هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,722
نام
امیر
سلطان WMV اجرا میکنه :love:;)
GOOD LUCK

البته بستگی به ورژنه فیرم ویر داره
تو این آخریها تقریبا تمام فرمتها رو اجرا میکنه

من روی 2.51 اجرا تست نکردم اما فریمور قبلی اجرا نمیکرد !

اصلا مگه میشه ps3 اونم توی آپدیت 2.50 wmw اجرا نکنه !!

از آپدیت 2.10 ، قابلیت پخش wmv در XMB قرار داده شد منتهی یک چیز هست اینجا :D

هر فایل تصویری برای پخش در ps3 باید دو تا مشخصه داشته باشه ، یکی اینکه File type ش قابل شناسایی برای ps3 باشه و دوم اینکه Video codec ش قابل اجرا در ps3 باشه . مثلا یه ویدوئو داریم که file type ش wmv هست ولی video codecش mkv اه ، خب قطعا این ویدئو قابل پخش در ps3 نیست با اینکه file typeش wmv اه و ما اینو به عنوان یه ویدئو wmv میشناسیم ! این حالت میتونه برعکسم باشه . پس اگه یک ویدئویی در ps3 شما پخش نشد ، میتونید با زدن دکمه مثلث و رفتن به قسمت information ، مشخصات اون ویدئو رو مشاهده فرمایید :D تا دلیل پخش نشدن را متوجه شوید :D

با تشکر .... امیرخان :D

A.A

کاربر سایت
Dec 8, 2006
670
السلام علیکم

اقا هندزفری و هدست بلوتوث ps3 به بازار اومده ؟؟؟؟ من تو سایتش دیدم راستی هندزفریش به چه درد میخوره ؟؟؟چنده ؟؟؟

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
السلام علیکم

اقا هندزفری و هدست بلوتوث ps3 به بازار اومده ؟؟؟؟ من تو سایتش دیدم راستی هندزفریش به چه درد میخوره ؟؟؟چنده ؟؟؟
صحبت كردن با بروبكس انلاين:biggrin1: شنيدن همين ديگه تا اون جاي كه من ميدونم

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
من اگر بخوام فایلی را از کامپیوتر به ps3 بهرستم.مثلا یک عکس.باید از چه کابلی استفاده کنم.؟لطفا اسم کابل را بگید.
در بازی فوتبال پرو 2009 در قسمت شکل بازیکن ها قسمتی وجود داره که میگه دوربین وصل کنید.
من باید از چه دوربینی استفاده کنم که عکس خودم را اونجا قرار بدم

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
من اگر بخوام فایلی را از کامپیوتر به ps3 بهرستم.مثلا یک عکس.باید از چه کابلی استفاده کنم.؟لطفا اسم کابل را بگید.
در بازی فوتبال پرو 2009 در قسمت شکل بازیکن ها قسمتی وجود داره که میگه دوربین وصل کنید.
من باید از چه دوربینی استفاده کنم که عکس خودم را اونجا قرار بدم
والله فكر ميكنم فقط با كابل شبكه بشه اين كارو انجام داد، من از فلش ديسك استفاده ميكنم، راحت تره.
براي دوربين هم بايد دوربين خوده PS3 باشه، يعني اين

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
ببخشید میخواستم بپرسم این( digital out (optical چیه که هم پشت ps3 هم ps2 هست؟
يه خروجي خفن صدا هستش كه براي گرفتن صداي 5.1 و Dolby استفاده ميشه، البته بايد سيستم صوتي اي داشته باشين كه اين خروجي رو قبول كنه.

براي اطلاعات بيشتر بد نيست بدونيم كه از كابل نوري براي انتقال اطلاعات (كه كم هم نيستن) استفاده ميشه.

Wakashizuma

مدیر سابق
کاربر سایت
Oct 10, 2005
878
نام
Ashkan
يه خروجي خفن صدا هستش كه براي گرفتن صداي 5.1 و Dolby استفاده ميشه، البته بايد سيستم صوتي اي داشته باشين كه اين خروجي رو قبول كنه.

براي اطلاعات بيشتر بد نيست بدونيم كه از كابل نوري براي انتقال اطلاعات (كه كم هم نيستن) استفاده ميشه.

البته این صدای خروجی اگه بخوادbitstream باشه به 5.1 محدوده و اونم فقط دو فرمت Dolby Digital و DTS
اگه setting روی PCM باشه فقط میشه 2.0 فرستاد
البته با وجود HDMI اپتیکال دیگه بهترین خروجی حساب نمیشه چون پهنای باند کافی برای ارسال 5.1/7.1 PCM و Dolby TrueHD و DTS-HD MA رو نداره

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
البته این صدای خروجی اگه بخوادbitstream باشه به 5.1 محدوده و اونم فقط دو فرمت Dolby Digital و DTS
اگه setting روی PCM باشه فقط میشه 2.0 فرستاد
البته با وجود HDMI اپتیکال دیگه بهترین خروجی حساب نمیشه چون پهنای باند کافی برای ارسال 5.1/7.1 PCM و Dolby TrueHD و DTS-HD MA رو نداره
ممنون از توضيح، يه چيزايي دستگيرم شد.

hitnake

کاربر سایت
Jul 21, 2008
352
من یه FarCry 2 گرفتم باریجن 3 روش نوشته only for korea اما روی تلویزیون ما سیاه سفید بالا می یاد در ضمن تلویزیون ما از این Groundig pars های قدیمیه ps3 هم pal هستش حالا من چی کار کنم ؟ باید ریجن 2 بازی رو تهیه کنم ؟:confused::((:((

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
من یه FarCry 2 گرفتم باریجن 3 روش نوشته only for korea اما روی تلویزیون ما سیاه سفید بالا می یاد در ضمن تلویزیون ما از این Groundig pars های قدیمیه ps3 هم pal هستش حالا من چی کار کنم ؟ باید ریجن 2 بازی رو تهیه کنم ؟:confused::((:((
مشكله TVت هست

hitnake

کاربر سایت
Jul 21, 2008
352
بازی های که قبلا داشتم همشون ریجن 2 بودن تلویزیون هم مشکل نداره چون چند تا بازی رو هم امتحان کردم روش در ضمن شنیده بودم این مسئله برای بعضی ها که GTA IV رو گرفته بودن و تلویزیونشون pal و قدیمی بود پیش اومده که ریجن بازی هم غیر ار 2 بوده .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر