Rainbow Six Vegas

civilization

کاربر سایت
Feb 16, 2007
32
تازه دیروز کنسولم را خریده ام و حیفم آمد که گفتگویی راجع به این بازی بسیار زیبا نبینم و هرکس مشکلی در این بازی دارد با کمک دیگران حل کند. مشکل اصلی خود من در سیو بازی است لطفا بگید چطوری بازی را سیو کنم؟ البته امیدوارم شما هم برای پربیننده شدن این گفتگو کمک کنید.

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
تازه دیروز کنسولم را خریده ام و حیفم آمد که گفتگویی راجع به این بازی بسیار زیبا نبینم و هرکس مشکلی در این بازی دارد با کمک دیگران حل کند. مشکل اصلی خود من در سیو بازی است لطفا بگید چطوری بازی را سیو کنم؟ البته امیدوارم شما هم برای پربیننده شدن این گفتگو کمک کنید.

در رابطه با سیو این بازی از سیستم Autosave استفاده میکنه. یعنی شما پس از طی قسمتی از بازی این بازی بطور اتوماتیک اقدام به سیو میکنه.

civilization

کاربر سایت
Feb 16, 2007
32
مخم داره سوت میکشه. وقتی بازی میکنم سیو میکنه ولی وقتی سیستم خاموش و روشن میشود دیگر سیو نمیکنه. برای قسمت مرحله ای دوتا گزینه وجود داره که هر دوتا را امتحان میکنم هیچ فایده ای ندارد. وقتی داریم کنسول را خاموش میکنیم به غیر از خارج شدن از بازی باید کار خاصی انجام دهیم؟ اولین جایی از بازی که سیو میکنه همون جلوی در است؟ یا باید یک مرحله را کامل ردکنیم تا سیو کند؟ خواهش میکنم کمک کنید:((:((:((:((

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی
لازم نیست که یه مرحله رو رد کنی تا سیو کنه هر چک پوینت رو که رد کنی خودش سیو میکنه و توی صفحه مینویسه saving.... !
شما وقتی وارد بازی شدی بزن load lost checkpoint بازی از ادامه اخرین سیو میاد !

civilization

کاربر سایت
Feb 16, 2007
32
لازم نیست که یه مرحله رو رد کنی تا سیو کنه هر چک پوینت رو که رد کنی خودش سیو میکنه و توی صفحه مینویسه saving.... !
شما وقتی وارد بازی شدی بزن load lost checkpoint بازی از ادامه اخرین سیو میاد !

.لی توی بازی هیچ جایی نمینویسه saving باور کنید وقتی هم کنسول خاموش و روشن میشود گزینه load lost checkpoint ناپدید میشود.

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
با با ااز بس رنبو سیکس رو تو لایو تنها بازی کردم دیونه شدم از دوستان کسی نمیخواد بیاد لایو رنبو بزنیم:(

منو یکی از دوستام پایه ایم شدید:biggrin1:
برو این پایین xbox live list منو babak bhb رو اد کن...احتمالا امشب هم بازی کنیم;)....
اوه راستی یادم رفت بگم...من گلد ندارم با یه ای دی دیگه میام..این یکی رو هم اد کن:mamad R I P

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر