آپدیت های جدید Xbox 360

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
بچه ها الان رفتم تو لایو دیدم سریع یه پیغام آپدیت جدید اومد کسی این آپدیت رو کرده
اگه کرده بگه چه مزیت هایی نسبت به آپدیت قبلی داره

Pikil

کاربر سایت
Jul 23, 2007
314
نام
پویا
بچه ها الان رفتم تو لایو دیدم سریع یه پیغام آپدیت جدید اومد کسی این آپدیت رو کرده
اگه کرده بگه چه مزیت هایی نسبت به آپدیت قبلی داره

این آپدیت هیچ چیز خاصی نیست. ربط داره به گیتارهای بیسیم که قراره از چند ماه دیگه بیان م هیچ کار دیگه نمیکنه.
آپدیت کن با خیال راحت!
این هم لینک:

http://www.majornelson.com/archive/2007/08/07/xbox-360-system-update-august-07.aspx

amir_360

کاربر سایت
May 29, 2007
452
نام
امیر رضا
من وایمیستم rock band این اپدیتو تو خودش داره;)

kalagar2142

عضو جدید
Feb 20, 2007
590
نام
Mansour
منم update کردم چیزی نشد. ولی یه چیزی . امروز کسی FORZA 2 رو Update کرده ؟ یه جوری شده بازی . البته از لحاظ کرافیکی . نمیتونم بگم بهتر شده ولی بدهم نشده.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
منم update کردم چیزی نشد. ولی یه چیزی . امروز کسی FORZA 2 رو Update کرده ؟ یه جوری شده بازی . البته از لحاظ کرافیکی . نمیتونم بگم بهتر شده ولی بدهم نشده.
مگه بازی رو هم میشه اپدیت کرد؟

amir_360

کاربر سایت
May 29, 2007
452
نام
امیر رضا
میشه یکم توضیح بیشتری بدی

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
بله بازی های 360 آپدیت می شن و در واقع همون patch مثل بازی های pc هستن. اگر آپدیتی برای بازی اومده باشه به محض اینکه بازی رو در درایو بزارید و به live وصل باشید گزینه آپدیت بازی میاد.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
بله بازی های 360 آپدیت می شن و در واقع همون patch مثل بازی های pc هستن. اگر آپدیتی برای بازی اومده باشه به محض اینکه بازی رو در درایو بزارید و به live وصل باشید گزینه آپدیت بازی میاد.
اخه تو pc پچ رو نصب میکنیم روی کنسول که با دیسک بازی میکنیم پچ چطوری نصب میشه؟

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
اخه تو pc پچ رو نصب میکنیم روی کنسول که با دیسک بازی میکنیم پچ چطوری نصب میشه؟
خوب کاری نداره این پچ روی هارد ذحیره می شه و هر بار که بازی اجرا شه قایل های پچ برروی بازی اعمال می شن. پس فکر کردی برای چی انقدر از سیستم LIVE و امکاناتش تعریف می کنن؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
خوب کاری نداره این پچ روی هارد ذحیره می شه و هر بار که بازی اجرا شه قایل های پچ برروی بازی اعمال می شن. پس فکر کردی برای چی انقدر از سیستم LIVE و امکاناتش تعریف می کنن؟
ایول
یعنی سرویس های انلاین دیگه مثل ماله ps3 این کار رو ساپورت نمیکنن؟!

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی

آره آپدیت میشه همون که به لایو وصل شدی بازی روش گذاشته پیغام میده که مثلا بازی رو آپدیت کنی
بعد مثلا تو بازی نقشه برای لایو و .... اضافه میشه یا تغییراتی تو خوده بازی میدن

M3phisto

کاربر سایت
Jun 19, 2007
110
نام
اسفندیار
تا اونجایی که من میدونم Upgrade برای بازی هیچ ربطی به Graphic یا Gameplay نداره فقط به درد Live میخوره برای اینکه با پچ قدیمی نمیشه به سرور اون بازی وصل شد

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
یعنی پچ های بازی های 360 برای لایو هست و در رفع ایرادات بازی هیچ تاثیری نداره؟!

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
یعنی پچ های بازی های 360 برای لایو هست و در رفع ایرادات بازی هیچ تاثیری نداره؟!

اصلا یکی از خصوصیت این پچ ها اینه که مشکلات یا ایرادات بازی رو رفع میکنه .
بزار من برات یک مثال بزنم تا بهتر متوجه بشی امین جان :
شما زمانی که به لایو وصل هستی و یک بازی رو برای اولین بار داخل کنسول میزاری با یک پیغام روبرو میشی . این پیغام به شما میگه که اپدیت جدیدی برای این بازی وجود داره که شما باید این رو دانلود کنید . معمولا این اپدیت ها حاوی :
چندین مپ یا نقشه جدید ( تمامی بازیها )
بهبود یافتن مشکلات بازی .
اضافه شدن ماشین ( بازیهای ریسینگ )
اسلحه های جدید برای بازی
و ...
وقتی که شما این اپدیت رو دانلود کردی میبینی که این تغییرات در بازی اعمال شده . این اپدیت ها معمولا هر دفعه کاملتر میشن و چیزهای جدیدی رو به بازی اضافه میکنند .
موفق باشید .

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر