راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
fake
تا مد چيپ نياد كسي اقدام به خريد فريم ويري نكنه بهتره.يه هو ديدن مد اومد روي فريمي ها كار نميكنه ميشه دردسر.راستي چه جوري بازي هاي اصلو كپي كردن به صورت عمده؟

Rockstar

کاربر سایت
Aug 10, 2006
405
نام
aryan
یه خبر دیگه زنگ زدم ÷ایتخت نمایندگی ÷اناسونیک یارو گفت برنامش اومده(frimware) داریم روش کا میکنیم احتمالا تا اخره هفته را میفته بعد ÷رسیدم اگه هک شه چقدر میره روش گفت زیاد نمیره ولی من یکی مطمئنم 100 تومن روش نمیکشه شما چی میگین بازم صبر کنیم؟

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
نوشته شده توسط Rockstar:
یه خبر دیگه زنگ زدم ÷ایتخت نمایندگی ÷اناسونیک یارو گفت برنامش اومده(frimware) داریم روش کا میکنیم احتمالا تا اخره هفته را میفته بعد ÷رسیدم اگه هک شه چقدر میره روش گفت زیاد نمیره ولی من یکی مطمئنم 100 تومن روش نمیکشه شما چی میگین بازم صبر کنیم؟
حتی دو سه تا چیپ اول هم که بیاد مطمئنا ضعف زیاد دارن. انقده عجله نکن. اگه خیلی مشتاقی با یه بازی ارجینال بگیر و فعلا با بچه ها دست گردون کن تا تکلیفش مشخص بشه و یه چیز بیاد که نه بعدا برات دردسر باشه هم اینکه یه 10-20 بازی روش اجرا بشه;)

آخرین ویرایش:

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
مغازه ي پاناسونيك فط مدل كور داره و اگرم كپي كنه بايد ازش كور خريد مگر اينكه خودش كپي خور هم كنه.البته من كلا با فريم وير عوض كردن مخالفم.
امروز دارم ميرم پايتخت كسي چيزي نميخواد براش بپرسم؟
تا حالا كسي از بچه ها تونستن 360 شون رو به crt وصل كنن؟

Taher

مدیر سابق
کاربر سایت
Nov 6, 2005
649
نام
طاهر
سلام
دوستان عزيز بالاخره بعد از چند وقت كه سرم شلوغ بود و نمي‌تونستم به سايت سر بزنم ، كمي وقت آزاد پيدا كردم و اومدم تا يه سري به سايت بزنم. :blushing:
ديدم تاپيك 360 داغه ، منم گفتم يه چند تا نكته بگم خدمتتون.
يكي از دوستان من كه خودش 360 داره چند وقت پيش موفق شده 360 خودش رو كپي خور كنه و من هم رفتم خونشون و با چشمهاي خودم ديدم و با موبايل خودم هم از اجراي ديسك كپي فيلم گرفتم. البته كيفيت فيلم گرفته شده خوب نيست ، چون گوشي من SX1 هست و دوربينش قوي نيست ، در ضمن با ETI فيلم گرفتم كه فايل eye توليد ميكنه كه متاسفانه در تبديلش به AVI به مشكل برخوردم و در نتيجه مجبور شدم از Remote S60 استفاده كنم و از صفحه مويايل خودم در حال پخش فيلم Capture بگيرم كه اينم باعث شد كيفيت پايين تر هم بياد. بهرحال اگر كسي دوست داره ببينه ميتونه اين فايل zip رو كه به اين پست attach شده بگيره و ببينه.
الان كه ديدم توي سايت ما حرف از اين افتاده كه يه سري مغازه ها براي كپي خور كردن دستگاه ميخوان 180 هزار تومن بگيرن ! ، زنگ زدم به اين دوستم و مساله رو باهاش در ميون گذاشتم ، يه چيزي رو كه ميتونم با اطمينان كامل بهتون بگم اينه كه هر كدوم از مغازه هاي ميدان امام خميني و پاساژ لباف كه ميگن 360 كپي خور ميكنند ، شك نكنيد دستگاهاشون رو ميدن به اين دوست من تا براشون كپي خور كنه ولي اين دوست ما از هيچ كدومشون 180 هزار تومن نميگيره !!! من اين قضيه رو كه به اين دوستم گفتم بالاخره راضي شد تا من بيام و توي سايت اعلام كنم كه هر كدوم از بچه ها دلش خواست تا دستگاهشو كپي خور كنه به من پيغام بده ، تا من با اين دوستم صحبت كنم تا مستقيماً كار رو بدم به خودش ، خودش هم براي هر دستگاه 80 هزار تومن ميگيره (باهاش كه صحبت كردم در مورد قيمت مي گفت كه باز كردن دستگاه دردسر داره و همينطور ريسك اين كار بالاست ، يعني اگر خدايي نكرده يه دستگاه در حين كار چيزيش بشه بايد خسارتش رو كامل بده كه به همين خاطر قيمتي پايين تر از اين براش صرف نداره) بازيهاش رو هم روي DVD-9 خام HP ميزنه كه هر كدوم رو 10 هزار تومن ميفروشه (مثل اينكه كپي گرفتن از ديسكهاي اورجينال هم كار سختيه و در ضمن ديسك خام دولايه هم گرونه ! ) الان هم براي كنسولهاي NTSC/U فكر ميكنم 5 تا بازي كپي داره ، براي NTSC/J و NTSC پاسيفيك هم فكر كنم 5 تايي داشته باشه. در مورد اينكه بعداً اگر مدچيپ بياد اين كپي خور كردن با روش الان براي مدچيپ مشكل ايجاد ميكنه يا نه هم بايد بگم كه من فكر نميكنم مشكلي پيش بياره ، حتي اگر هم معلوم بشه كه مشكل سازه ، اين دوستم تضمين ميكنه كه هر وقت خواستيد دستگاهتون رو به حالت اورجينال اوليه برميگردونه (البته ديگه اون موقع پول رو پس نميده ! ;)).
در اين حالت كنسول به حالت Region Free‌ در نمياد و در ضمن بازيهاي XBOX1 هم كه كپي هاش الان تو بازار ما هست اجرا نميشن ، البته فكر نميكنم با وجود بازيهاي 360 با قيمت 10 تومن كسي بشينه بازي XBOX1 رو بازي كنه.
من خودم اجراي بازيهاي Call Of Duty 2 , Gun , Ridge Racer 6 , FIFA 2006 , Quake 4 , Prey , Top Spin 2 , Dead Or Alive 4 , PGR 3 روي كنسول كپي خور شده ديدم.
الان اين دوستم با كابل VGA‌كنسول خودش رو وصل كرده به مانيتور كه كيفيت فوق العاده خوبي ميده. كابلش رو حدود 50 تومن فكر كنم گرفته.
من خودم يه دونه NTSC/U سفارش دادم تا برام تا چند روز آينده آماده كنه. :cheesygri
بهرحال اگر سوالي داشتيد براي من پيغام بذاريد.
موفق باشيد.

mt3691

کاربر سایت
Dec 10, 2005
740
نام
محمد
دستت درد نکنه اقا طاهر بالاخره یه نفر همت کرد
دستگاه من فکر کنم یک ماه دیگه بیاد تا اونموقع اگه مود چیپ نیاد حتما اینکارو میکنم چون با صرفه تره در ضمن اگه بعدا بخوایم 360 رو به حالت اول در بیاره بازم پول میخواد؟
-----------------------------
پس شما هم jump in کردی;)
طرفدارای ps3 مثله اینکه از ما بیشتر عجله داشتن من که دیگه نمیدونم چطوری ای یکماه رو تحمل کنم :wallbash: نمیدونم هادی چیکار میکنه من که دیگه نمیتونم بخدا اگه سفارش نداده بودم همین امروز یکی میخریدم:cheesygri

OiLeS

کاربر سایت
Nov 6, 2005
218
نوشته شده توسط Taher:
سلام
دوستان عزيز بالاخره بعد از چند وقت كه سرم شلوغ بود و نمي‌تونستم به سايت سر بزنم ، كمي وقت آزاد پيدا كردم و اومدم تا يه سري به سايت بزنم. :blushing:
ديدم تاپيك 360 داغه ، منم گفتم يه چند تا نكته بگم خدمتتون.
يكي از دوستان من كه خودش 360 داره چند وقت پيش موفق شده 360 خودش رو كپي خور كنه و من هم رفتم خونشون و با چشمهاي خودم ديدم و با موبايل خودم هم از اجراي ديسك كپي فيلم گرفتم. البته كيفيت فيلم گرفته شده خوب نيست ، چون گوشي من SX1 هست و دوربينش قوي نيست ، در ضمن با ETI فيلم گرفتم كه فايل eye توليد ميكنه كه متاسفانه در تبديلش به AVI به مشكل برخوردم و در نتيجه مجبور شدم از Remote S60 استفاده كنم و از صفحه مويايل خودم در حال پخش فيلم Capture بگيرم كه اينم باعث شد كيفيت پايين تر هم بياد. بهرحال اگر كسي دوست داره ببينه ميتونه اين فايل zip رو كه به اين پست attach شده بگيره و ببينه.
الان كه ديدم توي سايت ما حرف از اين افتاده كه يه سري مغازه ها براي كپي خور كردن دستگاه ميخوان 180 هزار تومن بگيرن ! ، زنگ زدم به اين دوستم و مساله رو باهاش در ميون گذاشتم ، يه چيزي رو كه ميتونم با اطمينان كامل بهتون بگم اينه كه هر كدوم از مغازه هاي ميدان امام خميني و پاساژ لباف كه ميگن 360 كپي خور ميكنند ، شك نكنيد دستگاهاشون رو ميدن به اين دوست من تا براشون كپي خور كنه ولي اين دوست ما از هيچ كدومشون 180 هزار تومن نميگيره !!! من اين قضيه رو كه به اين دوستم گفتم بالاخره راضي شد تا من بيام و توي سايت اعلام كنم كه هر كدوم از بچه ها دلش خواست تا دستگاهشو كپي خور كنه به من پيغام بده ، تا من با اين دوستم صحبت كنم تا مستقيماً كار رو بدم به خودش ، خودش هم براي هر دستگاه 80 هزار تومن ميگيره (باهاش كه صحبت كردم در مورد قيمت مي گفت كه باز كردن دستگاه دردسر داره و همينطور ريسك اين كار بالاست ، يعني اگر خدايي نكرده يه دستگاه در حين كار چيزيش بشه بايد خسارتش رو كامل بده كه به همين خاطر قيمتي پايين تر از اين براش صرف نداره) بازيهاش رو هم روي DVD-9 خام HP ميزنه كه هر كدوم رو 10 هزار تومن ميفروشه (مثل اينكه كپي گرفتن از ديسكهاي اورجينال هم كار سختيه و در ضمن ديسك خام دولايه هم گرونه ! ) الان هم براي كنسولهاي NTSC/U فكر ميكنم 5 تا بازي كپي داره ، براي NTSC/J و NTSC پاسيفيك هم فكر كنم 5 تايي داشته باشه. در مورد اينكه بعداً اگر مدچيپ بياد اين كپي خور كردن با روش الان براي مدچيپ مشكل ايجاد ميكنه يا نه هم بايد بگم كه من فكر نميكنم مشكلي پيش بياره ، حتي اگر هم معلوم بشه كه مشكل سازه ، اين دوستم تضمين ميكنه كه هر وقت خواستيد دستگاهتون رو به حالت اورجينال اوليه برميگردونه (البته ديگه اون موقع پول رو پس نميده ! ;)).
در اين حالت كنسول به حالت Region Free‌ در نمياد و در ضمن بازيهاي XBOX1 هم كه كپي هاش الان تو بازار ما هست اجرا نميشن ، البته فكر نميكنم با وجود بازيهاي 360 با قيمت 10 تومن كسي بشينه بازي XBOX1 رو بازي كنه.
من خودم اجراي بازيهاي Call Of Duty 2 , Gun , Ridge Racer 6 , FIFA 2006 , Quake 4 , Prey , Top Spin 2 , Dead Or Alive 4 , PGR 3 روي كنسول كپي خور شده ديدم.
الان اين دوستم با كابل VGA‌كنسول خودش رو وصل كرده به مانيتور كه كيفيت فوق العاده خوبي ميده. كابلش رو حدود 50 تومن فكر كنم گرفته.
من خودم يه دونه NTSC/U سفارش دادم تا برام تا چند روز آينده آماده كنه. :cheesygri
بهرحال اگر سوالي داشتيد براي من پيغام بذاريد.
موفق باشيد.
:eek::eek::eek::eek:
احتمالا این رفیقت پیتر مور نیست!!!
آقا 3 تا سوال:
1.دستگاه پال رو هم کپی خورش می کنه و براش بازی هم داره؟
2.اگه دستگاه طوریش بشه یعنی پول رو کامل میده یا نه(مثلا من که از دبی 625تومن گرفتم )؟
3.مکانی نداره تا خودمون دستگاه رو بهش بدیم ؟

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
من برام یه سوال پیش اومد مگه وقتی دستگاه کپی خور بشه فرق میکنه که بازی pal باشه یا ntsc؟:confused:
نمیدونم هادی چیکار میکنه
هر روز میره تو سایت وضعیت سفارش رو چک میکنه:( بعدم غصه میخوره:((
با اینکه اصلا دوست ندارم رویاهات رو به هم بزنم ولی من که 6 ام سفارش دادم تازه به زور شده 2 هفته
این چیزی به یادت نمیاره:
زمان رسیدن بازیهای کامپیوتری از آمریکا به ایران بین دو تا سه ماه می باشد.
آدم به امید زندس:cheesygri لبخند بزن دلاور:D

آخرین ویرایش:

Taher

مدیر سابق
کاربر سایت
Nov 6, 2005
649
نام
طاهر
محمد جان در مورد سوال شما كه گفتين اگر بخواد به حالت اول برگردونه بازم پول ميگيره يا نه ، پرسيدم گفت نه ولي ديگه پول هم پس نميده ;)
در ضمن پيتر مور هم نيست :cheesygri
دستگاه فرق نداره PAL باشه يا NTSC در هر صورت انجام ميده كار رو (اينطور كه خودش ميگه). يه سري بازي هم داره كه روي PAL اجرا بشن مثل Prey , Call Of Duty 2 و Gun. در مورد اينكه سلامت دستگاه رو هم تضمين ميكنه نگران نباشيد. كار رو هم فعلاً تو خونه خودشون انجام ميده ، اگر شما مايل باشيد و بخوايد رو دستگاهتون كار كنه من اطلاعات بيشتر رو به شما ميدم.
اون فايل zip رو كه تو پست قبلي خواستم بزنم ، يادم رفت ، حجمش 600KB هست كه از لينك زير ميتونيد بگيريد ، بازي كه كپي اجرا شد و من فيلم گرفتم Ridge Racer 6 هست :
http://rapidshare.de/files/29135038/360.zip.html

Nomad_609

کاربر سایت
May 10, 2006
748
نام
محمد
میشه بازیهایی که برای NTSC/J رو هم داره رو برام بذاری . در ضمن اگه میشه شما آخرین قیمت رو برای بچه های سایت بگیرید و به ما هم بگید :love:

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
طاهر جان قیمت هایی که دوستت گفته واقعا بالاست، مگه قیمت یه دی وی دی DL چقدر هست؟
یکی از خاصیت های چیپ مود اینه که دستگاه رو Region Free کنه بعد این چه چیپ مودیه؟!
مگه این چیپ رو، رو Main Board لحیم نمیکنه؟ اینطوری که ریسک کار خیلی بالاست
با برگردوندن دستگاه هم میدونی که احتمال آسیب رسیدن به دستگاه بالاست ...
راستی ازش بپرسDVD رام دستگاه حتما باید مدل خاصی باشه؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
سلام.
اقا طاهر
اگه میشه همون فیلمی که با sx1 گرفتین بزارین این که اصلا چیزی معلوم نبود البته معلوم بود ولی نه زیاد ;)
فقط فهمیدم دی وی دیش info max هست :cheesygri
کیفیت فیلم sx1 خیلی بهتره ;)
ممنون.
بای

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
اون فیلم به نظر من که قانع کننده بود.با این که فریمش 2 بود!!!
اما آدم میفهمه که یه دیویدی کپی میره تو یه بازیی اجرا میشه به نام Ridge Racer...بعد یه خانومه میاد...(بیییپ!!).بعدش دیویدی میاد بیرون.قصه ما به سر رسید.....

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
اقا طاهر سيستم كه كپي خور بشه كه ديگه فرق نداره ntsc or pal باشه؟
درايو 360 فرقي نداره چي باشه؟
اگه بازي هم بخوايم خودشون ميتونن برامون كپيشو تهيه كنن؟
پرميوم و كور فرقي نداره؟
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر