Tenchu Z

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747
بازی : Tenchu Z
سازنده : Microsoft Game Studios, K2 LLC
سبک : ( سوم شخص) Historic Action Adventure
سيستم : XBOX360
اين بازيرو wetgame اورده
يجورايی عکس ها مارو ياده نينجا گايدن میندازه......اميد وارم بازی خوبی از آب
در بياد...من به احتمال زياد اين بازيرو شنبه تهيه میکنم و براتون نقدش میکنم
4452.T160.jpg

1.jpg

2.jpg

amir-yorke

کاربر سایت
Mar 11, 2007
170
نام
امیر
بازی : Tenchu Z
سازنده : Microsoft Game Studios, K2 LLC
سبک : ( سوم شخص) Historic Action Adventure
سيستم : XBOX360
اين بازيرو wetgame اورده
يجورايی عکس ها مارو ياده نينجا گايدن میندازه......اميد وارم بازی خوبی از آب
در بياد...من به احتمال زياد اين بازيرو شنبه تهيه میکنم و براتون نقدش میکنم
4452.T160.jpg

1.jpg

2.jpg

منتظر نقدتون هستيم.

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747
اين فروشگاه top game میگه بازيش خيلی افتضاحه...منم ديگه بيخيال بازی شدم....:(
من بازیش رو آوردم
خیلی آشغال هست
کلا Tenchu از بنیادش بیخود بود نمی دونم چرا تا اینجا پیش رفته
البته نمیشه رو اين فروشگاه حساب کرد..چون يجورايی کلاً از 360 بدش میآد...
منم به ناچار گفتم بزار بيشتر تحقيق کنم در رابطه با بازی تا الکی 6 تومان واسه
يه بازی ندم آخرشم بعد از 10 دقيقه بازی ول کنم......خلاصه شرمنده دوستان که نشد
ولی بازم حالا يه چنتا عکس ديگه از بازی ببينم شايد بتونم خودمو راضی کنم که فردا برم بگيرم.....
من از دوستانی که خطوط پر سرعت دارن تقاضا میکنم يه چندتا دمو از گيم پلی بازی از gamespot
ببينم و نظرشونو بگن....کيفيت دموها hd quality هست من با خط dial-up نميتونم نگاه کنم...ولی کسانی که adsl يا wirless دارن ميتونن...فکر نکنم
ديدن دمو که از خوده سايت پخش میشه بيشتر از 2 3 دقيقه کار ببره !!..ممنون

آخرین ویرایش:

hossain

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,001
نام
محمدحسين
من الان دو تا از كليپ هاي داخل بازي رو توي سايته Gamespot ديدم!!!
فكر نمي كنم امتيازش بالاي 6.5 بشه!!!!
كلا من از تنچو اصلا خوشم نمي ياد يعني اصلا!!!
حالا بزاريد ببينيم سايتا بهش چند مي دن!

marco250

کاربر سایت
Jul 11, 2006
327
من شنیدم که این بازی یک باگی هست که تو مرحله 4 هنگ می کنه . کسی تا حالا به این مرحله رسیده که ببینه که درست است این خبر یا نه ؟؟ :(می خواهم ببینم که دانلود این بازی رو ادامه بدهم یا نه؟ :cheesygri

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
بچه ها من دوتا دمو از این بازی رو دیدم البته من این دموهارو چند ماهی بود توی هاردم داشتم ولی نمی دونستم مربوط به این بازی هستش چون توی اسم این دموها نوشته بود Tenchu Senran فکر کنم اسم قبلیش بوده و حالا تغییر کرده . حالا بگذریم دموهایی که من دارم دوتاش از گیم پلی بازی بود و یکیش هم به صورت CG در کل دموها با اینکه برای چند ماه قبل بودند دی ماه 85 ولی جالب بودند و تقریبا شبیه به Tenchu خودمون ساخته شده فقط یه چیز عجیبی که من دیدم توی دموی CG یه شخصیت بود که خیلی شبیه ریکیمارو بود !! در کل من از این بازی خوشم اومده و صد در صد بازی نسبت به دمویی که مال چند ماه پیش بوده پیشرفت کرده و باید بازی جالبی باشه و بعد از خرید یه بازی که در اولیت قرار داره این بازی رو تهیه می کنم و فکر می کنم ارزش 5 6 تومن رو داشته باشه از نظر من (راستش من تا حالا به غیر از Tenchu PS1 هیچ بازی ای در این سبک بازی نکردم البته این بازی به پای اون بازی نمیرسه ولی تقریبا بازی جالبی بود .

marco250

کاربر سایت
Jul 11, 2006
327
من این بازی رو بلاخره گرفتم. فقط نمی دونم که آیا این بازی Free Region هستش یا نه؟ (می خواهم واسه یکی از دوستام رایتش کنم , کنسول دوستم J هستش و مال من UC, بازی رو کنسول من کار می کنه.)

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی
من این بازی رو بلاخره گرفتم. فقط نمی دونم که آیا این بازی Free Region هستش یا نه؟ (می خواهم واسه یکی از دوستام رایتش کنم , کنسول دوستم J هستش و مال من UC, بازی رو کنسول من کار می کنه.)

اره free region هست !
من چندتا از دموهای بازی رو دیدم جالب نبود از نظر گیم پلی هم ضعیف به نظر میرسید گرافیکش هم ...:confused:

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747
من چنتا دمو بالاخره با 1000 بد بختی تو سايت gamespot ديدم...
بايد عرض کنم که دوستانی که میگن اين بازی افتضاحه واقعاً کم لطفی میکنن......
اينجوريام نيست که میگن..من که خوشم امد
بازی بيشتر به صورت اکشن مخفی کاری انجام میشه....يعنی شما در اکثر مواقع بايد از پشت
به دشمن حمله کنيد و جوری بکشيد که نفهمه از کجا خورده ....
مثلاً تو بازی يه جا ديدم يه قدرتی گرفت ، برای چند لحظه میتونست نامرئی بشه و به راحتی
از پشت بياد دشمنارو با خنجر بکشه........
بازيش اونجوری نيست که يوهو 10 نفر بريزن سرت...چون اگه بفهمن يقينن کشته میشی...
بايد خيلی اروم و ساکت اين بازيرو انجام بديد......
يه چيزه جالبه ديگه اين که موقعی که شما شمشيرو داخل شکمه دشمنا وارد میکنی خون به طرز
خيلی جالبی فوران میکنه بيرون......
گرافيک بازی هم بد نبود !!...من نميدونم چرا دوستان میگن گرافيک افتضاحی داره !! البته
گرافيک بازی يجورايی مثل pirates of the caribbean هست...
در کل من که خوشم امد..امروز برم توپخونه ببينم اوردن بازيرو يا نه....اشالا که اورده باشن..چون وقت اين که برم west game
ندارم

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
منم دقیقا با allworld جان (شرمنده اسمتو نمی دونم ) موافقم اینقدر هم بازیش بد نیست که گفتین فقط گرافیکش یکم قدیمیه که خوب همه چیز که گرافیک نیست بابا . در کل منم ازش خوشم اومد حالا که 360 از نبود این سبک بازیها رنج می بره همین بازی هم غنیمت هستش . بگیریم بازی کنیم لااقل عقده ای نشیم . :laughing::cheesygri

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود به همه دوستان
دیروز این بازی رو تهیه کردم و چیزهای که ازش دیدم رو میگم براتون.
بشدت مخفی کاری داره و باید با چشمانی باز و با حوصله بازی رو انجام داد.
HUD بازی خیلی کمک میکنه و تقریبا کار رادار رو انجام میده.
قتل در خفا ، در بهترین شکل ممکنه در گیم پلی وجود داره.
گم پلی بازی نسبتا راحت و سرگرم کننده ست.
وجود چندیدن راه برای رسیدن به هدف و انجام ماموریت گیم پلی بازی رو متنوع و شیرین کرده.
ساخت شخصیت توسط بازیباز انجام میشه.
گرافیک بازی خوبه اما چون اکثر بازی در شب میگذره جزئیات چندانی رو نمیبینید.
امکان خرید انواع ایتمها از جمله: تمامی وسایل مورد نیاز Ninja ها، فنون جدید مبارزه، شیوه جدید برای قتل مخفی، تعویض لباس و..... .
میشه گفت SC از نوع Ninja ای :biggrin1: ست. اگه Sealth باز هستید بهترین انتخاب Tenchu Z هست و اگر هم نیستید :biggrin1: از بی بازی بود که بهتره :-" تا چندتا عنوان بزرگ 360 بیاد همتون رو سرگرم میکنه:love:
پیروز باشید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر