تاثیر فن در بقای کنسول Xbox 360

وضعیت کنسول شما با فن یا بدون فن

• با وجود فن از ابتدا ، کنسولم دچار مشکل چراغ قرمز شده

رای‌ها: 40 10.8%
  • بدون وجود فن از ابتدا ، کنسولم دچار مشکل چراغ قرمز شده

رای‌ها: 45 12.2%
  • کنسول من مشکل چراغ قرمز نداشته

رای‌ها: 285 77.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    370

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
محمد جون نمیدونم چرا اینطوری شد البته من یه خریتی کردم اونم اینکه فن رو همینطوری گذاشتم رو هتسینک میترسم لرزشهای هرچند خفیف فن پایه های gpu رو شل کرده باشه ولتاژ مشکلی نداشت چون اگه کم بود محافظ خاموش میشد . نمیدونم چی بگم. الان که داره کار میکنه ولی نمیدونم تا کی!! کاش دیگه روشن نمیشد حداقل دیگه خیالم راحت بود که خراب شده ولی الان نمی دونم خرااب شده یا نه:confused:.
----------------------
واسه سلامتی کنسولا ی خودتون علی الخصوص مال من دعا کنید :praying:
ايشالا كه درست شه ...
ولي اميدوارم همه دوستان ديگه كه مي خوان و مي خواستند براي توي كنسول فن بسازن ... بدونن به همين آسوني ها هم نيست ;)

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
ولش کنید بابا این بنده ی خدا رو :mad:خوب حق داره:((ببینم اصلا چند نفرتون تو اینجا دست کردین و از جیب مبارک خودتون 500 تومن در اوردید و خرج کردید.بیشترتون از جیب مبارک باباهاتون مایه گذاشتین:laughing:
اگه از مایکروسافت شاکی نشه پس از کی شاکی بشه؟از بقال سر کوچه شون؟ یا از این دلالهای از خدا بیخبر این کنسول؟؟؟؟؟:-":-"که گنجشک و رنگ میزنن میفروشن به این بچه های پدر پول دار:laughing:

دوست عزیز من خودم هم فن pc گذاشتم.در ضمن من پدرم 1 ریال بهم بابت کنسول یا بازی یا غیره نمیده.من چند دفه گفتم که یکی یا دوتا فن pc بزار پشت دستگاه مشکل حل.مگه کسی تو گوشش رفت.دقیقا مثل این میمونه که رادیاتو ماشین رو از جای مخصوص خودش در بیاری و بزاری رو سقف ماشین و بگی میخوام خنکتر بشه:biggrin1:

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
محمد جون نمیدونم چرا اینطوری شد البته من یه خریتی کردم اونم اینکه فن رو همینطوری گذاشتم رو هتسینک میترسم لرزشهای هرچند خفیف فن پایه های gpu رو شل کرده باشه ولتاژ مشکلی نداشت چون اگه کم بود محافظ خاموش میشد . نمیدونم چی بگم. الان که داره کار میکنه ولی نمیدونم تا کی!! کاش دیگه روشن نمیشد حداقل دیگه خیالم راحت بود که خراب شده ولی الان نمی دونم خرااب شده یا نه:confused:.
----------------------
واسه سلامتی کنسولا ی خودتون علی الخصوص مال من دعا کنید :praying:

دیگه فکرشو نکن.هیچ مشکلی دیگه ایشالا برای دستگاه پیش نمیاد.

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
اقا اگه یه کنسولی اینتر کولر افقی داشته باشه فنش هم 12 ولت باشه ایا ممکنه مشکل گرمایی و 3 چراغ پیدا کنه ساخت 2007 هم باشه؟

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
اقا اگه یه کنسولی اینتر کولر افقی داشته باشه فنش هم 12 ولت باشه ایا ممکنه مشکل گرمایی و 3 چراغ پیدا کنه ساخت 2007 هم باشه؟

احتمالش کمه و نمیشه گفت میشه یا نمیشه اگه این کارو بکنیم و.....

ممکنه یه 360 بدون فن مال سال 2005 هم 24 ساعت بازی کنی اما سه چراغ نده و با یه 360 مال 2007 5 دقیقه بازی کنی سه چراغ بده!

کاملا شانسی هست اما نترس بعیده ;)

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
من مال خودم نیست مال یه بنده ی خدایی هست ساخت ژانویه 2007 هست اینتر کولر هم داره 2 ماه هم هست کار کرده میگه تا حالا مشکلی نداشته و من میخوام ازش بخرم اینتر کولر افقی هم هست بعد که خریدم میخوام فن هاش رو هم 12 ولتی کنم

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
كاربر rbjtech توي xbox-scence همين كار رو كرده بود

4yi73ut.jpg

6buw3l3.jpg

و به گفته خودش اون توري ها %15-10 مانع خروج هوا ميشوند
البته مثل اينكه فن ها رو هم عوض كرده
http://rbjtech.bulldoghome.com/pages/rbjtech_bulldoghome_com/Xbox360.htm

منم امروز این کار رو کردم:biggrin1:
صدای فنها رو هم که 12 ولت کرده بودم کمتر میکنه.
اون توریه زیر کنسول (عمودی) رو هم برداشتم

آخرین ویرایش:

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
آخه کی ور میداره کنسول 500 تومنی را میبره بابا ول کنید اینا دیوونهگی هست برید به بازیتون برسید سوختم که سوخت دیگه من به این نتیجه رسیدم (ولی نمیسوزه) کنسول من که ظاهرا آب بندی شده و دیگه کمتر گرم میشه (عجب چیزی گفتم)

PC360

کاربر سایت
Sep 12, 2007
43
دوستان این کار رو هم میشه کرد و بسیار هم موثر میتونه باشه.;) این عکس رو ببینید:
4lgf0ba.jpg

برید به آلومینیوم فروشی ها و ورق آلومینیو نازک ( مثلا 0.5mm بگیرید) البته ورق های کلفتر مثل 1 بهتره (هر چه کلفت تر باشه دفع حرارتش بیشتره) اما خیلی کلفت نگیرید که ممکنه جلو باد فن ها رو بگیره.
بعد اون قالب سفیدی که روی هیت سینک ها هست که برای هدایت باد فن ها هست رو بردارید. بعد مثل شکل با خمیر سیلیکون ( تو تهران تو جمهوری یا پاساژ های لوازم کامپیوتری دارن مثل بازار رضا) دونه دونه ورق ها رو به ورق های هیت سینک 360 وصل کنید . لازم هم نیست به تک تک پره ها وصل کنید هر چه قدر که حال داشتید. فقط ورق ها رو دراز بگیرید که تا جلو فن ها برسه ارتفاع اوناروهم یه طوری بگیرید که دوباره قالب سفید رو بتونید حتما سر جاش بگذارید. با این کار اگه شما مساحت همه پره هارو دو برابر کنید عملا دفع حرارت رو هم دو برابر کردین.:p

ONLY_ACM1899

کاربر سایت
Sep 18, 2007
67
من مال خودم نیست مال یه بنده ی خدایی هست ساخت ژانویه 2007 هست اینتر کولر هم داره 2 ماه هم هست کار کرده میگه تا حالا مشکلی نداشته و من میخوام ازش بخرم اینتر کولر افقی هم هست بعد که خریدم میخوام فن هاش رو هم 12 ولتی کنم
هرکاری کنی بازم خطر داره کنسول باید کنسولی باشه ادم از بازی کردن باهاش نترسه
درسته 360 بازی های بیشتری داره ولی بازار در دست سونی است تا اون موقع بازیهاش هم بیشتر میشه با یه کم صبر یه کنسول مطمین و برتر بگیر با بازی های زیاد البته میکروسافت هم کم نمیاره ولی حسن خطر داره اصلا فن گذاشتن واسه کنسول یعنی چه؟
فقط گاد آف وار 3 دویل می کرای 4 متال گیر سولید 4 ؟
این 3 تا بازی برای من مطرح یکیش را که 360 از انحصار در اورد ولی هنوز دوتاش مونده هر وقتی تونست یکی دیگه را از انحصار در بیاره من 360 میخرم.اگه نتونست فقط سونی 3

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
این ازسوراخهای کنار کنسول که روی هتسینکها قرار گرفته و هوا بهتر و ارد کنسول میشه
View attachment gg.rar

این هم یه اولترا اینتر ساخت خودم
View attachment 30-06-86_0910.rar

اینم بریدن پشت کنسول . بیچاره خیلی خون ازش رفت
View attachment 30-06-86_0835.rar

اینم چند تا عکس از بلا یای وارده به کنسول اینجانب:biggrin1:
ببخشید نشد بصورت عکس بذارم زیپشون کردم.

آخرین ویرایش:

ONLY_ACM1899

کاربر سایت
Sep 18, 2007
67
این ازسوراخهای کنار کنسول که روی هتسینکها قرار گرفته و هوا بهتر و ارد کنسول میشه
View attachment 3661

View attachment 3662

View attachment 3663

این کنسوله یا گوزپشت نوتردام؟:biggrin1:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
آخه کی ور میداره کنسول 500 تومنی را میبره بابا ول کنید اینا دیوونهگی هست برید به بازیتون برسید سوختم که سوخت دیگه من به این نتیجه رسیدم (ولی نمیسوزه) کنسول من که ظاهرا آب بندی شده و دیگه کمتر گرم میشه (عجب چیزی گفتم)
آقا كسي از شما نظر خواست؟؟
خوب هوش ما هم بخاطره اينكه 500 تومن به باد نره اين كارو ميكنيم!!!
راستي منم امروز اين كارو كردم و پشتشو بريدم!!!!
اينجوريم الان :eek: اصلا كنسول گرم هم نميشه

mahdysh

کاربر سایت
Jun 23, 2007
806
نام
مهدی
View attachment 3661

View attachment 3662

View attachment 3663

نمی دونم این کنسول چه گناهی کرده بود که افتاده دست شما تا این شکلیش کنید:biggrin1:(البته می دونم تمام این کارا برا سلامتیه خودشه:-")
-------------------------------------
ببخشید می خواستم بدونم وسیله ای چیزی هست که بشه باهاش دمای Gpu وCpu رو بدست آورد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر