چطوری بازی میکنید؟

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
سلام منم که همه می شناسین عشق اسنیک و دارو دستش هستم :)

من راستش بازی رو واسه اولین بار اگه شماره قبلش رو بازی نکرده باشم و سبک جدیدی داشته باشه سعی می کنم روی حالت easy برم بعد که بازی اومد دستم روی هارد و وری هارد می رم مثل گاد اف وار 1 البته متال گیر که همون اول رویه حالت هارد بازی کردم چون ما با اسنیک این حرفا رو نداریم :)

من از سبک استراتژیک بد جور متنفرم و اصلا و در هیچ صورت واسشون وقت نمی زارم چون حوصله آدمو سر می برند و RPG هم فقط RPG نوبتی بازی می کنم بابا مهرپویا دمت گرم مگه تو عشق فاینال نبودی که الان می گی از RPG بدم می یاد

و بهترین بازیها از نظر من که کنسول بازم
METAL GEAR SOLID COLLECTION
GOD OF WAR
و ادونچر و اکشن ICO و SH.C

RPG : FINAL FANTASY X

و راستش اگه به دوستان بر نخوره از بازیهای اول شخص بد جور بدم می یاد
رویا خانوم نزنی ها :)

بازی معمایی هم بازیهای شرکت capcom و konami رو می پسندم;)

در آخر بگم تنها بازی که بد جور بهم حس وارد کرد از نظر احساسی فاینال فانتزی 10 از نظر ترسناکی فاتال فریم و از نظر اکشن متال گیر

آخرین ویرایش:

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,982
نام
Behzad

سلام

به قول دوستمون مهرپویا جان منم دوست دارم صدای بازی رو زیاد کنم که واقعا حال میده توپس

وبعد بازی رو همیشه دوست دارم رو Hard یا بالاتر از Very Hard برم چون Easy برای دختر خانوماست برن خالک بازی وبعد اش بازی رو یک جای خفن تمام عکس وپوستر بازیها رو دارم که اصلا رو دیوارم جان نیست رنگ سفید نمبینید رو دیوارم تمام پوستر و بعد بازی رو همه رو گرافیکشون رو میبریم با لا با هیجان میشکم عشق میکنم همیشه در کنار بازی کردنم میوه و خوراکی میزارم که بخورم و انرژِیم نره چون زیاد داد میزنم تو خونه وقتی گلوله یا چیزی بهم میخوره اعصابم خورده میشه بازیها رو رو 600*800 بازی میکنم به نظر من بهترین و استاندارد ترین Size هست

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
من بازی ها رو با صدای کم بازی ميکنم و بيشتر بازی ها رو هم رو نرمال بازی ميکنم الا فوتبال که عشق منه يعنی قبل و بعد از هر کاری چه بازی چه درس بايد يه چند دست فوتبال اونم پرو بزنم.به مربيگری هم خيلی علاقه دارم به سری اويل و سايلنت هيل هم علاقه دارم .همه بازی هرو هم خرکی بازی ميکنم يعنی فقط ميخوام برسم ببينم تهش چی ميشه

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
:biggrin1:
من بازی ها رو با صدای کم بازی ميکنم و بيشتر بازی ها رو هم رو نرمال بازی ميکنم الا فوتبال که عشق منه يعنی قبل و بعد از هر کاری چه بازی چه درس بايد يه چند دست فوتبال اونم پرو بزنم.به مربيگری هم خيلی علاقه دارم به سری اويل و سايلنت هيل هم علاقه دارم .همه بازی هرو هم خرکی بازی ميکنم يعنی فقط ميخوام برسم ببينم تهش چی ميشه
من اول که رو صندلی میشینم یکم میام پایین به طوری که رو صندلی دراز کشیدم و پام رو میز کامپیوتر هستش کلا دوست دارم همه ی بازی هارو با game pad بازی کنم چون خیلی راحتم و میتونم رو صندلی دراز بکشم کلا وقتی بازی میکنم دوست ندارم کسی باهام بازی کنه بدون هدست بازی لطفی نداره .همه ی بازی هارو اول رو easy میرم بعد اگه انگیزه ای پیدا شد رو hardو....... بازی میکنیم بیشترین بازی ای که بهم حال داد pop 2 و بیشتر از اون pop3 که اصلا یه مدت انقدر دیوونه ی pop 3 بودم دسته چپم رو زخمی میکردم :biggrin1: تا مثل دستش بشه که دورش زنجیر پیچیده عاشق بازیه dmc .fear resident evil 4 بازی های اول شخص خوراکمه بازیه سوم شخص هم بیشتر مثل اویل یا dmc دوست دارم هر بازی ای که تو بازار بیاد رو میخرم از چیت خیلی بدم میاد لذت بازی از بین میره مثلا از بچگی گیمر بودیم . جدیدا خیلی معتاد بازی و کامپیوتر شدم صبح الل طلوع که بیدار میشم تا 2 شب پای pc هستم درس رو هم که بیخیال زیاد میپیچونم ولی آخر سال بل یه نمره قبولیم الان هم که کنکور وای ولش کن بازی خوبه من با بازی زندگی میکنم :evil:

roya

کاربر سایت
Jan 25, 2007
77

سلام

به قول دوستمون مهرپویا جان منم دوست دارم صدای بازی رو زیاد کنم که واقعا حال میده توپس

وبعد بازی رو همیشه دوست دارم رو Hard یا بالاتر از Very Hard برم چون Easy برای دختر خانوماست برن خالک بازی وبعد اش بازی رو یک جای خفن تمام عکس وپوستر بازیها رو دارم که اصلا رو دیوارم جان نیست رنگ سفید نمبینید رو دیوارم تمام پوستر و بعد بازی رو همه رو گرافیکشون رو میبریم با لا با هیجان میشکم عشق میکنم همیشه در کنار بازی کردنم میوه و خوراکی میزارم که بخورم و انرژِیم نره چون زیاد داد میزنم تو خونه وقتی گلوله یا چیزی بهم میخوره اعصابم خورده میشه بازیها رو رو 600*800 بازی میکنم به نظر من بهترین و استاندارد ترین Size هست

دیگه داری حالمو بهم میزنی با اینجور حرف زدنت......تا حالا اینو چند جا گفتی.....هی من جوابتو نمی دم هی تو روت بیشتر میشه.....این خاله بازی مثله اینکه برات عقده شده......
ما اگه خاله بازی میکنیم عوضش اینقدر مثله شما با ادب(!!!!!!) نیستیم.
از طرز نوشتنت معلومه که هنوز بچه ای....امکان نداره یه جمله بگی که توش یه چیزه اموزنده باشه......فقط بگم که متاسفم برات یه دنیا

از همه ( غیر از این با ادب) معذرت میخوام که اینجوری حرف زدم

darkman

کاربر سایت
Apr 19, 2006
347
نام
سيد علی متقی نژاد
از سمير خوشم اومد تقريبا هم عقيده هستيم. ;)
من هميشه با هدست بازي ميکنم.
به گرافيک بازي از لحاظ بصري و به افکتهاي صوتي اهميت ميدم.
از زمان آتاري بازيخور بودم تا به امروز.
عاشق سبک FPS هستم ، مخصوصا :‌ call of duty 2 , rainbow six vegas , fear , uber soldier , medal of honor
عاشق تمام بازيهاي جنگ جهاني اول شخص هستم.
از بازيهاي استراتژيکي زياد خوشم نمياد ،‌ اما از وارکرافت خوشم مياد .
عاشق سري GTA هستم و بي صبرانه منتظر نسخه ي بعدي ! :-"
با کامپيوتر خيلي حال ميکنم ( چون fps با کنسول حال نميده )
کلکسيون بازيهاي کلاسيک رو دارم(از آتاري تا نينتندو 64)
تو نسل جديد از 360 خوشم مياد و wii .
اگه بازي full version باشه اول رو نرمال بازي ميکنم بعدشم معمولا ديگه بازي نميکنم! :biggrin1:
اگر هم demo version باشه رو آخرين درجه ي سختي بازي ميکنم که ديرتر تموم شه و بيشتر حال بده.
از بازيهاي چند نفره خوشم مياد اما حيف که تو ايران کسي پايه نيست!
اخبار بازيها رو هميشه دنبال ميکنم و تريلرها و دمو هاي جديد رو ميگيرم(دانلود ميکنم).
عجيب به بازيسازي علاقه دارم :love:
شغل آينده ي من = بازيسازي

Don_Lethon

کاربر سایت
Sep 24, 2006
467
نام
Amin
سلام
من همه جور بازی رو بازی می کنم حتی sims رو هم چند باری بازی کردم :-"
سبک های مورد علاقم به ترتیب استراتژیک - RPG (از نوع MMORPG باشه بهتره ) - FPS و ... هستش
موقع بازی کردن مثل خیلی از شما حواسم به هیچ جا نیست ... چند تا بازی هست که بد جوری منو در زمان خودش به تب و تاب انداخته بود اولیش commondos بود که می تونم بگم واقعا تب شو گرفته بودم و بعد RE 3 و اصل هسجان هم که Unreal tornoument ... یادمه حدود 4 پیش که نسخه اول Unreal دستم اومده بود خیلی باهاش حال کردم ...
این اولین تجربه بازی آنلاین من بود :-" ... حالا بگید چه جوری ...!!! منو سعید ( Dante is Alive ) با هم سر این بازی کل داشتیم و چون هیچ جوره نمیشد آن بازی کردم با هم کل تلفنی می زاشتیم ... مثلا یه مپ رو انتخاب می کردیم و در حالت Death match روی یه درجه انتخابی می زاشتیم مثل Godlike و بعد تلفن رو قطع می کردیم و بازی می کردیم و بعدش دوباره به هم زنگ می زدیم
ونتایج رو اعلام می کردیم ... :biggrin1:

الان هم من فقط 4 تا بازی هست که بازی می کنم : RE4 (که تازه می خوام بازی کنم) Warcraft - World of Warcraft -Counter Strike
البته فکر نکنید ها از بازی های دیگه خوشم نمیاد ا ... خودتون قضاوت کنید در حال حاضر با این سیستم چه بازی هایی رو میشه اجرا کرد
CPU 2.8
Ram 1 GB
VGA 5200 Gforce
و ... گرافیک رو دارید :-"

یادمه اولین کامپیوتری که گرفتم گرافیکش 8 و رمش 128 بود از یه مدت که رفتم آپ گریدش کنم خوستم گرافیک 64 که تازه اومده بود و 3D بود :-" روش ببندم اون مغازه دار که تقریبا آشنامون بود وقتی کامپویتر حاضر شد و با کلی ذوق و شوق رفتیم تحویل بگیریم برگشت به من گفت که برو تا 2 نسل خیالت راحت باشه :thinking: بنده خدا نمی دونست که 4 سال بعدش دیگه 64 وجود خارجی نخواهد داشت ...

James Bond 007

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,373
سلام

بابا این RANGER_NAVAL_USA رو اذیت نکنید بچه ی باحالیه حالا یه چیزی گفت!

بازیهایی که من باهاشون حال می کنم:

در FPS با بازیهایی مثل Rainbow Six و...

در سوم شخص: DMC , Resident Evil , GRAW , Gears of War و MGS و...............

در RPG بازیهایی مثل Oblivion , Final Fantasy و Star Wars Knights of the old Republic و Never Winter Nights و......................

در استراتژی : Medieval , Act of War , Supreme Commander , Panzers و.................

;)

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,982
نام
Behzad
نوکرتمBurneD.PrieST عزیزم من زیاد میخورم چون میرم باشگاه بدنسازی و در روز دو بار تمرین می کنم مجبور م بخورم میام برای مسابقات پاور لیفتینگ برام دعا کنید جمعه مسابقه قهرمانی کشور دارم ممنون
در جواب خانومهای عزیز باید عرض کنم که شما نباید این طوری جواب میداید دل من رو شکستید :cheesygri واین حرفها رو زدم که بخوام در کل بخنیدم شاد باشیم همین ولی در کل از شما خانومهای با ادب با شخصیت معذرت میخوام با بزرگیتون ببخشید ما کوچیک رو فقط شوخی در حد شوخی همین نه چیزه دیگه ما معذرت میخوام ببخشید

Dante Is Alive

کاربر سایت
Jul 8, 2006
1,573
نام
ســـعــــيــــــد
این اولین تجربه بازی آنلاین من بود ... حالا بگید چه جوری ...!!! منو سعید ( Dante is Alive ) با هم سر این بازی کل داشتیم و چون هیچ جوره نمیشد آن بازی کردم با هم کل تلفنی می زاشتیم ... مثلا یه مپ رو انتخاب می کردیم و در حالت Death match روی یه درجه انتخابی می زاشتیم مثل Godlike و بعد تلفن رو قطع می کردیم و بازی می کردیم و بعدش دوباره به هم زنگ می زدیم
ونتایج رو اعلام می کردیم ...

من هر چي تلاش مي كنم شما رو به جا نمي يارم ؟؟؟:confused:

.........................

خب حالا كه اون صفحه ي سه كه پر شده بود از دعوا و گيس و گيس كشي كلا" پاك شد ,منم نظرم رو ميگم :

غير از دويل سه :love: ( Devil may cry : Special Edition ):love: كه در هر حالي بازي مي كنم , بقيه ي بازيها رو بايد تو مدشون باشم . مثلا" استراتژيك سالي يه دفعه !
اكشن پدر مادر دار هر وقت كه بشه هستم . آدونچر رو خدايي در هيچ حالتي توانايي رد كردن مراحلش رو ندارم و حوصلم هم نمي كشه !
بازي كردن تو شب ( يعني ساعت 10 به بعد ) رو خيلي دوست دارم .
الانم بازي شروع شده ... اينارم عجله اي گفتم .

تا بعد !!!

roya

کاربر سایت
Jan 25, 2007
77
سلام
این تاپیک نباید اینجوری بخوابه
حالا که اینجوریه پس براتون دعوتنامه میفرستم......ولی فقط برایه یکی از شماها.
بقیه بچه ها دیگه خودشون بیان.
حالا من میخوام از یکی دعوت کنم که حتما حتما حتما بیاد و از خودش بگه.
و اونم کسی نیست جز آقا علیرضا.
علی جان بدو بیا که منتظریم.

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
بازی ها رو سخت ترین درجه سختی شروع میکنم یعنی یه جورایی میریم تو شیکمه بازی .
بیشتر با بازی های ترسناک و بازی هایی که توش خفت گیری داشته باشه حال میکنم و این جور بازی ها با صدای بلند و اتاق تاریک میچسبه ، از سبک استراتژیک هم متنفرم.
با بازی هایی که کلی حال کردم DMC ، Suffering ، Splintel cell ، Resident Evil بوده.
فقط برای PES از گیم پد استفاده می کنم .(رقیب هم میطلبیم)
منتظر چند تا بازی ملسم مثل Assassin ، RE5 ، DMC4 ......
کد های تقلب:-" هم دیگه چی بشه از یکی از رییس های بازی لجم بگیره بخوام .... دیگه مجبوریم یه حرکتی بکنیم.
و تا حالا از بازی هم بدم نیموده چون بازی چرت نگرفتم:cool:

آخرین ویرایش:

Ali_Reza

کاربر سایت
Sep 25, 2005
538
نام
علیرضا
سلام
این تاپیک نباید اینجوری بخوابه
حالا که اینجوریه پس براتون دعوتنامه میفرستم......ولی فقط برایه یکی از شماها.
بقیه بچه ها دیگه خودشون بیان.
حالا من میخوام از یکی دعوت کنم که حتما حتما حتما بیاد و از خودش بگه.
و اونم کسی نیست جز آقا علیرضا.
علی جان بدو بیا که منتظریم.
اول سلام به همگی..
خواهش میکنم رویا جان.شما به من لطف دارید:blushing:
تاپیک جالبیه من تا حالا بهش دقت نکرده بودم....خیلی ممنون...
خب اول اینو بگم که یه مدتی بود که نمیدونم به چه دلیلی کلا حس بازی کردن رو نداشتم.اما یه ماهی میشه که این حس دوباره برگشته و دارم یه هفته یه بار یه بازی رو تموم میکنم:biggrin1:
نمیدونم چرا این جوری شدم
42.gif

اول اینکه رو سیستمم خیلی وقته که بازی نصب نکردم و بیشتر با کنسول بازی میکنم(ps2) چون بیشتر به روون بودن بازی اهمیت میدم تا گرافیک بازی.یعنی گرافیک هم مهمه برام ولی نه اینکه برای گرافیک بالاتر یه بازی غش و ضعف بکنم
55.gif

یه عادتی که دارم اینه که توی بازی تموم سوراخ سنبه ها رو میگردم و اگه بفهمم یه جایی رو نگشتم ، برام اعصاب نمیمونه
39.gif
نمیدونم چرا
42.gif
ولی جدا از شوخی خیلی خودم رو سر گیر کردن توی یه بازی اذیت نمیکنم چون یه کم که کلید کنم روش ، اون قسمت رو رد میکنم
38.gif

معمولا بازی ها رو روی حالت نرمال میرم و اگه ببینم ارزشش رو داره یه دفعه دیگه روی هارد میرم.البته کم پیش اومده که یه بازی رو چند دفعه تا آخرش برم.بازی که تازگیها تمومش کردم و فوق العاده هم حال کردم Shadow of Collosus بود.بعضی بازی ها رو به قول معروف باید حسش باشه تا آدم بشینه بازی کنه ولی بعضی بازی ها چنان آدم رو به خودشون جذب میکنن که اصلا حس و حال واین حرفها نمیخواد
38.gif

یادمه زمانی که ps1 خریده بودم بازی Resident Evil 1 رو گرفتم.... یه کله تا آخرش رفتم
39.gif

یادمه 6 سالم بود که بابام برام یه میکرو جنیوس خرید با یدونه بازی
55.gif
اون یه دونه بازی هم Teenage Mutant Ninja Turtles بود.اینقدر من از این بازی خوشم اومد که خیلی زود تا آخرش رفتم.یکی دو سال پیش بود که اومدم دستگاه رو امتحان کنم ببینم که دستگاه کار میکنه یا نه.دیدم که دستگاه مثل ساعت کار میکنه اومدم همون بازی رو بکنم یکی دو مرحله بیشتر نرفته بودم که Game Over شدم
44.gif
نمیدونم اون موقع چه جوری تا آخرش رفته بودم
38.gif

سبک محبوبم اکشن ادونچر هست و بهترین بازی هایی هم که بازی کردم توی همین سبک بودن....اگه بخوام نام ببرم Fear Effect 2 رو میگم که خیلی سال پیش روی ps1 بازی کردم.روی ps2 میتونم GOW_SC_MGS_DMC_Black_RE4_SOC_Fahrenheit_TR:Legend_NFS_GT4_FF_Ico رو نام میبرم (همه بازیهای قشنگ رو که گفتم:biggrin1: ) ولی همیشه فوتبال برای من جایگاه خاصی داشته(البته قبلا ، الان حال و حوصله فوتبال رو دیگه ندارم;) )سوء تفاهم نشه فقط WE بازی کردم و از FIFA متنفرم(ببینین چقدر منفوره که من که نسبت به هیچ چیز و هیچ کس این حس رو پیدا نمیکنم نسبت به فیفا پیدا کردم
38.gif
)
راستی به طرفدارای فیفا برنخوره چون نظر کاملا شخصی منه;)
به دلیل مشکلاتی که همواره بوده هیچ وقت نتونستم با اون صدایی که میخوام(بلند) بازی رو انجام بدم;) شبها اگه نخوام بخوابم (که به قدرتی خدا من هیچ وقت نتونستم مثل آدم بخوابم:) ) اول اگه فیلم داشته باشم میشینم فیلم میبینم ولی اگه فیلم نباشه میرم سراغ بازی( البته باز برمیگرده به همون حسه:) )
یه عادت بد دیگه ای هم دارم اینه که اگه به خاطر حالا هر موضوعی خیالم ناراحت باشه اصلا نمیتونم بازی کنم (تو این جور مواقع بیشتر موسیقی گوش میکنم;) )
کلا شاید یه زمانی رفیقی بهتر از بازی نداشتم ولی الان دیگه فکر میکنم دیگه کم کم داره وقت اون میرسه که بازی رو بزارم کنار (یعنی نخوام هم نمیتونم).....الان بهترین رفیقم معماریه ;)
من چقدر حرف زدم
45.gif

اگه چیزی جا مونده بگین که بگم
38.gif

موفق باشین....

آخرین ویرایش:

Leon S.Kennedy

کاربر سایت
Sep 19, 2006
61
سلام به همگی
من بازی کردن رو از دو سالگی شروع کردم از وقتی که یه ps1 کرفتم به تور حرفه ای وارد دنیای گیم شدم اصلاً سبک برام مهم نیست و به همه ی سبکها علاقه دارم و تنها بازیی که خیلی ازش تنفر دارم فوتبال هستش .
شرایط محیط اصلاً برام مهم نیست چون من در همه ی شرایط فقط به فکر بازیم هستم ساعات مشخصی هم برای بازی کردن ندارم و به علت رسم و رسومات خاصمون شده که تا سه بازی در روز هم تموم کنم به onimusha2 و ICO علاقه ی خاصی دارم بچه های محل هم منو B.A صدا می زنن ( بازی خور الاف ) البته از حسودیشونه
از چیت و کد الان استفاده نمی کنم چون قبل از اینکه برسم از یه بازی چیت یا کدی پیدا کنم بازی رو تموم کردم تحت هیچ شرایطی easy بازی نکردم و بازی نخواهم کرد . موقع بازی هم به یه چیزی تکیه می دم و با کمال خون سردی بازی می کنم تا حالا هم سر بازی اعصابم خورد نشده ( به جز یه بار ) از همون بچه گی هام موقعی که هم سن و سالام کراش بازی می کردن من سری tr و re رو تموم می کردم و کلاً از اینکه گیمرم خیلی راضی هستم و خدارو شکر می کنم که با دنیای گیم آشنا شدم و حتی یک روز هم از این موضوع احساس پشیمانی نکردم
موفق و پیروز باشید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر