Harvest کردن یا Rescue کردن Little Sister ها در Bioshock

شما بیشتر چه تصمیمی میگیرید...؟

• Harvest کردن Little Sister ها

رای‌ها: 15 42.9%
  • نجات دادن Little Sister ها

رای‌ها: 20 57.1%

• مجموع رای دهنده‌ها
    35

Pikil

کاربر سایت
Jul 23, 2007
314
نام
پویا
دوستان یکی ار مهمترین انتخابات تو این بازی Harvest کردن ( کشتن Little Sister ها :(() یا نجات دادن اونهاست:angel:. نتیجش هم که مشخصاً مقدار Adam هست که به دست میاوریم.
حالا شما چیکار میکنین بیشتر تو بازی؟ من که تا حلا همش Harvest کردم، جون Adam خیییییلی خوبه...:twisted:

punished-snake

کاربر سایت
Jan 29, 2006
697
من تا حالا فقط 1 رو کشتم بقی رو نجات دادم.کسی بازی رو تموم کرده؟
کسی میدونه این رمز اسانسور تو بخشolymous hights(mercury suitesچیه از کجا باید پیدا کرد؟

M3phisto

کاربر سایت
Jun 19, 2007
110
نام
اسفندیار
من نجاتشون میدم! به دو دلیل: هم اچیومنتش;) و هم اینکه Adam به اندازه کافی دارم.
میشه بگی اچیومنتش چیه؟
این بازی یه چیز خیلی مسخره ای داره اینه که 80% اچیومنتاش SECRET هست!!!!!!
BIOSHOCK:تقلید بچه گانه از بازیه زیبای CONDEMNED!!
اثبات:
(1):تو CONDEMNED باید از در و دیوار DNA بگیری ولی تو BIOSHOCK باید در و دیوارو SEARCH کنی!!!!!
(2):تو CONDEMNED میخوای بدونی مسول قتل های زنجیره ای کیه و کی این دیوونه خونه رو راه انداخته ولی تو BIOSHOCK میخوای بدونی کی باعث سقوط هواپیما شده و کی این دیوونه خونه رو راه انداخته و باعث تغییر ژنتیکی شده!!!!!!
سوال:چه جوری میشه یه هواپیما سقوط کنه تو اب و همه بمیرن به غیر قهرمان داستان ما؟!!! :eek:

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
یعنی شما توی این بازی پی به این 2 تا نکته رسیدی؟
توی 1000 تا بازیه دیگه هم باید در و دیوار رو جستجو کنی(توی خود oblivion هم باید لباس های کسایی که کشتی رو جستجو کنی)
توی 1000 تا بازی میخوای بفهمی مصبب اصلی داستان و کسی که این بلبشو رو به راه انداخته کیه
پس دلیلی برای تقلید نیست که هیچ
این بازی 10 تا نکته داره....مثلا همینbig dady &little sister ها یا این جادو ها که تو روند بازی خیلی جالبه
من توی کل بازی تا فعلا 5 تا little sister ...rescueکردم

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
Bioshock:تقلید بچه گانه از بازیه زیبای CONDEMNED!!
اين بازي نه از Doom تقليد كرده نه از Condemend و نه از هر بازي ديگه !!

هم داستانش جديده هم سبك جديدي از گرافيك رو در بازي هاي نسل بعد بوجود آورد هم گيم پلي جديد و مطمئن باشيد از هيچ بازيي تقليد نكرده .

Pikil

کاربر سایت
Jul 23, 2007
314
نام
پویا
دوستان لطفاً بعد از این چند تا جواب موضوع تاپیک رو منحرف نکنید. اینجا فقط بحث یکی از مهمترین انتخابات این بازیه، یعنی بین نقش بد رو بازی کردن یا نقش خوب رو.
نظرتون درباره این بازی رو تو یه تاپیک دیگه بدین.

M3phisto

کاربر سایت
Jun 19, 2007
110
نام
اسفندیار
اين بازي نه از Doom تقليد كرده نه از Condemend و نه از هر بازي ديگه !!

هم داستانش جديده هم سبك جديدي از گرافيك رو در بازي هاي نسل بعد بوجود آورد هم گيم پلي جديد و مطمئن باشيد از هيچ بازيي تقليد نكرده .
لطفا از گرافیک حرف نزنید که افتضاحه!
2K GAMES همون بهتر که دنباله نواوری تو بازی هاش هست مثلا تو DARKNESS وقتی یارو رو HEADSHOT میکنی مثله این میمونه که با پتک 100 کیلویی زدی تو سرش و 5 متر پرط میشه عقب ولی تو BIOSHOCK وقتی HEADSHOT میکنی یارو غش میکنه به این چی میگن===>تناقض
2K GAMES تو دنیای بازی فقط یه چیزش قابله قبوله اونم نو اوری هاش مثله DARKLINGS تو DARKNESS یا MAGIC توی BIOSHOCK همین و بس
ببینم شما از چیه BIG DADDY خوشت اومده از اینکه هوش مصنوعیش در حد هویجه؟!!!

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
خدايش قشنگه نبايد
ولي من عجب ضد حالي ازش خوردم 2-3 ساعت رفتم چنتا لوله اب بهم وصل كردم:)(hack كردنشو ميگم)
اين همه ادم كشتم
چقدر برق زدم توي اب تا اين ادما رو بكشم
بعد از اين همه بساط
يادم رفت سيوش كنم الان فقط game scoreبرام باقي مونده:(

M3phisto

کاربر سایت
Jun 19, 2007
110
نام
اسفندیار
نترس این بازی یه سیستمه جدید برای AUTO SAVE ابداع کرده اونم این که بعد هر 2 ساعت بازی SAVE میکنه(شاید!):laughing:

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,263
من اومدم کمک کنم البته من این بازی یکشنبه تموم کردم فقط یادم اون رمز توی Mercury Suitکه اصابمو ریخت بهم رمزش 5744هست در مورد زنبور ببیشتر راهنمایی کنید یادم بیاد کجاست واستون بگم میگم این یارو Fortaine چقدر ایکبیری بوددز ضمن من همه Little Sisterهارو نجات دادم...موفق باشید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر