Ghost Recon Advanced Warfighter 2

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
ghost recon adwanced warfighter2

Platforms: (PC, Playstation 3, Xbox 360) Release Date: Mar 6, 2007
Genres: Action
Developer: Red Storm Entertainment Publisher: Ubisoft

زمانی که ghost recon adwanced warfighter عرضه شد واقعا توقع همه بالا رفت بازی از نظر گرافیک گیم پلی صدا گزاری نوع دستور دادن و فرماندهی از هر نظر کامل بود . در ابتدای بازی زمانی که با چتر نجات به زمین فرود می آیید واقعا ubisoft رو تحسین میکنیم که تونسته یه شهر کامل و با گرافیک وجزییات رو به درستی به نمایش در بیاره . در ضمن فیزیک بازی در بالاترین حد تا الان قرار داره که توسط ageia physx ساخته شده وقتی که یک ساختمان ویا تانکی منفجر میشد تیکه ها ی سنک و بدنه ی تانک به زیبایی و با فیزیک عالی به اطراف پرتاب میشد و در اثر برخورد به زمین به نسبت شتاب به هوا پرتاب میشد و یا تا اندازه ی شتاب به حرکت خود ادامه میداد . همه چیز در این بازی تخریب پزیر هست و فیزیک افراد نیز به زیباییه هر چه تمام تر صورت گرفته که با داشتنه کارت فیزیک ساخته شده توسط ageia physx فیزیک بازی طبیعی تر میشود.
اکنون با گذشت 8 ماه قرار است نسخه جدید این بازی با نام ghost recon adwanced warfighter2
عرضه بشه این شماره از بازی نیز در مکزیک میباشد و زمان بازی در سال 2014 است.
فیزیک این شماره به زیباییه هر چه تمام تر و محیط تخریب پذیرتر از graw 1 میباشد این بازی قرار است امسال برای xbox 360.pc.ps3 و psp عرضه شود.تعدادی دمو از این بازی عرضه شده که میتونید از این لینک دمو hd و دمو از گیم پلی بازی و یک تریلر زیبا دانلود کنید.
http://www.gametrailers.com/gamepage.php?fs=1&id=3483
تصاویر بازی:

lover_pc_games

کاربر سایت
Jul 5, 2006
98
از نظر گرافیک و ... که بد نبود ولی مشکلی که داشت سیستم نشانه گیری بازی بود ! از هر 10 بار شلیک فقط 2-3 تاش به هدف میخورد !
اگر توی این نسخه این مشکل برطرف نشده باشه به نظر من ارزش بازی کردن نداره .

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
این نشون دهنده ی واقعی بودن بازیه شما اگه یه mp40 دستت بگیری نمیتونی بدون لرزش تیر اندازی کنی ولی تو بازی اگه کلا رو زمین سینه خیز بودی بدون کوچکترین لرزش میتونستی تیراندازی کنی;)

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
تو gamespot نوشته بود دور بین در 360 هم به صورت اول شخصه و هم از پشت سر نمایش داده میشه عکس هایی که برای 360 بود یه سری اول شخص بود یه سری سوم شخص انگار برای pc همون اول شخصه
بچه ها کسی از این بازی خوشش نمیاد:confused:

N e M e S i S

کاربر سایت
Sep 25, 2005
766
نام
امید
سمیر خان شرمنده که یک پست میدم که به تاپیک شما ربطی نداره.من خودم یکی از افرادی هستم که عاشق این بازی هستم .

اطلاعیه شماره یک قرار داغ 3 :
دوستان گرامی . با مشورت بین دوستان و کاربران عزیز بازی سنتر قرار بر این شده روز شنبه 21 بهمن 1385 ( روز قبل از 22 بهمن ) رو برای قرار داغ 3 انتخاب و با کمک دوستان قرار بر این شده که در مسنجر یاهو و یکی از تاپیک های سایت بازی سنتر این قرار برگذار شود . ما هم از شما دعوت میکنیم که هر چه زود تر به جمع ما بپیوندید و در شادی ما شریک باشید .

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
با سلام به همه ي دوستان.قطعاّ بيشتر دوستان نسخه شماره يك اين بازي انجام دادند و ميدونند كه تا قبل از امدن GOW اين بازي فوق العاده بي شك داراي بهترين گرافيك و جلوه هاي تصويري بود اما اين تايپيك رو براي شماره ي دو اين بازي درست كردم تا شما عزيزان نظرتون رو در مورد اين بازي و ساير پيشرفتهاي بوجود امده مطرح كنيد. البته اين بازي هنوز منتشر نشده ولي فكر كنم اين بازي ارزشش رو داره تا قبل از اومدنش ما كمي درباره اون صحبت كنيم در ابتدا پيشنمايي از اين بازي:

1-شما در اين بازي دوباره در نقش كاپيتان Scott Mitchell فرمانده گروه 5 نيروهاي ويژه آمريكا مسوول مبارزه با تروريست ها مكزيكي هستيد كه در اين شماره علاوه بر منطقه El Paso در Texas و Panama
با اين تروريست ها درگير ميشيد در كل داستان بازي بلافاصله بعد از شماره ي اول اين بازي هست.
2-متآسفانه از سوي Ubisoft اطلاعاتي درباره پيشرفت گرافيكي گزارش نشده ولي مسلما اين بازي داراي پيشرفت گرافيكي هستش. اخيرا دموي جديدي ازين بازي در يكي از كانالهاي فرانسه حاكي از مناطق بسيار متنوع و زيبا به همراه گرافيكي بينظير ميداد.
3-اما در مورد گيمپلي آن كه بيشترين تمركز يوبي سافت برروي اون بوده . اضافه شدن سلاحها تا 62
اسلحه حاكي از درگيريهاي نفس گير اون ميده. همچنين اضافه شدن انواع نارنجك ها و افكتهاي انفجاراون از نكات قابل توجه اين بازي هست. اما در اين ميان سازندگان از دو سيستم پيشرفته اضافه شده به بازي خبر ميدن كه يكي از اونها MULE و ديگري Crrossteam هست. MULE وسيله
نقليه جديدي هست كه در لحظات درگيري بسيار مفيد هست اين وسيله نقليه بسيار پيشرفته از امكانات جديد اين بازي هست كه نويد درگيري نه تنها درميان افراد بلكه درميان وسايل نقليه هم ميده اما Crrossteam همون پيشبرد افراد گروه بطرز جديدي هست كه باعث شده هوش مصنوعي
افرادتون تاحد بسيارزيادي نسبت به شماره ي قبل بالا بياد و ضعفهاي اونرو بپشونه .
اگر اشتباهي در اين پست بود خوشحال ميشم شما عزيزان اونرو برطرف كنيد. با تشكر:biggrin1:

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
pandora tomorrow جان شايد من اشتباه كرده باشم ولي من قبل از ايجاد كردن اين تايپيك موضوعها
رو بررسي كردم اره تايپيك شماره 1 اين بازي بود ولي شماره 2 رو نديدم.فكر كنم درقسمت معرفي بازيهاي رايانه اي باشه ولي منظور من نسخه 360 اين بازيه و فكركنم لااقل اين موضوع دراين قسمت بايد
ايجاد ميشد.حالا كه چيزي نشده چرا ميزني!!!؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر