Harry Potter And The Order Of Phoenix

به هري پاتر و سري بازي هايش علاقه داريد ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    26

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
با عرض سلام خدمت دوستان بازي سنتر ...
ديدم اين بازي جديد اومده ولي ما هيچي راجع بهش نمي دونيم و شايد اين براي دوستداران هري پاتر درد ناك باشه كه از اومدن اين بازي باخبر نشن . پس بر آن شدم كه تاپيكي راجع به اين بازي بزارم تا دوست داران اين فلم و مجموعه بازي هاي هري پاتر بيشتر بدانند ... :laughing:
اول خودم بگم :
سازنده :‌ EA
ناشر : EA
سبك : Family
درجه ي سني :‌ 7 سال به بالا
تعداد بازي كن ها در حالت آفلاين :‌ 1 نفر
قابليت هاي ديگر :
HDTV 720p Support
Dulby 5.1 Surround
تا اينجا كه خوب بود ... بقيش رو ببينيد :
برخي از جادوهايي كه در اين بازي به شما داده مي شود : Accio, Depulso, Wingardium Leviosa
داستان :
داستان بازي وفادار به فيلمي با همين نام است كه تا هفته ي ديگر اكران مي شود و شباهتي بالغ بر 70 درصد به كتاب دارد.
اسكرين شات ها :
http://www.gamespot.com/xbox360/adv...m_act=convert&om_clk=gsimage&tag=images;img;1
رنك در بين تمام بازي هاي 360 (تا كنون) :
31 بين 480 عنوان بازي
گرافيك و گيم پلي :
از Rewiew ها و اسكرين شات ها معلوم بود كه بازي از اين المان ها هم برخوردار است ... ولي هركس خريد اينجا بگه كه چه جوريه !!
----
اگر به امتياز سايت ها اعتقاد داريد بايد بگم كه Game Spot هنوز به بازي امتياز نداده و IGN هم
امتياز فكر كنم عجيب 7.6 رو داده كه البته بايد خود بازي رو ديد تا ...
---
اين بازي براي تمان رجيون ها به صورت هم زمان در تمام دنيا رليز شده است و با قيمت 59.99$ در آمريكا قابل خريد است ...

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
سلام. اتفاقا من 1 هفته پیش یه گیم پلی 5-6 دقیقه ای از بازی دیدم. ای بدک نبود. مثل خیلی تو مایه جادو و این چیزاست. مثلا میتونی یه صندلی رو بدون استفاده از دست و توسط جادوجمبل ببری هوا یا هل بدی یا بکشی سمت خودت. یا مثلا اگه یه چیزی شکسته توسط جادو مثل اول درش بیاری! همچین یه سبک خاصی داشت. معمولا این بازیهائی که با فیلمشون بیرون میان خیلی خوب از کار درنمیان و امتیازهای خیلی بالائی نمیگیرن. نمونش همین اسپایدر من 3. ولی اگه بازیش امتیاز بالای 7.5 از گیم اسپات بگیره،حتما ارزش خریدو داره.

Audioslave

کاربر سایت
Aug 10, 2006
52
اين بازي اگر بدترين گرافيك وبدترين گيم پلي رو هم داشته باشه خوبيش به اينه كه ميشه توي هاگوارز به شكل آزادانه به گشت وگذار پرداخت. تازه اينكه هاگوارتز خيلي بهتر از نسخه هاي قبلي طراحي شده. چي بود اون بازي چهار مسخرش.اين بازي اين طور كه نشون ميده بايد از همه نسخه ها بهتر باشه.;)

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
پنجمین قسمت از هری پاتر برگرفته از پنجمین کتاب محبوب و پر طرفدار Harry potter توسط ea عرضه شد.مسلما بازی هری پاتر برای خوانندگان کتاب های هری پاتر بسیار مهم میباشد زیرا گردش در دنیای هری پاتر و محیط های قلعه برای علاقه مندان جالب و جذابیت خاصی دارد .سال قبل جام آتش را میتوان گفت ناامید کننده ترین و بدترین بازی از سری بازی های هری پاتر بود زیرا گردش در محیط های قلعه شرکت در کلاس ها و ماجراجویی وجود نداشت و صرفا یک بازیه بزن برو جلو به حساب می آمد .ولی به جرعت میتوان گفت که EA با ساخت Harry Potter and the Order of the Phoenix آرزو و خواسته های علاقه مندان به این داستان و بازی را برآورده کرده است .در بازی های قبلی HP SPEL ها بسیار محدود و خسته کننده بودند ولی این بار تحولی بزرگ در سیستم اجرای spell اعمال شده است.
508b8n6.jpg

برای بلند کردن و زدن دشمنان و... در HP قبلی فقط از یک کلیک استفاده میشد و هر جا هر جادویی که لازم بود این کلیک کار آن جادو را انجام میداد ولی این بار کنترل جادو کاملا در دستان شما میباشد موس را یک REMOTE WII فرض کنید که کار حرکت چوبدستیه جادوییتان را بر عهده دارد اگر موس را چند بار به سمت راست به صورت دایره ای بچرخانید و کلیک چپ را گرفته باشید و چوبتان به سمت یک کمد چوبی متلاشی شده گرفته باشید جادویی اجرا میشود که این کمد را مانند روز اول میکند اگر به سمت چپ بچرخانید یا به سمت بالا و انواع حرکت ها هر کدام کار یک جادو را انجام میدهد
داستان بازی در مورد ورود هری پاتر برای تحصیل در هاگوارتز برای پنجمین سال میباشد والدمورت از طریق زخم بر روی پیشانی هری کابوس های خیالی را وارد ذهن او میکند هری پاتر که از خیالی بودن این کابوس ها خبر ندارد در یکی از این کابوس ها میبیند که والدمورت در حال شکنجه ناپدری او سریوس بلک میباشد و برای همین به وزارت خانه محلی که والدمورت در آنجا ساکن شده ودر حال شکنجه سریوس میباشد برود
63lromp.jpg

دوئل در HP5 گسترده تر و جذابتر از قبل شده است در مبارزات دوئل برای اجرای SPELL ها و ضربه زدن به طرف مقابل باید کلیک راست موس را بگیرید و دوباره کنترل چوب بر عهده شما میباشد حتی در این قسمت میتوانید جادویی را اجرا کنید که جادوی طرف مقابل را خنثی کند
از تغییرات دیگر بازی دوربین بازی میباشد دیگر دوربین بازی با چرخش موس کاملا نمیچرخد و میشه گفت که مانند دوربین بازی سایلنت هیل شده است که در ابتدا کمی مشکل است ولی باعث بهتر شدن گیم پلی میشود.بازی کاملا تمام اتفاقات کتاب را در بر دارد و دوباره مانند HP 1,2,3 ماجراجویی های کتاب را در بر دارد در بین بازی MOVIE های بسیاری که داستان بازی را نشان میدهد وجود دارد قصر بسیار گسترده شده و محیط هایی مانند دریاچه و ...وجود دارد و میتوان گفت که برای اولین بار شما احساس میکنید که در قصر توصیف شده در کتاب هستید اتاق استراحت و خواب گریفیندورر کامل و خوب طراحی شده است
4xwx4k3.jpg

محل خواب که تشکیل شده از تخت ها بود در بازی وجود دارد شما در هر لحظه که در قصر باشید میتوانیید به اتاق خواب بروید و شنل نامرئی را بپوشید .حتی برای جمع کردن اعضای گروه A.D که در کتاب به نام گروه دامبلدور بود شما باید تک تک اعضا را به این گروه دعوت کنید و برای دعوت کردن باید اغلب برای این افراد کاری را انجام دهید جمع کردن اعضای A.D مثال خوبی برای اثبات وفاداریه سازندگان بازی به داستان کتاب است. بادامبلدورسیریوس جرج و فرد نیز میتوانید بازی کنید
شخصیت های بازی خیلی بهتر از قبل طراحی شده اند گرافیک بازی و جزئیات بهتر از نسخه های قبل کار شده ولی هنوز مدل ها ساده هستند ولی خوب باز نثبت به قبل رازی کننده میباشد
Harry Potter and the Order of the Phoenix™مطمعنا بهترین بازی برای علاقه مندان به کتاب های هری پاتر میباشد
4pn0v9f.jpg

Ashl7

کاربر سایت
Jun 21, 2006
41
نام
Arash
ببخشيد من تو اون مرحله موندم كه مي خوام به دين توماس بگم كه بره به اتاق ضروريات.به من ميگه براش gargoyle بيارم.ولي من نميدونم اين چي هست!!!
اگه ميشه كمك كنيد.

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
یکیش همون جاس که دوربین رو از اون بالا میاری تو اون محوتس یکی نزدیکه دفتر آمبریج یکی رو پل یکیش تو بالکن نزدیک دستشویی

sam_dante

کاربر سایت
May 6, 2007
368
نام
Mohsen
بخشيد نسخه X360اومده؟از كجا بگيرم؟از Westيا ازيگانه؟بازيش اونجوري مثل بقيه بازي هستش كه يتوني تمومش كني؟اگه نمي ارزه من برم PCشو بگيرم.چون من كتاب 5 رو كامل خوندم و قوه ي تخيلم زياد قوي نيست مي خوام بدونم به چه شكل؟ممنون.:cool:

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
واقعا این EA هم همه رو سر کار گذاشته . . .

کیفیت و گرافیک بازی به شدت پایینه !

اصلا از اون گرافیکی که توی عکس ها و تریلر ها دیدین خبری نیست . حداقل توی pc .

واقعا تعجب میکنم ! تعداد چند ضلعی ها به شدت پایینه . گوشه ها اصلا نرم نیست و تنظیمات گرافیکی بازی ، به انتخاب رزولوشن و سطح جزییات ( پایین - متوسط - بالا ) خلاصه میشه !

توی همون دموی اول بازی دقت کنید. جغده وقتی روی دست هری میشینه ! بیشتر شبیه ِ تخته سنگ ِ بال داره تا جغد !

4q54vx2.jpg

http://i14.tinypic.com/4q54vx2.jpg

تازه این وضع مال دمو های از پیش رندر شده ی بازیه! دیگه تصور کنید گرافیک ِ خود ِ بازی چیه ! :laughing:

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
هری پاترم همینطورم الان گویا رفته صدر جدول جزیره!وقتی فروشش با همین وضع خوبه نیازی به بهبود نیست!کلا نه بازی نه فیلمای هری پاتر هیچکدوم مالی نیستن و فقط یه جنس تبلیغاتین که کار خودشونو هم به نحو احسن انجام میدن.

bahramsony2006

کاربر سایت
Dec 24, 2006
215
نام
بهرام فرخی زاده
هری پاترم همینطورم الان گویا رفته صدر جدول جزیره!وقتی فروشش با همین وضع خوبه نیازی به بهبود نیست!کلا نه بازی نه فیلمای هری پاتر هیچکدوم مالی نیستن و فقط یه جنس تبلیغاتین که کار خودشونو هم به نحو احسن انجام میدن.
از Game Spot امتیاز 5.0 گرفته
که افتضاحه و این بازی با این گرافیک و روند فقط برای طرفدارای هری پاتر ساخته شده;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر