نحوه تبديل ویدیوهای High Resolution روی PSP

Reza-sony

کاربر سایت
Jan 21, 2007
682
سلام.
ورژن 3.51 PSP توانایی ویدیوهای (MPEG-4/H.264 AVC Main Profile (AVC CABAC را با رزولوشن 720x480 دارد . من با چنیدین برنامه تست زدم ، ولی نشد.
دوستان چه برنامه ای رو پیشنهاد میکنند که بتونه ویدیویی با این رزولوشن واسه PSP بسازه که دستگاه قادر به پخش اون باشه؟

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
رزولوشن 720x480 چيز جديدي نيست كه در 3.51 اضافه شده باشه. اين رزولوشن از فريمور 3.30 به بعد اضافه شد.

براي تبديل هم از اين برنامه كه لينك ميدم استفاده كن :

دانلود

خودم از اين برنامه استفاده ميكنم و با رزولوشن 720x480 هم از همون 3.30 به بعد تبديل كردم كاملا هم جواب ميده و كيفيت فوق العاده اي هم بهت ميده.

راهنمايي براي تبديل:

بعد از اين كه برنامه رو اجرا كردي و فايل تصويري رو Open كردي Format رو روي Mp4 PSP 3.30 قرار بده و در قسمت Resize هم Resolution رو روي 720x480 بذار و تبديل كن.

بعد از تبديل هم در پوشه زير كپي كن:
X:\VIDEO

Dr_JavaD

کاربر سایت
Jan 7, 2007
456
من که نتونستم با این برنامه فایلها را تبدیل کنم.
وقتی که از منوی فایل open را می زنم و یک فایل mp2 را باز می کنم یک صفحه می یاد و فایل تصویری پخش می شه وچیزی برای تبدیل نداره وقتی می بندمش جایی نمی بینم که فایل که انتخاب کرده باشم اونجا باشه و من تبدیل کنم . لطقا دوستان یه راهنمایی کنن منو

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
من که نتونستم با این برنامه فایلها را تبدیل کنم.
وقتی که از منوی فایل open را می زنم و یک فایل mp2 را باز می کنم یک صفحه می یاد و فایل تصویری پخش می شه وچیزی برای تبدیل نداره وقتی می بندمش جایی نمی بینم که فایل که انتخاب کرده باشم اونجا باشه و من تبدیل کنم . لطقا دوستان یه راهنمایی کنن منو
وقتي اون صفحه اومد كه فايل توش پخش ميشه ok رو بزن.
بعد توي صفحه بعدي Format و Resolution رو تنظيم كن و Start رو بزن.

Constantine

کاربر سایت
Apr 5, 2006
560
من همه برنامه های تبدیل رو تست کردم و در نهایت به دوتاشون رسیدم که از همشون بهتر بودن یکی Xvid4PSP که برای تمام پسوندها عالیه و Clone DVD mobile که برای تبدیل دی وی دی ها فوق العاده هست باید باهاشون کار کنی تا قلقشون دستت بیاد

Clone DVD mobile=>http://www.slysoft.com/en/download.html

D.D.S

کاربر سایت
Nov 24, 2006
316
نام
بابک
من همه برنامه های تبدیل رو تست کردم و در نهایت به دوتاشون رسیدم که از همشون بهتر بودن یکی Xvid4PSP که برای تمام پسوندها عالیه و Clone DVD mobile که برای تبدیل دی وی دی ها فوق العاده هست باید باهاشون کار کنی تا قلقشون دستت بیاد

Clone DVD mobile=>http://www.slysoft.com/en/download.html

خب استاد این کرکش کو ؟بی کرک که فایده نداره;)

Constantine

کاربر سایت
Apr 5, 2006
560
مشکل همینجاست من تو سایت ها گشتم ولی گیر نیوردم فعلا هم تو قسمت کرک و سریال عنوان کردم ولی هیچی دستم نیومد...اما از قدیم گفتن بهتر از هیچی که هست ..من یه ساله دارم استفاده میکنم..فعلا از همین استفاده کن تا کرک این ورژنو گیر بیارم..راستی این برنامه بدونه کرک تا 30 روز کامل و بدونه مشکل کار میکنه

nemesis12

کاربر سایت
Aug 30, 2006
570
نام
علیرضا
من این Xvid4PSP رو دانلود کردم بعد از نصب کردن میگه باید framework3.0 داشته باشی بعد گشتم از گوگل گیر آوردم و حدود 3 مگ حجمش بود بعد تازه این که نصب میشه شروع میکنه به دانلود یه فایل 60 مگی!!!!!!
کاریش نمیشه کرد؟! چون شدیدا به این برنامه نیاز دارم!

nemanaldin

کاربر سایت
Mar 23, 2006
255
نام
neman addin
سلام فکر کنم با نسخه 2 هم کار می کنه
خوب یا باید از اینتر نت بگیرین یا اینکه از این سی دی های نرم افزار که بیرون می فروشن گیر بیارین

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
من این Xvid4PSP رو دانلود کردم بعد از نصب کردن میگه باید framework3.0 داشته باشی بعد گشتم از گوگل گیر آوردم و حدود 3 مگ حجمش بود بعد تازه این که نصب میشه شروع میکنه به دانلود یه فایل 60 مگی!!!!!!
کاریش نمیشه کرد؟! چون شدیدا به این برنامه نیاز دارم!
كاريش نميشه كرد حتما بايد نصبش كني.

اگه ورژن 4 رو دانلود كردي با framework 2 هم ميتوني برنامه رو اجرا كني كه حجمش از framework 3 كمتر هست.
اگه ورژن 5 به بالا داري حتما بايد 3 رو دانلود كني.

nemanaldin

کاربر سایت
Mar 23, 2006
255
نام
neman addin
رزولوشن 720x480 چيز جديدي نيست كه در 3.51 اضافه شده باشه. اين رزولوشن از فريمور 3.30 به بعد اضافه شد.

براي تبديل هم از اين برنامه كه لينك ميدم استفاده كن :

دانلود

خودم از اين برنامه استفاده ميكنم و با رزولوشن 720x480 هم از همون 3.30 به بعد تبديل كردم كاملا هم جواب ميده و كيفيت فوق العاده اي هم بهت ميده.

راهنمايي براي تبديل:

بعد از اين كه برنامه رو اجرا كردي و فايل تصويري رو Open كردي Format رو روي Mp4 PSP 3.30 قرار بده و در قسمت Resize هم Resolution رو روي 720x480 بذار و تبديل كن.

بعد از تبديل هم در پوشه زير كپي كن:
X:\VIDEO

سلام من این برنامه رو دارم ولی این رزولیشن رو نداره 720*416 داره فکر کنم ورژن قدیمی باشه
راستی موقع تبدیل قسمت پایینیش رو باید رو 16:9 بزاریم دیگه؟
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر