Prince of Persia: Classic

Ientenx

کاربر سایت
Oct 7, 2006
289
نام
امیر
بالاخره UbiSoft نسخه Prince of Persia: Classic برای Xbox 360 ریلیز کرد .

این ورژن بازی که به اولین نسخه بازی یعنی ورژن 1989 برمی گردد کپی براداری و ساخته شده اما با این تغیرات که :

1- طرحی کارکتر بازی بسیار قوی تر شده ..
2-تمام حرکات بازی فرق کرده ...
3- دشمنان دارای هوش مصنوعی بالاتر هستند ...
4-سلاح شما اپگرت میشه !!

mmmm

کاربر سایت
Jul 10, 2006
580
نام
M
من دیروز Point گرفتم و رفتم دانلود کردم از Xbox Live ... واقعا قشنگه ... پیشنهاد می کنم که حتما دانلود کنید ...

D.D.S

کاربر سایت
Nov 24, 2006
316
نام
بابک
سلام
من عاشق این بازیم.در واقع ازش خاطره دارم:cheesygri
یادش بخیر جوونتر که بودم,اولین بار روی یک کامپیوتر 286 (که اون موقع یه غولی بود, برای خودش )این رو بازی کردم.بازی از روی دیسکت و با زمان بسیار طولانی لود میشد (آخه در اون زمان چیزی به نام cd و ویندوز وجود نداشت)ولی خداییش حالی میداد:p
حالا اگه میشه لینک دانلودش رو بزارین:p
حجمش چقدره؟باید بریم کافی نت یا تو خونه هم میشه با دایال اپ دانلودش کرد؟؟
ممنون میشم اگه لینکش رو بزارید:love:

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747
سلام
من عاشق این بازیم.در واقع ازش خاطره دارم:cheesygri
یادش بخیر جوونتر که بودم,اولین بار روی یک کامپیوتر 286 (که اون موقع یه غولی بود, برای خودش )این رو بازی کردم.بازی از روی دیسکت و با زمان بسیار طولانی لود میشد (آخه در اون زمان چیزی به نام cd و ویندوز وجود نداشت)ولی خداییش حالی میداد:p
حالا اگه میشه لینک دانلودش رو بزارین:p
حجمش چقدره؟باید بریم کافی نت یا تو خونه هم میشه با دایال اپ دانلودش کرد؟؟
ممنون میشم اگه لینکش رو بزارید:love:

لينک چی بزاره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اين بازی فقط از طريق live قابل دانلوده.......بعدش پوليم هست

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
منم روی دی وی دی همراه با 4 بازیه دیگه پسر داییم از فرانسه برام آورد خودش گرفته بود
بازیه خیلی خوبی هستش ولی بعضی جاهاش کسل کننده میشه

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
منم روی دی وی دی همراه با 4 بازیه دیگه پسر داییم از فرانسه برام آورد خودش گرفته بود

عجب! یعنی بازی Arcade رو ریخته روی dvd و شما هم گذاشتی توی 360 و بازی بدون مشکل اجرا شد؟

همچین چیزی امکان نداره! شما حتی اگه بازی رو بخری هاردتو بزاری روی یک xbox دیگه بازی باز اجرا نمی شه و باید live وصل بشی با همون اکانتی که خریدی تا چک کنه ببینه برای خودت هست یا نه اونوقت ایشون روی dvd هم ریخته؟

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی

دیدی حالا هیچی نمی فهمی !
بابا این بازی ماله Arcade هست نه ابنکه پسر داییت از فرانسه بیاره و تو هم بشینی بازی کنی
--------------------------------------------------
40 MB یا 400 MB ؟

آخرین ویرایش:

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
عجب! یعنی بازی Arcade رو ریخته روی dvd و شما هم گذاشتی توی 360 و بازی بدون مشکل اجرا شد؟

همچین چیزی امکان نداره! شما حتی اگه بازی رو بخری هاردتو بزاری روی یک xbox دیگه بازی باز اجرا نمی شه و باید live وصل بشی با همون اکانتی که خریدی تا چک کنه ببینه برای خودت هست یا نه اونوقت ایشون روی dvd هم ریخته؟

من بازی کردم...دیگه نمیدونم اون برام اورده............علی خان شما هم احترام خودتو نگه دار یعنی چی میای توی هرتاپیک میخوای منو بزنی:evil:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر