The Elder Scrolls IV: Oblivion

سلام

بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion که این طور که من خوندم کار طراحی بازی برای PC به پایان رسیده و بازی دقیقا 2 ماه دیگه ریلیز میشه.

این سایت بازی :

http://www.elderscrolls.com/games/oblivion_overview.htm

که خبر ساخت بازی از ماه اکتبر 2004 منتشر شده و با یه حساب سرانگشتی چیزی ا سال و 5 ماه این بازی وقت برده.

سبک بازی RPG البته با نمای پرسپکتیو.

از این استودیوی بازی های BloodMoon و Morrowind و Tribunal رو دیده بودیم.

از این بازی 5 تا تریلر برای Dev Diary اومده که جدا بی نظیره.

داستان هم از یک زندان شروع میشه و شما به عنوان یک زندانی به عنوان ناجی کشور خود از پادشاه کشور دستور می گیرید و ....

حتما اخبار این بازی رو دنبال کنید.البته اگر طرفدار این سبک بازی ها هستید.

اینم لینک شات های رسمی بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_pc_screens_01.htm

اینم لینک Concept Art بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_conceptart.htm

بازی برای PC و Xbox360 خواهد امد.

اینم 4 تا شات از بازی:

خداحافظ

pd2006

کاربر سایت
Mar 22, 2007
2
سلام
همه دوستان حرفه ای هستن ، نمیدونم اگه سوالی در مورد سی دی اول و دوم بازی Morrowind و Tribunal کنم ، کسی کمک میکنه ؟ اخه اینها قدیمی هستن .
من سه ساله درگیر این دوتا هستم بعد از خراب کردن قلب دیگه نمیدونم چکار کنم .
میدونم خراب کردن قلب مربوط به سی دی اوله اما نمیتونم ادامه بازی رو پیدا کنم . فرمانده های قبلی هم هیچ کدوم چیزی نمیگن .
این Tribunal کجاست ؟
چطوری برم و چه ماموریتی داره ؟
ایا جایی رو سراغ دارین که بتونم ازش راهنمایی بگیرم ؟

خیلی ممنون .

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
سلام
همه دوستان حرفه ای هستن ، نمیدونم اگه سوالی در مورد سی دی اول و دوم بازی Morrowind و Tribunal کنم ، کسی کمک میکنه ؟ اخه اینها قدیمی هستن .
من سه ساله درگیر این دوتا هستم بعد از خراب کردن قلب دیگه نمیدونم چکار کنم .
میدونم خراب کردن قلب مربوط به سی دی اوله اما نمیتونم ادامه بازی رو پیدا کنم . فرمانده های قبلی هم هیچ کدوم چیزی نمیگن .
این Tribunal کجاست ؟
چطوری برم و چه ماموریتی داره ؟
ایا جایی رو سراغ دارین که بتونم ازش راهنمایی بگیرم ؟

خیلی ممنون .

بعدش میرفتی با Vivec حرف میزدی و ... مثلا quest اصلی تموم میشد.
در مورد Tribunal وقتی که این expansion رو نضب میکردی بار اولی که میخوابیدی. یک Assassin بهت حمله میکنه. وقنی که کشتیش صبح میتونی با Guard ها در این مورد صحبت کنی. همینجوری پاست میدن به این ور اون ور . آخرش میرسی به یک یارویی که توی بندرگاهه (اسم شهر ها هم حتی یادم رفته :cool: ) اون میفرستادت به Tribunal. یک شهر جدا ست که Levitate هم توش کار نمیکنه!
Expansion دومیه Bloodmoon بود که اصلا و ابدا یادم نیست .

HellBoy

کاربر سایت
Feb 26, 2006
246
سلام پچ جدید بازی Oblivion .
لینک
Update 1.2 Notes New Features
10 new Xbox 360 Achievements for Shivering Isles
Bug Fixes
Improved LOD visual quality for landscape.
Optimizations to file loading system.
Taking items from dead owned creatures is no longer a crime.
Fixed issue where lock/unlocked states on doors would occasionally be stored incorrectly in a save game.
NPCs no longer pop into view after player cancels out from the Wait menu.
Fixed memory leak with sitting in a chair multiple times.
The reflection from the environment map in windows now displays properly.
Fixed an issue where player is still in combat even though the creature is no longer present.
Player can no longer fast travel when paralyzed.
Fixed infinite dialogue loop when arrested by guards who have high disposition to you.
Fixed issue where guards would not properly report crime if they were pickpocketed.
Summoned creatures properly fade away when they are created from a leveled list.
Fixed issue where stolen items would lose their stolen status if the player character was female.
Fixed crash that would occur with NPCs loading in with arrows.
Pickup sound effects no longer play during the loading screen.
If you attack a creature owned by you, crime is no longer reported.
Fixed issue with LOD not loading in properly when entering/exiting worldspaces.
Fixed infinite soul gems exploit by dropping and picking up stacked soul gems.
Fixed a crash with summoning a creature and immediately exiting the cell.
Fixed a crash with stealing an object, exiting and immediately
re-entering an interior.
Fixed issue where an NPC would occasionally not perform the proper idle animation.
Fixed an occasional crash when a creature loses detection on the player.
Fixed an occasional crash with NPCs who were not loaded going into combat.
Quest Fixes
In Light the Dragonfires, fixed issue where improper journal would appear if you closed an Oblivion gate.
In Till Death do They Part, fixed an issue where Melisande would not properly give you Cure Vampirism potion.

alikarimi

کاربر سایت
Apr 14, 2006
356
نام
علی
گفتم شاید براتون مقایسه ی نسخه ی PS3 با X360 این بازی جالب باشه:
43mq39t.jpg

2d1afi9.jpg

49757oh.jpg

4ghcx79.jpg

به نظرم PS3 کم آورده:-"

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
یعنی Morrowind خیلی خیلی از Oblivion بهتره . . . ;)

یک حقیقت بسیار تلخ :(.. و احتمالا هم Fallout 3 میشه یک چیزی تو مایه های
" Oblivion With Guns " و گند حسابی توی سیستم اش میخوره و احتمالا یکی از طرفداران Fallout با هواپیما میزنه به ساختمان Bethesda !

* << Fallout

XENOS

کاربر سایت
Oct 22, 2005
426
گفتم شاید براتون مقایسه ی نسخه ی PS3 با X360 این بازی جالب باشه
به نظرم PS3 کم آورده
همين كه Betheda تو يه مدت زمان نه چندان طولاني تونسته بازيو به اين خوبي برا ps3 پورت كنه نشون از توانايي وشناخت بالاي اين تيم سازنده از پيچيدگي پردازنده cell داره
oblivion يكي از تك بازيهاي امروزيه كه نسبتا ميتونه از تواناييهاي پردازنده هاي با چند هسته پردازش بهره ببره(حداقل تا زمان اومدن Unreal Tournament 3 با موتور UE3 كه به گفته tim sweeny خوب تونسته تعادل رو با واگذاري بخشهاي مختلف پردازش به SPE's انجام بده)
بنابراين ميشه oblivion رو آغازي برا كمتر شدن فاصله توسعه دهنده هاي بازي با قابليتهاي پردازنده cell دونست
20.gif

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
یک حقیقت بسیار تلخ .. و احتمالا هم Fallout 3 میشه یک چیزی تو مایه های
" Oblivion With Guns " و گند حسابی توی سیستم اش میخوره و احتمالا یکی از طرفداران Fallout با هواپیما میزنه به ساختمان Bethesda !

* << Fallout

سلام

آبلیویون کلا یک ساختار سنتی داشت و از منو ها ش بگیر تا موسیقی متن زیباش ، همه یک حالت اصیل ، حماسی و سنتی داشتن.
خوب این ساختار اصیل سنتی با سلاح هایی مثل شمشیر و سپر میتونه مچ و هماهنگ باشه . . . ;)

پس هیچ جوره نمیتونن چیزی که روی آبلیویون پیاده کردن رو حالت امروزی و مدرن بهش بدن . اگه بخوان این کار رو بکنن باید کلا ساختار رو عوض کنن.

این Oblivion ِ مدرن ( یا به قول شما Oblivion with Guns ) هم من خیلی بهش فکر کردم . . .

مثلا یک بازی باشه که اسکیل هاش برنامه نویسی و هک و تک تیر اندازی و . . . باشه . :love:
خوب فکر میکنم نمونه ی زنده ش STALKER باشه که البته در اون حد نیست .

بازی Neuro Hunter هم علی رقم ضعف ها و باگ های بسیاری که داشت ، یه کم میشه به این تشبیهش کرد . . .
اسکیل هاش اینا بودن :
weapon - programing - stealing - رادار - designing - و . . .

شما میشه یه کم در مورد FallOut 3 توضیح بدی ؟

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
دوستان داشتم تو سایت گیم اسپات چرخی می زدم که در کمال تعجب دیدم که The Elder Scrolls IV: Shivering Isles عرضه شده !
قرار بود که چند ماه دیگه بیاد اما ظاهرا اتفاق عجیبی افتاد و زودتر عرضه شد .
تو سایتهای دیگه هم چک کردم دیدم درسته .
به گفته گیم اسپات The Elder Scrolls IV: Shivering Isles بیش از 30 ساعت گیم پلی جدید به آبلیویون اضافه کرده .

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
دوستان داشتم تو سایت گیم اسپات چرخی می زدم که در کمال تعجب دیدم که The Elder Scrolls IV: Shivering Isles عرضه شده !
قرار بود که چند ماه دیگه بیاد اما ظاهرا اتفاق عجیبی افتاد و زودتر عرضه شد .
تو سایتهای دیگه هم چک کردم دیدم درسته .
به گفته گیم اسپات The Elder Scrolls IV: Shivering Isles بیش از 30 ساعت گیم پلی جدید به آبلیویون اضافه کرده .

نکته ی عجیبی نیست ! قرار بوده همین موقع عرضه بشه که بدون تاخیر و پس و پیش کردن عرضه شده. ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر