شایعه انتشار Crysis فقط 68 روز دیگر!؟

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
بنا بر اعلام یک منبع آگاه Crytek و پیش فروش بازی توسط سایت Amazon برای تحویل 11 سپتامبر انتظار میرود این بازی تا 2 ماه آینده به طور رسمی منتشر شود.

crysis2.jpg

آخرین ویرایش:

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
گفتم که کمترین تاثیر رو میذاره.چون در هر صورت ویستا فروش خودش رو میکنه و یه مدت بعد همه جا فراگیر میشه و همه هم ویستا خواهند داشت.و بعدشم خود من اگه سیستمی داشته باشم که توانایی اجرای Crysis و Alan Wakeداشته باشه حتما ویستا میریزم حالا چه Crysis بیاد چه نیاد.بیشترین سود رو از بازار بازیها شرکتهای سخت افزاری میکنن.البته این قضیه که اینقدر زود Viste Exclusive داره میاد هم ایده عجیبیه ولی خوب بالاخره یا ما سیستم این بازیها رو داریم یا نداریم،اگه داشته باشیم که حتما ویستا میریزیم،اگه هم نداشته باشیم که خوب نمیریزیم در هر صورت:biggrin1:خودمم نفهمیدم چی گفتم!
در هر صورت توضیح خوبی بود ممنون...

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
خوب اینکه معلومه Halo فروش بزرگی خواهد داشت،ولی خوب Crysis یکی از معدود بازیهاییه که میتونه به فروش Halo لطمه بزنه.اگه ریلیزشون نزدیک باشه مسلما Halo نخواهد توانست از اون رکوردای روز اولش بزنه.هر چند که فروشش خیلی بیشتر از Crysis خواهد بود!و مطمئنا اگه Halo بخواد رکورد فروش روز اول تفریحات رو بزنه،باید یه فکری به حال خودش بکنه.
:biggrin1:

ببين من نميگم كه CRYSIS گذار نيست منظورم اينه هرچه قدر crysis در كمتر شدن فروش halo3 كمك كنه مطمئن باش halo3 اون همه در كمتر فروش رفتن بازي crysis كمك خواهد كرد !
هرچند كه بازم ميگم پلتفرم هاي هر دو متفاوت هست و زياد نميتونن اين بازي ها در فروش همديگه تاثير گذار باشند ولي منظورم اينه كه كلا چه مايكرو و چه crytek كار عاقلانه انجام نميدند اگه اين كار را بكنن .
فروش بازي crysıs از طرف نام crytek تضمين شده است چراكه همه ما ميدونيم كه farcry چه بازي بزرگي بود و همينطور سري halo .

بالاخره اگه عرضه بازي ها همزمان باشه به نظر من يكيشون تاخير ميخوره به سال 2008 :-"
و به احتمال زياد اين شانس تاخير مال halo3 باشه چراكه به نظر من هنوز اين بازي جاي كار داره .
ولي اگه مايكرو در عرضه بازي در ماه سپتامبر پافشاري كنه اين شانس تاخير بايد مال crysis باشه :biggrin1:

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
هرچند كه بازم ميگم پلتفرم هاي هر دو متفاوت هست و زياد نميتونن اين بازي ها در فروش همديگه تاثير گذار باشند ولي منظورم اينه كه كلا چه مايكرو و چه crytek كار عاقلانه انجام نميدند اگه اين كار را بكنن .
فروش بازي crysıs از طرف نام crytek تضمين شده است چراكه همه ما ميدونيم كه farcry چه بازي بزرگي بود و همينطور سري halo .

البته این قضیه ی انتشار دو بازی بزرگ در یک ماه قبلا هم سابقه داشته و در سال 2004 هم دو بازی بزرگ Half Life 2 برای PC و Halo 2 برای Xbox هر دو در یک ماه (نوامبر) منتشر شدند و هر دو هم فروش فوق العاده خوبی کردند ...
پس مطمعن باش وقتی که برای یک بازی بشدت Hype ایجاد بشه فروشش تضمین شدنست بخصوص که پلتفرم دو بازی Xbox 360 و PC متفاوت هست
اگر قرار باشه بازی Crysis در سال 2007 منتشر بشه با توجه به وضعیت بازار PC دو ماه سپتامبر و اکتبر بهترین زمان برای انتشارش هست

بعدشم خود من اگه سیستمی داشته باشم که توانایی اجرای Crysis و Alan Wakeداشته باشه حتما ویستا میریزم حالا چه Crysis بیاد چه نی
درسته آینده با ویندوز ویستاست اما فکر میکنی چند سال طول بکشه تا ویندوز ویستا سیستم عامل غالب بازار بشه .. 2 سال ..3 سال ...یا شایدم بیشتر ..وقتی که ویندوز XP داره بخوبی کارش را میکنه چرا کسی باید بیخودی بیاد 200 300 دلار پول برای ویستا بده.
وقتی که تمام بازی ها و برنامه ها بدون مشکل بر روی XP اجرا بشه چرا باید برای ویندوز ویستا پول بیشتری هزینه کرد !!! ;)

مایکروسافت براش خیلی مهمه که حرکت به سمت ویندوز ویستا و فروشش را تسریع کنه و برای این کار نیاز داره که خریداران را قانع کنه ... و چه هدفی بهتر از گیمر های PC بخصوص که HardCore هاشون برای بازی کردن از خرج کردن هیچ هراسی ندارند ... جالبه که مایکروسافت اومده حتی بازی هایی هم که برای اجرا به DX 10 نیازی ندارند را (نظیر Halo 2 ) برای ویستا Exclusive کرده (با بهانه های واهی) :)

آخرین ویرایش:

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
دو ماه دیگه قرار است بیاد ولی خبری از عرضه دموی قابل بازی اش نیست؟
به احتمال زیاد در نمایشگاه E 3 امسال یه دومی قابل بازی کردن ارایه بشه

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
اين چه ربطي به فروش هم ديگه دارن فقط مي تونه روي افرادي تاثير بذاره كه هم 360 دارن هم كامپيوتر خيلي قوي كه هر كسي هم كه اين دوتا رو داشته باشه اين قدري مايه دار هست كه هر دوتا بازي رو بخره

aligh

کاربر سایت
Dec 25, 2006
153
احتمال اینکه crysis در تاریخ وعده داده شده نیاد :
In the IGN interview he just said there's a few glitches to fix, and a few changes here and there they want to make. Its not like they still havn't finished developing the single player campaign. There basically just giving it a good polish over at the moment. So we should see Crysis this year, maybe not September, but definitely this year.
http://www.crysis-online.com/forum/index.php/topic,4172.280.html

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر