Ace Combat 6: Fires of Liberation

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود به همه
شاید شما از جمله افرادی باشید (:biggrin1: مثل بنده :biggrin1: ) که عاشق آسمان و پرواز باشید. البته نه برای تفریح بلکه برای دفاع، نبرد، انجام وظیفه و کسب افتخار انجام میشود.
از قسمت دوم این بازی که روی Play Station عرضه شد تا حالا بازی کردم و بهترین Rank های بازی رو بدست اوردم.
Ace Combat 2, 3, 4, 5, و یک نسخه با نام Balkan War که یکی از یکی دیگه بهتر بودند.
جدیدترین قسمت این سری هم که Ace Combat 6: Fires of Liberation نام داره که فعلا انحصاری برای Xbox360 اعلام شده ( انحصاری بمونه یا نمونه مهم نیست ;) )
این لینک عکس از این بازی هست. گرافیک و نورپردازی در بهترین حالت ممکنه قرار داره:love:

سلحشوران آسمان، آماده باشید. ماموریتی جدید در راه است

Ace Combat 6: Fires of Liberation
Publisher: Namco Bandai Games America
Developer: Namco Bandai Games
Release Date: TBA 2007

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
ایول. مرسی از خبرت
ایکس باکس داره میترکونه:love:
من عاشق Ace Combat هستم ولی با این نسخه 5 تو یک مرحله اصلا حال نکردم:-"
عجب شات هایی داره. خوشمان امد :D

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
درود به سعيد گل بازي خوفي:eek: منم عاشق سبك هواپيمايي ( Combat ) هستم ولي يكم زود تاپيك زدي. فكر كنم بازي براي 2008 باشه

hlozeie

کاربر سایت
Sep 25, 2005
180
نام
Hamed
من عاشق این بازی ام و تا حالا همه نسخه هاش روی پی اس وان و تو داشتم ولی تاریخ انتشارش باید 2007 باشه چون نوشتن Tba2007
?

hlozeie

کاربر سایت
Sep 25, 2005
180
نام
Hamed
فکر نکنم انحصاری باشه ها چون تو ژاپن بیشتر مردم پی اس 3 دارن تا 360 و این بازی بیشتر فروشش رو هم تو ژاپن میکنه برای هر دو یا سه کنسول این نسل به نظر من میاد اگه هم انحصاری باشه احتمالا دست مایکروسافت هم این وسط هست تا فروش کنسولشو تا ژاپن ببره بالا;)

fade2black

کاربر سایت
Feb 14, 2007
392
نام
امين
آقا اين ace combat ته بازي تو زمينه هواپيماست. به اين خاطر كه گيم پلي و كنترل خوبي داره و مثل اين flight simulation ها سخت نيست كه نشه از رو زمين بلندش كرد!
من كه با اون كلي حال كردم و اميدوارم كه اين سريش هم يه چيزي خفنتر از بقيه باشه كه ميدونم هست .

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
آقا اين ace combat ته بازي تو زمينه هواپيماست. به اين خاطر كه گيم پلي و كنترل خوبي داره و مثل اين flight simulation ها سخت نيست كه نشه از رو زمين بلندش كرد!
من كه با اون كلي حال كردم و اميدوارم كه اين سريش هم يه چيزي خفنتر از بقيه باشه كه ميدونم هست .

بخاطر اینکه سیمیولتر نیست، بیشتر Arcade/Action ـه برای همین همه دوستش دارن. من خودم تو این سبک بازی زیاد انجام دادم با این حال سری AC بهترین سری بازیهای هواپیمائی هست.

Craig Marduk

کاربر سایت
Apr 29, 2007
144
اين بازي فقط داخل تمام سري هاش كمبود يه چيزي داخلش منو رنج مي داد كه اونم گرافيكش بوده كه داخل اين سري واقعا با اين گرافيك فكر كنم كولاك كنه...من كه منتظرم ببينم چي از آب در مي ياد:love:

borna

کاربر سایت
Oct 17, 2006
190
سلام مجدد

سلام بچه ها امیدوارم خوب و خوش باشید من دوباره برگشتم بعد از امتحانات و از این جور چیزا و این اولین پستم هست که می خوام اینجا بزنم خوب منم نسبت به عکسا و ... از این بازی دیدم یک شاهکار به نظر می رسه ولی بازم دیوانه وار منتظر assassin s creed هستم :cheesygri;)

xbox360club

کاربر سایت
Feb 10, 2007
847
نام
mohsen
سلام بچه ها امیدوارم خوب و خوش باشید من دوباره برگشتم بعد از امتحانات و از این جور چیزا و این اولین پستم هست که می خوام اینجا بزنم خوب منم نسبت به عکسا و ... از این بازی دیدم یک شاهکار به نظر می رسه ولی بازم دیوانه وار منتظر assassin s creed هستم
به به آقا برنا... از این ورا؟ :) ... نبودی یه چند وقتی...
بخاطر اینکه سیمیولتر نیست، بیشتر Arcade/Action ـه برای همین همه دوستش دارن.
درسته... مثل blazing angels ... اگه سیمیولتر بود که مثل بازی Flanker نمی تونستید جنگنده رو از روی زمین بلند کنید :laughing:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر