DiRT

kaletopol

کاربر سایت
Oct 17, 2006
221
نام
Payam
با سلام
دوستان ظاهرا این بازی زیبا هم ریلیز شده و سایت Team Xbox هم نقدش کرده و امتیاز 9 رو از سایت گرفته که فکر کنم امتیاز خوبی باشه
از ScreenShot ها و Video ها معلوم میشه که گرافیک در سطح بالایی قرار داره و گیم پلی خیلی روونی هم داره
1181585710.jpg

این هم آدرس نقد بازی :
http://reviews.teamxbox.com/xbox-360/1338/DiRT/p2/

1180027656.jpg

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747
من ديشب 3 تا دمو از gameplay بازی تو گيم اسپات ديدم..واقعاً دهنم وا مون:eek:د.......گرافيک بازی که بيداد میکرد.....مطمئن ، مطمئن باشيد امکان نداره گرافيک زيره 9 بگيره...هرچند من فکر میکنم به احتمال زياد 10 بگيره
بهتون توصيه میکنم حتماً چندتا دمو از اين بازی از سايت gamespot ببينيد.....
gamespot سيستم نمايش پليرشو عوض کرده...که به راحتی شما ميتونی يه دمو با کيفيت hd quality رو
تو 10 15 دقيقه با خطوط dial-up ببينی..پس از دستش نديد !!

amir-yorke

کاربر سایت
Mar 11, 2007
170
نام
امیر
اميدوارم كه كنترل بازي مثل forza اونقدر سخت نباشه!واسه ما امت NEED4SPEED باز خداييش كنترل ماشينا تو فورزا خيلي سخت بيد.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
عجب نامردي اين teamxbox برداشته به گرافيك بازي داده 8/5 :confused:!!
اين بازي كمتر از 9/5 براي گرافيك اصلا حقش نيست يعني كمتر از اين اعتبار سايت را زير سوال ميبره :biggrin1:

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
عجب نامردي اين teamxbox برداشته به گرافيك بازي داده 8/5 :confused:!!
اين بازي كمتر از 9/5 براي گرافيك اصلا حقش نيست يعني كمتر از اين اعتبار سايت را زير سوال ميبره :biggrin1:

همونطور كه فرخ جان گفت (اگه اشتباه نگفته باشم) خدا وكيلي گرافيك كمتر از 9 ستم هست من 4 تا دمو HD دارم ازش واقعا گرافيكش (بنظر من) از Forza بالاتر بود(محيط بيابوني اين بازي از Motorstorm بالاتر بود تو اين دموها) . بنظر من اين دو تا دليل داره :
1- شايد اين سياست جديد Teamxbox هست براي دو دليل يكي بدينوسيله كلاس بزاره و بگه كه بازي با اين گرافيك بازم گرافيكش هنوز در حد گرافيك عالي براي 360 نيست و قدرت اين دستگاه خيلي جا داره يكي ديگه اين كه با توجه به عرضه اخير بازي Forza فروش بالاي اين بازي يعني Dirt ممكنه يكم به Microsoft Studio ضرر بزنه
2- من تو اين دموها كه از خود بازي بود احساس كردم يكم Frame Rate بازي پايين هست و از طرفي شايد نسخه اصلي يك ايراداتي داره كه بعيد ميدونم
موفق باشيد

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
من هم دموي اين بازي رو ديدم . بايد بگم كه شاهكار بود . من حدوده 1 ماه پيش يك دمو ازش ديده بودم كه واقعا خوشم ديدم اما حالا كه اين دمو رو ديدم نزديك بود سكته كنم :biggrin1: .
به نظر من مهمترين فاكتور اين بازي علاوه بر گرافيك خارق العاده اش گيم پلي بسيار بسيار فوق العاده اون هست . من خودم MotorStorm رو بازي كردم ولي بايد بگم كه DirT يك چيزه ديگست ;) .
موفق باشيد

Erebus

کاربر سایت
Jun 8, 2007
574
نام
کیانوش
همونطور كه فرخ جان گفت (اگه اشتباه نگفته باشم) خدا وكيلي گرافيك كمتر از 9 ستم هست من 4 تا دمو HD دارم ازش واقعا گرافيكش (بنظر من) از Forza بالاتر بود(محيط بيابوني اين بازي از Motorstorm بالاتر بود تو اين دموها) . بنظر من اين دو تا دليل داره :
1- شايد اين سياست جديد Teamxbox هست براي دو دليل يكي بدينوسيله كلاس بزاره و بگه كه بازي با اين گرافيك بازم گرافيكش هنوز در حد گرافيك عالي براي 360 نيست و قدرت اين دستگاه خيلي جا داره يكي ديگه اين كه با توجه به عرضه اخير بازي Forza فروش بالاي اين بازي يعني Dirt ممكنه يكم به Microsoft Studio ضرر بزنه
2- من تو اين دموها كه از خود بازي بود احساس كردم يكم Frame Rate بازي پايين هست و از طرفي شايد نسخه اصلي يك ايراداتي داره كه بعيد ميدونم
موفق باشيد
امتیاز TeamXbox به گرافیک forza کمتر از امتیازش به گرافیک DiRT بوده (به اولی 8.3 داده به دومی 8.5)
فکر کنم افت framerate و screen tearing توی بازی باعث شده امتیاز گرافیکش پایین باشه (هر چند که به نظر خود من تا 9 جا داشته بهش بده)

Good Boy

کاربر سایت
Apr 9, 2007
842
نام
K1
سلام و دو صد بدرود:love:
اگه به توضیحات teamxbox در مورد گرافیک بازی توجه کرده باشید می بینید نوشته که گرافیک بازی خیلی خوبه ولی به بازی رالی در حال تولید شرکت sega نمیرسه.
فکر کنم به خاطر همین زیاد نمره بالایی بهش نداده چون اگه مثلا به این 9.5 میداد به اون بازی که قراره بیاد پس باید 10.5 بده که نمیشه:biggrin1:
حالا بینید گرافیک بازی شرکت sega چقدره که این پیش اون کم میاره:confused:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
زاوییه cockpit داره؟ من racing فقط بنظرم باید cockpit داشته باشه وگرنه
بله داره.

اگه به توضیحات teamxbox در مورد گرافیک بازی توجه کرده باشید می بینید نوشته که گرافیک بازی خیلی خوبه ولی به بازی رالی در حال تولید شرکت sega نمیرسه.
فکر کنم به خاطر همین زیاد نمره بالایی بهش نداده چون اگه مثلا به این 9.5 میداد به اون بازی کی قراره بیاد پس باید 10.5 بده که نمیشه
واقعا این جمله teamxbox برام من عجیبه که یه سایت میاد گرافیک بازی رو با بازی ای که هنوز نیومده و فقط چنتا عکس ازش منتشر شده مقایسه می کنه و نتیجه گیری می کنه ازش!:laughing:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
IGN به این بازی امتیاز 8.4 داده که امتیاز نسبتا کمیه.
ایراداتی هم که گرفته یکی بخش آنلاین بازی بوده که گفته شده ضعیفه و اصلا نمی شه به صورت چند ماشین در یک ترک مسابقه داد و فقط به صورت زمان گیری می شه آنلاین بازی کرد.
از فریم ریت بازی هم طبق معمول ایراد گرفته شده. در مورد فیزیک بازی هم گفته که یکم احساس بی وزنی به آدم دست می ده. ولی از سیستم تصادفات و گرافیک بازی تعریف شده و نوشته که بهترین گرافیک رو در این سبک در بین بازی های x360 داره.
http://xbox360.ign.com/articles/795/795150p2.html

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
من از همون چندوقت پيش كه دموهاشو ديدم گفتم فريم ريتش غيرطبيعيه و يكم كم هست حالا بيا ببين كه فكركنم درست دراومد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر