
آنطور که من خواندم بازی جالبی به نظر می رسد با این آزادی عملی که به گیمر می دهد.

ARYT

کاربر سایت
Jun 13, 2007
114
نام
Alireza Yaghoubi
اینقدر بحث نداره که. برید www.gamershell.com دموی بازی رو برای دانلود گذاشته. حدود 1.25 گیگ. دانلود کنید. اگر خوشتون اومد برید بخرید. من مثلا bioshock رو دانلود کردم. خوشم نیومد. نمی خرمش. موضوعش حال نمیده. تکراریه. یک دختر که هیولا شده. و گیم پلیش روان نیست. ولی به جاش مدال افتخار رو گرفتم. خیلی حال داد. دومش رو 3 بار بازی کردم. خیلی فضاش طبیعی طراحی شده. همه چیز کاملا معمولی هست. تخیلی نمی جنگید. پس می خرم.

موفق باشید

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
ببخشید. اشتباه کردم :blushing::blushing: چند نفر به یه نفر؟:blushing: اخه مگه همون سبکی نیست که titan quest براش اومد؟:confused: خوب شما هم اگه اون بازی را گرفته بودید و سبکش را می دیدید اون وقت به من گیر نمیدادید:(( من خداییش گیر کردم اخه مگه میشه سبک oblivion و titan quest یکی باشه؟:confused:من خودم با oblivion خیلی حال کردم ولی اصلا فکر نمیکردم توی این سبک باشه:blushing: ولی بهتره به جای این که چند نفره بریزید سر من یه توضیح میدادید:mad: غریبه گیر میارید چند نفره میریزید سرش؟ :mad: قبل از اینکه دوباره حمله را شروع کنید یه توضیح مختصر بدید از جهل خارج شم تا حداقل به کتکش بیارزه:cheesygri البته اینا همش بخاطر سو تفاهم بود که از شما انتظار نداشتم مخصوصا شما اقای hotgol :((

مگه من چی گفتم ! :p :biggrin1: ببخشید !

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
اینقدر بحث نداره که. برید www.gamershell.com دموی بازی رو برای دانلود گذاشته. حدود 1.25 گیگ. دانلود کنید. اگر خوشتون اومد برید بخرید. من مثلا bioshock رو دانلود کردم. خوشم نیومد. نمی خرمش. موضوعش حال نمیده. تکراریه. یک دختر که هیولا شده. و گیم پلیش روان نیست. ولی به جاش مدال افتخار رو گرفتم. خیلی حال داد. دومش رو 3 بار بازی کردم. خیلی فضاش طبیعی طراحی شده. همه چیز کاملا معمولی هست. تخیلی نمی جنگید. پس می خرم.

موفق باشید

اینجا کسی بحث بازی متاسفانه نمی کنه اینجا بحث در رابطه با سبک بازی هست

ARYT

کاربر سایت
Jun 13, 2007
114
نام
Alireza Yaghoubi
فرقی نداره. اگر نمی دونید که از سبکش خوشتون میاد یا نه باز هم می تونید دانلود کنید و ببینید. من نتونستم بگیرم البته. تمامی سرورها پر هست. ترکوندن اینا. هیچ وقت خالی نیست.
سبک هم دیلیل نمیشه. من oblivion رو بازی کردم از RPG خوشم اومد و اگرنه تا قبلش بدم میومد.

civilization2007

کاربر سایت
Aug 10, 2007
78
نام
علی نفری
بالاخره نگفتید چطوری سبک titan quest و oblivion یکی است؟titan quest شبیه یه بازی استراتژیک بود که موس را روی هر دشمنی که میزدی میرفت همونو میکشت در حالی که oblivion یه بازی درجه یک است و حالت اول شخص داره. بعد هردو را نوشته rpg?:confused::confused:

G-Man

کاربر سایت
Jul 30, 2007
433
نام
روزبه
داداش هر بازی که توش بتونی خودت و سلاحهات رو اپگرید کنی یعنی تم RPG داره .

RPG ها هم سبک های مختلف دارن مثل oblivion - titan quest - bio shock

چون تو این 3 تا بازی میتونی خودت و سلاحهات رو اپگرید کنی پس تم RPG دارن .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر