Hour of Victory

kaletopol

کاربر سایت
Oct 17, 2006
221
نام
Payam
با سلام
یکی از بازی های خفن اکشن که 25 June ریلیز میشه Hour of Victory هستش که موضوع و سبک بازیش مثل Call Of Duty و Medal Of Honor هستش .
فکر کنم بازی موفقی باشه ، ScreenShot ها و Gameplay زیبایی داره و بازی هم با فریم ریت خوبی در حد COD 3 اجرا میشه .
1181585849.jpg

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747
يه دمو از اين بازی ديدم واقعاً متأثر شدم
حرکت دشمنا و يارای خودی مثل بازی متخصص تو ps1 میمونه،انگار فشفشه کردن تو ***** يارای خودی،،،خيلی ضعيف کار شده...اصلاً
رو اين بازی حساب ويژه باز نکنيد:(

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
نميدونم اين بازي چي داره كه تمام ملت تو گيم اسپات دارن بهش بدوبيراه ميگن. تا اون موفع كه من نگاه كردم هيچكي بهش امتياز بالاي 5.5 نداده:sick:

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747
نميدونم اين بازي چي داره كه تمام ملت تو گيم اسپات دارن بهش بدوبيراه ميگن. تا اون موفع كه من نگاه كردم هيچكي بهش امتياز بالاي 5.5 نداده:sick:

من که گفته بودم تو پسته قبليم.....يه دمو از گيم پلی بازی ببينی میفهمی خودت چرا
اينقد بازيش بده....منتظر يکی از بدترين امتياز ها بايد از سوی گيم اسپات باشيم
نمره 5 واسه اين بازی نهايت لطفه

sam_fisher 2007

کاربر سایت
Feb 14, 2007
30
يه دمو از اين بازی ديدم واقعاً متأثر شدم
حرکت دشمنا و يارای خودی مثل بازی متخصص تو ps1 میمونه،انگار فشفشه کردن تو ***** يارای خودی،،،خيلی ضعيف کار شده...اصلاً
رو اين بازی حساب ويژه باز نکنيد:(

موافقم خیلی ضعیف ساختن. حرکت یارای خودی مثل کانتر پلی استیشن 1 هست گیم اسپات هم خیلی بد و بیرا بهش گفته هرچی هم بهش بده زیادش هست. کنترل تانک ها خیلی خنده دار بود می خوای یارو رو نایف کنی از پشت میاد انگار داره لباس یارو رو جر می ده تا نایف کنه :mad: من قبلا فکر می کردم بازی خوبی بشه اما کیفیتش هر روز پایین اومد :((

marco250

کاربر سایت
Jul 11, 2006
327
من بازی رو گرفتم و الان دارم بازی می کنم.
اولش یک جورایی به آدم نمی چسبه (مخصوصا تیر خوردن و مردن سربازهای آلمانی) ولی به مرور عادت می کنی.
توی این بازی می تونی یکی از سه شخصیت (کماندو - تک تیرانداز - کماندوی بیصدا )رو انتخاب کنی و توی مراحل بازی راههای ادامه مرحله یک جورایی به صورت موقت از هم جدا می شه ولی آخرش همشون به یک جا ختم میشود. (مثلا اگه تک تیرانداز رو انتخاب کنی می تونی تو مراحل از طناب بالا بروی و خودتو به ارتفاع برسونی برای دید بهتر)
گرافیکش نسبتا خوبه ولی یک کم مصنوعی هستش. (به نظر من این بازی در سطح پایین تری از سری بازی های Cod قرار داره)
درکل به کسانی که به بازی های سبک Wwii و Fps علاقه دارند توصیه می شود.

bocelli

کاربر سایت
Jun 23, 2007
282
این بازی از سایت gamespot نمره فوق العاده ضعیف 2.0 رو گرفت و واقعا به بدترین شکل ممکن از یکی از موتورهای قدرتمند دنیای بازی یعنی unreal engine 3.0 استفاده کرد

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747
این بازی از سایت gamespot نمره فوق العاده ضعیف 2.0 رو گرفت و واقعا به بدترین شکل ممکن از یکی از موتورهای قدرتمند دنیای بازی یعنی unreal engine 3.0 استفاده کرد

فکر نمیکنم تا الان بازی رو 360 از گيم اسپات نمره 2.0 گرفته باشه..........
من بيشتر از همه واسه مايکروسافت متأثرم که اجازه میده يه همچين بازيهايی بياد رو کنسولش..

sam_fisher 2007

کاربر سایت
Feb 14, 2007
30
من بيشتر از همه واسه مايکروسافت متأثرم که اجازه میده يه همچين بازيهايی بياد رو کنسولش..

100 درصد تأیید میشه. این بازی باید جلوی کال آف دیوتی زانو بزنه. حد اقل یه خورده روی گیم پلی کار می کردن :(

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
نکنه جدا فکر کردین مایکرو باید اجازه بده؟:laughing:
اصلا ربطی به مایکروسافت نداره که

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
نکنه جدا فکر کردین مایکرو باید اجازه بده؟:laughing:
اصلا ربطی به مایکروسافت نداره که

سلام دوست عزیز. اتفاقا خیلی هم ربط داره.
شما هیچ بازی رو پیدا نمیکنی که روش آرم مایکروسافت نداشته باشه، و بدون موافقت مایکروسافت هیچ بازی بطور رسمی نمیتونه برای 360 ریلیز بشه و بفروش برسه. فعلا اینطوریه.حالاممکنه در آینده مایکروسافت قانونشو عوض کنه و بگه هر کی بخواد بیاد بازی بسازه و بفروشه! ولی فعلا اینجوری نیست. جالبه که بدونید برنامه ریزی برای 360 کارراحتی نیست که هر کمپانی بتونه بازی درست کنه، برای اجرای بازی هم 100 % مایکروسافت باید این اجازه رو به شرکت بازیساز بده که بتونه کدشو رو این کنسول اجرا کنه. کشک که نیست.
والسلام.

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
سلام دوست عزیز. اتفاقا خیلی هم ربط داره.
شما هیچ بازی رو پیدا نمیکنی که روش آرم مایکروسافت نداشته باشه، و بدون موافقت مایکروسافت هیچ بازی بطور رسمی نمیتونه برای 360 ریلیز بشه و بفروش برسه. فعلا اینطوریه.حالاممکنه در آینده مایکروسافت قانونشو عوض کنه و بگه هر کی بخواد بیاد بازی بسازه و بفروشه! ولی فعلا اینجوری نیست. جالبه که بدونید برنامه ریزی برای 360 کارراحتی نیست که هر کمپانی بتونه بازی درست کنه، برای اجرای بازی هم 100 % مایکروسافت باید این اجازه رو به شرکت بازیساز بده که بتونه کدشو رو این کنسول اجرا کنه. کشک که نیست.
والسلام.
یه دستگاهی هست به اسمه ...(یادم نمیاد:laughing:) که تو اون نرم افزار ها کل سخت افزار دستگاه و... وجود داره.
اونو 2 سال پیش مایکرو به شرکتا فروخته و دیگه الان هیچ گونه اجازه ای نمیخواد!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر