فیرمور iXtreme 1.2 برای درایو هیتاچی

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
اینو برای دوستانی که میخوان آخرین ورژنهای فیرمور رو برای Samsung یا Hitachi و همچنین نرم افزارهای مربوط به فلش کردن درایو رو دانلود کنن، میذارم.
با استفاده از این متود دیگه احتیاجی به این نیست که بعد از اومدن هر فیرمور جدید برای پیدا کردن و دانلود کردنش تو اینترنت سرچ کنید. و نکته مثبت این متود اینه که میتونید از سلامت فایلهای دانلود شده مطمئن باشید.
منبع: Textbook’s Xbox 360 Firmware Tutorial
دراین متودی که میخوام توضیح بدم شما از Xbins استفاده میکنید.
ساده ترین راه اینه که شما برنامه Ground Zero’s automated Xbins downloader رو دانلود کنید.

http://www.360mods.net/Downloads/get=29.html
برای دانلود روی اسم فایل 5_xbins.exe کلیک کنید.
سپس فایل دانلود شده را اجرا کنید. وقتی ازتون میپرسه کجا فایلها رو save کنه، desktop رو انتخاب کنید. حالا وارد شاخه Xbins تو دسکتاپ تون بشید و فایل Xbins.bat رو اجرا کنید.

این برنامه بطور اتوماتیک به IRC channel و بعد به FTP server وصل میشه. وقتی filezilla باز شد، شما چند folder در سمت چپ تصویر و چند folder در سمت راست تصویر( همون FTP Server )میبینید.

مطابق شکل زیر:

2006308002207726157_rs.jpg

فیرمورهای هک شده و نرم افزارهای مربوط در شاخه XBOX 360 قابل دانلود هستند.

خب. خبر خوش برای افرادی که دایو هیتاچی دارن و میخوان به لایو وصل بشن اینکه فیرمور iXtreme 1.2 برای هیتاچی ریلیز شد. دوسان از طریق متود بالا میتونن دانلود کنن.
تو این تاپیک در رابطه بااین فیرمور بحث میشه، دوستای که این فیرمور رو نصب کردن بیان و نظرشونو بدن.
مرسی.

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
پس الان هیچ فرقی بین این دو درایو بجز بازی های Xbox1 نمونده !!!!!

البته بازیهای XBOX Original رو در X360 با درایوهای هیتاچی هم میشه اجرا کرد منتاها تفاوت درایو هیتاچی با سامسونگ در اینجا اینه که درایو هیتاچی فقط میتونه بازیهای XBOX 1 (یا اورجینال) رو رو DVD9 اجرا کنه اما درایو سامسونگ علاوه بر اینکه میتونه بازیهای XBOX 1 رو رو DVD9 اجرا کنه میتونه این بازیها رو رو DVD5 هم اجرا کنه ;)

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
سلام. مرسی.
ولی خب به سلامت فایلهای تو رپیدشر نمیشه زیاد اطمینان کرد. از Xbins بگیرید خیالتون 100% راحت.
اینو خودم از xbins گرفتم و تو rapidshare آپلود کردم.;)
البته بازیهای XBOX Original رو در X360 با درایوهای هیتاچی هم میشه اجرا کرد منتاها تفاوت درایو هیتاچی با سامسونگ در اینجا اینه که درایو هیتاچی فقط میتونه بازیهای XBOX 1 (یا اورجینال) رو رو DVD9 اجرا کنه اما درایو سامسونگ علاوه بر اینکه میتونه بازیهای XBOX 1 رو رو DVD9 اجرا کنه میتونه این بازیها رو رو DVD5 هم اجرا کنه
فیرمور iXtreme در سامسونگ و هیتاچی هیچ گونه فرقی با هم ندارن چون هیچ کدومشون نمی تونن dvd5 رو بخونن.

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
اینو خودم از xbins گرفتم و تو rapidshare آپلود کردم.;)

فیرمور iXtreme در سامسونگ و هیتاچی هیچ گونه فرقی با هم ندارن چون هیچ کدومشون نمی تونن dvd5 رو بخونن.

ایول. فکر اینشو نکرده بودم. البته رپیدشر خوبه به شرطیکه سورسش معلوم باشه... تضمین 1000%

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
من دیروز Firmware هیتاچی iXtreme 1.2 رو ریختم. چندتا از بازی ها رو امتحان کردم از اون چند تا 2 تاش رو اجرا نکرد!بازی هام ، همه Stealth هستند! (2 تا اصل ، یه مالزی Stealth ، بقیه که بیستا میشن همه NextGen )
اون 2 تا بازی که اجرا نشدن BurnOut و G.R.A.W هستن!
البته همشون رو تست نکردم!
حالا چیکار کنم.

البته این نکته رو هم اضافه کنم که کنسول این بازی ها رو تحت عنوان DVD Movie میشناسه ولی نمیتونه اجرا کنه!
یا این طوری بگم که در قسمتی که باید اسم بازی نوشته بشه ( عنوان دورن Tray ) بجای Unplayable Disc می نویسه
Play DVD

ویرایش:
در فروم های XBox-Scene هم که در رابطه مسئله بالا می گشتم ، یکی دیگه به همین مشکل برخورده بود!
جریان چیه؟!!!!!!!

mehdi_siasat

کاربر سایت
Jul 13, 2007
194
من دیروز Firmware هیتاچی iXtreme 1.2 رو ریختم. چندتا از بازی ها رو امتحان کردم از اون چند تا 2 تاش رو اجرا نکرد!بازی هام ، همه Stealth هستند! (2 تا اصل ، یه مالزی Stealth ، بقیه که بیستا میشن همه NextGen )
البته همشون رو تست نکردم!
حالا چیکار کنم.

البته این نکته رو هم اضافه کنم که کنسول این بازی ها رو تحت عنوان DVD Movie میشناسه ولی نمیتونه اجرا کنه!
یا این طوری بگم که در قسمتی که باید اسم بازی نوشته بشه ( عنوان دورن Tray ) بجای Unplayable Disc می نویسه
Play DVD

ویرایش:
در فروم های XBox-Scene هم که در رابطه مسئله بالا می گشتم ، یکی دیگه به همین مشکل برخورده بود!
جریان چیه؟!!!!!!!
بابا درباره ی هک شدن درایو بنکیو الیت هم تایپک بزنید یا همین جا گفتگوکنید:((

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
بابا درباره ی هک شدن درایو بنکیو الیت هم تایپک بزنید یا همین جا گفتگوکنید:((
اولا هنوز Hacked Firmware براش نیومده!
دوما فکر نمی کنم اینجا کسی باشه درایوش بنکیو باشه تا خودش دستبکار بشه و ما اینجا در رابطه با کار اون بحث کنیم! اگر هم جنابعالی الیت با درایو BenQ داری ، خودت با برنامه Maximus Firmware Toolbox v4.00 دست بکار شو!
سوما شما چرا پست بنده رو نقل قول کردی؟!:confused:

mehdi_siasat

کاربر سایت
Jul 13, 2007
194
اولا هنوز Hacked Firmware براش نیومده!
دوما فکر نمی کنم اینجا کسی باشه درایوش بنکیو باشه تا خودش دستبکار بشه و ما اینجا در رابطه با کار اون بحث کنیم! اگر هم جنابعالی الیت با درایو BenQ داری ، خودت با برنامه Maximus Firmware Toolbox v4.00 دست بکار شو!
سوما شما چرا پست بنده رو نقل قول کردی؟!:confused:
1.مگه الیت به جز بنکیو درایو دیگری هم داره؟
2.من هنوز به 20 روز نرسیده ثبت نامم نمیتونم پست جدید بدم یکی از شما این کارو کنه زورش که نمیاد.
3.اون برنامه چه فایده ای داره باش میشه چه کار کرد؟
4.چون نمیدونم:cheesygri

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
اين دوتا بازي ، همون دوتا بازي اورجينال هستند ؟؟

.مگه الیت به جز بنکیو درایو دیگری هم داره؟
بجز BenQ و Hitachi ، درايو ديگه اي نداره !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر