Def Jam : ICON

امتیازی که شما به این بازی میدهید

• 10 تا 9

رای‌ها: 8 21.1%
  • 9 تا 8

رای‌ها: 14 36.8%
  • زیر 8

رای‌ها: 16 42.1%

• مجموع رای دهنده‌ها
    38

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود بر همه
نمیدونم چقدر به بازی های مبارزه ای علاقه مندید. مخصوصا بازی های که نزدیکی بیشتری به واقعیت داشته باشند. حال با سخت افزار کنسول های نسل حاضر این واقعیت رنگ بهتری بخود میگیرد. جدیدترین قسمت از سری Def Jam با نام کامل Def Jam : ICON در راه است. این بازی به همراه Fight Night جزو تنها عنوان های مبارزه ای شرکت EA هستند. در این بازی تمام کارکتر واقعی هستند و حتی از معروفترین خواننده گان و هنرپیشه گان امریکائی استفاده شود است که میتوان به : لودا کریس ، The Game ، Snoop Dog و .... اشاره کرد. تاریخ انتشار این بازی 6 مارچ 2007 است .

Boxshot

4ictrme.jpg

اطلاعات کامل و مفصل در غالب نقد برای دوستان در حال نگارش است.

آخرین ویرایش:

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
من که با نسخه قبلیش خیلی حال کردم مخصوصا که 2 نفره بازی کنی
تو نسخه قبلی 50cent نبود دلیلش هم این بود که خودش داشت یه بازی میخواست این شماره رو مطمئن نیستم بعد به هیچ وجه نگو مفت گرونه باید بازی کنی تا بفهمی چیه

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود
آقا مبارزاتش خیلی واقعی و خشن هست. مثل واقعیت.
تو خواننده هاي معروفش شادمهر هم داره؟
به امید آن روز;)
50cent هست؟؟؟
خداکنه باشه اگه نباشه این بازی مفت گرونه
احسان جون فعلا مشخص نیست. اما لودا کریس و The Game ( رفیق فابریک 50 ) حضورشان 100& قطعی شوده.
تو نسخه قبلی 50cent نبود دلیلش هم این بود که خودش داشت یه بازی میخواست این شماره رو مطمئن نیستم
فکرنکنم. چون خود 50 Cent یک سوژه برای یک قسمت حساب میشه. سوژه قبلی Snoop Dog بود. یادته :confused: حالا نمیدونم ماجرای ICON چی هست ولی اگرقرار باشه 50 باشه 100% Boss اصلی یا رئیس مافیای این قسمت هست. من بیشتر دوست دارم با Eminem یا Miss Eliyot بازی کنم :biggrin1:
بعد به هیچ وجه نگو مفت گرونه باید بازی کنی تا بفهمی چیه
تا دلت بخواد با نظرت موافقم. این بازی خیلی باحاله. قسمت دومش هنوز جذاب و تازست برام.

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
فکرنکنم. چون خود 50 Cent یک سوژه برای یک قسمت حساب میشه. سوژه قبلی Snoop Dog بود. یادته :confused: حالا نمیدونم ماجرای ICON چی هست ولی اگرقرار باشه 50 باشه 100% Boss اصلی یا رئیس مافیای این قسمت هست. من بیشتر دوست دارم با Eminem یا Miss Eliyot بازی کنم :biggrin1:
.

اره شاید اسم این Snoop هم crow بود فکر کنم با این Fat joe که من حالم ازش بهم میخوره
منم خیلی دوست دارم Eminem هم باشه

gamerman

کاربر سایت
May 31, 2006
234
من Demo Version بازی رو از XBOX LIVE دانلود کردم واقعا بازی شاخیه. خیلی گرافیکش بالاست و گیم پلی علی داره من بهش امتیاز 9 میدم.
علاقه مندان Defjam واقعا با این بازی حال میکنند.

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
بابا بياين يكدفعه بگين گلچين 86 ديگه :p نميدونم محمد اصفهاني و سياوش و ليلا فروهر و ... ;)

آي gamerman جان خدا از دهنت بشنوه . الهي براي j همون اول بياد

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
سلام
من تریلر گیم پلیش رو دانلود کردم!
به نظر بازی خوبی نیست و نمیتونه امتیاز بالایی بگیره;)
بازی به نظرم خیلی بی روح و سرده:)

borna

کاربر سایت
Oct 17, 2006
190
منم دو تا game play ازش دیدم تا حدودی با اقای pondora tomorrow موافقم ولی زیاد هم بد نیست ولی کمی بی حس هست مثلا ادم assassin s creed game play رو که می بینه مو به تنش سیخ میشه ولی در کل امتیاز 8.7 یا 8.8 می گیره.ممنون

triple h

کاربر سایت
Dec 9, 2006
805
نام
احسان
معلوم نیست داره مبارزه میکنه یا داره حرکت میزنه یا می خونه
یه فن میزنه میاد طرف دوربین شروع میکنه به خوندن آهنگ

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر