در Assassin's Creed III چه خواهید دید؟

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
درود

AC2EZIO.jpg

Assassin's Creed حالا به فرانچایزی بزرگ و معروف تبدیل شده است که طرفداران زیادی در گوشه و کنار دنیا منتظر شماره‌ های بعدی آن هستند. یوبی‌سافت قصد دارد تا طرفداران بازی را نیز در ساخت نسخه بعدی بازی سهیم کند. در همین راستا، یوبی‌سافت تحقیقاتی به راه انداخته تا در مورد ویژگی‌های احتمالی AC III نظر سنجی کند. از طرفداران خواسته شده است تا نظر خود را در مورد این ویژگی‌ها بیان کنند.
این ویژگی ها عبارتند از:

• آپگرید شدن Assassin's Blade به منظور سریع تر و روان تر دویدن شخصیت بازی
  • دید عقابی یا Eagle Vision ارتقا داده شده، به طوریکه شما قادر خواهید بود مسیرهای حرکت گشت های نگهبانان را ببینید، سرنخ هایی برای حل معماهای پیچیده ی بازی به دست بیاورید و همچنین متوجه شوید که یک شخص در هنگام اعتراف های خود دروغ می گوید (!) و ...
  • وجود ابزاری حساس که به شما اجازه ی ساخت بمب‌های دستی را میدهد. موارد لازم برای ساخت این بمب‌ها را در گوشه و کنار شهر‌ها پیدا می‌کنید.
  • استفاده استراتژیک از انواع مخلتف بمب ‌های دستی (مثل دود زا، سمی، انفجاری و نوری) که هر کدام مناسب با موقعیت‌های ویژه‌ای می‌باشند.
  • همچنین یک سری عملیات جدید وجود دارد که شما در کنار دار و دسته ی Assassin خود، ناحیه به ناحیه شهر را پاکسازی کرده و در مقابل Templar ها می‌جنگید.
  • بازی کردن به عنوان Assassin ِ جدید در دوره ی زمانی تاریخی ای متفاوت
  • ادامه ای بر داستان اتزیو، به عنوان رهـــبـــر Assassin ها که در خارج از ایتالیا اتفاق می افتد.
  • ایجاد ارتباط تنگاتنگ و عمیق‌تر بین تمام پروژه‌های Assassin's Creed (یعنی داستان بازی، کمیک‌ها و حتی فعالیت‌های شما در Facebook game نزدیکی و انسجام بیشتری پیدا می‌کند)
  • وجود Online Cooperative Mode
  • وجود Offline Cooperative Mode
  • در دسترس بودن مپ های جدید برای مولتی پلیر
  • انتخاب کاراکترهایی در بخش مولتی پلیر که دارای مهارت های جدید هستند
  • بازی کردن مُدهای جدید در بخش مولتی پلیر
  • تجربه تیمی و مولتی‌پلیر قوی‌تر (تیم‌هایی با ماموریت‌های یکسان و ابزار‌های جدید برای ارتقای گروه)
  • قابلیت Customize کردن تجارب در بخش مولتی پلیر (از قبیل لوگو ها، آواتارها، وسایل، نام تیم ها و ...)

نسخه بعدی AC در سال 2011 عرضه خواهد شد. پس زمان زیادی نمانده تا ببینید کدام یک از این ویژگی‌های جدید واقعا در نسخه نهایی بازی وجود خواهد داشت.

نظر شما چیست؟ آیا Assassin's Creed را با این ویژگی‌ های جدید می‌پسندید؟

منبع

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
به نظرم بهترین کار اینه که تو آخرین نسخه ی اصلی فرانچایز,از هر سه شخصیت اصلی بازی به طور همزمان استفاده کنند.یعنی محور اصلی داستان حول دزموند بگرده,یعنی شخصیت اصلی و کسی که بیشتر زمان بازی را باهاش می گذرونیم دزموند باشه,بعد در قسمت هایی از بازی به زمان گذشته,هم در زمان اتزیو و هم زمان الطیر برگردیم...
آنلاینش هر چند برای بار اول خوب بود,ولی از کمبود مود های متفاوت رنج می بره.به نظرم بهتره تو مولتی پلیره بعدی مود هایی هدف دار هم بزارن.مثلا دفاع از یه جا در برابر دشمن و....منظورم اینه که الان تو 4 مود فعلی هدف فقط کشتن دشمن هست حالا به شکل های متفاوت.می دونید یه چیزی مثل مود های SD و HQ ... تو COD.

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
من که هنوز نسخه ی brother hood رو بازی نکردم ولی بی شک خیلی سرتر از قبله من دوست دارم داستان Ezio دنبال بشه جوری که برسه به بچش :d و پر از نو اوری باشه یعنی در هر 2 مرحله یک چیز جدید رو بشه خیلی خفن میشه و حالا هم که اسلحه اختراع شده باید دیگه هیدن بلید ها رو اسلحه کنن که البته این بازی به خاطر شمشیری بودنش خیلی معروف هست
یا
بهتر هست که اخرین Assassins رو به نمایش بگذارند یعنی خود دزموند که فکر کنم این بهترین ایده باشه :d

RONIIN

Tech Team
کاربر سایت
Sep 13, 2008
636
نام
خسرو
اگه اینقد امکانات به قسمت سوم اضافه کنن فکر کنم مجبوربشن تو قسمت چهارم قابلیت ماشین سواری هم اضافه کنند.:dولی ما کلا از این بازی استقبال میکنیم.

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
به نظر من با اینکه با ادامه داستان اتزیو در brotherhood باعث شد بیشتر با اتزیو حال کنم ولی با این حال به نظرم دیگه داستان رو با اتزیو ادامه ندن بهتره.(enough of ezio :d ) پس یا باید به الطایر برگردن یا هم که یه شخصیت درست و حسابی دیگه در حد الطایر یا اتزیو رو به بازی بیارن.
و به نظر من این بحث مولتی پلیر اصلا به بازی داستان محور و open worldی مثل AC نمیاد و کاشکی از اول به brotherhood هم این قابلیت رو اضافه نمیکردن.
و موضوع دیگه هم دزموند هست که اصلا خوشم نمیاد که داستان با اون و در زمان حال ادامه پیدا کنه.:|

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
آپگرید شدن Assassin's Blade به منظور سریع تر و روان تر دویدن شخصیت بازی
دید عقابی یا Eagle Vision ارتقا داده شده، به طوریکه شما قادر خواهید بود مسیرهای حرکت گشت های نگهبانان را ببینید، سرنخ هایی برای حل معماهای پیچیده ی بازی به دست بیاورید و همچنین متوجه شوید که یک شخص در هنگام اعتراف های خود دروغ می گوید (!) و ...
وجود ابزاری حساس که به شما اجازه ی ساخت بمب‌های دستی را میدهد. موارد لازم برای ساخت این بمب‌ها را در گوشه و کنار شهر‌ها پیدا می‌کنید.
استفاده استراتژیک از انواع مخلتف بمب ‌های دستی (مثل دود زا، سمی، انفجاری و نوری) که هر کدام مناسب با موقعیت‌های ویژه‌ای می‌باشند.
و چندین و چند N00b Mood دیگر

هر چی بدم میاد داره سر این بازی میاد:|

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
:| ببخشید فک کردم همین شماررو میگه ؟! :d

اقا این اسپم نباشه اینو بگم من توو همین تازههه برادرهود چجوری میشه 2 نفره افلاین بازی کرد اصلا وجود داره ؟!

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
ادامه ای بر داستان اتزیو، به عنوان رهـــبـــر Assassin ها که در خارج از ایتالیا اتفاق می افتد.
شـــــــت ! :|

این درخواست هواداراس واقعا ؟ :|

مورد اول و دوم فقط بازی رو نوبی میکنن ! :|

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
خدا بخیر بگذرونه :-s
دارن سبکه بازی رو عوض میکنن
ظاهرا یوبی نمیخواد عمر این فرانچایز به یک نسل گیم برسه تو همین نسل میخواد دخلشو بیاره
شایدم اخرش خوب در بیاد هممون ضایع شیم:d
____
الطیر با اون شخصیت گنگش رو ادامه نمیدن اونبخت اتزیو که سر و ته زندگیشو در اوردن رو نمیخوان ول کنن

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
اگر قراره آخرین نسخه ی سری باشه,به نظر من معرفی کردن شخصیت جدید کار اشتباهیه!چون تا بیاد شخصیت را معرفی کنند کلی طول می کشه حالا بیا بازی را تموم کن!همون ایده ی بالا به نظرم مناسب ترینه!یعنی استفاده از هر سه شخصیت اصلیه بازی.
در مورد COOP یه مود فرعی خوبه ولی داستان اصلی اصلا...
در مورد مولتی پلیر هم به نظرم ایده ی خوبیه نمی دونم را دسوتان بدشون اومد.به نظر من که مولتی جذابی داره تازه اولین بارش هست و هنوز مود ها کم هستد...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر