هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,790
نام
کیارش
ببخشید دوستان< امروز من بازی pes2009 رو گذاشتم تو دستگاه آپدیت شد ولی وقتی خواستم بازی رو اجرا کنم موقع لود همچین اروری داد: 80010029
لطفا راهنمایی کنید

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,835
نام
علی متالیکا
settings
display settings
video out put setting
بعد اون کابلی رو که استفاده میکنی انتخاب کن
بعد تو صفحه بعدی که اومد costum رو انتخاب کن
و...

آخرین ویرایش:

emad_chris

کاربر سایت
Jan 31, 2007
61
یه سوال

وقتی که مثلا 6 تا پلی 3 تو یه اتاق روشن باشن و همشون در حال کار باشن، وقتی میخوای برای یکیشون دسته ی دوم رو روشن کنی، چطور باید دسته توجیه بشه که با کدوم پلی 3 ارتباط برقرار کنه؟

راستی آیا ممکنه که تداخلی پیش بیاد در چنین حالتی و مثلا یه دکمه رو روی دسته ی پلی استیشن شماره 1 بزنی و اشتباهی پلی استیشن شماره 4 عکس العمل نشون بده؟؟؟؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
یه سوال

وقتی که مثلا 6 تا پلی 3 تو یه اتاق روشن باشن و همشون در حال کار باشن، وقتی میخوای برای یکیشون دسته ی دوم رو روشن کنی، چطور باید دسته توجیه بشه که با کدوم پلی 3 ارتباط برقرار کنه؟

راستی آیا ممکنه که تداخلی پیش بیاد در چنین حالتی و مثلا یه دکمه رو روی دسته ی پلی استیشن شماره 1 بزنی و اشتباهی پلی استیشن شماره 4 عکس العمل نشون بده؟؟؟؟
شما سیم را وصل کن و مشکلی نداره و هر دسته مخصوص خوده کنسول عمل میکنه
فکر نکنم مشکلی پیش باید وقتی هم شناخت میتوانی سیم را جدا کنی :biggrin1:

آخرین ویرایش:

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
یه سوال

رفیق دسته ی هر کنسول برای همون کنسول عمل میکنه یعنی دسته ی کنسول من بیارمش کنار کنسول شما و روشنش کنم دستگاه شما روشن نمیشه .
مگ اینکه!!! حداقل یکباز دسته ام رو با USB به دستگاهتون وصل کرده باشه.پس هر دسته ای برای اینکه با کنسولی مچ بشه باید یکبار با USB بهش وصلش کنی یعنی اگر 6 تا کنسول توی اتاق هست با 6 تا دسته باید هر دسته را با USB یکبار به هر کنسول وصل کنی اونوقت اون دسته فقط برای اون کنسول کار میکنه!به همین راحتی.اگه گیج شدی بگو.:biggrin1:

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام من میخوام ps3 رو به اینترنت وصل کنم بعد اینترنتو از طریق بی سیمش به psp بدم نمیدونم چیکار کنم میشه بگین اصلا این کار شدنی هست؟

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
سلام من میخوام ps3 رو به اینترنت وصل کنم بعد اینترنتو از طریق بی سیمش به psp بدم نمیدونم چیکار کنم میشه بگین اصلا این کار شدنی هست؟

نخیر فعلا نمیشه !
البته احتمال اینکه در اپدیتهای بعدی این امکان فراهم بشه هست.

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
PS3 فعلا نمیتونه نقش Access Point رو داشته باشه همونطور که Kiya گفت .
ولی اگر بشه چه شود :D .

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,790
نام
کیارش
الان قیمت dualshock 3 چقدره؟
ممنون
فکر کنم طرفای 60-65 تومن باشه
حالا که صحبت دسته شد منم یه سوال داشتم:این آنالوگ های دسته ی من یه موقع هایی گیر میکنه از وقتی که این re5 رو گرفتم هی میگه آنالوگ رو بچرخون. میخواستم بگم که اگه بازش کنم این r2 و l2 اذیت نمیکنه جا زدنش؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
فکر کنم طرفای 60-65 تومن باشه
حالا که صحبت دسته شد منم یه سوال داشتم:این آنالوگ های دسته ی من یه موقع هایی گیر میکنه از وقتی که این re5 رو گرفتم هی میگه آنالوگ رو بچرخون. میخواستم بگم که اگه بازش کنم این r2 و l2 اذیت نمیکنه جا زدنش؟
اقا ماله منم همین طوره از وقتی که دو نفره باز کردیم یکیش این جوری شده یهنی انالوکه یکمی رفته به جلو عجیب

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر