The Elder Scrolls IV: Oblivion

سلام

بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion که این طور که من خوندم کار طراحی بازی برای PC به پایان رسیده و بازی دقیقا 2 ماه دیگه ریلیز میشه.

این سایت بازی :

http://www.elderscrolls.com/games/oblivion_overview.htm

که خبر ساخت بازی از ماه اکتبر 2004 منتشر شده و با یه حساب سرانگشتی چیزی ا سال و 5 ماه این بازی وقت برده.

سبک بازی RPG البته با نمای پرسپکتیو.

از این استودیوی بازی های BloodMoon و Morrowind و Tribunal رو دیده بودیم.

از این بازی 5 تا تریلر برای Dev Diary اومده که جدا بی نظیره.

داستان هم از یک زندان شروع میشه و شما به عنوان یک زندانی به عنوان ناجی کشور خود از پادشاه کشور دستور می گیرید و ....

حتما اخبار این بازی رو دنبال کنید.البته اگر طرفدار این سبک بازی ها هستید.

اینم لینک شات های رسمی بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_pc_screens_01.htm

اینم لینک Concept Art بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_conceptart.htm

بازی برای PC و Xbox360 خواهد امد.

اینم 4 تا شات از بازی:

خداحافظ

alikarimi

کاربر سایت
Apr 14, 2006
356
نام
علی
نوشته شده توسط ehsan_62:
من بازی را با Level 46 تموم کردم البته چیزی نمونده که 47 بشه
البته بازی فکر کنم تموم نشده باشه به اونجا رسیدم که مارتین(پسر امپراتور) تبدیل شد به ....
level را میشه یگی چطوری بردیش بالا
میگن با خوابیدن ولی من هر چی میخوابم بالا نمیره و یر همون 1 مونده؟؟؟؟؟؟؟؟

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
من بازی را با Level 46 تموم کردم ا:confused: لبته چیزی نمونده که 47 بشه
اوه! این همه Level داره این بازی؟ من پونزده ساعت بازی کردم تازه Level 2 هستم.
الان دارم آخرین پرتال بیرون شهرهای همسایه رو میبندم برای درخواست Aid از پادشاها ... چقدر دیگه مونده؟

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
level را میشه یگی چطوری بردیش بالا
میگن با خوابیدن ولی من هر چی میخوابم بالا نمیره و یر همون 1 مونده؟؟؟؟؟؟؟؟
باید خودش بگه که وقت خوابه تا بخوابی :cheesygri
برای بالا بردن SKILL باید MAJOR SKILL ها را بالا ببری
گوشه ی بالای صفحه مینویسه که باید بری بخوابی

ChaosTheory

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 23, 2005
775
نام
آرشام.ج
عجب بساطی شده ها
اخه اون که گفته این بصورت ازمایشی هست و فقط برای تست کردنه من میگم که این نسخه ی جدیدش ایا بهتر نییییست
یه سری به اینجا بزن: http://www.oldblivion.com/download.php
میبینی که 3 تا هست

سلام.
oldblivion_0.11t7 و oldblivion_0.11t6 هم از نسخه های تست هستند ولی من خودم امتحانشون نکردم و الان هم دارم با oldblivion_0.11t5 کار میکنم. oldblivion_0.10 هم خیلی قدیمیه و اصلا به درد نمیخوره. پس شما اصلا این 3 تا رو ول کن و از همون oldblivion_0.11t5 که تو صفحه ی 22 هست استفاده کن.

alikarimi

کاربر سایت
Apr 14, 2006
356
نام
علی
نوشته شده توسط ChaosTheory:
سلام.
oldblivion_0.11t7 و oldblivion_0.11t6 هم از نسخه های تست هستند ولی من خودم امتحانشون نکردم و الان هم دارم با oldblivion_0.11t5 کار میکنم. oldblivion_0.10 هم خیلی قدیمیه و اصلا به درد نمیخوره. پس شما اصلا این 3 تا رو ول کن و از همون oldblivion_0.11t5 که تو صفحه ی 22 هست استفاده کن.
چه عجبی یکی جواب داد
اقا من همونی که شما دادید را اجرا کردم ولی نفهمیدم باید اونجا بزنم 1200- یا -1200
و دیگه اینکه اصلآ اون فایل Oldblivion اجرا نمیشه و هر کاری میکنم بازم اجرا نمیشه و بعد از کلیک روی اون هیچ پیغامی نمیاد انگار نه انگار که اصلآ من روش کلیک کردم؟!
و دیگه اینکه من توی \My Documents\My Games\Oblivion هیچ oblivion.ini ندیدم و فقط یک oblivion.old بود و ... و یک oblivion
لطفآ یک جواب ترنگ به من بدید.

alikarimi

کاربر سایت
Apr 14, 2006
356
نام
علی
نمیدونم فکر نکنم که اینجوری باشه
بچه ها لطفآ به سوال بالایی من جواب بدید این که نشد جواب
و به طور Complete بگید که باید چطوری این Level را ببرم بالا
اصلآ من از حرف های شما چیزی نفهمیدم لطفآ شفاف سازی کنید!

ChaosTheory

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 23, 2005
775
نام
آرشام.ج
اقا من همونی که شما دادید را اجرا کردم ولی نفهمیدم باید اونجا بزنم 1200- یا -1200
1200-

و دیگه اینکه اصلآ اون فایل Oldblivion اجرا نمیشه و هر کاری میکنم بازم اجرا نمیشه و بعد از کلیک روی اون هیچ پیغامی نمیاد انگار نه انگار که اصلآ من روش کلیک کردم؟!
دقیقا روی کدوم فایل کلیک میکنی؟ آیکونش چه شکلیه؟ در ضمن کارت گرافیکت چیه؟

و دیگه اینکه من توی \My Documents\My Games\Oblivion هیچ oblivion.ini ندیدم و فقط یک oblivion.old بود و ... و یک oblivion
شما حتما extension ها رو hide کردی و نمیتونی پسوند فایل ها رو ببینی. چون امکان نداره که Oblivion.ini وجود نداشته باشه! شما همون oblivion که توی همون قسمت هست رو اجرا کن ببین چی هست.احتمالا همون Oblivion.ini هست.

من که تا حالا نتونستم از بازی عکس بگیرم هر چی دکمه ی print screen sysrq را میزنم اصلآ عکسی نمی اندازه!!!
برای فعال کردن قابلیت عکس گرفتن باید در فایل Oblivion.ini مقدار bAllowScreenShot رو روی 1 بذاری.

بچه هایی که از Oldblivion استفاده می کنن میشه چندتا عکس از بازی بندازن.
http://www.oldblivion.com/screenshots.php

برای گرفتن level باید skill هات رو بالا ببری. یعنی باید مهارتت در هر کاری رو بالا ببری. مثلا اگه زیاد با شمشیر کار کنی مقدار skill ه blade میره بالا و وقتی که skill هات تا حد نساب بالا برن اون بالا میگه که باید بخوابی تا level ت بره بالا.

آخرین ویرایش:

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
نوشته شده توسط alikarimi:
من لولم (leve) یک هست و نمیدونم باید چطوری زیادش کنم؟ لطفآ طریقه ی ارتقاء لول را بگید
احسان جان جوابتو کامل داده:
نوشته شده توسط ehsan_62:
باید خودش بگه که وقت خوابه تا بخوابی
برای بالا بردن SKILL باید MAJOR SKILL ها را بالا ببری
گوشه ی بالای صفحه مینویسه که باید بری بخوابی
من یکم گفته های ایشونو کامل تر می کنم:

همونطوری که گفتن باید Major Skills ت رو افزایش بدی.
تعداد این Major Skill ها 7 تاست که در ابتدای بازی خودت انتخابشون کردی.
برای اینکه Level ت یک درجه بره بالا باید در کل 10 درجه ارتقا توی Major Skill هات داشته باشی تا بهت بگه که بری بخوابی تا Level ت ارتقا پیدا کنه.
روش بالا بردن این Skill ها هم تمرین و استفاده از اونه.
مثلا
برای Skill های Blade و Light Armor و Heavy Armor و ... باید بجنگی.
برای Security و Sneak باید بری سراغ دزدی و فقل باز کنی.
برای Mercantile باید بری تو خط خرید و فروش.
برای Alchemy بری تو خط معجون سازی
برای Speechcraft بری توی خط مخ زنی خلق الله
و کلی Skill دیگه هم هستش که هر کدوم یه راهی برای بالا بردن داره
بستگی داره که انتخابات کدوما باشن
برای دیدن Skill هات کیلد F1 رو بزن و از Tab های پایین سومی (وسطی) رو انتخاب کن.
اولی ها (7 تای اول) Major هات هستن.

همچنین افرادی وجود دارن که در مقابل دریافت پول، Skill ی رو که بلدن بهت آموزش میدن.
در هر Level می تونی تا 5 مرتبه از خدمات آموزشی استفاده کنی، 5 تای دیگه رو هم خودت باید Up کنی.
نوشته شده توسط SHvIRUS:
اوه! این همه Level داره این بازی؟ من پونزده ساعت بازی کردم تازه Level 2 هستم.
از اینم بیشتر میشه
علت اینکه شما هنوز بعد از 15 ساعت GamePlay هنوز Level 2 هستی اینه که روی Major Skill هات تمرکز نکردی.
اینم بگم که تا Level ت بالا نره نمی تونی به خیلی از چیزایی که توی بازیه دسترسی پیدا کنی.
مثلا برخی Quest ها رو به Level های بالای 20 میده و ...
نوشته شده توسط mohandes_register:
من level 7 بعد دروازه ابلیوین رو پیدا کردم ولی نرفتم توش تا لولم بره بالا و بتونم تمام لولام رو آپگرید کنم.در ضمن Race = Dark elf
برای بالا رفتن Level هات کلی طول میکشه.
در ضمن لازم نیست برای بستن Gate های Oblivion حتماً Level بالایی داشته باشی.
علاوه بر اون
این بازیا RPG هستن
برو سراغ Quest های فرعی مثل Guild های متفاوت و ...
حتی یه مدت بنداز تو خط دزدی
اینقده حال میده

راستی من خودمم Dark Elf بودم ...

alikarimi

کاربر سایت
Apr 14, 2006
356
نام
علی
خیلی ممنون جناب Chaos Theory

من کارت گرافیکم Geforce FX 5500 256 MB هست و رم من هم 512.
و در مورد سوال شما در مورد عکس اون ایکن به عکس زیر توجه کنید و من هم دقیقآ رویoldblivio کلیک میکنم :
15gtf6t.jpg

میبینی که هیچ شکلی ندارن ولی من oldblivion_0.11t7 را که گرفتم شکل یک کره ی آبی شکل را داشت.
و در موردبالا بردن Level من نمیدونم که باید چطوری مثلا بعضی از چیز ها را ببرم بالا مثلآ الان در بعضی از موارد مثل شمشیر زنی و Heavy Armor بالا هستم ولی در سایر موارد عقب افتاده
نمیدونمکه باید بقیه را چطوری بالا ببرم چون همه ی skill ها که به جنگ و شمشیر ختم نمیشه.
و همچنین بگید که باید چطور زد تو کار دزدی و ...
لطفآ کمک تصویری کنید (عکس بزارید)
بازم از جناب Chaos Theory تشکر میکنم.

آخرین ویرایش:

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
سلام
میگم من تو بازی واقعا به یه مشکل بزرگ بر خوردم . فکر کنم باگ باشه ! آخه من الآن یه چیزایی دزدی تو جیبم بود
رفتم یه شهر دیگه که n کیلومتر اونرتره ! گاردهای اونجا اومدن منو گرفتن . گفتم بزار بریم زندان ! رفتم زندان اومدم بیرون . دوباره دیدم گارده برگشته به من میگه your stolen goods .... بابا من دیگه هیچی دزدی ندارم :eek:

alikarimi
اگه همه چیزت بالاست پس یه دور بخواب Level ات میره بالا !

من یه عالمه آدم کشتم بعد خوابیدم لولم رفت بالا وقتی بیدار شدم دیدم یکی اومده بالاسرم میگه تو یه آدم کشی :) گفت بیا عضو گروه ما شو Dark نمیدونم چی ما هم رفتیم دیگه..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر