The Darkness

Silent_Deagle

کاربر سایت
Aug 2, 2007
33
باید راهتو ادمه بدی تا برسی به یه راهرویی که با یه ناقوس مسدود شده با قدرت demon arm ناقوسه رو هل بده عقب تا برسی به انتهای راهرو بعدم مسیر جاده رو دنبال کن .. اگه بازم مشکلی بود بگو

آقا مرسی . دمت گرم .

Medivh

کاربر سایت
Jul 6, 2007
98
نام
آرین
من الان اونجايي هستم که بايد با دارکنس جنگيد (همونجا که بايد 6 تا صندلي رو active کرد)
اين يارو کيه؟ دارکنسه ديگه؟
چجوري بايد کشتش؟ آخر بازيه يا هنوز مونده؟!
چقدر سوال کردم! :biggrin1:

.:RED:.

کاربر سایت
Jun 7, 2007
149
نام
امیرحسین
من الان اونجايي هستم که بايد با دارکنس جنگيد (همونجا که بايد 6 تا صندلي رو active کرد)

باید انقدر تیرش بزنی تا یه چیزی بهت بگه بعد میری جلوش میگه A accept him اونوقت A رو میزنی
هنوز مونده

Mojtaba

کاربر سایت
Jan 15, 2007
1,667
نام
مجتبی

بعد از یکم که بهش تیر زدی برو پیشش و Accept Him کن .بعدش دوباره میاد تو وجودت.
خیلی نمونده . خوب بازی کنی سریع تموم میشه;)

SamuraiX

کاربر سایت
Jun 13, 2007
44
نام
پریوش

هرچی بیشتر با دارکنس مبارزه کنی قویتر میشه تو فقط وایسا عقب و دارکلینگایی رو که میفرسته طرفت بکش اگه دقت کنی دو طرف دری که دارکنس ازش وارد میشه دو ردیف چراغه که اگه با دارکنس نجنگی نورش هی کمتر میشه وقتی چراغای دو طرف خاموش شد برو تو شیکمش!
ولی یادت نره به خود دارکنس یه تیرم نباید شلیک کنی.

LiQuiD SnakE

کاربر سایت
Jun 3, 2007
274
نام
ارسلان
با سلام
این قلب های دشمنا که بعد از مردنشون با اون مارها جمع میکنیم به چه دردی می خورن؟
یعنی Achievement میدن یا ... ؟:confused:

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام
اقا عجب بازي بود 5شنبه بازي گرفتم جمعه شروع به بازي كردن كردم گفتم يك ماه سرگرمم داره فرداش يعني شنبه تمام شد فقط ميتونم بگم عالي بود هيچ بازي تا به حال اينجوي زمين گيرم نكرده بود اقا يه سوال كه زياد ربطي به تاپيك نداره ايا بازي bioshok به قشنگي the darkness هست بدي بازي فقط اين بود كه زود تموم شد هركس كه اين بازيرو نكرده بره بازي كنه از دست نده اين بازيو موفق باشين

Mojtaba

کاربر سایت
Jan 15, 2007
1,667
نام
مجتبی
سلام
اقا عجب بازي بود 5شنبه بازي گرفتم جمعه شروع به بازي كردن كردم گفتم يك ماه سرگرمم داره فرداش يعني شنبه تمام شد فقط ميتونم بگم عالي بود هيچ بازي تا به حال اينجوي زمين گيرم نكرده بود اقا يه سوال كه زياد ربطي به تاپيك نداره ايا بازي bioshok به قشنگي the darkness هست بدي بازي فقط اين بود كه زود تموم شد هركس كه اين بازيرو نكرده بره بازي كنه از دست نده اين بازيو موفق باشين

مطمئن باش ازش خیلی خوشت میاد. من فردا بازی دستم میرسه . ولی تا اونجایی که تریلر ها رو دیدو فوق العاده بود:love:

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
بچه ها من این قسمت گیر کردم.هیچ کدوم از درها باز نمیشه.یه چند تا آدم هم بود که کاری باهام نداشتن و حواسم نبود و کشتمشون.چکار کنم اینجا.یک روزه همینجا گیر کیردم
54imah1.jpg

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
اقا كسي توي تهران بازي رو تموم نكرده كه بخواد تعويض كنه
اگه كسي ميخواد تورو خدا pmبده
من حاضرم بازي رو با بيو شوك باچاپ و ديسك ورباتيم عوض كنم
در محدوده ولي عصر به پايين

LiQuiD SnakE

کاربر سایت
Jun 3, 2007
274
نام
ارسلان
بچه ها من این قسمت گیر کردم.هیچ کدوم از درها باز نمیشه.یه چند تا آدم هم بود که کاری باهام نداشتن و حواسم نبود و کشتمشون.چکار کنم اینجا.یک روزه همینجا گیر کیردم
54imah1.jpg
خوب با این عکس که چیزی معلوم نمیشه چون شما ممکنه یه منطقه مثل Lower east side رو ممکنه چند بار در طول بازی بری.شما باید بگین کدوم chapter کدوم part هستین تا ما دقیقا بفهمیم .یا توی قسمت inventory برو و از ماموریتتت (missions) یه عکسی چیزی بزار.;)
البته اگه اشتباه نکرده باشم شما اخرای بازی هستین و تو یه خونه ای باید از aunt sarah محافظت بکنی
راستی یه چیزی هم در طول بازی یادت باشه که فقط در هایی رو میتونی باز کنی که دستگیره دارن

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
آقا من موندم من توی پیدا کردن ماموریت ها مشکل دارم یعنی شما حساب کن ماموریت اولی من موقع صحبت طرف زدم رفت ولی اصلا نه آدرس داد نه هیچی یعد مجبور شدم از اول برم به حرفاش گوش کردم با بدبختی تونستم اون قصابرو پیدا کنم الانم در اون مرحله هستم که جنگ جهانی نمیدونم جهنم چی هست اونجا هم معلوم نیست چی به چیه آیا راهی هست که بشه فهمید هدف کجاست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر