راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

arman13

کاربر سایت
Jan 11, 2007
70
سلام به همگی
بچه ها من سفارش داده بودم یکی واسم 360 elite از دوبی بگیره . الان به من خبر داد که :
xbox360 elite با 1 بازی و 2 تا دسته ساخت 2007 قیمت 1600 درهم
به نظر شما چی کار کنم بگم بگیره ؟
راستش می ترسم فالکون نباشه
اگه میشه یکی سریع جواب بده می ارزه بگیرم ؟

null

کاربر سایت
Mar 20, 2008
38
نام
محسن
من یه 360 آرکید UC دارم و می خوام Divx va DVD روش ببینم.ولی وقتی دی وی دی رو می زارم می نویسه secure HDCD link not found .قبلا هم بازی هایی مثل GTA & halo3 & condemnd رو بازی کردم و xbox آپدیت شده.
اگه می شه منو راهنمایی کنید

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,096
نام
محمد امین
سلام به همگی
بچه ها من سفارش داده بودم یکی واسم 360 elite از دوبی بگیره . الان به من خبر داد که :

اگر تاریخ ساخت دستگاه از 8/2007 به بالا بود حتما فالکون هست...
پس باید نگاه تاریخی که پشت دستگاه هست بکنی ... ولی اگر فالکون نبود نخر چون ارزش نداره...
الان تو دبی قیمت الیت 1399 درهم هست (البته با یک دسته و بدون بازی اضافی)

arman13

کاربر سایت
Jan 11, 2007
70
درسته قیمت ها اوومده پایین تو دوبی اما ما که بخوایم قانونی بیاریم برای یدونه دستگاه هم باید 30 % گمرکی بدیم درسته دیگه ؟
من پرسیدم یکی گفت : با TNT اگه بخواد بیاد 650 درهم می گیره + 30 % گمرکی یعنی یه 360 elite با دو دسته و یک بازی برسه اینجا میشه 6760000 تومن !!!!

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام به همگی
ببین تاریخش برای کی هست.قیمتش نسبت به امکانات همراهش مناسبه.
تاریخش بعد از 9/2007 باشه مطمئن باش فالکونه.

آخرین ویرایش:

mehdi keshvari

کاربر سایت
Sep 16, 2008
983
نام
مهدی
سلام :
من ایکس باکس خودمو بازکردم ( الیته مادربردش فالکونه )نسبت به عکسهای آموزشی که دیده بودم یک سینک اضافه داره که از سینک زیر سی دی رامش با یه سیم مسی که در مادربردهای جدید هست اموده پشت قسمت دکمه روشن /خاموش دستگاه قرار گرفته من هم با یک آداپتور قوی فنها مو 12 ولت کردم هم روی اون سینک یک فن 5×5 گذاشتم که دمای دستگاهم با یک ترمومتری که بهش وصل کردم از 29 درجه که فقط در بازی جدید گراند دفت آی وی تا این حد بالا میره گرم میشه بنظر شما این دما پائین به دستگاه صدمه نمیزنه؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام :
من ایکس باکس خودمو بازکردم ( الیته مادربردش فالکونه )نسبت به عکسهای آموزشی که دیده بودم یک سینک اضافه داره که از سینک زیر سی دی رامش با یه سیم مسی که در مادربردهای جدید هست اموده پشت قسمت دکمه روشن /خاموش دستگاه قرار گرفته من هم با یک آداپتور قوی فنها مو 12 ولت کردم هم روی اون سینک یک فن 5×5 گذاشتم که دمای دستگاهم با یک ترمومتری که بهش وصل کردم از 29 درجه که فقط در بازی جدید گراند دفت آی وی تا این حد بالا میره گرم میشه بنظر شما این دما پائین به دستگاه صدمه نمیزنه؟

این سوال رو توی تاپیک روش های کولینگ میذاشتی.
از مهدی یا خلیل باید بپرسی.

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
سلام :

همه سعی میکنن دمای کنسولشونو پایین بیارن اونوقت شما نگرام دمای پایین کنسولتی ؟!!
درسته GTA فشار زیادی به کنسول میاره و دماش رو خیلی بالا میبره ولی بازیهای جدید فشار بسیار کمی به کنسول و چیپها میارن و باید این رو مدیون انجینهای جدید و دقت بازیسازها بدونیم که باعث شده 360 مثل گذشته در خطر نباشه .شما کافیه بازهایی مثل GEOW و LP و DOAرو با بازیهایی مثل COD4 و یا BT و DMC4 و ... مقایسه کنید تا تفاوت رو در کارکرد چیپها ودمای اونها احساس کنید .

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,096
نام
محمد امین
سلام :

کار جالبی انجام دادی...! گفتی یکی از آشناها که تخصص داره این کار رو برای کنسولت انجام داده..؟

اگر میشه یک چندتا عکس بگذار که ببینیم چه کردی ... بعد توضیح بیشتریم بده...

اگر دستگاهت سردش شد یک پتو بنداز روش:biggrin1: مردم میخوان دستگاهشون سرد باشه.. بعد شما میگی ضرر نداره..!!!:eek:

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
سلام بچه ها
اين درايو لايت ان كه ميگن مارك درايو هست ؟
يعني مثل سامسونگ و هيتاچي ؟
يا اينكه مدلش رو ميگن لايت ان ؟
ممنون
GOOD LUCK

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام بچه ها
اين درايو لايت ان كه ميگن مارك درايو هست ؟
يعني مثل سامسونگ و هيتاچي ؟
يا اينكه مدلش رو ميگن لايت ان ؟
ممنون
GOOD LUCK

بله مارکش هست.البته کاملشون اینطوریه :

Philips & Lite-On
Philips & BenQ
LG & Hitachi
Toshiba & Samsung

در اصل 2 مارکه هستن درایو ها و محصول مشترکه...

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
ببخشيد.
چجوري بفهمم درايو كنسولم چيه؟

توی این تاپیک روش تشخیص درایو رو نوشته :

Code:
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=2786

البته کنسول رو باز کنید روی برچسب روی درایو نوشته که مارک و مدلش چیه.

پدرام جان سایتی هست که ریجن بازی های که قراره بیاد رو نوشته باشه؟

من یه سایت سراغ دارم که بازی ها که عرضه میشن توش ثبت میشه و میزنه ریجن چیه و با چه ریجن هایی سازگاری داره.اینم آدرسش :

Code:
http://www.abgx.net/filename/?ch=6

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر