Pro Or Fifa

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
سلا بچه ها . ميخام يه بحث قديمي ولي همچنان داغ رو دوباره راه بندازم. FIFA بهتره يا Pro . هر كسي نظري داره و ميتونه بيان كنه . كلكل هم آزاده. من خودم يه گيمر حرفه اي فيفا هستم و طرفدار Pro . با هيچ كدومشون مشكلي ندارم و كاملا بي طرف هستم. فقط اگه حرفي ميزنيد دليل و منطق داشته باشيد. در ضمن pro 2007 VS Fifa 2007(X360) & pro 6 VS Fifa 2007(PC) only. اين چهار نسخه دو به دو با هم مقايسه ميشن. نياييد Fifa 2007 PC رو با Pro 2007 مقايسه كنيد. يا Fifa 2007 X360 رو با Pro 6 .

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
اينجا همه ميگن PES ولي فقط شمايي كه ميگي فيفا ;);)

حالا ما اين همه دليل آورديم شما يه دليل بيار كه به PES بچربه؟؟ ;)

نيست. هر چي بگردي نيست. حالا شما كه از fifa بيشتر خوشت مياد نبايد بگي fifa بهتره.

اسم تاپيك هم اين طور كه شما داري پيش ميري بايد ميذاشتي :
از كدام فوتبال بيشتر لذت ميبريد.
همين...............

kalagar2142

عضو جدید
Feb 20, 2007
590
نام
Mansour
تو فيفا هر ضربه اي ميزني انگار از قبل نشونه گيري شده مسيرش هم از قبل تعيين شده و توپ هم خيلي خشك به طرف دروازه ميره.
تو Pro هم انگار داري به بادكنك شوت ميزني.
اصلا تو فيفا وقتي بازيكنا ميدون خيلي ضايست انگار عروسك خيمه شب بازي. ژسي كه تو دو براي ضبه ميگيرن رو كه بيخيالش
اخه به اين ميگن motion capture و konami از Animation استفاده ميكنه. اين طرز حركت حالت طبعيه هر فوتباليست مياشد.

kalagar2142

عضو جدید
Feb 20, 2007
590
نام
Mansour
اينجا همه ميگن PES ولي فقط شمايي كه ميگي فيفا ;);)

حالا ما اين همه دليل آورديم شما يه دليل بيار كه به PES بچربه؟؟ ;)

نيست. هر چي بگردي نيست. حالا شما كه از fifa بيشتر خوشت مياد نبايد بگي fifa بهتره.

اسم تاپيك هم اين طور كه شما داري پيش ميري بايد ميذاشتي :
از كدام فوتبال بيشتر لذت ميبريد.
همين...............
شما يه سر به صفحه اول بزن و دلايل من رو ببين. ضرر نميكني.

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
تو Pro هم انگار داري به بادكنك شوت ميزني.

اخه به اين ميگن motion capture و konami از Animation استفاده ميكنه. اين طرز حركت حالت طبعيه هر فوتباليست مياشد.

شكل توپ درسته ، خيلي مطلوب نيست

بيچاره آدما كه طرز حركتشون اينجوري نمايش داده شده :) من تا حالا نميدونستم كه اينطوري ميدوم :):)

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
اره راست ميگي اينجا تاپيك Pc بازهاست. هنوز هيچكدومتون نسخه X360 رو بازي نكرديد.
برای اطلاع بیشترت ،بنده 360 داشتم و الان فروختمش ;) زیاد هم پز نده ما قبلا خزش کردیم... نسخه 360 فیفا رو هم بازی کردم از نسخه pc بهتر نباشه،بدتره ;)
اول ببین با کی طرف هستی بعد پست بپرون ok؟؟؟؟

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
همون روز اول می خواستم تاپیکو ببندم گفتم شاید اعضا با قدیم فرق کردن و بهتر با هم بحث کنند. ولی انگار هیج تغییری مشاهده نمی شه! بنابراین تاپیک قفل می شه.
این جور تاپیک های کل کل فقط باعث درگیری و اختشاش در سایت می شه همین.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر