تاپیک Xbox 360 داران خوزستان

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
من بچه اهوازم یه چندتا فروشگاه برای خرید بازی ایکس باکس 360 نام ببرید البته از میون اونها بهترینو معرفی کنید .:love:
مدل دستگاه من pal هستش آیا ntsc/j رو میخونه یا نه.:confused:;)j

mahdysh

کاربر سایت
Jun 23, 2007
805
نام
مهدی
من بچه اهوازم یه چندتا فروشگاه برای خرید بازی ایکس باکس 360 نام ببرید البته از میون اونها بهترینو معرفی کنید .:love:
مدل دستگاه من pal هستش آیا ntsc/j رو میخونه یا نه.:confused:;)j
من خوزستانی نیستم ولی دستگاه شما ntsc/j نمی خونه فقط pal رو می خونه.(البته اون هایی هم که free هستن رو هم می خونه)

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
منم رو که میشناسید دیگه!
مدل دستگاه من pal هستش آیا ntsc/j رو میخونه یا نه.:confused:;)
اگه بازیتون Region Free باشه اجرا میشه، در غیر اون صورت نه!
برا تهیه ی بازی های PAL هم میتونی با فروشگاه West تماس بگیری

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
یه دو تا اهوازی نیست بیاد تو این تاپیک FOR HELP ME
بابا سوال اول من مونده چندتا فروشگاه معتبر داخل اهواز.:mad:

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
سلام

من هم که تابلو هستم.احسان و ساسان من رو می شناسند.بهم می گویند حامد تابلو ! :biggrin1: در ضمن هر چند وقت یکبار به احسان الکی گیر می دهم و فکر کنم این برایش عادت شده است !:-" البته من ایشون رو جای برادر نداشته م دوست دارم.;)

البته از لحاظ اینکه این تاپیک باید وجود داشته باشد یا خیر مشکلاتی است.ممکن است پس فردا اهالی روستای نسیم آباد و غضنفر آباد و ... هم بیایند تاپیک بزنند اینجوری .باندویچ سایت هم که ثابت است.پس فردا 1600 تا دهستان هم اضافه بشوند به کشور عزیزمون سرور سایت دیگه Down میشه برای همیشه :) ولی به درک.فعلا" که مدیران کاری نداشتند به اینجا.

دستگاه من ریجن J است و از سرزمین رایانه به مبلغ 474 هزار تومن تهیه کردم.درایورش هیتاچی است و مال ماه 4/2007 ...اینترکولر هم ندارد چون توی اتاقی که باهاش بازی می کنم یک کولر 18000 دارد کار می کند.مشکلی هم نداشتم باهاش تابحال...

فعلا" بازیهایی که دارم : Gears of War , Lost Planet , Saints Row , Call of Duty 3 , Call of Juarez , UEFA Champions League 2006-07 , PGR 3 , Colin McRea Rally DiRT هستند.Dead or Alive Ultimate Collection هم دارم که مال Xbox است و نمی دونم ریجن ش چیه ! بازیهایی هم که قرارست بگیرم در آینده نزدیک BioShock , Viva Pinata , Dead Rising , Ninja Gaiden Black , Halo 2 , Doom 3 هستند.

بازیهایم رو تا این اواخر از سرزمین می گرفتم ولی چند دور DvD سوخته HP بهم داد هی مجبور شدم از امانیه تا طالقانی رو بکوبم بیام عوضش کنم دیگه توبه کار شدم.می خواهم از این به بعد بازیهایم را از طاهر جان و فروشگاهشون NextGen تهیه کنم.;)

در زمینه فروشگاههای معتبر شما کافی است سری به پاساژ نخل بزنید.البته نه برادران امتحانی ! همین چند وقت پیش بازی رایتی رو می خواستند به یکی از رفقا بیندازند 10 هزار تومن جای بازی اصلی...البته من به هر حال WEST , NextGen رو پیشنهاد می کنم که در تهران هستند.

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
ایکس باکس من این پیغامو داخل بازیها میده کسی میدونه دلیلش چیه :( unreadable disc:( با پوزش فراوان چون میدونم این جا جاش نیست.:blushing:
اگه کسی راه حل داره بگه.
اگر تعمیرگاه قابل اطمینان هم سراغ دارین بگین که من xbox رو پیش اون ببرم البته در اهواز .:love:

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
مورد شما مشکل خاصی نیست.با یک دستمال عینک سطح DvD بازی رو تمیز کنید.اگر نبود با یک دستمال بدون پرز ترجیحا" تمیزش کنید.دقت کنید سطح DvD های بازی شما همیشه باید تمیز و کم خش باشد وگرنه لنز درایو ضعیف می شود و عمر درایو دستگاهتون کاهش می یابد.

البته اخطاری که دریافت کردید فکر کنم مربوط به دیسک باشد که با ریجن دستگاه همخوانی ندارد یا هنگام رایت سوخته است.احتمال این مورد هم هست.

بخاطر همین مورد سریع دستگاهتون رو می خواهید ببرید تعمیرگاه ؟ من تعمیرگاه صد در صد قابل اطمینانی رو در اهواز نمی شناسم.

پ.ن : چرا من هر چی کنسول زیر عکس آواتار اعضا می بینم افقی قرار گرفتند !؟ X360 , PS2 افقی هستند !

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
ایکس باکس من این پیغامو داخل بازیها میده کسی میدونه دلیلش چیه :( unreadable disc:( با پوزش فراوان چون میدونم این جا جاش نیست.:blushing:
اگه کسی راه حل داره بگه.
اگر تعمیرگاه قابل اطمینان هم سراغ دارین بگین که من xbox رو پیش اون ببرم البته در اهواز .:love:
فرشید جان مشکل شما جوابش خیلی سادس چون شما به احتمال 99% بازیتون رو از فروشگاه امتحانی یا دادشش بهزاد یا اون مغازه که وسط پاساژ هست یا همون دور و ورا تهیه کردید و روی دیسک Safe Data ! این رو بدونید که امتحانی کلاه برداری بیش نیست و سر همه چیز میخواد از 1000 تا 60000 تومن کلاه برداری کنه! دارن بازی های Wii رو رو دیسک 300 تومنی رایت میکنن میدن 5000 تومن!
پیشنهاد من اینه که فقط از دیسک های Foji یا Verbatim استفاده کنی که از باکیفیت ترین دیسک ها تو این کارن، دستگاه شما هم به احتمال زیاد قادر به خوندن این دیسک مزخرف Safe Data یا مارک مشابهش Ridata نیست [مثل مال من و خیلی های دیگه] شما میتونی بازی هات رو دیسک Verbatim از سرزمین رایانه بخری ولی این مغازه ی کلاه بردار [البته درصد کلاه برداریشون یکم از این کامبیز کمتره!] هم داره بازی هاش رو، رو دیسک Verbatim میده 9000 تومن و این در حالی هست که دیسک های خامش رو با قیمت 2000 تومن تهیه میکنه! شما بگو اول Region دستگاهت چی هست و هرچی بازی میخوای بخری تو پیغام خصوصی بم بگو چون من دارم خودم رو Foji میزنم به قیمت فقط 5000 تومن که کیفیتش به مراتب از دیسک های Verbatimی که سرزمین میزنه بالاتره
موفق باشی
پ.ن : چرا من هر چی کنسول زیر عکس آواتار اعضا می بینم افقی قرار گرفتند !؟ X360 , PS2 افقی هستند !
حامد PS2 و X360 هم میشه عمودی گزاشت و به نظر من دلیل اصلی عمودی بودنشون اینجا اینه که کلا جای کمتری رو میگیرن

Ehsan

Loyal Member
Nov 23, 2005
1,323
نام
احسان
من هم که تابلو هستم.احسان و ساسان من رو می شناسند.بهم می گویند حامد تابلو ! :biggrin1: در ضمن هر چند وقت یکبار به احسان الکی گیر می دهم و فکر کنم این برایش عادت شده است !:-" البته من ایشون رو جای برادر نداشته م دوست دارم.;)
ببخشید تاپیکو منحرف میکنم.
تابلو؟؟ منظورت چیه؟

اگه منظورت از احسان من هستم(مگه دیگه احسان هم داریم) باید بگم من اصلا تو رو نشناختم عین یک دفتر 100 برگ میمونه 100 تا رو داری دفه اول که دیدم خیلی بچه تر از اون بودم که بخوام شخصیت تو رو بشناسم ولی خوب به نظر مهربون و خوب میومدی و فکر کردم دوست شدیم. بعد توی سایت اوایل شروع کردی گیر دادن به من همش دنبال یک اشتباه کوچیک از من بودی که بزرگش کنی و فلان و بهمان من بدبخت هم که اونوقت ها مدیر اخبار بودم هی میگفتی یه مدیر نباید اینجوری باشه و... . تا یه دفه خیلی بد گیر دادی منم اعصابم خورد شد و یه چند تا دشنام تایپ کردم:). هیچ وقت هم دشنام بدی ندادم و ویرایش اون پست به خاطر تشکر از اریا بود. بعدشم سر جریان نقد تا تونستی ما رو کوبیدیو بازم بعد از مدتها که به سایت برگشته بودی هنوز داشتی اذیت میکردی . به ساسان گفتم این همون حامد هنرفر خودمونه که برامون CD بازی اورد و کلی هم ما رو توی بازار گردوند؟ اونم گفت نمیدونم والا فکر نکنم حامد بچه خوبی بود . بعدش هم به این نتیجه رسیدم که دیگه کاری به تو نداشته باشم تا اون چیزی که خودت میدونی و حالا هم که یعنی دوستی اما خدا میدونه باز چه نقشه ای برای من بدبخت کشیدی!

من کی بتو این حرفو زدم؟

ادم به درداش عادت نمیکنه!

اره جون خودت:cheesygri.

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
تابلو؟؟ منظورت چیه؟
تابلو یک چیزی است که آویزون می ککند به دیوار اتاق برای قشنگی...:biggrin1:
البته منظور اصلی من مفهوم کنایی ش بود.می خواستم بگم دیگه هر جا من رو ببینید میگید : اِه...این حامد هنرفر ه که داخل BC به ملت گیر میده الکی ! همون که قاتی داره:)
ولی ظاهرا" اشتباه می کردم.

دفه اول که دیدم خیلی بچه تر از اون بودم که بخوام شخصیت تو رو بشناسم ولی خوب به نظر مهربون و خوب میومدی و فکر کردم دوست شدیم.
آره یادش بخیر...دنبال ترجمه ویدا اسلامیه بودی از هری پاتر و شاهزاده دو رگه.عصر خوبی شد برای من.حیف که دیگر اون قرارها تکرار نشد.شنیدم دو هفته پیش با یکی از بچه ها رفتید پاساژ نخل برایش X360 بگیرید.اردلان که گفت 520 تومن شد ولی نگفت چه ریجنی بود و با کابل و اینترکولر شده 520 یا بدون اونا.خیلی میخواستم اون روز همراهتون باشم ولی اون موقع داخل بازار بزرگ کار داشتم.دیروز ساعت 10 زنگ زدم ساسان که قرار بزاریم Dead Or Alive رو بهش بدهم برایم روی DvD 9 بزند.گفتند خواب است !ساسان مگه مجبوری تا 4 صبح بیدار بمونی !؟:biggrin1:

بعد توی سایت اوایل شروع کردی گیر دادن به من همش دنبال یک اشتباه کوچیک از من بودی که بزرگش کنی و فلان و بهمان من بدبخت هم که اونوقت ها مدیر اخبار بودم هی میگفتی یه مدیر نباید اینجوری باشه و... . تا یه دفه خیلی بد گیر دادی منم اعصابم خورد شد و یه چند تا دشنام تایپ کردم. هیچ وقت هم دشنام بدی ندادم و ویرایش اون پست به خاطر تشکر از اریا بود. بعدشم سر جریان نقد تا تونستی ما رو کوبیدیو بازم بعد از مدتها که به سایت برگشته بودی هنوز داشتی اذیت میکردی .
تسلیم...همه موارد اتهام رو قبول دارم البته اون Preview بود نه نقد .من با خودم گفتم این چرا دشنام نمیده ؟ نکنه بلد نیست دشنام تایپ کند: cheesygri
فکر کنم بخاطر هر کدوم از این اعمالم ، استحقاق یک ماهی بن بودن رو داشتم.خب...حتما" مدیرا میدونستند من یک سال نیستم پس گذاشتند پای دوران محکومیتم.:biggrin1:

باید بگم من اصلا تو رو نشناختم عین یک دفتر 100 برگ میمونه 100 تا رو داری
واقعا" شخصیت عجیب و غریبی دارم من ! باید به چند تا روانپزشک مراجعه کنم ولی می ترسم بشوم خوراک کارشون که بگویند این پسر از Mr.Brooks هم پیچیده تر و چند شخصیتی تر است.:biggrin1:البته در اصل هم این چنین است ولی فکر نکنید قاتل هستم ها !!!
إن شاء ا... اگر زنده بودم داخل معرفی بچه های بازی سنتر ، یک معرفی جدید برای خودم می نویسم .

من کی بتو این حرفو زدم؟
ادم به درداش عادت نمیکنه!
یعنی فراموششون کردی ؟ :biggrin1:

اما خدا میدونه باز چه نقشه ای برای من بدبخت کشیدی!
:-":biggrin1:

-------------------------------------------------------------------------------
چقدر Off-Topic زدم من از وقتی برگشتم سایت !

من الان فیکس 4 روز است که با X360 م بازی نکردم.البته روزهای اول بخاطر کابل VGA بود ولی الان که دیدم X360 آریا سه چراغ داد ( تسلیت عرض می کنم آریا جان ) و ممدرضا در آستانه سه چراغ قرمز است ( پیشاپیش تسلیت میگم ..ولی حقته :biggrin1: ) عمرا" دیگه باهاش بازی کنم تا InterCooler نگرفتم واسش...فکر کردید واسه چی لیست NOW Playing م رو حذف کردم.:) البته مال محسن که با من یکی است علی رغم مصرف زیاد هنوز سالم است و خم به ابرو نیاورده ! شاید وسوسه شدم یکم Call of Juarez , Call of Duty 3 بازی کردم.دعا کنید که X360 نسوزد وگرنه توی این یک ماه مانده بدبخت می شوم !

Ehsan

Loyal Member
Nov 23, 2005
1,323
نام
احسان
من که اخر نمیفهمم منظور تو دقیقا چیه؟(نمدنم داری کنایه میزنی مسخره میکنی... ولی مطمئنم هدف خوبی نداری:biggrin1:)
خیلی دوست دارم یه دفه دیگه ببینمت ولی ایندفه... یه چماغ با خودت بیاد!
من الان نزدیک 9 ماهه دارم با X360 بازی میکنم بدون فن و... و هیچ مشکل خاصی ندارم.
میدونی چرا؟ چون جنس خوبو میشناسم و جنس عالی برای خودم گرفتم برای تمام دسوتام هم بهترین جنس رو گرفتم اینم که باهاش گرفتم همینLiQuiD SnakE هست که چند پست بالاتر پست داده.
اگه از فروشنده مطمئن باشی و جنس خوبو یکم گرونتر بگیری بهرته اینه که بعدش یه فن و 3 چراغ قرمزو و درایو و بریک شدن و مشکلات دیگه برات پیش بیاد.
در ضمن ادم درد های بزرگشم فراموش نمیکنه!

آخرین ویرایش:

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
سلام ساسان جون از راهنماییت ممنونم ولی من هم xboxo هم بازیهاشو از سرزمین گرفتم.:eek:
region x360 منم pal هستش بعدم من همین مشکلو با سرزمین درمیون گذاشتم گفت اشکال از سرعت رایت بالا هست بازیهامو ازم گرفت دوباره برام رایتشون کرد پیغاما کمتر شدن ولی رفع نشدن روی dvd بازیها نوشته hp invent یعنی این همون dvd هستش که تو میگی.:confused:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر