The Elder Scrolls IV: Oblivion

سلام

بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion که این طور که من خوندم کار طراحی بازی برای PC به پایان رسیده و بازی دقیقا 2 ماه دیگه ریلیز میشه.

این سایت بازی :

http://www.elderscrolls.com/games/oblivion_overview.htm

که خبر ساخت بازی از ماه اکتبر 2004 منتشر شده و با یه حساب سرانگشتی چیزی ا سال و 5 ماه این بازی وقت برده.

سبک بازی RPG البته با نمای پرسپکتیو.

از این استودیوی بازی های BloodMoon و Morrowind و Tribunal رو دیده بودیم.

از این بازی 5 تا تریلر برای Dev Diary اومده که جدا بی نظیره.

داستان هم از یک زندان شروع میشه و شما به عنوان یک زندانی به عنوان ناجی کشور خود از پادشاه کشور دستور می گیرید و ....

حتما اخبار این بازی رو دنبال کنید.البته اگر طرفدار این سبک بازی ها هستید.

اینم لینک شات های رسمی بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_pc_screens_01.htm

اینم لینک Concept Art بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_conceptart.htm

بازی برای PC و Xbox360 خواهد امد.

اینم 4 تا شات از بازی:

خداحافظ

CyrusGreat

کاربر سایت
Jul 24, 2008
587
سلام
من اکسپنشن ها رو دانلود کردم فقط باره اول کار کردن و لی دفعه بعد که ویندوز عوض کردم هرچی نصب میکنم هیچی نمیشه من کاره خاصی باهاش نکردم فقط اونی که دانلود کردم یه فایل iso بود با چندین زبون که من همشون رو پاک کردم فقط انگلیسی رو گزاشتم
برایه نصب این اکسپنشن ها باید پچ خاصی نصب بشه ؟ من تا حالا پچ نصب نکردم رویه بازی

وقتی هم shivering isles رو نصب میکنم میخوام بازی کنم اررور میده
None of the master files in this save game are loaded. ...
کسی نمیدونه این چه مرگشه ؟

یه قسمتی هست واسه لیست پک و مدها دقیقا نمیدونم اسم چسه تو منوی اصلی اجرا کننده بازیس
باید بری اونجا فعالشون کنی

pejmanpvm

کاربر سایت
Aug 10, 2008
24
نام
محمد رضا
بلا خره این بازی رو به طور کامل به پایان رسوندم و تمامی مراحل اون رو رد کردم که یه درجه ی جدیدی به من داد که نمی دونم چیکار می کنه ولی خوبیش اینه که پادشاه کل می شی
کسی مشکلی داره بگه با هم حل کنیم رمزاشم زیاده هر کی خواست بگه براش بزارم ولی با رمز حال نمی ده
در ضمن این بازی خیلی تکه کسی می دونه تو این بادیه ها چه بازی هایی هست جدید

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
با سلام به استادان گیم
من می خوام این بازی رو تهیه کنم ولی یکی دو تا سوال دارم:
1-آیا این بازی مثل بازی NWN دیالوگ زیاد داره؟
2-آیا برای رد کردن مراحل باید دیالوگها رو به دقت خوند و جواب درست داد؟
(لپ کلام من انگلیسیم زیاد خوب نیست)

Captain MacMillan

کاربر سایت
Jul 25, 2008
425
1- بله
39.gif
، دیالوگ های زیاد و جالبی داره.
2- بله
39.gif
، دیالوگهایی که حین ماموریت انتخاب می کنید ، بیشترشون در روند بازی تاثیر گذارند.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,105
با سلام به استادان گیم
دیالوگ که خیلی داره.
برای رد بعضی از مراحل هم دیالوگهاشو بفهمی بهتره اما اگه بلد نباشی هم میشه رد کرد.

THE UNDERTAKER

کاربر سایت
Oct 11, 2005
307
با سلام به استادان گیم

در كل زبان انگليسي تا حدودي براي بازي لازم هست.

غير از ديالوگ‌ها،داستان زيباي بازي رو هم از دست ميدي و از همه مهم‌تر گيم‌پلي بازي و آشنايي با كلاس‌ها و توانايي‌هاي مختلف (اسلحه‌ها، جادوها، كيماگري و ...) و در كل تسلط بر بازي هم آشنايي با زبان انگليسي رو(در حد متوسط) مي‌طلبه.;)

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
سلام
می دونید وقتی پسر پادشاه تبدیل به دراگون می شه و بعد از دو هفته کاراکتر فرمانروا کل می شه او پسر پادشاه که حالا سنگ شده چی می شه و دیگه کاری هست که باید تو بازی کرد یانه؟
البته من تمام مراحل جانبی رو رد کردما مثل دزدارو و قاتل ها و جادوگرهاو ...

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,263
سلام
می دونید وقتی پسر پادشاه تبدیل به دراگون می شه و بعد از دو هفته کاراکتر فرمانروا کل می شه او پسر پادشاه که حالا سنگ شده چی می شه و دیگه کاری هست که باید تو بازی کرد یانه؟
حوب اگه اینطور که شما میگی کل بازی به اتمام رسوندید ..martinهم که به صورت اژدها سنگ شده در میاد دیگه به حالت اول در نمیاد

Revan

کاربر سایت
Aug 20, 2008
3
نام
Sho Minamimoto
سلام

ميتوني براي آرنا بجنگي، دنبال شراين ها بري، مغازه باز كني و از همه مهمتر مي توني با دانلود مودهاي fanmade ماموريت هاي اضافي بسياري رو انجام بدي.

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
ميتوني براي آرنا بجنگي، دنبال شراين ها بري، مغازه باز كني و از همه مهمتر مي توني با دانلود مودهاي fanmade ماموريت هاي اضافي بسياري رو انجام بدي.
شما گفتید مغازه باز کنم چه جوری یه توضیحی می دید:eek:
در مورد knight of the night هم اگه چیزی می دونی برام بنویس

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
کسی اینجا می دونه او خونه خرابه هرو که 5000 سکه می خریم تو اون شهر کنار بندر چی کارش باید کرد خیلی خرابه توش نوشته بود خودم باید درستش کنم:confused:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,105
کسی اینجا می دونه او خونه خرابه هرو که 5000 سکه می خریم تو اون شهر کنار بندر چی کارش باید کرد خیلی خرابه توش نوشته بود خودم باید درستش کنم:confused:
باید بری یه شب بخوابی اونجا (رو تخت طبقه بالا). بعد شب یکی بیدارت میکنه.:evil::biggrin1:
حالا تازه یه ماجرای جدید و مرموز شروع میشه.

Revan

کاربر سایت
Aug 20, 2008
3
نام
Sho Minamimoto
شما گفتید مغازه باز کنم چه جوری یه توضیحی می دید:eek:
در مورد knight of the night هم اگه چیزی می دونی برام بنویس

در اصل تو يه مغازه سرمايه گذاري مي كني، نه اينكه خودت يكي باز كني

براي اين كار بايد skill مربوط به merchantile قهرمانت 100 باشه. بعد با يه مغازه دار صحبت كن ميتوني تو مغازه سرمايه گذاري كني كه سودش خيلي خوبه

در مورد knight of the Nine هم بايد چند تا كار انجام بدي تا quest فعال بشه. اول بايد بري به 9 تا Wayshrine موجود در بازي سر بزني و يه بار فعالشون بكني ( نقشه ي اونارو مي توني اينجا پيدا كني) بعد بايد هر چي infamy داري از بين ببري (دزدي و غيره). بعدش برو به شهر anvil يه يارو اونجا يه نقشه بهت ميده.

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
ایول مرسی یه سوال دیگه
درجه تیرکمون یا همون marksman من اول تو انویل از یه یارو می گرفتم بعد ادرس یه زنرو داد که تو یه دشت بود یه بار که درجتو پر می کنه بعد که می ری بخوابی زنه غیب می شه
کجا می تونم کسی رو پیدا کنم skill تیر کمون رو پر کنه در حد نرسیده به extra هستم :cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر