راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

Nomad_609

کاربر سایت
May 10, 2006
748
نام
محمد
نوشته شده توسط mt3691:
به نظر من این سرزمین سرکاری هست و الکی مردومو سرکار گذاشتن.
کپی خور شدن به هارد نیازی نداره و فلش درایو رو تغییر میدن و کپی بازیها هم فرقی نمی کنه رو هر دستگاهی که هک شده کار میکنه اصلا از اول هم این سرزمین حرفاش بو میداد:mad:
یکم صبر کنید و با خیال راحت یه دستگاه کپی خور بخرین چیزی نمونده ;)

شما مطمئنی که کپی خور شدن به هارد نیازی نداره ؟

mt3691

کاربر سایت
Dec 10, 2005
740
نام
محمد
نوشته شده توسط Nomad_609:
شما مطمئنی که کپی خور شدن به هارد نیازی نداره ؟
اره مطمئن هستم هیچ ربطی به هارد نداره تو انگلیس اکثر پکهای core درایو سامسونگ دارن و اونجا اینکارو زیاد کردن;)
امروز رفته بودم توپخونه پاساژ لباف فروشگاه رضا گفت xbox360 رو بده برات فیرم ویر بریزیم گفت پول نمیگیره چون میخواد خودشم تست کمه ولی باید درایوت سامسونگ-توشیبا باشه;)
ولی باید مموری بگیری برای save بازی ها

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
قاطی کردم بابا
الان یکی جواب منو بده
الان تو تهران جای هست که برم 360 بخرم که بازی های کپی روش میخوره؟(پرمیوم) بازیهای 8 تومنی کجا میفروشه؟

Nomad_609

کاربر سایت
May 10, 2006
748
نام
محمد
Thanks for answer

نوشته شده توسط mt3691:
اره مطمئن هستم هیچ ربطی به هارد نداره تو انگلیس اکثر پکهای core درایو سامسونگ دارن و اونجا اینکارو زیاد کردن;)
امروز رفته بودم توپخونه پاساژ لباف فروشگاه رضا گفت xbox360 رو بده برات فیرم ویر بریزیم گفت پول نمیگیره چون میخواد خودشم تست کمه ولی باید درایوت سامسونگ-توشیبا باشه;)

خیلی ممنون خیالم راحت شد ! :praying:

Nomad_609

کاربر سایت
May 10, 2006
748
نام
محمد
نوشته شده توسط gameware:
قاطی کردم بابا
الان یکی جواب منو بده
الان تو تهران جای هست که برم 360 بخرم که بازی های کپی روش میخوره؟(پرمیوم) بازیهای 8 تومنی کجا میفروشه؟

آره چرا نیست برو پایتخت بگیر بازیهای کپی رو هم سرزمین تو همون پایتخت میفروشه . واین دوستمون هم که میگه توپخونه پاسا j (ببخشید j فارسی ندارم ) لباف مجانی فریم ور نصب میکنه ;)

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
شما چی تا حالا با Xbox 360 nfs بازی کردی که اینو میگی ؟

نیازی به بازی کردن نیست ... نقد هرسایتی رو که بخونی گفته که 2 تا نسخه تفاوت چندانی با هم ندارن ... از نظر گرافیکی هم نسخه 360 هیچگونه برتری ای نسبت به نسخه PC نداره

این یه قسمت از نقد گیم اسپات در مورد نسخه PC بازی

The game delivers a pretty good sense of speed and seems to scale reasonably well to fit different PCs. There's a level of detail setting that gets the image quality up to around the Xbox 360 version's graphics, but when that and the resolution turned all the way up, you're going to need a really tough machine to get a playable frame rate out of it.

که گفته اگر تمام جزئیات رو در بالاترین حد قرار بدین گرافیک بازی در حد نسخه X360 بازی میشه و گفته که برای بازی کردن با تمام جزئیات نیاز به یه سیستم خیلی قوی دارید
احتمالا شما با یه سیستم معمولی بازی کردی نسخه PC رو و حالا نسخه 360 رو دیدی و فکر میکنی فرقشون از زمین تا زیرزمینه ;)

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
خوب بحث داره کم کم جالب میشه .
پس اینطوری شد که ما بریم پایتخت یه 360 بگیریم ، بعد بریم لباف فریم ور بذاریم . بعد دوباره برگردیم پایتخت بازی بخریم ؟!

خوب
توی پایتخت 360 چنده ؟! لباف که مجانیه ( شرمنده ها :blushing: ولی مگه عاشق چشم و ابروی ما شدن !! عجیبه ! ) . توی پایتخت بازی 8 تومنه ؟! :cheesygri
چه جلب ;)

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
این جملت ور توجه کن:

مگه کنسول گرافیک داره که چه طوره حداقل بگو فلان بازی رو 360 چه گرافیکی داره

اخه اي كيو اين ميگه من يه بازي بيشتر ندارم
زمين تازيرزمين فرق داره يعني بهتره يا بدتره
منم پول اون پيسي كه كنسولها رو بخوره دارم اصلا تا سقف3ميليون دارم كافيه؟؟؟؟/

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
نوشته شده توسط SamFisher:
خ
توی پایتخت 360 چنده ؟! لباف که مجانیه ( شرمنده ها :blushing: ولی مگه عاشق چشم و ابروی ما شدن !! عجیبه ! ) .
معلومه که نیستن
نوشته شده توسط mt3691:
گفت پول نمیگیره چون میخواد خودش هم تست کنه
یه جورایی یا میشه یا میسوزه
به خاطره همینه پول نمیگیره وگرنه عشق یه چیزی مثه کشک و دوغه

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
پس خدا رو شکر داره جور میشه !!!
حالا دو سوال
تو پایتخت الان 360 چنده !؟
فریم ور چیه ! :cheesygri برنامه است ؟! یا یه قطعه سخت افزاریه ! :cheesygri

Nomad_609

کاربر سایت
May 10, 2006
748
نام
محمد
نوشته شده توسط mt3691:

یعنی شما مطمئن مطمئن مطمئن هستی که فریم ور هارد نمیخواد ؟ یعنی خود مغازه داره گفت ؟ آخه من هنوز مطمئن مطمئن نیستم .بحث سر مرگ و زندگی . یعنی اگه فریم ور به هارد نیاز داشته باشه من بدبخت میشم .:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر