Pirates of the Caribbean: At World's End

kaletopol

کاربر سایت
Oct 17, 2006
221
نام
Payam
با سلام به همه دوستان
دوستان همانطور که میدونید این بازی زیبا چند روزی هست که واسه 360 اومده و Free هستش
من که خودم دیروز تمومش کردم ، خیلی باحاله
مخصوصا حرکات کاراکترها
لطفا اونایی که بازی کردن و حالشو بردن بگن

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
من هم ديروز بازي را گرفتم خيلي عاليه گرافيكش هم خيلي خوبه
يعني اين قدر بازيش كوتاه بود كه يه روزه برديش اخر؟ من الان تو مرحله ي كشتي هستم اون جا كه به كشتي حمله شده اخراشه؟

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747
من هم اين بازيرو خريداری کردم و 5 6 ساعت هم بازی کردم....و اما چند نکته :
بازی قشنگيه ولی اصلاً به عنوان يه بازی شاهکار و خيلی عالی روش حساب نکنيد !!
گرافيک بازی خوبه ( تو بعضی مراحل گرافيک فوقولعاده آی داره ).....
مثلاً يه ضعف بزرگ بازی حرکت شمشيرشه...که همش مثل هم میزنه.......و خيلی راحت دشمنا
از پا در میان....مثلاً به 90% افراد فقط کافيه پشته سره هم دکمه a رو بزنيد..3 سوت متلاشی میشن...
تنوع تو حرکت شمشيرش ديده نمیشه و اين يه مقدار کسل میکنه کارو.....
ولی در کل بازی قشنگيه...و فکر میکنم امتيازی که از gamespot بگيره دورو وره 7.7 باشه

sainsrow_ir

کاربر سایت
Jan 12, 2007
25
من هم این بازی را به دوستان پیشنهاد میکنم بسیار سرگرم کننده هست
سایت GS هم در مقایسه ورژن Xbox 360 وPS3 گفته که نسخه Xbox 360 از لحاظ گرافیک گیراتر هستش و هم از فریم ریت بهتری بر خورداره

At World's End's best aspect is its graphics, though the PS3 version isn't nearly as attractive as the Xbox 360, thanks to an extremely choppy frame rate that really brings down the whole experience

If you're trying to pick between the Xbox 360 and PS3 versions, go with the 360; it has a better frame rate and achievement points.

Jackie Dee

کاربر سایت
Jul 24, 2007
33
من خودم در حال انجام این بازی هستم ، دوربین بازی واقعا بعضی مواقع کلافه ام می کنه ، به خصوص در مواقعی که قصد دارم از روی پل بگذرم ولی برای من نکته ی مثبتش این هست که زمانی که بازی می کنم ، خانواده ام سرگرم میشن . چون خیلی طرفدار فیلم این بازی بودند.
در ضمن خیلی راحت هم گیم اسکور می ده و اگه تو هر مرحله هفت تا قطعه ی مورد نظر رو هم پیدا کنین 25 تا گیم اسکور اضافی هم نصیب آدم میشه . کلا خیلی بازیه ساده و راحتی هست.
گرافیک 360 هم از نظر من ،خیلی مناسبتر از کامپیوتر در اومده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر